1,303 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام خدمت دوستان و باتشکر از سایت خوب شما من ماشین 206 تیپ 2 دارم مدتی است وقتی صبحها می خواهم ماشین را روشن کنم باید حداقل 3 بار استارت بزنم به نظر شما مشکل از چیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام,

فکر کنم به دلیل سرمای هوا باشه. احتمالا چیز مهمی نیست.

لینک به ارسال

دقیقا

دلیلش سردی هواست

ولی برای بهتر شدن وضعیت میشه روغن رو با نوع مناسب دمای پایین تعویض کرد

اگه روغن توتال 5000 میریزین اون رو با 7000 تعویض کنین

ضمنا" اگه بنزین سوپر میزنین برای یک باک بنزین معمولی بزنین ببینین شرایط تغییر میکنه؟

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

من تاز 206 خريدم(دست دوم) به علت نوع شغلم و استفاده از سرويس اداره استفاده كمي از خودرو دارم.مشكلم اينه كه وقتي مثلا بعد 3 الي 4 روز استارت ميزنم خودرو با صداي لرزش شديد خاموش ميشه و اگر روي پدال گاز فشار بيارم روشن ميشه.بعد از طي مسير و پارك كردن ديگه هر چندبار استارت يزنم مشكل نداره و روشن ميشه فقط براي شروع حركت و استارت زدن در دفعه اول مشكل دارم.علت چيه؟از باتريه كه چراغش سبزه؟؟؟ يا بعضيها ميگن گاز ماشين كمه و بايد تنظيم بشه نميدونم؟؟؟لطفا بگيد بايد چكار كنم؟؟؟

لینک به ارسال
سلام به همه دوستان

من تاز 206 خريدم(دست دوم) به علت نوع شغلم و استفاده از سرويس اداره استفاده كمي از خودرو دارم.مشكلم اينه كه وقتي مثلا بعد 3 الي 4 روز استارت ميزنم خودرو با صداي لرزش شديد خاموش ميشه و اگر روي پدال گاز فشار بيارم روشن ميشه.بعد از طي مسير و پارك كردن ديگه هر چندبار استارت يزنم مشكل نداره و روشن ميشه فقط براي شروع حركت و استارت زدن در دفعه اول مشكل دارم.علت چيه؟از باتريه كه چراغش سبزه؟؟؟ يا بعضيها ميگن گاز ماشين كمه و بايد تنظيم بشه نميدونم؟؟؟لطفا بگيد بايد چكار كنم؟؟؟

با سلام

لطفا مدل و تیپ ماشین رو قید کنید

اگه موقع استارت زدن (وقتی روشن نمیشه ) صدای دینگ میاد باطری مرخصه برای منم این مشکل بود و یه صدای دینگ میدوند باطری هم سبز بود ولی شارژ نداشت

اگه تعمیر گاه اینجوری گفته باید ماشین شما یا تیپ 2 یا 3 باشه ولی مدل پایین 86

ماشین حالت خفه گی نداره؟

لینک به ارسال

سلام

ماشين من تيپ دو و برج 11 سال 86/يادمه يكبار صداي دينگ داد اما ديشب صدايي نداد.اگر باتريم ضعيف باشه قابل تعمير يا شارژه يا بايد عوضش كنم؟چقدر توي خرج افتادم؟تا كي وقت دارم عوضش كنم؟چه باتري بهتره كه بخرم؟؟؟؟يه مقدار هم حالت خفگي داره چون وقتي با پدال گاز ميدم يه دفعه دور موتور بعد از روشن شدن ميره روي سه.لطفا به همه سوالاتم كامل جواب بدين.ممنون

لینک به ارسال
سلام

ماشين من تيپ دو و برج 11 سال 86/يادمه يكبار صداي دينگ داد اما ديشب صدايي نداد.اگر باتريم ضعيف باشه قابل تعمير يا شارژه يا بايد عوضش كنم؟چقدر توي خرج افتادم؟تا كي وقت دارم عوضش كنم؟چه باتري بهتره كه بخرم؟؟؟؟يه مقدار هم حالت خفگي داره چون وقتي با پدال گاز ميدم يه دفعه دور موتور بعد از روشن شدن ميره روي سه.لطفا به همه سوالاتم كامل جواب بدين.ممنون

با سلام

اگه صدا میده 100% برای باطری هست

بستگی به باطریتون داره ولی معمولا شارژ میشه

اگه میخواین میتونید عوض کنید بستگی به برند باطری و نوع باطری فکر کنم از 50 تومن هست به بالا

من خودم این مشکل رو داشتم 70 تومن دادم یه باطری خشک (اگه اشتباه نکنم هانتر بود) انداختم حل شد

متاسفانه من برند های باطری رو خوب نمیشناسم

برای خفگی لطفا انباری اگزوز مخصوصا کاتالیزور (کاتالیست کانورتور) رو چک کنید

اگه امکان داره یه دیاگ یا پی پی اس هم بزنید

لینک به ارسال

سلام/ممنون

من يكماه پيش كه اين ماشين رو خريدم براي صحت ادعاي خريدارش كه ميگفت 31000 كيلومتر كاركرده دياگ زدم.مكانيك گفت كيلومترش درسته موتور و گيربكس هم كاملا سالمه اما سنسور هواش اشكال داره و بايد عوض بشه اما گفت عجله اي براي اين كار نيست.آيا استارت نزدن ربطي به سنسور هوا هم داره؟اگه داره دقيقا بايد چكار كنم؟شستشوي انژكتور هم نياز داره يا نه؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام,

سنسور هوا فکر کنم منظورش MAP بوده که طریقه ی تمیز کردنش در همین انجمن هست. MAP رو تمیز کنید و داخل دریچه ی گاز رو هم تمیز کنید.

ویرایش شده در توسط

لینک به ارسال
سلام/ممنون

من يكماه پيش كه اين ماشين رو خريدم براي صحت ادعاي خريدارش كه ميگفت 31000 كيلومتر كاركرده دياگ زدم.مكانيك گفت كيلومترش درسته موتور و گيربكس هم كاملا سالمه اما سنسور هواش اشكال داره و بايد عوض بشه اما گفت عجله اي براي اين كار نيست.آيا استارت نزدن ربطي به سنسور هوا هم داره؟اگه داره دقيقا بايد چكار كنم؟شستشوي انژكتور هم نياز داره يا نه؟

با سلام

والا دقیقا من نمیدونم این سنسور هوا چیه

ولی فکر کنم همون سنسوری باشه که دمای موتور رو به ای سی یو میده

دقیقا نمیدونم بهتره بقیه اساتید جواب بدن

شستشوی انژکتور رو پیشنهاد نمیکنم (البته من تا الان نمیدونم ماشین شما چیه)

ولی برای تیپ 4 و 5 و 6 پیشنهاد نمیکنم که اگه درست شسته نشه باعث میشه انژکتور ماشین ضعیف بشه

با احترام

ادیت : پستم با اقای اسدی کیهان یکی شد اگه map سنسور هست حتما تمیزش کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری