mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,522 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 11 ساعت قبل، aliagha86 گفته است :

با سلام خدمت اساتید محترم

با سرد شدن هوا، صبح ها یا هر وقت که بعد از چند ساعت که موتور ماشین سرد شده، سوار ماشین میشم و حرکت میکنم، وقتی ماشین تو کوچکترین ناهمواری میفته، یه صدای تلق از سمت راست ماشین میاد انگار که یه چیزی لق باشه. دقیقا نمیتونم تشخیص بدم از جلو هست یا عقب چون از وسطا شنیده میشه. اما همینکه ماشین و موتور گرم میشن دیگه اون صدا نمیاد. کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟ میدونم اطلاعات دقیقی از مشکل ندادم، اما میخواستم ببینم قسمتی از ماشین هست که وقتی موتور سرده یه صدایی مثل لق بودن بده، اما وقتی موتور گرم شد صداش از بین بره؟ ماشین تیپ 5 مدل 95

در 10 ساعت قبل، 3NaToR گفته است :

منم این مشکل شمارو روی تیپ ۵ ۹۶ دارم 

به صورتی‌ که وقتی‌ ماشین مدت زیادی مثلا ۱۰ ساعت خوابیده و هوا هم سرد بوده باشه حدود یکی‌ دو دیقه وقتی‌ برم تو دست‌انداز یا پستی بلندی از جلو ماشین یه صدای مثل قر قر میاد بعد دیگه به طور کلّ از بین میره

دوستانی که میدونن مشکل چیه لطفا راهنمایی کنن

سلام دوستان

من تجربه ای ندارم ولی با توجه به توضیحاتتون حدسم بر اینه که شاید صدا از یه جنس لاستیکی باشه که چون وقتی سرد هستن،خشک میشن و صدا میدن

و با گرم شدن ماشین نرم میشن و صدا از بین میره

چیزایی مثل تسمه و لاستیکای دسته موتور و لاستیکای لوازم جلو بندی

یا لاستیکای نگهدارنده اگزوز(اسمشونو نمیدونم)

من یک سال دنبال یه صدا از عقب ماشین بودم که اتفاقی مشکلم حل شد

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/10/05, 23:33:16، Amir 1978 گفته است :

با سلام چند وقت پیش رفتم نمایندگی واسه نوسان دور موتور بود کار کردن موتور تو حالت در جا واسم دریچه گاز رو کامل عوض کردن نوسان نسبتا خوب شده یعنی کمتر شده ولی در جا بدون اینکه دور موتور تکون بخوره احساس میکنی موتور بد کار میکنه و موتور یه لرزش ریزی داره دلیلشو کسی میدونه.ممنون 206 v8  

سلام

حساس نشید منم v8 90 دارم و تو دور آیدل یه نواسان و لرزش خفیف رو دارم(در حد یه میل بالا پایین شدن عقربه)

و هر ماشین دیگه ای هم دیدم، این لرزش رو داشتن

و در کل در موتورای پیستونی یه کوچولو نوسان طبیعیه

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، 3NaToR گفته است :

منم این مشکل شمارو روی تیپ ۵ ۹۶ دارم 

به صورتی‌ که وقتی‌ ماشین مدت زیادی مثلا ۱۰ ساعت خوابیده و هوا هم سرد بوده باشه حدود یکی‌ دو دیقه وقتی‌ برم تو دست‌انداز یا پستی بلندی از جلو ماشین یه صدای مثل قر قر میاد بعد دیگه به طور کلّ از بین میره

دوستانی که میدونن مشکل چیه لطفا راهنمایی کنن

در 19 ساعت قبل، aliagha86 گفته است :

با سلام خدمت اساتید محترم

با سرد شدن هوا، صبح ها یا هر وقت که بعد از چند ساعت که موتور ماشین سرد شده، سوار ماشین میشم و حرکت میکنم، وقتی ماشین تو کوچکترین ناهمواری میفته، یه صدای تلق از سمت راست ماشین میاد انگار که یه چیزی لق باشه. دقیقا نمیتونم تشخیص بدم از جلو هست یا عقب چون از وسطا شنیده میشه. اما همینکه ماشین و موتور گرم میشن دیگه اون صدا نمیاد. کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟ میدونم اطلاعات دقیقی از مشکل ندادم، اما میخواستم ببینم قسمتی از ماشین هست که وقتی موتور سرده یه صدایی مثل لق بودن بده، اما وقتی موتور گرم شد صداش از بین بره؟ ماشین تیپ 5 مدل 95

چه جالب منم خيلي وقته به اين مشكل برخوردم و اينجا هم مطرح كردم اما جوابي نديدم.حتي نمايندگي هم نميدونست از چيه يعني وقتي ميرسم اوونجا ديگه صدايي نداره.يكي از بچه توي فروم جلوبندي ميگفت احتمالا از دسته موتور بالا هست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mhs837 گفته است :

چه جالب منم خيلي وقته به اين مشكل برخوردم و اينجا هم مطرح كردم اما جوابي نديدم.حتي نمايندگي هم نميدونست از چيه يعني وقتي ميرسم اوونجا ديگه صدايي نداره.يكي از بچه توي فروم جلوبندي ميگفت احتمالا از دسته موتور بالا هست.

دوستان. این مورد بین مدلای ایرانیزه بخصوص 95 به بعد شایع هستش. البته هنوز علت به درستی تشخیص داده نشده اما قبل از هر چیز نگاه کنید تا فنر لول دور کمک جلو سمت شاگرد درست در سر جای خود قرار گرفته باشه که اگه اینطور نبود باید با چند ضربه سرجای خود قرار بگیره همچنین پیچهای سر کمکها جلو را هم از داخل کاپوت آچار کشی نمایید. اما به طور کل این صدا هنوز علت مشخصی نداره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

این صدا توی وی 8 مدل 96 هم هست
من وقت نکردم درگیرش بشم اگه مشخص شد اطلاع میدم
اگه از دوستان هم تونستن رفع کنن اطلاع بدن

لینک به ارسال
در در 1396/10/18, 01:44:58، amirtiam7777 گفته است :

سلام دوستان

من تجربه ای ندارم ولی با توجه به توضیحاتتون حدسم بر اینه که شاید صدا از یه جنس لاستیکی باشه که چون وقتی سرد هستن،خشک میشن و صدا میدن

و با گرم شدن ماشین نرم میشن و صدا از بین میره

چیزایی مثل تسمه و لاستیکای دسته موتور و لاستیکای لوازم جلو بندی

یا لاستیکای نگهدارنده اگزوز(اسمشونو نمیدونم)

من یک سال دنبال یه صدا از عقب ماشین بودم که اتفاقی مشکلم حل شد

صداي لاستيك خشك در سرما شبيه جير جير يا قيژ قيژ هست مثل صداي نگدارنده هاي ميل موجگير كه جنس خشكتري دارند. اما اين صدا به نظر مياد دوتا جنس فلزي بهم ميخورن.به نظرم در اثر سردي منقبض ميشه و تو جاي خودش بازي ميكنه و درنهايت ايجاد صدا ميكنه.حدس من بيشتر به دسته موتور بالا هست.

لینک به ارسال

لطفا اگر کسی از دوستان تونست این مشکلو حل کنه همینجا اطلاع رسانی کنه

مشکل تقریبا اپیدمی شده تو مدلای 95 96

لینک به ارسال

سلام

دماسنج بیرونی ماشین یهو از کار افتاده و یک دمایی غیرواقعی و خیلی بالا نشون میده از چی میتونه باشه !؟

لینک به ارسال
در در 1396/10/20, 10:23:22، farzad Eghbal گفته است :

سلام

دماسنج بیرونی ماشین یهو از کار افتاده و یک دمایی غیرواقعی و خیلی بالا نشون میده از چی میتونه باشه !؟

احتمالا سنسور خراب شده

==============================

دوستان واسه صدای سمت شاگرد اول صبح کسی دست موتور بالا رو چک کرده؟؟؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان 

ماشین منم مال امسال هست  اون مشکل تلق تلقو صبحا داره تعجب کردم دیدم اینجا عنوان شد دقیقا گرم میشه میره عجب داستانی شده این.

من یه مشکل دیگه دارم یه صدایی سمت راست داشبورد از نزدیک شیشه میاد انگار یه توپ پینگ پونگ اون زیر هست هی بالا پایین میشه صدا میده اینو کسی بهش برخورد ممنون میشم بگه.

با این حساب میشه  اینارو نادرترین مشکلات در صنعت خودرو سازی دنیا در قرن 21 دونست.

ویرایش شده در توسط nestle
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری