mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,580 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 13 ساعت قبل، shahrak گفته است :

دوست عزیز گفتی سیم کلاج رانایی نیست منظورت متوجه نمیشم؟   کدام بهتر هست و در کل چه فرقی دارد؟ 

و ی سوال از بقیه دوستان کلاج من بالاش  به فیش برقی خورده  کسی میدوند به چه فایده ای دارد؟ 

یعنی روبه سمت داخل نیست مشابه تولیدات 93/94 ...

اون هم سنسور کلاچ هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان .من 206 تیپ 5 تازه تحویل گرفتم .تا الان دو مورد ایراد پیدا کردم .

1) خودرو هنگام شتاب گیری توی دنده دو لرزش داره

2)هنگام حرکت خودرو  به محض رفتن توی همه دنده  ها صدای جیر جیر میاد و با خلاص کردن قطع میشه

از دوستانی که تجربه مشترک یا نظری دارن ممنون میشم پاسخ بدن ایراد از چی میتونه باشه.

لینک به ارسال

با سلام. کیلومتر ماشین نزدیک 10 هزار تا شده. به نظرتون نیازی هست ببرم نمایندگی واسه سرویس اولیه؟ چه کارهایی رو ماشین انجام میدن؟ چون کیلومتر 4 هزار بخطار چند تا ایراد بردم نمایندگی مرکزی شماره 1، ایراداش برطرف که نشد هیچی، یه ایراد دیگه هم پیدا کرد! اگه واجب نیست بیخود وقت تلف نکنم و 1-2 روز بدون ماشین بمونم، ببرم یه جایی کل ماشین رو یه بررسی اجمالی انجام بدن

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، parsaa گفته است :

سلام دوستان .من 206 تیپ 5 تازه تحویل گرفتم .تا الان دو مورد ایراد پیدا کردم .

1) خودرو هنگام شتاب گیری توی دنده دو لرزش داره

2)هنگام حرکت خودرو  به محض رفتن توی همه دنده  ها صدای جیر جیر میاد و با خلاص کردن قطع میشه

از دوستانی که تجربه مشترک یا نظری دارن ممنون میشم پاسخ بدن ایراد از چی میتونه باشه.

مبارك باشه و به خوشي استفاده كني.

مورد اول كاملا اپيدمي هست و خودش به مرور زمان كمتر ميشه علتش ميگن ارتفاع زياد خودرو هست كه به مرور كمكها جمع ميشه و ارتفاع كمتر

مورد دوم نميدونم ولي بيشتر رانندگي كنيد تا عيب بيشتر بشه و بعد به نمايندگي مراجعه كنيد.

در 41 دقیقه قبل، aliagha86 گفته است :

با سلام. کیلومتر ماشین نزدیک 10 هزار تا شده. به نظرتون نیازی هست ببرم نمایندگی واسه سرویس اولیه؟ چه کارهایی رو ماشین انجام میدن؟ چون کیلومتر 4 هزار بخطار چند تا ایراد بردم نمایندگی مرکزی شماره 1، ایراداش برطرف که نشد هیچی، یه ایراد دیگه هم پیدا کرد! اگه واجب نیست بیخود وقت تلف نکنم و 1-2 روز بدون ماشین بمونم، ببرم یه جایی کل ماشین رو یه بررسی اجمالی انجام بدن

حتما براي سرويس اوليه مراجعه كنيد . روغن موتور فيلتر روغن و فيلتر هوا عوض ميكنن و جلوبندي آچاركشي(هزينه اش با خودتون هست).اگر سرويس اوليه انجام نديد فكركنم موتور از گارانتي خارج ميشه.

درضمن سرويس اوليه كلا 40دقيقه زمان ميبره درصورت خلوت بودن نمايندگي

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mhs837 گفته است :

حتما براي سرويس اوليه مراجعه كنيد . روغن موتور فيلتر روغن و فيلتر هوا عوض ميكنن و جلوبندي آچاركشي(هزينه اش با خودتون هست).اگر سرويس اوليه انجام نديد فكركنم موتور از گارانتي خارج ميشه.

ممنون از راهنمایی ولی روغن رو خودم تازه عوض کردم و َAddinol ریختم. نمیخوام دیگه اونا عوض کنن. دیگه چه کارهایی انجام میدن تو سرویس اولیه؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، aliagha86 گفته است :

ممنون از راهنمایی ولی روغن رو خودم تازه عوض کردم و َAddinol ریختم. نمیخوام دیگه اونا عوض کنن. دیگه چه کارهایی انجام میدن تو سرویس اولیه؟

اوونا ميخوان پول رو از شما بگيرن.بگو نميخوام روغن عوض كنين.روغن رو خودت بگير بفروش به تعويض روغني

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mhs837 گفته است :

مبارك باشه و به خوشي استفاده كني.

مورد اول كاملا اپيدمي هست و خودش به مرور زمان كمتر ميشه علتش ميگن ارتفاع زياد خودرو هست كه به مرور كمكها جمع ميشه و ارتفاع كمتر

مورد دوم نميدونم ولي بيشتر رانندگي كنيد تا عيب بيشتر بشه و بعد به نمايندگي مراجعه كنيد.

درضمن سرويس اوليه كلا 40دقيقه زمان ميبره درصورت خلوت بودن نمايندگي

ممنون از پاسختون دوست عزیز . خودم هم با توجه به رفتاری که امروز  از یک نمایندگی دیدم تصمیم گرفتم فعلا سراغشون نرم تا اگر هم عیبی هست بیشتر مشخص شه . قبل از اینکه بخوام توضیح کاملی براشون بدم فقط میگفتن پذیرش بگیر درست میشه و هرچیم میپرسیدم ایراد از چیه جواب ندادن . کلا ترسناک بودن:sad:

من اکثر نظرات قبلی رو هم خوندم و دیدم اکثر دوستان همین نظرو داشتن که مشکل لرزش در شتاب گیری دنده 2  از ارتفاع هست .سوالم اینه پس چرا توی دنده های دیگه این لرزش حس نمیشه؟چون مثلا ماشین تو دنده 1 حتی شتاب بیشتری هم داره ولی لرزش نداره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، parsaa گفته است :

من اکثر نظرات قبلی رو هم خوندم و دیدم اکثر دوستان همین نظرو داشتن که مشکل لرزش در شتاب گیری دنده 2  از ارتفاع هست .سوالم اینه پس چرا توی دنده های دیگه این لرزش حس نمیشه؟چون مثلا ماشین تو دنده 1 حتی شتاب بیشتری هم داره ولی لرزش نداره.

اون لرزش پلوسه که توی شتاب گیری به خاطر اختلاف ارتفاع گیبرکس و حالت وایسادن پلوس هست
تقریبا توی محصولات صفر پزو توی ایرانخودرو اپیدمیه

مگه فنر افت کنه و یکمی بهتر بشه

یا خودتون ارتفاع رو پایین بیارین

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

اون لرزش پلوسه که توی شتاب گیری به خاطر اختلاف ارتفاع گیبرکس و حالت وایسادن پلوس هست
تقریبا توی محصولات صفر پزو توی ایرانخودرو اپیدمیه

مگه فنر افت کنه و یکمی بهتر بشه

یا خودتون ارتفاع رو پایین بیارین

خب پس موردی نیست حل میشه ممنون دوست عزیز بابت وقتی که میزارید.

فقط جیرجیر بدی از جلو و زیر ماشین میاد خیلی کم حین درجا و خلاص بودن و خیلی بیشتر هنگام زدن تو دنده و گاز دادن نمیدونم چیه شاید شل بودن چیزی ... حس عدم اطمینان میده هرچی میخوام این نمایندگیا ور نرن به ماشین نمیشه انگار 

لینک به ارسال

سلام

ماشین من تیپ 5 مدل 93 هاچ بک هست.

صبحها که ماشینو روشن میکنم صداهای ناجوری از موتور میاد مثل اینکه 3 کار میکنه . وقتی که ماشین گرم میشه صدا  هم قطع میشه.دیاگ زدم چیزی نشون نداد.

کاپوت رو دادم بالا احساس کردم صدا از باکس سوزن انژگتورهام بود.

آیا این طبیعیه ؟ یا اینکه باید سوزنها رو با دستگاه بشورم. ( تا حالا 2 بار محلول انژکتور شور تو باک ریختم البته بعید میدونم موثر بوده باشه)

اصلا سوزن انژکتورهای استفاده شده در ایرانیزه همون نارنجی های معروف هست ؟ یا مدل دیگه ای هست و بهتره عوضشون کنم. ؟

ممنون که وقت میذارید و پاسخ می دید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری