mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,647 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/09/08, 09:35:43، ashkan3832 گفته است :

دیگه چه کنم که راهی نیست.ریموت ماشینت خوب عمل میکنه؟من از وقتی اپدیت کردم انگار عملکردش بهتر شده.درضمن صدای قر قر موتور هنوزم هست؟

یه سوال دیگه داشتم 

ماشین شما تو اتوبان  دمای آب دقیقا وری خط چندوم هست ؟ کجا قرار داره ؟

چون بردم گارانتی گفتم  ماشین تو اتوبان آمپرش می افته پایینه خط اول حدودا  میره   جوابی که دادن این بود ماشین های یورو 4 جدید فرق دارن مثله قدیمی ها آمپر  آب بالای 88 اینا نیست فقط داخله ترافیک شهری میاد وسط

عوض نکردن گفتن همه اینجورین ! برای شما هم اینجوریه ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

یه سوال دیگه داشتم 

چون بردم گارانتی گفتم  ماشین تو اتوبان آمپرش می افته پایینه خط اول حدودا  میره   جوابی که دادن این بود ماشین های یورو 4 جدید فرق دارن مثله قدیمی ها آمپر  آب بالای 88 اینا نیست فقط داخله ترافیک شهری میاد وسط

سلام

واس منم همینجوریه همیشه پایینه امپر اب به ندرت به وسط میرسه (تیپ 5 سازه پویش)

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 دقیقه قبل، parsa.s گفته است :

سلام

واس منم همینجوریه همیشه پایینه امپر اب به ندرت به وسط میرسه (تیپ 5 سازه پویش)

جالبه همه پس اینجورین  مهندس هم میگفت از سمت ایسو بهینه شده جدید های یورو 4   آمپر پایینه تو اتوبان هر ترموستاتی هم بذاری همینه ! حالا راست دروغش نمیدونم

برای ما  هم غرب استیل هست

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

یه سوال دیگه داشتم 

والا تو جاده صاف از نصف یکم پایین تره و بعد اپدیت تغییری نکرده اما تو ترافیک که امپر نزدیک به خط سوم میرسه الان حدودا یکی دو میلیمتر پایین تر اومده و بین خط دوم و سوم میمونه.البته بنظرم همه اینا دست خودشونه.چون من یجا برده بودم امپر ابو پایین اورده بود رو 90

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید.

من به راهنمایی شمااحتیاج دارم. حالا زیاد به اینجا اشنایی ندارم ولی خوب تو سایتتون حس کردم بهتر میتونم جواب بگیرم.

من یک پراید دارم که میخواستم بفروشم 206بخزم. کوچکترین اطلاعاتی در مورد ماشین ندارم. خصوصا تو این اوضاع بلبشو بازار خرید همینجوری واقعا ریسک بزرگیه. بخاطر قیمت نسبت به ماشینای دیگه206 رو میخواستم بخرم. ولی اونقد نظرات ضد و نقیض از این و اون شنیدم نمیتونم تصمیم بگیرم. میگن ماشین پرخرجیه/ قطعات یدکیش نسبت به خودروهای داخلی دیگه خیلی گرونتره/استهلاکش بیشتره. میشه لطفا بهم بگین این حرفا درسته یا نه؟ و اینکه ایا عقلانیه خریدش. کدوم مدلش بهتره برای خرید؟ از چه سالی به این ور عاقلانه تره خرید بشه؟ خواهش داشتم در این مورد منو راهنمایی بفرمایین. خیلی ممنون میشم.

لینک به ارسال

دوستان از بین تیپ ۵ های مدل ۹۳ تا ۹۷ ، از نظر کیفیت کلی کابین و قطعات موتور و گیربکس ، کدوم بهتره ؟ 

من مدل ۹۳ دارم ولی کیفیت داشبوردش خوب نیست ، گیربکس و کلاچش هم جالب نیست ، میخواستم ببینم جدیدیا بهتر شدن ؟

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، amirhossin_sbr گفته است :

دوستان از بین تیپ ۵ های مدل ۹۳ تا ۹۷ ، از نظر کیفیت کلی کابین و قطعات موتور و گیربکس ، کدوم بهتره ؟ 

من مدل ۹۳ دارم ولی کیفیت داشبوردش خوب نیست ، گیربکس و کلاچش هم جالب نیست ، میخواستم ببینم جدیدیا بهتر شدن ؟

مدل 97 واقعا  تا برج 3 عالی بود  الان دیگه کسی جدید نگرفته 

خودم  مدل 97 برج آخر برج 3 هست گرفتم  انصافا راضی هستم

گیربکس نرم بیصدا - کلاج هم نرم هست .  داشبورد هم خوبه از مدل 94 بهتره

ماشین خیلی بیصدا نرم شده  - تعلیق ماشین واقعا نرم شده نسبت به قبل  - سر صدا داخله کابین اصلا نیست

فرمان خیلی نرم تر از قبل شده

خصوصا مهمترین تغییر ترمز خوب هست  حس اطمینان خوبی میده نسب به مدل های قبل 97  که جالب نبودن ولی این 97 ها ترمزشون تقویت شدن

باطری هم شرکت اتمی خشک میذاره

صدای موتور هم خیلی خیلی کم بیصدا هست 

مصرف سوخت هم انصافا خوب عالیه 

درمجموع نسبت به مدل 94 قبلی خیلی بهتر از قبل شده  خیلی از ایرادات قبلی را رفع کردن

هر چند ماشین با ماشین شانسیه تو ایران ولی مدل 97 خوب مونتاژ کردن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری