mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,443 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/08/28, 11:03:23، aydin777 گفته است :

سلام،با تشکر از سایت خوبتون

من چند هفته هست،۲۰۶sd خریدم

یک مشکلی که پیدا کردم،سر دنده ماشین در دنده ۲ یکم میلرزه،البته وقتی که دور موتور یکم بالا میبرم لرزش از بین میره،ولی لرزش سر دنده در دنده ۲ فکرم خیلی مشغول کرده

به نمایندگی زنگ زدم گفتن چیز خاصی نیست ،اکثر ۲۰۶ ها این مشکل دارن ،خواستم از شما راهنمایی بگیرم  ببینم ماشین مشکل داره یا نه؟در ضمن اگر بزارم اینجوری بمونه واسه ماشین در آینده مشکل ایجاد نمیکنه؟

سلام

مدل و کارکردش چقدره؟

لرزیدن دسته دنده یک مقدارش طبیعی هست.

اگه تو سرعت کم لرزش دارید احتمال خرابی سه شاخ  پلوس هست البته کارکرد ماشین را هم در نظر داشته باشید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/08/24, 22:20:19، HoseinGT گفته است :

بعد ایشون تا کی میخان صدی دهتا مصرف کنن ؟

:salam:کیلومتر خاصی نمیشه داد ولی تجربه من در دو تا ایرانیزه با دریچه سیمی نشون داده بعد بعد 5-6 هزارتا کم کم نرمال میشه ضمن اینکه الان مصرف اتوبان من با کروز کنترل و سرعت 90-110 حدود 7 هست .. در شهر 9-10 .کولر هم در جاده زیاد موثر نیست چون شما شیشه را پایین بکشی مصرفت بیشتر از کولر روشن میشه ...ولی کولر روشن در شهر بسیار زیاد میشه مصرف ماشین شاید بالای 10 ...

در در 1396/08/27, 10:43:16، aydin777 گفته است :

سلام،با تشکر از سایت خوبتون

من چند هفته هست،۲۰۶sd خریدم

یک مشکلی که پیدا کردم،سر دنده ماشین در دنده ۲ یکم میلرزه،البته وقتی که دور موتور یکم بالا میبرم لرزش از بین میره،ولی لرزش سر دنده در دنده ۲ فکرم خیلی مشغول کرده

به نمایندگی زنگ زدم گفتن چیز خاصی نیست ،اکثر ۲۰۶ ها این مشکل دارن ،خواستم از شما راهنمایی بگیرم  ببینم ماشین مشکل داره یا نه؟در ضمن اگر بزارم اینجوری بمونه واسه ماشین در آینده مشکل ایجاد نمیکنه؟

:salam:به خاطر ارتفاع زیاد جلوی خودرو هستش و با افزایش کیلومتر خودرو چون به صورت طبیعی مقداری میاد پایین جلوی ماشین ،خود به خود رفع میشه یا کمتر میشه...

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

فکر کنم کسایی که 206 جدید دارن براشون یکبار پیش امده سوییچ کار نکنه درو با سوییچ باز کنیم بوق بزنه من دیروز اینطور شد هر کاری کردم درست نشد آخر ماشینو روشن کردم یکم راه رفتم قطع شد سر باطری هم رفتن پیچی کردن نمیشد اونم بکشم باید یه رمزی با سوییچ باشه که بوق قطع شه کسی میدونه؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان

فکر کنم کسایی که 206 جدید دارن براشون یکبار پیش امده سوییچ کار نکنه درو با سوییچ باز کنیم بوق بزنه من دیروز اینطور شد هر کاری کردم درست نشد آخر ماشینو روشن کردم یکم راه رفتم قطع شد سر باطری هم رفتن پیچی کردن نمیشد اونم بکشم باید یه رمزی با سوییچ باشه که بوق قطع شه کسی میدونه؟

سلام این  دزدگیرش

ولی شما میتونید با دیاگ غیرفعال کنید

از خود من فعال نبودکه فعالش کردم چیز خوبیه :grin:

لینک به ارسال

سلام 

اقا من بعد تعویض روغن (توی ۱۰۰۰خورده ای)توی ۹۵تا صدای خیلی کمی از گیربکس   میاد ولی بعد این سرعت صدا میاد زوزه مانند مثل درگیری دوتا چرخدنده صدای زوزه ای ک عادیه،میاده شاید یک دهم  ال نوده تو سرعت ۱۲۰تا۱۱۰ 

ولی میدونین من ک ام ای فایو رو تجربه کردم این صدا نبوده و حالا هست میگم ک  این صدا عادیه یا نه از این ک برای اولین بار گیربکس رو این سرعت رفته این صدارو میده؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، HoseinGT گفته است :

سلام 

اقا من بعد تعویض روغن (توی ۱۰۰۰خورده ای)توی ۹۵تا صدای خیلی کمی از گیربکس   میاد ولی بعد این سرعت صدا میاد زوزه مانند مثل درگیری دوتا چرخدنده صدای زوزه ای ک عادیه،میاده شاید یک دهم  ال نوده تو سرعت ۱۲۰تا۱۱۰ 

ولی میدونین من ک ام ای فایو رو تجربه کردم این صدا نبوده و حالا هست میگم ک  این صدا عادیه یا نه از این ک برای اولین بار گیربکس رو این سرعت رفته این صدارو میده؟

سلام

این صدا تقریبا تو بیشتر ۲۰۶ و ۲۰۷ ها اپیدمیه! مال منم همینطوره تو رنج بین ۹۰ تا ۹۵ یه زوزه خفیف داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/09/05, 01:59:49، nestle گفته است :

سلام دوستان

اگه منظورتون موقعی است که شما دگمه باز شدن چند بار می زنید اما عکس العمل نداره و مجبور می شوید که با سوئیچ انداختن در قفل باز کنید و صدای بوق به عنوان آژیر در می آد برای من هم مدل 94 چند بار پیش اومده که بازدن دگمه باز شدن عکس العمل نداشته، راه حل: یک دوبار دگمه بستن بزنید و سپس دکمه باز شدن

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، goli2242 گفته است :

اگه منظورتون موقعی است که شما دگمه باز شدن چند بار می زنید اما عکس العمل نداره و مجبور می شوید که با سوئیچ انداختن در قفل باز کنید و صدای بوق به عنوان آژیر در می آد برای من هم مدل 94 چند بار پیش اومده که بازدن دگمه باز شدن عکس العمل نداشته، راه حل: یک دوبار دگمه بستن بزنید و سپس دکمه باز شدن

سلام به دوستان

من هم ماشینم اس دی V8 مدل 96هست و این مشکل برام پیش اومد دقیقا یک بار دکمه قفل روی ریموت رو زدم و دوباره باز کردن و مشکلم کاملا برطرف شد.

در مورد لرزش تو دنده دو تو ایرانیزه ها کاملا طبیعیه و بخوای افزایش سرعت سریع داشته باشی لرزش بیشتر میشه و برای من عادیه چون ماشین ایرانیزه و گیربکس نیرو محرکه هست. ولی در کل مشکلی با گیربکس و کلاچ ندارم و عملکرد خوبی داره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/09/12, 08:20:49، HoseinGT گفته است :

سلام غیر عادی 

:salam: زوزه و هر گونه سر و صدا ، در هرسرعتی  رو متاسفانه میشه طبیعی فرض کرد و بهتره حساس نباشید چون با افزایش کیلومتر خودرو این موارد قطعا بیشتر میشه و اعصابتون رو بهم میریزه...اخیرا تیپ 2 یکی از دوستان رو سوار شدم جز نرمی کلاچ که در اثر تغییرات اعمال شده بوجود اومده و تضمینی هم به موندگاریش نیست ! عملا هیچ ارتقای کیفیت و یا بی سر و صدا شدنی من حس نکردم نسبت به ماشین خودم که v8 مدل 94 هستش...بنابراین تکرار میکنم حساسیت در این مورد به خصوص رو کنار بزارید تا راحت بتونید استفاده کنید از ماشینتون...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان چه عواملی باعث کاهش شتاب ماشین میشه؟ من تیپ 5 مدل 95 دارم حس میکنم شتابش مثل روز اول نیست. دوشاخه کلاج رو هم تو 10000 تا عوض کردم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری