mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,963 ارسال در این موضوع قرار دارد

از اساتید اهل فن ممنون میشم نظرشون رو درباره موضوعات زیر بفرمایند، اس.دی 95.سیمی. ببخشید اگر بعضی سوالات مقدماتی هست اما ممکنه سوال خیلی ها باشه.

1.ئی.سی.یو SSAT چطور هست و آیا از نظر قابلیت و آپدیت مشابه بقیه است؟

2. آیا با دستگاه های دیاگ که در تعمیرگاه هایی به جز نمایندگی ایران خودرو هست امکان آپدیت وجود داره؟

3.اینکه روی قطعه ای نوشته شد رانا مالتی پلکس، یعنی سیستم برق مالتی پلکس هست؟

4. علت لرزش سمت راست جلو در ابتدای حرکت چی هست، اگر پر گاز باشه لرزش نداره، آیا عیب محسوب میشه؟

5. حدادکثر سرعت درجاده صاف بدون سربالایی، دنده 5، چقدر میتونه باشه، احساس میکنم بالای 130 دیگه ماشین داره زیاد بهش فشار میاد.

6.علتهای احتمالی(بجز لامپ یا فیوز) روشن نشدن مه شکن سمت چپ.

7. دور موتور مناسب برای حرکت از حالت س***.

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این جدیدا مگر محاسن هم دارن؟

لینک به ارسال

243293 درود. دوستان سوییچ رو که باز می‌کنم یه صدای ضعیف وز وز مثل کار کردن فن از پشت داشبورد میاد. به نظرتون از چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

در حالت طبیعی یه صدا اول میاد که البته از پشت داشبورد نیست و صدای پمپ بنزینه، حدود شش هفت ثانیه طول می کشه و قطع می شه. اگه محیط ساکت باشه با باز کردن سوئیچ ضبط هم یه صدا داره (از قسمت کنسول داشبورد) که بعد از قطع شدن صدای پمپ بنزین خودش نشون می ده.

غیر از این دو تا نباید صدایی اضافه داشته باشید.

ممنون. نه صدای پمپ نیست. خیلی ضعیف تره و از سمت جلو میاد. احتمالا همون صدای پخش باشه.

لینک به ارسال

برای مشکل رنگ حتما پیگیری کنید حتی اگه تحویل نمیگرفتید بهتر بود

ولی در مورد شیلنگ ممکنه سری خاصی از تولیدات اون شرکت معیوب بودند و تولیدات فعلی اصلاح شده باشه

حیف که ماشین مشکل رنگ داره چون ems و abs شانستون خوب در اومدند

موقع تحویل متوجه نشده بودم. تاپیک رو که خوندم دیدم دوستان به این قضیه اشاره کردن منم چک کردم دیدم اینجوریه.

درباره شیلنگ تو فراخوان چیزی از جزییات زمان تولید یا سریال حک شده نگفته. فقط نوشته پولاسا معیوبه.

در مورد رنگ نمیدونم چکار کنم. پیگیری و شکایت حدس میزنم کار وقت گیری باشه و متاسفانه اصلا وقتم آزاد نیست و برای رفت و آمد هم شدیدا به ماشین نیاز دارم. اگر شکایت کنم تا زمانی که ماشین جدید تحویل بدن میتونم اینو نگه دارم یا همون ابتدا باید تحویل بدمش؟

در کل به نظرم اینکه از مشکلات چشم پوشی نکنیم و شکایت کنیم و حقمون رو بگیریم هزینه‌ها رو برای ایران‌خودرو زیاد میکنه و در نهایت مجبور میشن کیفیت تولیدشون رو ببرن بالا و نتایج این پیگیری‌ها به نفع هممونه. ولی کاغذ بازی‌ها و دوندگی و تاخیر تو تحویل ماشین جدید و... شرایط رو تا جای ممکن برای ما سخت کرده طوری که آدم از شکایت پشیمون میشه.

بعد از ۷ سال و به خاطر بالا رفتن مخارج ماشین قبلی مجبور شدم ماشین صفر بخرم. خلاصه نیمدونم از دست اینا چیکار کنم. رسما با کاراشون دارن به شعور مشتری توهین میکنن. دوستان اگر پیشنهادی دارین ممنون میشم نظرتون رو بدونم

لینک به ارسال

در مورد رنگ ماشین زیر درها و زیر درب موتور و صندوق اونقدر هم احتیاج به نگرانی نیست چون در اون قسمت ها سایش و برخورد فیزیکی خاصی وجود نداره و همچنین بدنه ماشین کلش آستر ضد خورندگی الکترودیپوزیشن داره . . اگر دقت کنید توی ماشین هایی مثل خانواده ی 405 و کف تاقچه ی عقب هم به همین صورت هستش بعضی هاشونم یه قسمت هایی از کف جای زاپاس .

دوست عزیز مسئله نگرانی نیست. موضوع اینه که سمبل کاری‌های ایران‌خودرو نشون میده رضایت مشتری و کیفیت تولید کوچکترین اهمیتی براشون نداره. شما اگر ماشین رو بیرون هم ببری صافکاری و نقاشی اینجوری تحویلت بدن قطعا اعتراض میکنی.

دیگه برای یه کمپانی با اون همه تجهیزات رنگ زدن دو وجب زیر در کار سختی نیست.

و اینکه وقتی همچین چیز ساده‌ای رو رعایت نمیکنن تضمینی نیست که قسمت‌های فنی رو رعایت کنن و استاندارد بسازن.

لینک به ارسال

243539

برای مشکل رنگ حتما پیگیری کنید حتی اگه تحویل نمیگرفتید بهتر بود

ولی در مورد شیلنگ ممکنه سری خاصی از تولیدات اون شرکت معیوب بودند و تولیدات فعلی اصلاح شده باشه

حیف که ماشین مشکل رنگ داره چون ems و abs شانستون خوب در اومدند

موقع تحویل متوجه نشده بودم. تاپیک رو که خوندم دیدم دوستان به این قضیه اشاره کردن منم چک کردم دیدم اینجوریه.

درباره شیلنگ تو فراخوان چیزی از جزییات زمان تولید یا سریال حک شده نگفته. فقط نوشته پولاسا معیوبه.

در مورد رنگ نمیدونم چکار کنم. پیگیری و شکایت حدس میزنم کار وقت گیری باشه و متاسفانه اصلا وقتم آزاد نیست و برای رفت و آمد هم شدیدا به ماشین نیاز دارم. اگر شکایت کنم تا زمانی که ماشین جدید تحویل بدن میتونم اینو نگه دارم یا همون ابتدا باید تحویل بدمش؟

در کل به نظرم اینکه از مشکلات چشم پوشی نکنیم و شکایت کنیم و حقمون رو بگیریم هزینه‌ها رو برای ایران‌خودرو زیاد میکنه و در نهایت مجبور میشن کیفیت تولیدشون رو ببرن بالا و نتایج این پیگیری‌ها به نفع هممونه. ولی کاغذ بازی‌ها و دوندگی و تاخیر تو تحویل ماشین جدید و... شرایط رو تا جای ممکن برای ما سخت کرده طوری که آدم از شکایت پشیمون میشه.

بعد از ۷ سال و به خاطر بالا رفتن مخارج ماشین قبلی مجبور شدم ماشین صفر بخرم. خلاصه نیمدونم از دست اینا چیکار کنم. رسما با کاراشون دارن به شعور مشتری توهین میکنن. دوستان اگر پیشنهادی دارین ممنون میشم نظرتون رو بدونم

دوست گلم سلام

شما شکایتت رو بده به صنایع و معادن نه خود ایران خودرو

بعد خودشون پیگیر قضیه می شن...یعنی رنگ ماشین شما که تیره هست و جاهایی که رنگ نخورده خیلی تابلو هست..یعنی دست من بود ماشین شما ،میرفتم جلوی دفتر ریاست جمهوری هرچی فحش از دهنم در میومد به مسولین نا محترم میدادم...بابا خر تو خریه این مملکت هر کی هر چیزی دلش می خواد انجام میده...بارها گفتم اگر یکه زارع جلوم سبز بشه یه روزی، به خدا گردنشو میشکنم از بس اعصابمون رو خراب کردن با این بی حرمتی و بی توجهی به مردم...دوستمون چند پست قبل گفته 206 سه ستاره شده ..نه تنها سه ستاره نشده حتی ستاره ایی هم بهش تعلق نمی گیره..به این کسایی که ستاره میدن زیر میزی دمشون رو می بینن و ستاره پشت ستاره...

لینک به ارسال

سلام

- نوع آزمایش : تست شتاب

- هدف : بررسی میزان کپ و تاخیر 206 صندوقدار با سیستم سوخت رسان غرب استیل

- شرایط:

1- ای سی یو MAW

2- دریچه گاز برقی و مپ سنسور Maifu

3- پدال گاز برقی

4- بنزین مصرفی : معمولی

5- تعداد سرنشین : 1 نفر

6- وضعیت بار : بدون بار

7- سایز رینگ و لاستیک: فابریک کارخانه

8- گیربکس BE4

9- دیسک و صفحه فابریک کارخانه

10- کارکرد کیلومتر: 5700

11- روغن موتور: فابریک کارخانه

12- وضعیت شمع ها : فابریک کارخانه

13- وضعیت مسیر: کاملا مسطح و افقی

http://s9.picofile.com/file/8277794176/video_2016_12_09_08_20_26.mov.html'>http://s9.picofile.com/file/8277794176/video_2016_12_09_08_20_26.mov.html

در کانال 206 چندی قبل این فایل گذاشته شده. صرفا جهت اطلاع کاربران سایت.

لینک به ارسال

- نوع تست: حداکثر سرعت در هر دنده (پایان مرحله آب بندی)

- هدف : بررسی کشش خودرو و مقایسه با موارد احتمالی توسط سایر اعضاء کانال

- شرایط:

1- خودرو 206 صندوقدار مدل مرداد 95

2- کارکرد: 6100 کیلومتر

3- حداکثر دورموتور مدنظر کمتر از 6000 دور در دقیقه

4- سیستم سوخت رسان غرب استیل

5- نوع بنزین : معمولی

6- تعداد سرنشین : 1 نفر

7- وضعیت بار : بدون بار

8- نوع لاستیک: هانکوک سایز 185

9- مقدار باد لاستیک: 30 PSI

10- سایز رینگ : 14

11- گیربکس BE4

12- دیسک و صفحه: فابریک کارخانه

13- وضعیت شمع : فابریک کارخانه

14- وضعیت جوی : کاملا آرام

15- وضعیت جاده : کاملا افقی

16- وضعیت آسفالت: کاملا سالم

17- وضعیت روغن موتور: فابریک کارخانه

18- وضعیت روغن گیربکس: فابریک کارخانه

19- وضعیت کلیه فیلترها: فابریک کارخانه

http://s8.picofile.com/file/8277794476/video_2016_12_09_08_19_23.mov.html'>http://s8.picofile.com/file/8277794476/video_2016_12_09_08_19_23.mov.html

- نتایج:

1- بجز دنده یک و خوردن گاز هرز در دور موتورهای بالای 5000 دور دردقیقه بقیه دنده ها تا دور موتور 6000 چنین وضعیتی نداشتن

2- در دنده 5 حداکثر سرعت به حدود 180 کیلومتر بر ساعت رسید که علیرغم جا داشتن پدال گاز جهت فشار به دلیل انحراف به چپ یک کامیون از ادامه کار منصرف شدم.

3- صدای موتور زیاد

4- تا سرعت 160 کیلومتر بر ساعت تعادل خودرو بسیار خوب و سپس از آن کاسته می شود.

5- وضعیت ترمز گیری با توجه به شرایط پیش آمده در بند 2 نتیجه گیری بسیار خوب می باشد.

6- خودرو بدون لرزش، گیربکس بدون صدا و زوزه اضافی البته از نظر کیفیت در حد گیربکس MA5 نمی باشد.

در کانال 206 این فایل گذاشته شده. صرفا جهت اطلاع کاربران سایت.

لینک به ارسال

243540
در مورد رنگ ماشین زیر درها و زیر درب موتور و صندوق اونقدر هم احتیاج به نگرانی نیست چون در اون قسمت ها سایش و برخورد فیزیکی خاصی وجود نداره و همچنین بدنه ماشین کلش آستر ضد خورندگی الکترودیپوزیشن داره . . اگر دقت کنید توی ماشین هایی مثل خانواده ی 405 و کف تاقچه ی عقب هم به همین صورت هستش بعضی هاشونم یه قسمت هایی از کف جای زاپاس .

دوست عزیز مسئله نگرانی نیست. موضوع اینه که سمبل کاری‌های ایران‌خودرو نشون میده رضایت مشتری و کیفیت تولید کوچکترین اهمیتی براشون نداره. شما اگر ماشین رو بیرون هم ببری صافکاری و نقاشی اینجوری تحویلت بدن قطعا اعتراض میکنی.

دیگه برای یه کمپانی با اون همه تجهیزات رنگ زدن دو وجب زیر در کار سختی نیست.

و اینکه وقتی همچین چیز ساده‌ای رو رعایت نمیکنن تضمینی نیست که قسمت‌های فنی رو رعایت کنن و استاندارد بسازن.

اگر به فکر این موضوع هستید تا موقعی که از ایران دزدرو ماشین خریده بشه و مردم توی صف هستن و ماشین کم میاد همین وضعیت هست . شکایت به بازرسی کشور و ... هم فقط وقت تلف کردن هستش وگرنه اگر قرار بود استاندارد ها رعایت بشه و بازرسی درسته وجود میداشت در خط تولید رو باید می بستن تا کیفیت کلیه ی قسمت ها به حد مطلوب برسه .

لینک به ارسال

سلام دوستان. سه چهار روزی میشه v8 تحویل گرفتم. تاحالا 275 تا باهاش رفتم مشکل خاصی نداشته خداروشکر فقط چند تا سوال داشتم. 1.میخواستم بدونم دریچه گاز ماشین برقیه؟

2.چه چیز دیگه ای باید چک کنم اگه تو عکسایی که گرفتم مشخصه لطفا بگین ممنون؟

3.در مورد ضبطش نمیدونم چرا وقتی روی فلش هست، ماشین خاموش روشن که میشه یا روی رادیو میره و دوباره برمیگردونم روی فلش، دیگه نمیخونه. باید فلشو در بیارم دوباره جا بزنم شاید بخونه یا نخونه :blush: ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

اینم عکساش:

http://uupload.ir/files/zoms_dsc_0085.jpg

http://uupload.ir/files/jrcg_dsc_0086.jpg

http://uupload.ir/files/niyn_dsc_0087.jpg

http://uupload.ir/files/mlpm_dsc_0088.jpg

اینم از ضبطش

http://uupload.ir/files/cmbp_dsc_0082.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری