mrg66

معایب و محاسن پژو ۲۰۶ مدل جدید (تمامی تیپ ها)

3,963 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان کیلومتر ماشین به 1000 رسیده به نظرتون چیکار کنم از کی میتونم فشار بیشتری بیارم راستش هفته دیگه قرار با تعدادی از دوستان بریم سمت الموت که 3 تا 3500 متر ارتفاعشه به نظرتون میشه تو این وضعیت آببندی رفت تو این مسیر؟ تاپیک آببندی رو پیدا نکردم اینجا مطلب رو گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

229957
229934
229924 دوستان من تیپ ۲ رو امروز گرفتم.

۲۲ تیر ثبت نام کردم تحویل مرداد ۱۲ مرداد اومد نمایندگی آبادان.

فقط پلاکو چند روزه میفرستن؟

http://s6.uplod.ir/i/00807/fdvv6aigrgn2.jpeg

مبارک باشه دوست عزیز

فقط ظاهرا سنسور دنده عقب نداره درسته؟؟

تیپ دو سنسور دنده عقب داره چراغاشم هیچ فرقی با تیپ پنج نداره.

تو عکس که سنسور مشخص نیست. بعید میدونم تیپ 2 سنسور دنده عقب داشته باشه.

لینک به ارسال

229963 سلام دوستان کیلومتر ماشین به 1000 رسیده به نظرتون چیکار کنم از کی میتونم فشار بیشتری بیارم راستش هفته دیگه قرار با تعدادی از دوستان بریم سمت الموت که 3 تا 3500 متر ارتفاعشه به نظرتون میشه تو این وضعیت آببندی رفت تو این مسیر؟ تاپیک آببندی رو پیدا نکردم اینجا مطلب رو گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

برو روغن و فیلترو عوض کن با خیال آسوده بر ولی زیادم زور بهش نیار

لینک به ارسال

سلام دوستان من ماشینمو یه ماه پیش تحویل گرفتم تیپ پنج

این سری مشکلاتو دارم اگه کسی راهنمایی کنه واسه حل شدنش ممنون میشم

لرزش دسته دنده-صدای خر خر گیربکس-لرزش موقع دنده عوض کردن که الان یه ذره بهتر شده نسبت به اول-داغ شدن بیش از حد موتور که اگه ماشینو خاموش کنی موقع داغ بودن بعد چند دقیقه سویچو باز کنی میبینی امپر چسبیده که اینم گفتن عادی هستش-لرزش بیش از حد در دنده عقب-

و اینکه الان حدود چهار هزار تا کار کرده به نظرتون کی باید ببرم واسه گارانتی و تعویض روغن

فقط اینم بگم تنها چیزی که واقعا ازش راضیم موتور ماشینه که اصلا کم نمیاره تو جاده

لینک به ارسال

سلام دوستان

ماشین من (v8) وقتی درجا کار میکنه یه صدای لق لق از گیربکسش میاد که با گرفتن کلاچ کلا قطع میشه

من حدس میزنم از بلبرینگ کلاچ باشه درسته؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

229963 سلام دوستان کیلومتر ماشین به 1000 رسیده به نظرتون چیکار کنم از کی میتونم فشار بیشتری بیارم راستش هفته دیگه قرار با تعدادی از دوستان بریم سمت الموت که 3 تا 3500 متر ارتفاعشه به نظرتون میشه تو این وضعیت آببندی رفت تو این مسیر؟ تاپیک آببندی رو پیدا نکردم اینجا مطلب رو گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

داداش حتما روغن رو ببر عوض کن سریعا.

فلتر هوات 100% اوکیه اما فیلتر روغن رو عوض کن.

بعدش تا کات آف بیار ( اگر پول بنزینت اوکیه :aha: ) هیچیش نمیشه مگر مشکل دوشاخ اینا داشته باشه ( مثل 206 من )

وگرنه موتورت هیچیش نمیشه آب بندی اینا همه ش مزخرفه. موتور تی یو آب بندی نمیخواد.

لینک به ارسال

229982 سلام دوستان من ماشینمو یه ماه پیش تحویل گرفتم تیپ پنج

لرزش دسته دنده-صدای خر خر گیربکس-لرزش موقع دنده عوض کردن که الان یه ذره بهتر شده نسبت به اول-داغ شدن بیش از حد موتور که اگه ماشینو خاموش کنی موقع داغ بودن بعد چند دقیقه سویچو باز کنی میبینی امپر چسبیده که اینم گفتن عادی هستش-لرزش بیش از حد در دنده عقب-

و اینکه الان حدود چهار هزار تا کار کرده به نظرتون کی باید ببرم واسه گارانتی و تعویض روغن

فقط اینم بگم تنها چیزی که واقعا ازش راضیم موتور ماشینه که اصلا کم نمیاره تو جاده

داداش روغن رو باید زودتر عوض میکردی الان ببر عوض کن.

داغ بودن بیش از حد کاملا عادیه من خودم چند بار ماشینو روشن کردم بوق زد گفتم جوش آورد تموم! دیدم عقربه آروم آروم اومد پایین. عادیه نگران نباش.

در مورد لرزش و اینا هم برو سایت ایرانخودرو نمایندگی وقت بگیر ببر حتما نگرانی نداره. من 1032 بردم راضیم. البته چون طرح ترافیکه همیشه وقتش خالیه :)))))

لرزش دسته دنده رو همه داریم، (اکثرا) . اما حالا وقت داری ببر بگو ای سی یو رو هم آپدیت کنن برات.

مال شما عقب میلرزه مال من رو دنده 3 انگار رو این ماساژورا گذاشتی. الان بهتر شده البته.

کلا زیاد رو این ایرانیا حساس نباش اذیت میشی. باهاش ملو برخورد کن. اینطور که مکانیک ارشد گفت موتورشم تو تبریز میزنن و 206 الان 100% ایرانیه مثکه.

لینک به ارسال

229997 لرزش دسته دنده رو همه داریم، (اکثرا) . اما حالا وقت داری ببر بگو ای سی یو رو هم آپدیت کنن برات.

منظور از لرزش چیه؟ منم مدل sd دارم چنین چیزی احساس نکردم؟! تعویض دنده هم خیلی راحت انجام میشه.فقط دنده یک باید کلاچ تا ته فشار بده تا نرم بره سرجاش.

لینک به ارسال

229988 سلام دوستان

ماشین من (v8) وقتی درجا کار میکنه یه صدای لق لق از گیربکسش میاد که با گرفتن کلاچ کلا قطع میشه

من حدس میزنم از بلبرینگ کلاچ باشه درسته؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام بله دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم و ایراد از بلبرینگ کلاچ بود با تعویضش مشکل حل شد :movafagh:

لینک به ارسال

سلام دوستان من ماشینمو یه ماه پیش تحویل گرفتم تیپ پنج

سلام.

من مشکل لرزش و حرکت لش ماشین رو داشتم که چند روزه صفحه دیسک فلایویل رو عوض کردن (چون تشخیص داده بودن هر صفحه ی قبلی که زمان تعویض بلبرینگ 2 شاخ عوض شده مورد داشته و نیم سوز بوده و فلایویل خراب بوده) و الان هیچ لرزشی ندارم و بسیار هم ماشین نرم شده . اینقدر بد شده بود که به فکر فروشش افتاده بودم ولی الان با این شرایط دیگه حسابی به دلم نشسته و بدون مشکل شده . کشش و شتاب ماشین هم زیاد شده . ecu هم آپدیت کردم . اون قضیه امپر چسبیدن و فن راه افتادن بعد روشن کردن که قبلش ماشین کار کرده ، برای همه هست و تو سمند و تندر هم همین بود . لرزش دسته دنده مرده ی 2 هم همه دارن چیز خاصی نیست . خرخر گیربکس هم با گذاشتن صفحه ی خوب به طرز شگفت انگیزی کم شده و به زحمت بعضی اوقات شنیده میشه . تازه این صفحه دیسک گارانتی هست (پایا) اگر والئو ی 230 تومنی اصلی باشه که ماشین پرواز میکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری