1,391 ارسال در این موضوع قرار دارد

راستش الان يادم رفته ولي از مكانيكم ميپرسم مي گم بله 206 ولي توي بعضي از ماشين هاي ديگه هم پيدا ميشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان ماشن من که 2/90 تحویل گرفتم امروزمتوجه شدم صبحا که روشن میکنم هم بدکارمیکنه وهم دودسیاه میده البته برای 10 ثانیه بعد هم صاف کار میکنه وهم دودنمیکنه ظمنا بعدازایننکه گرم شد روشن وخاموش کردم همه چیزعادیه استادان ir206 اگراطلاعاتی دراین مورددارند راهنمایی کنند متشکرم

سلام

ایا این دود کردن با بوی بد همراه نیست ؟؟؟ اگر هست مربوط میشه به کاتالیزور و نویی منبع اگزوز که کاملا هم طبیعی هست

لینک به ارسال
سلام دوستان ماشن من که 2/90 تحویل گرفتم امروزمتوجه شدم صبحا که روشن میکنم هم بدکارمیکنه وهم دودسیاه میده البته برای 10 ثانیه بعد هم صاف کار میکنه وهم دودنمیکنه ظمنا بعدازایننکه گرم شد روشن وخاموش کردم همه چیزعادیه استادان ir206 اگراطلاعاتی دراین مورددارند راهنمایی کنند متشکرم

سلام

ایا این دود کردن با بوی بد همراه نیست ؟؟؟ اگر هست مربوط میشه به کاتالیزور و نویی منبع اگزوز که کاملا هم طبیعی هست

سلام بله بوی بدی هم داره البته کم هم دود میکنه وای کاملا مشخصه که اولش موتوربدکارمیکنه ولرزش داره وتا10 ثانیه وبعدتمام صاف میشه پس بدکارکردن موتورودودسیاه به هم ربط مستقیم دارندمن خودم مکانیکم حس میکنم وقتی ماشین روخاموش میکنم برای مدت طولانی شب تاصبح انرکترها توی محفظه احتراق کمی نشت بنزین دارندنظردوستان چیه ومشکل کجاست؟

لینک به ارسال

شما که مکانیک هستی قاعدتن باید بدونی مشکل ماشینت چیه ... والا منم بوی بد میکرد فکر میکردی پلاستیک سوخته اما بعد 2 ماه حدودا خوب شد... صبح هم سرد هست ماشین روشن کنی این بو میاد و گاز یه بار بدی تا ته یه عالمه دود از اگزوز میاد بیرون

لینک به ارسال

نوع بنزین و جایگاه سوختگیری رو تغییر بدید. اگر مشکل ریپ زدن حل نشد از روغن توتال 9000 استفاده کنید

دلیل: استفاده از روغن توتال 9000 با گرانروی پایینتر از 7000 باعث بهبود کارکرد تایپیت های هیدرولیکی سوپاپ در زمان سرد بودن موتور میشه

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز لطفا سریع به دادش برسید ...من فکر میکنم به احتمال زیاد مشکل از گاید سوپاپها یا خود سوپاپها باشه هر چه سریعتر به بمایندگی مراجعه کنید داداش منم دقیقا مشکل شمارو داشت ماشین اونم تحویل فروردین 90 بود و بعداز مراجعه به نمایندگی مشخص شد 2تا از سوپاپها از جا در اومده بود و گایداشون خراب بود که کل سرسیلندرو عوض کردن واسش....

با تشکر

لینک به ارسال

سلام نه ماشین من فقط وقتی چندساعت خاموش باشه ووقتی دردمای 45 به بالا استارت کنم کمی بدکارمیکنه وکمی هم دودمیکنه اون هم برای 10 ثانیه ولی برای شب ودمای پایین هیچ مشکلی نداره وتک استارت وتمیزکارمیکنه

لینک به ارسال

سلام دوستان ماشین من تحویل 2/90 هست وقتی دمای ماشین بالاباشه خاموش کنم ویادرروزهایی که ماشین بعدازچندساعت خاموش وظهردمابالای 48باشه بخوام ماشین روورشن کنم درگزینه اول خیلی بدروشن وشده یاخاموش واستارت زیادمیخوره تاروشن بشه وتاچندثانیه دودسیاه میکنه وبعدخوب میشه ودرگزینه دوم هم بدروشن میشه دوستان به این مشکل برخوردداشتن ودلیلش چی میتونه باشه

لینک به ارسال
سلام دوستان ماشین من تحویل 2/90 هست وقتی دمای ماشین بالاباشه خاموش کنم ویادرروزهایی که ماشین بعدازچندساعت خاموش وظهردمابالای 48باشه بخوام ماشین روورشن کنم درگزینه اول خیلی بدروشن وشده یاخاموش واستارت زیادمیخوره تاروشن بشه وتاچندثانیه دودسیاه میکنه وبعدخوب میشه ودرگزینه دوم هم بدروشن میشه دوستان به این مشکل برخوردداشتن ودلیلش چی میتونه باشه

اگه ماشین زیر 3000 تا کار کرده طبیعی هست دود سیا و با یه مقدار بو همراه هست و پیشنهاد میشه شمع ها رو عوض کنید خیلی بهتر میشه شمع های فابریک رو ماشین مالی نیستن گرچه من استفاده میکنم از شمع فابریک و مشکلی ندارم

لینک به ارسال

اگه ماشین زیر 3000 تا کار کرده طبیعی هست دود سیا و با یه مقدار بو همراه هست و پیشنهاد میشه شمع ها رو عوض کنید خیلی بهتر میشه شمع های فابریک رو ماشین مالی نیستن گرچه من استفاده میکنم از شمع فابریک و مشکلی ندارم

البنه گزینه اول همیشگی نیستوماشین من 4364 کارکرده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری