mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,517 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

یک بار سر باتری را چند دقیقه بردارید بگذارید ببینید تفاوتی داره فقط کد ضبط را فراموش نکنید اگه از نوع کد خور هست.

برداشت اون موقع ک فرقی نکرد 

صبح برم ایرانخودرو ک ببینم  این خطا چی هست 

این برق کار دائم میگفت فیلر شمع شاید تنظیم نیست گفت باز کنم گفتم بیخیال برادر ما شانس نداریم الان میشکنه کار دستمون میدی و قاعدتا نباید گپش مشکل داشته باشه 

علت تعویضم یک صدای ماشینه دو حداکثر راندمانو تو دور پاین میخام و صدای موتور سه بوی خام سوزی میومد تو پارکینگ چهار مصرف شدیدا بالاست حس میکنم ده داره میسوزونه  ی بار تقسیم کردم این حدود درومد ک ی کمم تاثیر بزاره نعمته

اشتباه چیزی عرض شد دوستان ببخشن از سواد کمه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، HoseinGT گفته است :

برداشت اون موقع ک فرقی نکرد 

صبح برم ایرانخودرو ک ببینم  این خطا چی هست 

این برق کار دائم میگفت فیلر شمع شاید تنظیم نیست گفت باز کنم گفتم بیخیال برادر ما شانس نداریم الان میشکنه کار دستمون میدی و قاعدتا نباید گپش مشکل داشته باشه 

علت تعویضم یک صدای ماشینه دو حداکثر راندمانو تو دور پاین میخام و صدای موتور سه بوی خام سوزی میومد تو پارکینگ چهار مصرف شدیدا بالاست حس میکنم ده داره میسوزونه  ی بار تقسیم کردم این حدود درومد ک ی کمم تاثیر بزاره نعمته

بهتره  فیلر شمع  اتولایتی که انداختید را تغییر ندید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، HoseinGT گفته است :

بنه  ی بار تقسیم کردم این حدود درومد ک ی کمم تاثیر بزاره نعمته

:salam:آقا شما استاد بنده هستید چه فرمایشیه ... من گفتم شما چرا عوض کردید دلیلم اینه که شمعهای فابریک به راحتی تا 30 هزار تا جواب میده و احتیاطن روی 20 هزار میگن تعویض کنید .حتی تعویض زود هنگام روغن و روغن گیرباکس هم اشتباهه ... و مطمئنا در خودرو صفر یا تغییر محسوسی مشاهده نمیشه یا اینکه خراب کاری به بار میاره ...
اما مصرف صدی 10 برای خودرویی با کارکرد 1000 تا کاملا طبیعیه و با افزایش کیلومتر کاهش پیدا میکنه ...حداکثر گشتاور هم در این موتور در دور پایین هر کاری کنید ایجاد نمیشه .. کلا ماشین زیر دور 3500 جون درست جسابی نداره ... صدای زیاد هم نداره انصافا حداقل تا 10 -15 هزارتای اول و سر و صدای اضافی هم داشته باشه باید دنبال علت بود و از شمع نمیتونه باشه برای مثال ماشین من در کیلومتر صفر هرزگردهاش صدا میداد و تعویض شد و پس از تعویض دریچه گاز (سیمی ) به علت گیری که داشت انژکتورش به تیک تیک افتاد که همه 206 ها بعد مدتی این صدا درشون ایجاد میشه برای شما هم مستثنا نیست و نه از روغنه و نه از شمع و ..... کلا کم کم صدای موتور زیاد میشه و خب اینم کاریش نمیشه کرد .. کیفیت در همه ابعاد در این خودروهای فعلی پایینه ... باور بفرمایید ماشین من بعد 30 هزارتا صدای تراکتور ازش میاد با اینکه لای پر قو بوده:::P و تجربه شخصی من روی ایرانیزه هایی که داشتم این بود که اجناسی مثه روغن ، فیلترها و شمع از نوع ایساکویی به شدت سازگاره و جواب میده ...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

:salam:آقا شما استاد بنده هستید چه فرمایشیه ... من گفتم شما چرا عوض کردید دلیلم اینه که شمعهای فابریک به راحتی تا 30 هزار تا جواب میده و احتیاطن روی 20 هزار میگن تعویض کنید .حتی تعویض زود هنگام روغن و روغن گیرباکس هم اشتباهه ... و مطمئنا در خودرو صفر یا تغییر محسوسی مشاهده نمیشه یا اینکه خراب کاری به بار میاره ...
اما مصرف صدی 10 برای خودرویی با کارکرد 1000 تا کاملا طبیعیه و با افزایش کیلومتر کاهش پیدا میکنه ...حداکثر گشتاور هم در این موتور در دور پایین هر کاری کنید ایجاد نمیشه .. کلا ماشین زیر دور 3500 جون درست جسابی نداره ... صدای زیاد هم نداره انصافا حداقل تا 10 -15 هزارتای اول و سر و صدای اضافی هم داشته باشه باید دنبال علت بود و از شمع نمیتونه باشه برای مثال ماشین من در کیلومتر صفر هرزگردهاش صدا میداد و تعویض شد و پس از تعویض دریچه گاز (سیمی ) به علت گیری که داشت انژکتورش به تیک تیک افتاد که همه 206 ها بعد مدتی این صدا درشون ایجاد میشه برای شما هم مستثنا نیست و نه از روغنه و نه از شمع و ..... کلا کم کم صدای موتور زیاد میشه و خب اینم کاریش نمیشه کرد .. کیفیت در همه ابعاد در این خودروهای فعلی پایینه ... باور بفرمایید ماشین من بعد 30 هزارتا صدای تراکتور ازش میاد با اینکه لای پر قو بوده:::P و تجربه شخصی من روی ایرانیزه هایی که داشتم این بود که اجناسی مثه روغن ، فیلترها و شمع از نوع ایساکویی به شدت سازگاره و جواب میده ...

فیلر تغیر داده نشده میگفت شاید فیلر ها متفاوت باشه و تنظیم نباشه ک چرت میفرماین😅

من کلا اعتقادی ندارم ک چون بیستا کار میکنه منم استفادمو بکنم بعد اینو بندازم  فک کنم بعد ی سال و نیم من این کیلومترو ببینم الان سه ماهه تحویل گرفتم ۱۰۰۰تا کار کرده😅 ولی تفاوت ک کاملا محسوسه وقتی عوض میکنی شمعو   

خلاصه بردم دیاگ زد گفت خطا از احتراقه گفت یا کویله یا شمع خطارو پاک کرد گویا اومدم خونه حدودا بیست کیلومتر طی شد خبری از خطا نیست  

برام سواله ک اگه از شمع بود باید همون موقع تعویض میومد چرا بعد ی روز کاردنو پنج روز خوابیدن ایشون خطا دادن 

شاید خود کوئل باشه حالا ببینیم خطا برمیگرده باز یا نه 

چند باری خاموش روشن کردم هنوز خبری نیست 

بعد ایشون تا کی میخان صدی دهتا مصرف کنن ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 ساعت قبل، HoseinGT گفته است :

فیلر تغیر داده نشده میگفت شاید فیلر ها متفاوت باشه و تنظیم نباشه ک چرت میفرماین😅

من کلا اعتقادی ندارم ک چون بیستا کار میکنه منم استفادمو بکنم بعد اینو بندازم  فک کنم بعد ی سال و نیم من این کیلومترو ببینم الان سه ماهه تحویل گرفتم ۱۰۰۰تا کار کرده😅 ولی تفاوت ک کاملا محسوسه وقتی عوض میکنی شمعو   

خلاصه بردم دیاگ زد گفت خطا از احتراقه گفت یا کویله یا شمع خطارو پاک کرد گویا اومدم خونه حدودا بیست کیلومتر طی شد خبری از خطا نیست  

برام سواله ک اگه از شمع بود باید همون موقع تعویض میومد چرا بعد ی روز کاردنو پنج روز خوابیدن ایشون خطا دادن 

شاید خود کوئل باشه حالا ببینیم خطا برمیگرده باز یا نه 

چند باری خاموش روشن کردم هنوز خبری نیست 

سلام

خیالتو راحت کنم دوست خوبم

شما فک میکنی‌ دلیلی‌ که الان MFD ۲۰۶‌های ایرانیزه قابلیت نمایش سوخت لحظه‌‌ای / ۱۰۰ کیلومتر رو داره اما غیر فعال شده چیه ؟

همین مصرف سوخته

خلاصه بگم همین مقدار مصرف سوختی که با باک ۵۰ لیتری تو شهر که نهایت ۵۰۰ تا ببرت ( دقیقا ۱۰۰ / ۱۰ L ) خوبه انتظار کمتر از اینم نداشته باش که نمیاد پائین

ویرایش شده در توسط 3NaToR
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در بدترين شرايط كه تابستان گرم بود و يكسره كولر ماشينم روشن بود و بيشتر در شهر و ترافيك حركت داشتم مصرف ماشينم رسيد به 8.1

تيپ5 تحويلي تيرماه.

الان بعد از 5700كيلومتر و مصرف تركيبي حدود 6.8 حساب كردم.

مصرف بالا و كم كردن روغن در 3000 تا 4000 كيومتر اول طبيعي هست.نگران نباشيد.

لینک به ارسال
در در 1396/08/25, 09:50:19، HoseinGT گفته است :

مصرف  206 ها بگیر نگیر داره خیلی روش حساس نشید قدیمیتر هاش هم همین طوره. تا حدود 2 تا 3 هزار یه کم بالاست بعد یا کم میشه یا همون حدود میمونه. البته مصرف خصوصا داخل شهر به نوع رانندگی بستگی زیادی داره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/08/11, 08:35:04، s115rz گفته است :

گرچه می‌پذیرم لوگان داخلی کیفیت بهتری از 206 داخلی داره اما همین خودروهای لوگان هم طبیعتا داخلیش با خارجیش زمین تا آسمون فرق داره.

عرض بنده این نبود که 206 داخلی همون 206 خارجی هست. گفتم در دوره تحریم‌ها افت کیفیت داشت و در حال حاضر قسمتی از اون افت کیفیت رو جبران کرده ( و نه همش رو).

ضمن اینکه یه سوال: شما برای کاهش ۵ اسب بخار از چه روشی استفاده کردید؟

L90 داخلی با نسخه ی هم سال تولید خارجی تفاوتی نداره . 206 که الان از گیربکس بگیر تا برق و ترمز همه چیزش با اصلش فرق کرده و چینی و ایرانی و ... هم شده  

5اسب بخار هم TU5های ایرانیزه روی شیشه ش عدد توانش رو زده میشه 104 و خوردی اسب . حتی توی سایت ایرانخودرو هم زده 105 اسب . 

لینک به ارسال

یه مدتی ماشین که روشن میکنم همون اول از داخل داشبورد یه صدا قیژ میاد و میره :-(

بردم ایران خودرو کگفت مشکلی نیست مال تمسه بخاری

که باید داشبورد کلا باز بشه روغن بزنیم خوب میشه ولی بعد از مدتی دوباره میاد !

لینک به ارسال

سلام،با تشکر از سایت خوبتون

من چند هفته هست،۲۰۶sd خریدم

یک مشکلی که پیدا کردم،سر دنده ماشین در دنده ۲ یکم میلرزه،البته وقتی که دور موتور یکم بالا میبرم لرزش از بین میره،ولی لرزش سر دنده در دنده ۲ فکرم خیلی مشغول کرده

به نمایندگی زنگ زدم گفتن چیز خاصی نیست ،اکثر ۲۰۶ ها این مشکل دارن ،خواستم از شما راهنمایی بگیرم  ببینم ماشین مشکل داره یا نه؟در ضمن اگر بزارم اینجوری بمونه واسه ماشین در آینده مشکل ایجاد نمیکنه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری