mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,350 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/05/18, 22:02:51، otika2000 گفته است :

با سلام ، طبق ها شامل گارانتی میشه تا 40 هزارتا ... نمایندگی بیخود گفته !! مواردی که چک کنید سیستم اگزوز ، عملکرد ترمز ها ،  سلامت و وضعیت گیرباکس از نظر سر و صدا و روغن ریزی ، دسته موتور ها ، هرزگرد ها ،  عملکرد کولر و بخاری ، بلندگو و توئیتر های ماشین ، پلوس ها  ، کمک فنر ها و قطعات جلو بندی  ( خیلی ازین موارد به صورت سر و صدا در ناهمواری ها و دور زدن و حرکت با سرعت بالا ... خودشو نشون میده ) .... 

در بسیاری از موارد ماشین شما از یک مدل 96 باکیفیت تره .... بنده فکر نمیکنم جز اصلاح دوشاخه معیوب اتفاقی در گیرباکس افتاده باشه ... در کل گیرباکس این ماشین در سری ایرانیزه بی کیفته ... حتی فرانسوی هاش هم اخرای عمرش که دیگه نیرو محرکه زحمتشو میکشید آش دهن سوزی نبود ... 

خیلی ممنون ولی ماشین سر وصدای خاصی نداره

حتی طبق ها هم بدون مشکل ولی گفتم عوض بشه بهتر

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من گردگیر طبق هام پاره شده بود گفتن شامل گارانتی نمیشه نمیدونم چرا

ویرایش شده در توسط 1357mohammad

لینک به ارسال

سلام دوستان.کیفیت تیپ 5 مدل 96 با مدل 95 فرق خاصی داره؟؟من یه مدل آذرماه 95 دارم ک از صفری دست خودم بوده و دریچه گاز سیمی-ایسیو و متعلقات کروز هست.شنیدم برای مدل 96 برقی بوش شده و همچنین گیربکس تغییرات مثبتی داشته.آیا بنظرتون ارزش داره اینو بفروشم و مدل 96 بگیرم ؟؟؟یا مثلا صبر کنم مدل 97 احتمالا بهتر هم بشه؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

سلام دوستان.کیفیت تیپ 5 مدل 96 با مدل 95 فرق خاصی داره؟؟من یه مدل آذرماه 95 دارم ک از صفری دست خودم بوده و دریچه گاز سیمی-ایسیو و متعلقات کروز هست.شنیدم برای مدل 96 برقی بوش شده و همچنین گیربکس تغییرات مثبتی داشته.آیا بنظرتون ارزش داره اینو بفروشم و مدل 96 بگیرم ؟؟؟یا مثلا صبر کنم مدل 97 احتمالا بهتر هم بشه؟؟؟؟؟؟؟

سلام کیفیت فرق نکرده.

از ابتدای مهر 95 روی تیپ 5 دریچه برقی بوش سوار شده و پس از اون هم دریچه برقی کنتیننتال بنابراین اصلا به مدل 96 ربطی نداره این قضیه. و شناس شما دریچه سیمی در اومده که همچین بد هم نیست و اهمیتی هم نداره.

تنها تفاوت در مدلای 96 وجود همون گیربکس BE4 مدلای 95 هستش البته با سیستم کلاچ محوری نه با دوشاخ کلاچ بهینه. همچنین سیستم کولر 96 ها اکثرا از نوع ادغام شده هستش.

الباقی موارد هیچ فرقی نکرده در در بحث آپشن و نه در بحث کیفیت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

با تشکر از haraz...بقیه دوستان نظری ندارند؟؟؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، haraz گفته است :

سلام کیفیت فرق نکرده.

از ابتدای مهر 95 روی تیپ 5 دریچه برقی بوش سوار شده و پس از اون هم دریچه برقی کنتیننتال بنابراین اصلا به مدل 96 ربطی نداره این قضیه. و شناس شما دریچه سیمی در اومده که همچین بد هم نیست و اهمیتی هم نداره.

تنها تفاوت در مدلای 96 وجود همون گیربکس BE4 مدلای 95 هستش البته با سیستم کلاچ محوری نه با دوشاخ کلاچ بهینه. همچنین سیستم کولر 96 ها اکثرا از نوع ادغام شده هستش.

الباقی موارد هیچ فرقی نکرده در در بحث آپشن و نه در بحث کیفیت

سيستم كولر از نوع ادغام شده چي هست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، emad0098 گفته است :

با تشکر از haraz...بقیه دوستان نظری ندارند؟؟؟

افت قیمت زیاد را هم در نظر بگیرید ضمن اینکه مطمئنا ایران خودرو در جهت افزایش کیفیت هیچ وقت پیش نمیره .. ماشین که فقط گیرباکس نیست ! بقیه قطعات چطور شده ؟ ایا بهتر شده یا بدتر ؟تازه در مورد گیرباکس اونم کارشناس های محترم در نمایندگی ها صحبت های مختلفی میکنند برای مثال ماشین من مدل 94 هست در نمایندگی مرکزی 1 یادگار امام تهران فرمودن گیرباکس از سال 94 به بعد همشون be4 هست .. اساتید در یکی دیگه از نمایندگی ها فرمودن کلا از 91 تا 96 همشون be1 هست و در اینجا یه سری از دوستان میگن مدل 93 و 94 be3 و برخی دیگه معتقدن be3 بهینه هست ، پس این اظهار نظر ها در باره ی مدل 96 اصلا مشخص نیست کدومش راسته کدومش دروغ .. دریچه گازش را برقی کردن !! ولی برقیش که همون اکوماکسه و مثل فرانسوی ها نشده پس هیچ پیشرفت محسوسی ایجاد نشده ! این سیاست دلال ها و نفوذی های ایران خودرو در بازاره که هر سال میگن 206 امسال بهتر شده و همه ایرادهاش برطرف شده ... گول نخورید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام

من بالاخره با هزار مکافات ماشینو دادم بیرون دیسک و صفحشو عوض کردم 

که کلا جنسی که مد نظرم بود رو پیدا نکردم بالاخره مجبورا یچیزی گرفتم دوستان نظر بدن ببینیم چی به چی هست 

اصله اصل نیست ؟

درضمن لطفا مدل ECU رو هم کسی دونست لطف کنه بگه

ممنون

چیزایی که بعد باز گردن ماشین دیدیم این بود 

1.  صفحه کلاچ یا دیسک مشکل داشت نصفه صفحه صایش داشت نصف دیگش اصلا به فلایول درگیر نمیشد 

2. فلایول 0.2    پر بود دادم تراش 

3. مدل 96 از گیربکس 405 استفاده شده 

4 . سیستم گازش برقی هستو گاز با تاخیر میخوره و ماشین شتاب اولیه نداره  ( آیا این راه کاری داره با این مدل ECU ) ؟

photo_2017-08-16_13-01-44.jpg

photo_2017-08-16_13-01-48.jpg

photo_2017-08-16_13-01-51.jpg

photo_2017-08-16_13-01-37.jpg

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، amirem گفته است :

دوستان سلام

من بالاخره با هزار مکافات ماشینو دادم بیرون دیسک و صفحشو عوض کردم 

که کلا جنسی که مد نظرم بود رو پیدا نکردم بالاخره مجبورا یچیزی گرفتم دوستان نظر بدن ببینیم چی به چی هست 

اصله اصل نیست ؟

درضمن لطفا مدل ECU رو هم کسی دونست لطف کنه بگه

ممنون

چیزایی که بعد باز گردن ماشین دیدیم این بود 

1.  صفحه کلاچ یا دیسک مشکل داشت نصفه صفحه صایش داشت نصف دیگش اصلا به فلایول درگیر نمیشد 

2. فلایول 0.2    پر بود دادم تراش 

3. مدل 96 از گیربکس 405 استفاده شده 

4 . سیستم گازش برقی هستو گاز با تاخیر میخوره و ماشین شتاب اولیه نداره  ( آیا این راه کاری داره با این مدل ECU ) ؟

photo_2017-08-16_13-01-44.jpg

photo_2017-08-16_13-01-48.jpg

photo_2017-08-16_13-01-51.jpg

photo_2017-08-16_13-01-37.jpg

سلام وقت بخیر میشه بگین ماشینتون چندتا کار کرده و مدلش چنده ؟ ضمن اینکه مشکلتون چی بود دقیقا که تصمیم گرفتید تعویض کنید ؟؟؟ ضمن اینکه دیسک صفحه های موجود یا مدل هایی هست که دیسک و صفحه از هم جداست و پایا کلاچه که بسیار آشغاله و نمایدگی میبنده ... یا کیت کلاچ ( دیسک صفحه + بلبرنگ) جعبه آبی ایساکو ساخت ترکیه ( والئو) ، یا جعبه سبز (دیسک + صفحه + بلبرنگ) ساخت چین ( والئو)، جعبه کاهی که اصل هست ولی تقلبیش هم ممکنه باشه و قیمتش خیلی بالاست . در ضمن اگر جعبه سبز یا کاهی بگیرید باید بلبرنگ کلاچ را یا عوض نکنید یا اینکه با نمونه 407 تعویض کنید ... ای سی یو ماشین شما هم فکر کنم استیل غرب باشه ...

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

ماشین من مدل 96 تحویل خرداد هست   Sd TU5

ماشینم کارکردش 6000 تاست

مشکلم این بود که ماشین شتاب نداشت  تقه میخورد تو هر بار دنده عوض کردن 

تو سریالایی خودشو میکشت بدون شتاب اولیه با دنده 3 80 بیشتر نمیرفت 

دیسک و صفحه و بلبرینگ باهم تو یه کیت من گرفتم البته بسته به نوع گیربکستون ممکنه بلبرینگش نخوره و باید عوضش کنید 

بعد تعویض شتاب خوب شد تقه هم نسبتا خوب شد ولی کاملا نه 

کلا ماشین رو اعصاب هست 

بردم نمایندگی به مسول دیاگ گفتم گاز با تاخیر میخوره لپ تاپشو وصل کرد گفت ECU برات آپدیت نیست 

آپدیتش کرد 

تقه تا 90 درصد خوب شد و گازخورشم بهتر شد 

مکانیکه گفت موتور اینا قدرت و دورش بالاست و یکم با گیربکس 405 یا همون BE4 ( البته اگه درست گفته باشم ) همخوانی زیادی نداره 

مدل 96 دیگه ازون دوشاخ کلاچ بهینه خبری نیست 

در مورد جعبه کاهی هاهم خواستم تهیه کنم  فروشنده گفت ماداشتیم وارد میکردیم 

تو گمرک گیر کرد برگ سبز که خواستن از وارد کننده اصلی که گرفتیم دیدیم توش نوشته کشور سازنده ترکیه

بهرحال امید وارم که اینیکه من گرفتم جواب بده

ویرایش شده در توسط amirem

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری