3,247 ارسال در این موضوع قرار دارد

اینهم اطلاعیه نصب کلاچ محوری روی تولیدات 96

تصویر یک نمای کلاچ محوری و تصویر 2 نمای دوشاخ کلاچ

1.jpg

2.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۳-۰۳_۲۰-۴۶-۲۹.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 دقیقه قبل، haraz گفته است :

تصاویر 1 تا سه بیانگر لیست قطعات تغییر یافته از گیربکس MA5 به BE1

تصویر 4 مربوط به اطلاعیه شروع نصب گیربکس BE4 روی 206 صندوقدار غرب استیل در سال 95

تصویر 5 مربوط به تفاوت دوشاخ کلاچ معمولی و دوشاخ کلاچ بهینه البته برای مدلای 95 به قبل و بعضی تولیدات 95

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

من تشکر میکنم از شما ... اطلاعیه فنی گیرباکس be4 رو من ندیده بودم ولی از کارشناس مرکزی 1 شنیده بودم ولی  یقیه اش را دیده بودم و این اطلاعبه که مربوط به be4 هست تاریخش هم برای سال 94 هستش .و در ضمن دلیل بر این نمیشه ماشینی که استیل غرب نیست گیرباکسش فرق داره  .البته این اطلاعیه رو من واقعا نتونستم به دلیل ریز بودن بخونم و شاید جاییش نوشه که این کد گیرباکس فقط مختص استیل غربه....به نظرم فقط معرفی کرده .. کارشناس نمایندگی مرکزی 1 هم میگفت گیرباکس همه 206 ها از سال 94  شده be4 و قبلش be1 بوده که با این اطلاعیه جور در میاد...من چون خودم ماشینم 94 هست و از شما شنیده بودم گیرباکس 93 be3 و 94 ، be3 بهینه هست خیلی پیگیر بودم بفهمم کد گیرباکسم چیه ....که الان تا حدودی متوجه شدم و ممنونم از شما ....

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، otika2000 گفته است :

من تشکر میکنم از شما ... اطلاعیه فنی گیرباکس be4 رو من ندیده بودم ولی از کارشناس مرکزی 1 شنیده بودم ولی  یقیه اش را دیده بودم و این اطلاعبه که مربوط به be4 هست تاریخش هم برای سال 94 هستش .و در ضمن دلیل بر این نمیشه ماشینی که استیل غرب نیست گیرباکسش فرق داره  .البته این اطلاعیه رو من واقعا نتونستم به دلیل ریز بودن بخونم و شاید جاییش نوشه که این کد گیرباکس فقط مختص استیل غربه....به نظرم فقط معرفی کرده .. کارشناس نمایندگی مرکزی 1 هم میگفت گیرباکس همه 206 ها از سال 94  شده be4 و قبلش be1 بوده که با این اطلاعیه جور در میاد...من چون خودم ماشینم 94 هست و از شما شنیده بودم گیرباکس 93 be3 و 94 ، be3 بهینه هست خیلی پیگیر بودم بفهمم کد گیرباکسم چیه ....که الان تا حدودی متوجه شدم و ممنونم از شما ....

شما نوشته های بنده رو دقیق نخوندید.

بنده عرض کردم از ابتدای سال 95 گیربکس BE4 بصورت اختصاصی روی 206 های  غرب استیل نصب گردید و از ابتدای نیمه دوم 95 این گیربکس روی همه صندوقدارها و تیپهای 5 نصب شد که البته همگی دارای سیستم دوشاخ کلاچ هستند اما از ابتدای سال 96 همه گیربکسهای BE4 دارای سیستم کلاچ محوری شده اند.

ضمنا اکثر کارشناسای نمایندگی اصلا آپدیت نیستند و هنوز دارند دوشاخ کلاچهای روی گیربکسهای BE4  مدل 95 رو با نوع بهینه تعویض می کنن که اصلا نیازی به اینکار نیست صرفا به خاطر سربی رنگ بودن این دوشاخ کلاچها و نداشتن رنگ مشکی

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، haraz گفته است :

شما نوشته های بنده رو دقیق نخوندید.

بنده عرض کردم از ابتدای سال 95 گیربکس BE4 بصورت اختصاصی روی 206 های  غرب استیل نصب گردید و از ابتدای نیمه دوم 95 این گیربکس روی همه صندوقدارها و تیپهای 5 نصب شد که البته همگی دارای سیستم دوشاخ کلاچ هستند اما از ابتدای سال 96 همه گیربکسهای BE4 دارای سیستم کلاچ محوری شده اند.

بله درسته والا من با توجه به حرف کارشناس نمایندگی فکر میکنم از 94 همشون شده be4 ، و قبلش be1 بوده ... و اینکه این اطلاعیه  فنی ،غرب استیل را فقط معرفی کرده و نمیشه نتیجه گرفت کد بی ای 4 اختصاصی برای غرب استیله و  94 ها و نیمه اول 95 که غرب استیل نیستن ( دریچه سیمی ها)کد گیرباکشون فرق داره ... البته من مطمئن نیستم .. و زیادم مهم نیست .. در هر صورت ممنون از شما :razz:

لینک به ارسال

اینم مال 207 

2017_04_25_07_50_21.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

بنا بر این برای تیپ دو  ma مناسبت ره و برای موتورهای tu5 سری be ولی جدای از کارایی کلا ایرانخودرو قطعاتی که برای 207 استفاده میکنه خیلی بهتر از 206 هست مثلا توی سیستم موتور و تعلیق این دو خودرو تفاوتی ندارن ولی در صورت تست و مقایسه دو خودرو هم.مدل کلا 207 ،خیلی نرمتره از لحاظ کوبشو صدای اتاق و نرمیه موتور و صدایی که از موتور تو اتاق شنیده میشه

تعلقیش نسبت به فرانسوی ها که خیلی نرم تره ولی نسبت به هم مدل های 206 نمیدونم چه وضعیتی داره ، بیشتر تفاوتشون تو کم صدا بودن اتاق هست حالا یه دلیلش نوع داشبرده یا شاید عایق بندیشون فرق داره ولی صدای موتور تو 207 خیلی کمتر 206 داخل میاد . من رو ماشین های قبلی عموما رو صدای موتور اقدام به تعویض دنده میکردم به دور موتور نگاه نمیکرم الان به خاطر آب بندی همش چشمم به دور موتوره که بالاتر 3.5 نره ، کلا زیر 4000 دور صدا موتور آنچنان داخل نمیاد .

ویرایش شده در توسط Danial_4139
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Danial_4139 گفته است :

تعلقیش نسبت به فرانسوی ها که خیلی نرم تره ولی نسبت به هم مدل های 206 نمیدونم چه وضعیتی داره ، بیشتر تفاوتشون تو کم صدا بودن اتاق هست حالا یه دلیلش نوع داشبرده یا شاید عایق بندیشون فرق داره ولی صدای موتور تو 207 خیلی کمتر 206 داخل میاد . من رو ماشین های قبلی عموما رو صدای موتور اقدام به تعویض دنده میکردم به دور موتور نگاه نمیکرم الان به خاطر آب بندی همش چشمم به دور موتوره که بالاتر 3.5 نره ، کلا زیر 4000 دور صدا موتور آنچنان داخل نمیاد .

بله من خودم یه تیپ دو 89 دارم تا حالت چنتا ام تیپ دو دیگه داشتم کلا شنیده بودم 206 به خاطر اسپرت بودنش کمکاش سفته تیپ پنجم اینور اونپر زیاد سوار شدم ولی کلا 207 هر چی سوار شدم حتی ماشینهای مدل پایین ایراد دار نرمیشون خیلی مشهوده جدای از صدای موتور انگار کلا فنر بندی این ماشین با تیپ پنج فرق داره از هر کی ام پرسیدم همه قبول دارن که 207 تعلیق نرمتری داره حالا صندوقدار اس دی بلاخره فنر بندی ماشین و اکسل عقب تفاوتهایی داره که باعث نرمتر شدنش شده ولی در مقایسه یه تیپ پنج با 207 حالت مثلا هر دو مدل 96 یا هر دو مدل 90.فرانسوی کلا 207 نرمتره که میتونه از دلایلش استفاده از قطعات با کیفیتر و مونتاژ دقیقتر باشه دوستی بود میگفت خوب 207 ده ملیون گرونتره از تیپ پنج باید فرقی بکنه که مردم بخرن ولی وقتی شاسی و اتاقو موتورو تعلیق ماشین یکیه روی کاغذ و فقط تو چنتا خورده ریز ظاهری مثل چراغو سپرو داشبرد تفاوت داره اینهمه تفاوت توی سواری واقعا جای تعجب داره کلا ایرانخودرو اگه میخواست میتونس 206 رو خیلی بهتر از اینی که هست دست مشتری بده چه فرانسویارو چه ایرانیزه هارو 

مثلا توی فرانسویا چه اپشنهاییرو میتونس با حد اقل هزینه بندازه ولی نمینداخت مثلا کروز رو که همه سیستمش رو ماشین داشت ولی فقط یه دسته کنترل ساده رو روش نمیبست اون زمان یعنی 10 سال پیش به قبل کروز میتونست خیلی مشتریهای این ماشینو بالاتر ببره یا ایربک که یونیت ایربک  و کمربند پیشکشنده رو همه مدلها داشت حتی سیمکشیش رو ولی کیسه هوارو نمیبست حتی شایعاتی از مونتاژ بی کیفیت از عمد که دلیلی نداشت جز اینکه بین محصولاتش بالانس باشه و مثلا خط تولید خودروهای دیگش مثل سمندو اردیو جی ال ایکس که حرفی برای گفتن نداشتن از کار نیفته

الانم هیچ بعید نیست همین سیاستو بین 207 ؤ تیپ پنج اجرا کنهکه هر دو به اندازه ای که تولید میشه فروش بره

در ۱ ساعت قبل، Danial_4139 گفته است :

بله من خودم یه تیپ دو 89 دارم تا حالت چنتا ام تیپ دو دیگه داشتم کلا شنیده بودم 206 به خاطر اسپرت بودنش کمکاش سفته تیپ پنجم اینور اونپر زیاد سوار شدم ولی کلا 207 هر چی سوار شدم حتی ماشینهای مدل پایین ایراد دار نرمیشون خیلی مشهوده جدای از صدای موتور انگار کلا فنر بندی این ماشین با تیپ پنج فرق داره از هر کی ام پرسیدم همه قبول دارن که 207 تعلیق نرمتری داره حالا صندوقدار اس دی بلاخره فنر بندی ماشین و اکسل عقب تفاوتهایی داره که باعث نرمتر شدنش شده ولی در مقایسه یه تیپ پنج با 207 حالت مثلا هر دو مدل 96 یا هر دو مدل 90.فرانسوی کلا 207 نرمتره که میتونه از دلایلش استفاده از قطعات با کیفیتر و مونتاژ دقیقتر باشه دوستی بود میگفت خوب 207 ده ملیون گرونتره از 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری