mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,628 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 12 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

قیمت آلمانی رو ندارم.ولی خودم یکماه پیش 4 عدد شمع بوش روسی گرفتم نزدیک 50 تومن.تا اونجایی هم که تحقیق کردم  تفاوت زیادی ندارن و کیفیت روسی هم خیلی خوبه.

ایساکو داره؟ شمع های ngk چطوره؟

ویرایش شده در توسط vahid201687
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 13 ساعت قبل، vahid201687 گفته است :

ایساکو داره؟ شمع های ngk چطوره؟

معمولا دارن.البته من از نمایندگی محصولات بوش گرفتم.NGK هم عالیه ولی باید مدل مناسب رو پیدا کنی که هر کسی یه چیزی در رابطه با عملکرد موتور TU5 با این شمع ها میگه.اگر شمع استاندارد می خوای که حداقل  20000 کیلومتر برات راحت کار کنه و اهل تقویت(تاثیر شمع اونقدر نیس که مثلا با شمع 200 هزار تومنی موتور  ماشینت بشه RC) و ... نیستی همون بوش رو بهت پیشنهاد میدم.خودتم توی این آشفته بازار اجناس اصل و تقلبی و گرون اذیت نکن.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/04/02, 17:27:02، .Meelad. گفته است :

سلام به همگی؛

میخواستم اشکالات ماشینی رو بگم که پارسال خریدیم رو بگم.

"206 صندوقدار وی8" - تحویل بهمن ماه - برچسب روی بیشتر قطعات دی ماه 96 رو نشون میدن

اشکالات: (به نظر شخصی خودم)

1- دو هفته ای میشه که درست بعد از راه افتادن ماشین(عین آدم راه می افتم)، ماشین به لرزش می افته و دور موتور پایین میاد و مجبورم گاز اضافی تر بدم نسبت به قبل

این اشکال نگرانم میکنه خداییش! بیشتر هم هنگام روشن بودن کولر اتفاق می افته، این ECU اش چرا اینقدر احمقه!

2-  در دنده ی 1 وقتی که پا رو از روی گاز و کلاچ برمیدارم اولش سرعت کم میشه، اما بعد از چند متر جلو رفتن یه دفعه کمتر میشه! (ECU خطی عمل نمیکنه، انگار که صفر و یکی هستش)

3- از همون اول تحویل هم از سمت تسمه ها صدای اضافی میومد! الان صدای سمت تسمه ها کمتر شده منتها "فولی سر میلنگ" و "هرزگرد متحرک(تسمه سفت کن)" هنگام کار یه مقدار لرزش دارن.

4- جیر جیر کردن موتور تو زمستون و وقتی که ماشین رو تازه روشن کرده بودم که فکر میکنم الان دیگه برطرف شده خودش (شاید باز هم تو زمستون پیدا بشه)

5- کیفیت پایین قالب گیری قطعات پلاستیکی داخل اتاق:

لبه ی آفتاب گیر ها تیز هستن و از بقل که نگاه کنی معلوم میشه که هنگام تزریق پلاستیک 2 سمت قالب به خوبی روبروی هم قرار نداشتن!!

دور زبانه ی قفل در های سمت چپ (هم راننده و هم سرنشین پشت) تیز و زمخت هستن!

این زخمت بودن لبه ی قطعات پلاستیکی رو تو پراید و پیکان و روآ همندیده بودم تا حالا!

کیفیت چاپ متن اخطار کیسه هوا روی آفتاب گیر سمت شاگرد فاجعه است، با شابلون و اسپری انجام میدادن سنگین تر بودن!!

6- اون اوایل تحویل، هنگام رد شدن از سرعت گیر ها از در های عقب صدای تق و تق میومد که الان دیگه برطرف شده.

7- چند وقت بود که به خاطر باز بودن شیشه ی سمت راننده هنگام بارون، شیشه ی سمت راننده وقتی که بالا بود به تق و تق افتاد بود که با تمیز کردن لاستیک های سمت بالایی فکر کنم برطرف شده باشه.

8- در اولین سفری که باهاش رفتیم،  بعد از بنزین زدن تو سر ظهر، یه دفعه صفحه نمایش  وسط خاموش شدش که با در اوردن و جا زدن دوباره فیوز هاش درست شد!!

راستی این 3 تا رو هم بگم:

9- رنگ ماشین نقره ای هستش، جدیدا که دقت کردم فهمیدم که تو چند نقطه رنگ آمیزی درست انجام نشده و یه سری حباب  سیاه رنگ کوچیک رو پیدا کردم. مثله اینکه خود ایران خودرو هم فقط میتونه رنگ سفید رو درست کار کنه، :-(

10- جدیدا فهمیدم که فرمون روبروی راننده نیست و مقداری سمت راست هستش، که به خاطر همین موقع عوض کردن ارتفاع فرمون، به داشبورد میماله.

11- دسته ی کنترل ضبط صوت کیفیت داغونی داره و دکمه ی کم کردن صدا خراب شده،خاک بر سر تولید کننده قطعه!

خاک بر سر ایران خودرو که روی ماشینی که این همه اشکال داره برچسب کنترل کیفیت میزنه. کیفیت رو بازتعریف کرده کاملا!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، .Meelad. گفته است :

راستی این 3 تا رو هم بگم:

9- رنگ ماشین نقره ای هستش، جدیدا که دقت کردم فهمیدم که تو چند نقطه رنگ آمیزی درست انجام نشده و یه سری حباب  سیاه رنگ کوچیک رو پیدا کردم. مثله اینکه خود ایران خودرو هم فقط میتونه رنگ سفید رو درست کار کنه، :-(

10- جدیدا فهمیدم که فرمون روبروی راننده نیست و مقداری سمت راست هستش، که به خاطر همین موقع عوض کردن ارتفاع فرمون، به داشبورد میماله.

11- دسته ی کنترل ضبط صوت کیفیت داغونی داره و دکمه ی کم کردن صدا خراب شده،خاک بر سر تولید کننده قطعه!

خاک بر سر ایران خودرو که روی ماشینی که این همه اشکال داره برچسب کنترل کیفیت میزنه. کیفیت رو بازتعریف کرده کاملا!

والا من برج 8 سال 96 که گرفتم اصلا برچسب کنترل کیفیت نداشت!!

ازین برچسب ابی یا سبز یا قرمز

راستی همه میگن ماشینی که برچسب کنترل کیفیت آبی رنگ داره رو بگیرین! حقیقت داره که کیفیتش بهتره تا بقیه رنگا؟

لینک به ارسال

آیا میشه مانیتور 207 های ایرانیزه رو ، بر روی 206 تیپ 2 سوار کرد ؟ اصلا میشه روش waze گوشی رو انداخت و محتویات گوشی روش نمایش داده بشه ؟

برای ماشین دوم بنظرتون 206 تیپ2 بهتره یا 405 دوگانه یا سمند ef7 دوگانه ؟

لینک به ارسال

سلام. برای خرید SD ی صفر ، الان مدل بوش هم داره مدل 97 ؟  الان صفر ها فقط کروز و بوش داره ؟ 

بوش بهتره یا کروز ؟

دریچه گاز سیمی یا برقی ؟ 

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به دوستان

یه 206 صندوقدار ثبت نام کرده بودم که اول برج 7 واسم دراومد ECU غرب استیل و چراغ جلو کروز و دریچه گاز MAIFU  هست

نسبت به 206 قبلیم سرو صدای کمتری داره و کیفیت قطعات هم بد نیست و قابل قبوله

میخواستم بدونم این ایسیو غرب استیل با این درچه گاز مشکل خاصی پیش نمیاره؟ 

چندتا عکس از ماشین

ko09_img_20180914_215303.jpg

1zfu_20180924_145649.jpg

y9pr_20180924_145442.jpg

gm16_20180924_145507.jpg

ویرایش شده در توسط hojat1610
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

من میخوام یه v8 صفر یا شاید ۹۶ از بازار آزاد بگیرم

اگه ممکنه راهنماییم کنید دنبال خودرو با چه ecu ای بگردم؟ آیا هنوز v8 با چند نوع مختلف ecu عرضه میشه؟ کدوم بهتره؟ و اینکه نوع گیربکس جدیدا چیه؟ همه be4 هستند یا امکان داره مثلا be1 یا be3 هم باشند؟ و درنهایت آیا همه جدیدا دریچه گازشون برقیه؟

چون تو بازار میتونم بگردم دنبال چیزی که میخوام میخواستم یه راهنمایی جامع بکنید و بگید کدوم بهتره. (ممنون میشم زودتر جواب بدید)[helpme]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری