1,450 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 10 ساعت قبل، wantedheart388 گفته است :

سلام دوستان

جدیدا وقتی بعد از یکی دو روز که ماشین خاموش بوده  استارت میزنم ماشین روشن نمیشه و بعضا باید دو سه بار استارت بزنم تا روشن شه ، ولی وقتی صبح میام سر کار و عصر میخوام برگردم همچین مشکلی نداره و با یه استارت روشن میشه ، دلیلش از چی میتونه باشه؟!

سلام

شما قبل از استارت زدن سوئیچ رو باز نگه میدارید؟

اگر نه ، این دفعه سوئیچ رو کامل باز نگه دارید تا صدای پمپ بنزین قطع بشه و بعد استارت بزنید. احتمالا فشار ریل سوخت شما کم میشه که دلایل اون میتونه:

ایراد در خود پمپ

ایراد در رگلاتور پمپ

ایراد در ریل سوخت و اورینگ اول و نشت بنزین که نسبتا بعیده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 ساعت قبل، 206 گفته است :

سلام

شما قبل از استارت زدن سوئیچ رو باز نگه میدارید؟

اگر نه ، این دفعه سوئیچ رو کامل باز نگه دارید تا صدای پمپ بنزین قطع بشه و بعد استارت بزنید. احتمالا فشار ریل سوخت شما کم میشه که دلایل اون میتونه:

ایراد در خود پمپ

ایراد در رگلاتور پمپ

ایراد در ریل سوخت و اورینگ اول و نشت بنزین که نسبتا بعیده

نه دوست عزیز تاحالا سوییچ رو باز نگه نداشتم ، امتحان میکنم و اطلاع میدم

لینک به ارسال

سلام

دوستان  صبح ها که استارت میزنم ماشین دو یا سه بار باید استارت بخوره تا روشن بشه ولی در طول روز با تک استارت روشن میشه.شمع و کلیه فیلترها و روغن موتور تازه عوض شده از جمله صافی بنزین. و دیروز هم پمپ بنزینو عوض کردم ولی مشکل برطرف نشده.....چی کارکنم داره کلافم میکنه.

لینک به ارسال

درود

اول از هم بگم ماشین موتور TU5 با ایسییو بوش ۷۴۴ داره و ۴۰۵ مدل ۹۰ هست.

ماشین شب که خاموش میکنم سر صبح اذیت میکنه و دیگه در طی روز اذیت نمیکنه‌‌.از صبح تا غروب حدود نه ساعت روشن نمیشه از شب تا صبح هم حدود هشت ساعت روشن نمیشه.

حالا مشکلش:

چند وقتی بود استارت که میزدم ماشین روشن میشد اما گاز خالی مثلا تا دور موتور چهار هزار میدادم وقتی دور میومد پایین خاموش میشد و بعدش یکم بد روشن میشد.تا حدود پنج دقیقه ای این داستان ادامه داشت و بعدش خوب میشد و تا صبح روز بعد تکرار نمیشد،البته رو کولر هر وقت گاز خالی میدادم،موقع برگشت دور موتور به ایدل که میرسید یک بار حالت خاموش شدن به ماشین دست میداد و ولی خاموش نمیشد فقط دل میزد.البته اگر کولر هم نبود باز هم این حالت رو داشتم اما خفیف،دیاگ زدیم زده بود سنسور فشار منیفولد.تمیزش کردم بستمش،فردا صبح روشن کردم روشن شد اما دور موتور روی ۱۲۰۰ بود و گاز که میدادی نهایتا تا دور ۱۸۰۰ گاز میخورد. خاموش کردم بعد روشن کردم شدید نوسان دور موتور داشت و خاموش شدن بعد گاز دادن.بعد ده دقیقه کلا اکی میشد تا فردا صبحش که مجددا مشکل پابرجا بود.دیاگ زدم چندتا خطا داشت،

load sensor:invalid signal

motorized throttle

speed sensor:no signal

entrance stoplight

که دریچه گاز و چراغ استوپ چند بار تکرار شده بودند.

به توصیه مکانیک سنسور دور موتور رو تمیز کردم و بستمش و چون ده دقیقه ای طول کشید،طبق معمول همه چیز اکی شد تا اینکه مجددا امروز صبح که روشنش کردم نوسان شدید دور موتور داشت،بلافاصله خاموش کردم و دیاگ زدم و خطای دریچه گاز ثبت شده بود:  motorized throttle

خطا رو پاک کردم و مجددا روشن کردم همونجوری بود.گاز میخورد و خاموش هم نمیشد اما نوسان بسیار شدید دور در ایدل داشت که با چند بار خاموش و روشن و گذشت چند دقیقه مجددا درست شد.البته در این چند بار خاموش روش خطا های زیر هم ثبت شدند:

load sensor:invalid signal

entrance stoplight

لطفا دوستان راهنمایی کنند ببینیم مشکلش چیه.

سپاس

لینک به ارسال

سلام

يمدتي هست وقتي صبح يا عصر بعد از كار، ماشين رو استارت ميزنم با تك استارت روشن ميشه. ولي وقتي ميخوام حركت كنم ماشين خاموش ميشه. وقتي 1 دقيقه صبر ميكنم و حركت ميكنم مشكلي نداره. بنظرتون مشكل از چيه؟

فيلتر هوا و صافي بنزين رو عوض كردم.

206 تيپ 2. مدل 84

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hamedrad1985 گفته است :

سلام

يمدتي هست وقتي صبح يا عصر بعد از كار، ماشين رو استارت ميزنم با تك استارت روشن ميشه. ولي وقتي ميخوام حركت كنم ماشين خاموش ميشه. وقتي 1 دقيقه صبر ميكنم و حركت ميكنم مشكلي نداره. بنظرتون مشكل از چيه؟

206 تيپ 2. مدل 84

سلام

دلایل مختلفی میتونه داشته باشه!

سنسور اکسیژن یکی از مهمترین موارد هست...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

منم ۲۰۶ مدل ۹۰ دارم فیلتربنزین اصلی خودشو که ظاهرا purflux بود چون ماشین خوابیده بود عوض کردم و perflex که نمیدونستم تقلبی هست رو انداختم ، بعد از اینکه ۴هزار تا کارکردحتی توی تابستون وقتی ماشین بالای ۱۰ ساعت خاموش می موند با استارت اول روشن نمیشد حتی بعضی وقتا با استارت سوم روشن میشد ، خلاصه فیلتر بنزین رو عوض کردم درست شد و بعد از اینکه صدای پمپ بنزین قطع میشه با استارت اول روشن میشه ولی ایندفعه هم چون از قبل فیلتر بنزین داشتم باز هم perflex بظاهر تقلبی که داشتمو انداختم الان بعد از هزار تا کارکرد باز هم بعضی وقتا اذیت میکنه ، میخواستم سوال کنم دوستان چه مارکی میندازن? چه مارکی الان اصلی هست?اصلا از فیلتر بنزین هست یا من اینجوری حس کردم?

هیچ خطایی نداره ، بعد از روشن شدن گاز هم بدم خاموش نمیشه ، طی روز هم مشکلی نداره و فقط لحظه استارت سرد اینطوره

ویرایش شده در توسط mahdi777

لینک به ارسال
در در 1396/05/10, 13:41:45، !Mehdi گفته است :

سلام

قبل از استارت سوكت سنسور اكسيژن رو كشيدم. ولي باز همونجوري بود.

الان چند روزه كه وقتي استارت سرد ميخوام بزنم ماشين روشن مي شود ولي سريع خاموش ميشه، بايد چندتا استارت بزنم تا روشن بمونه. و مشكل قبلي هم پا برجاست.

البته بعضي وقت ها، وقتي  ماشين گرم هست و خاموش ميكنم ،با چندتا استارت بايد روشن كنم.

در در 1396/05/10, 13:41:45، !Mehdi گفته است :

سلام

دلایل مختلفی میتونه داشته باشه!

سنسور اکسیژن یکی از مهمترین موارد هست...

سلام

قبل از استارت سوكت سنسور اكسيژن رو كشيدم. ولي باز همونجوري بود.

الان چند روزه كه وقتي استارت سرد ميخوام بزنم ماشين روشن مي شود ولي سريع خاموش ميشه، بايد چندتا استارت بزنم تا روشن بمونه. و مشكل قبلي هم پا برجاست.

البته بعضي وقت ها، وقتي  ماشين گرم هست و خاموش ميكنم ،با چندتا استارت بايد روشن كنم.

لینک به ارسال
در در 1396/05/10, 10:51:00، hamedrad1985 گفته است :

سلام

206 تيپ 2. مدل 84

سلام

یا  مشکل برقی هست 

یا  مشکل بنزین هستش 

شما  شلنگ ورودی بنزین را درار  بنداز داخل یه ظرف بعد سوئیچ را باز کن ببین فشار بنزین  چقدره 

برقی باشه  اگر موتور سرده بیشتر به سنسور اب مربوط میشه  سوکت سنسور اب را درار بعد استارت بزن  ببین چی میشه 

لینک به ارسال
در در 1396/05/23, 13:30:15، cadilac گفته است :

سلام

یا  مشکل برقی هست 

یا  مشکل بنزین هستش 

شما  شلنگ ورودی بنزین را درار  بنداز داخل یه ظرف بعد سوئیچ را باز کن ببین فشار بنزین  چقدره 

برقی باشه  اگر موتور سرده بیشتر به سنسور اب مربوط میشه  سوکت سنسور اب را درار بعد استارت بزن  ببین چی میشه 

بردم مكانيك فشار بنزين رو چك كرد. گفت خوبه.

البته دو بار هم توو حركت وقتي از روي يه دست انداز بدجور رد شدم يهو ماشين خاموش كرد.

هرجا ميبرم كسي نميفهمه. يكي ميگه مال ECU، يكي ميگه مال پمپ بنزينه. خستم كرده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری