mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,774 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، ali_r@d گفته است :

چطوری می شه فهمید کیلومتر دستکاری شده یا نه؟

راهی داره؟

معمولا افراد ناوارد فقط خود کیلومتر رو دستکاری میکنن که در این صورت کیلوتر واقعی در نود های زیر ثبت شده و با دیاگ قابل ردیابی هست.

ECU - ABS - BSI - BCM - CCN

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بد نيست از محاسن 206 هاي ايراني هم بگيم.البته من تجربه 206 فرانسوي تيپ5 رو ندارم ولي تيپ2 سوار شدم قبلا.

تجربه مسافرت نوروزي  براتون بگم.كامپيوتر سفري فعال كردم.6ساعت و 42 دقيقه رانندگي كردم كه دقيقا 625 كيلومتر شد با سرعت متوسط 91 كيلومتر در ساعت. مصرف بنزينم كه حساب كردم شد 5.6 البته بگم سرعت توي جاده بيشتر جاها 110 و 120 بود.متاسفانه توي سرعت 130يا 140 به بالا لرزش داشتم كه احتمالا از نابالانسي لاستيكام بود كه بايد قبل سفر برطرف ميكردم.صداي موتور توي اتاق در سرعت 150 ميومد در صورتيكه ماشين قبليم كه 405 مدل 82 (تقريبا فرانسوي) با سرعت 190 صداي موتور توي اتاق بود منتها اين 206 شتاب و كشش اش مخصوصا در سربالاييها خيلي دلچسب و خوب بود حتي در چندين مورد تيوولي و جيلي شاسي بلند در سرعتهاي 120 به بالا در سربالايي به راحتي گرفتم.در مسير برگشت مصرف بنزينم به خاطر استفاده از كولر حدود 6.1 شده بود.در مجموع راضي كننده بود.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

دوستان این ۲۰۶های جدید که ترمزهای عقبشون کاسه‌اییه ، واقعا تو عملکرد ترمز تاثیر گذاشته ؟؟؟ کسی هست که ماشینش ترمزای عقبش کاسه‌ایی شده باشه؟فکرکنم مدل ۹۸ها  اینجوری شده

در در 1398/01/19, 11:01:21، M_T گفته است :

مال من وی ۸ مدل ۹۲

احتمالا ای سی یو کروز

این مشکلا رو که میگی داره تقریییبا.

ینی مال ای سی یوئه؟

نمیشه کاریش کرد؟

مال من از اول چراغ چک مکتور همیشه روشنه! همش هم واسه باتری و روغن ارور میده!😐😄

والا من خیلی جاها رفتم و هم ریمپ زدم ، هم دوباره آپدیت کارخونه‌رو زدم ، اما هیییچ فرقی نکرد

دیگه تصمیم گرفتم بفروشمش و یه غرب استیلشُ بگیرم

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، SHAhinvt67 گفته است :

دوستان این ۲۰۶های جدید که ترمزهای عقبشون کاسه‌اییه ، واقعا تو عملکرد ترمز تاثیر گذاشته ؟؟؟ کسی هست که ماشینش ترمزای عقبش کاسه‌ایی شده باشه؟فکرکنم مدل ۹۸ها  اینجوری شده

والا من خیلی جاها رفتم و هم ریمپ زدم ، هم دوباره آپدیت کارخونه‌رو زدم ، اما هیییچ فرقی نکرد

دیگه تصمیم گرفتم بفروشمش و یه غرب استیلشُ بگیرم

مگه تیپ 2 عقب کاسه ای قبلا نداشتیم؟ تیپ 2 دار ها  هم میتونن نظر بدن.

ویرایش شده در توسط .Meelad.
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، .Meelad. گفته است :

مگه تیپ 2 عقب کاسه ای قبلا نداشتیم؟ تیپ 2 دار ها  هم میتونن نظر بدن.

ترمز عقب تیپ پنج های جدید کاسه ای شدن 

لینک به ارسال

سلام دوستان،من چند تا صفحه قبل دیدم راجع به محل منبع آب و رزوناتور بحث شده و هر کسی بر حسب مشاهداتش یه صحبتی می کنه. خواستم شفاف سازی بکنم و گرنه مسئله مهمی نیس اصلا.

ببینید دوستان ایران خودرو بعد از تولید رانا که  منبع آب رو  مجبور شد بیاره جلو و از اون طرف تولید 206 های گازسوز با موتور TU5  که رگلاتور گاز به جای منبع انبساط فابریک قرار گرفت مجبور شد منبع انبساط رو مدل رانایی نصب کنه. از اون جایی که من مدت 6 ماه توی ایران خودرو کارآموز بودم و تمام این داستانا رو از نزدیک دید م (بخصوص سالن مونتاژ) برای راحتی کار و هزینه کمتر (به خودش زحمت تغییر نمیده) تیپ 5 و رانا قطعاتش تقریبا مشترک هست .

در ضمن تمام تیپ 2 ها از سال ورود به ایران تا الان منبع آب جای اصلی و دارای رزوناتور هست.

فقط این وسط تیپ 5 رو دستکاری کردن. (تیپ 5 و صندوقدار با موتور TU5)

فقط چیزی که برام جالبه اینه که روی 207 های جدید هم مثل تیپ 2 منبع انبساط فابریک هست و با وجود اینکه جای رزوناتور خالیه متاسفانه نصبش نکردن و به همون لوله خمیده ساده اکتفا کردن.(دزدی و هزینه کمتر)

در در 1398/01/25, 01:24:41، hamidgipsy2000 گفته است :

ترمز عقب تیپ پنج های جدید کاسه ای شدن 

همشون این مدلی نیس، اومدن ترمز  دیسکی عقب رو به عنوان یه آپشن قرار دادن !!!!! و دو تا برنامه فروش زدن. با ترمز عقب دیسکی یا ترمز عقب کاسه ای

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

سلام دوستان،من چند تا صفحه قبل دیدم راجع به محل منبع آب و رزوناتور بحث شده و هر کسی بر حسب مشاهداتش یه صحبتی می کنه. خواستم شفاف سازی بکنم و گرنه مسئله مهمی نیس اصلا.

ببینید دوستان ایران خودرو بعد از تولید رانا که  منبع آب رو  مجبور شد بیاره جلو و از اون طرف تولید 206 های گازسوز با موتور TU5  که رگلاتور گاز به جای منبع انبساط فابریک قرار گرفت مجبور شد منبع انبساط رو مدل رانایی نصب کنه. از اون جایی که من مدت 6 ماه توی ایران خودرو کارآموز بودم و تمام این داستانا رو از نزدیک دید م (بخصوص سالن مونتاژ) برای راحتی کار و هزینه کمتر (به خودش زحمت تغییر نمیده) تیپ 5 و رانا قطعاتش تقریبا مشترک هست .

در ضمن تمام تیپ 2 ها از سال ورود به ایران تا الان منبع آب جای اصلی و دارای رزوناتور هست.

فقط چیزی که برام جالبه اینه که روی 207 های جدید هم مثل تیپ 2 منبع انبساط فابریک هست و با وجود اینکه جای رزوناتور خالیه متاسفانه نصبش نکردن و به همون لوله خمیده ساده اکتفا کردن.(دزدی و هزینه کمتر)

همشون این مدلی نیس، اومدن ترمز  دیسکی عقب رو به عنوان یه آپشن قرار دادن !!!!! و دو تا برنامه فروش زدن. با ترمز عقب دیسکی یا ترمز عقب کاسه ای

در کل تعغیر منبع آب و اضافه کردن رزوناتور اینقدر تاثیر داره که ارزش هزینه کردن داشته باشه ؟

لینک به ارسال

اون برنامه و کد فروش قبلی برای کسانی هست که از قبل ثبت نام داشتن و با همون امکانات قبل تحویل میدن ولی برای ثبت نام جدید حذفش کردن و با همین شرایط هم پیش فروش می کنن.برای بقیه ماشین ها نم همین شکل هست.مثلا اچ سی کراس رینگ آلومینیومی رو ازش حذف کردن ولی برای ثبت نام های قدیمی همون با رینگ رو تحویل میدن ولی جدید دیگه همش بدون رینگ اسپورت هست اگه ثبت نامی وجود داشته باشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، alizadeeh گفته است :

در کل تعغیر منبع آب و اضافه کردن رزوناتور اینقدر تاثیر داره که ارزش هزینه کردن داشته باشه ؟

اگر کاهش صدای موتور،شتاب گیری نرم تر (تقریبا شبیه دریچه برقی ولی هنوز سریع تر)، و همچنین اون تکون های بیخودی که بعد تعویض دنده های سنگین و همچنین تکون هایی که با گاز دادن یهویی (تا 70 درصد کم شده این مورد )   داشت  الان نداره رو تغییر مثبت  بدونیم بنظرم ارزش داره.

ویرایش شده در توسط emad0098
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اگر کاهش صدای موتور،شتاب گیری نرم تر (تقریبا شبیه دریچه برقی ولی هنوز سریع تر)، و همچنین اون تکون های بیخودی که بعد تعویض دنده های سنگین و همچنین تکون هایی که با گاز دادن یهویی (تا 70 درصد کم شده این مورد )   داشت  الان نداره رو تغییر مثبت  بدونیم بنظرم ارزش داره.

متوجه نمیشم ینی اگه رزوناتور اضافه کنیم این مشکلاتی که گفتین حل میشه؟

ماشین من وی ۸ مدل ۹۲ هست و این مشکلاتو داره.

افزودن این رزوناتور چقدر هزینه داره؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری