emadiamir

مشکلات مربوط به روشن نشدن چراغ سقف و ادوات داخلی

395 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوست عزیز از وقتی که گذاشتید ممنون هستم ومتشکرم که روش reset کردن bsi را فرمودید البته الان دیر وقت است ونمیتوانم تست کنم فردا اینکارراانجام می دهم ولی در اینحالت مگر کار دیگری غیر از reset کردن وجوددارد که اشکال رابرطرف کند و زیان نداشته باشد به نظر می اید که مجبور باشیم در هرصورت بسیار ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باعرض سلام دمت دوستان عزیز

منهم مشکل عمل نکردن چراغ سقفی هنگام بازشدن در رادارم البته درحالت ثابت چراغ سقف روشن می شود ولی در حالت باز شدن در عمل نمیکند ضمن اینکه چراغ کوچک روی فلاشر درزمان خاموش بودن ماشین هم عمل نمیکند اینمورد را قبلا مطرح کردم جناب مهدی خان راهنمایی کردند که باید BSI را Reset کنم و روش آنرا هم با لینکی که داده بودند تست کردم ولی متاسفانه عمل نکرد نمیدانم مشکل کجاست اگر جناب مهدی خان مجددا راهنمایی کنند ممنون خواهم شد خدا یارتان

لینک به ارسال

باعرض سلام دمت دوستان عزیز

منهم مشکل عمل نکردن چراغ سقفی هنگام بازشدن در رادارم البته درحالت ثابت چراغ سقف روشن می شود ولی در حالت باز شدن در عمل نمیکند ضمن اینکه چراغ کوچک روی فلاشر درزمان خاموش بودن ماشین هم عمل نمیکند اینمورد را قبلا مطرح کردم جناب مهدی خان راهنمایی کردند که باید BSI را Reset کنم و روش آنرا هم با لینکی که داده بودند تست کردم ولی متاسفانه عمل نکرد نمیدانم مشکل کجاست اگر جناب مهدی خان مجددا راهنمایی کنند ممنون خواهم شد خدا یارتان

شماعمل ریست کردن راکامل انجام دادیدوبوق خودرودرحال ریست کردن به صداردرآمد؟

دراون تایپیک کاملاتوضیح دادم قبل ازاین کاراطمینان حاصل کنیدکه تمامی فیوزهاسالم باشند

فیوزهاراتست کردید؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزيز من

فيوز ها سالم بود مراحل تست را هم انجام شد ولي به نظر مي رسد كه كامل انجام نشده چون صداي بوقي كه شما فرموديد شنيده نشد چند بار هم اينكاراكردم ولي صداي بوق شنيده نشد و شايد به همين دليل هم Reset نشده حالا كجاي كار اشتباه بوده نميدانم تماما طبق دستورالعمل انجام دادم ولي نشدمتشكرم كه مجددا راهنمايي كنيد ممنون - خدا يارتان

لینک به ارسال

مهدی خان سلام با تشکر از شما که زحمت زاهنمایی در مورد reset کرد BSI را گفتید من تست کردم ولی اصلا صدای بوق شنیده نشد و درنتیجه عمل نکرد تمام مراحل را هم انجام دادم ولی نشد اگر راهنمایی کنید متشکر خواهم شد - خدا یارتان

لینک به ارسال

مهدی خان سلام با تشکر از شما که زحمت زاهنمایی در مورد reset کرد BSI را گفتید من تست کردم ولی اصلا صدای بوق شنیده نشد و درنتیجه عمل نکرد تمام مراحل را هم انجام دادم ولی نشد اگر راهنمایی کنید متشکر خواهم شد - خدا یارتان

پس bsi ریست نشده

مدل ماشین چیه؟ ممکنه bsi شماقابل ریست شده نباشه ببینیدباید اینقدردسته های کام روبه

سمت خودتان نگهداریدتابوق شنیده بشه وگرنه bsiشماریست نمیشه نمیدونم ممکنه بادستگاه

ppsریست بشه ؟این رودوستان راهنمایی میکنندولی شمااولین نفری هستید که میگویی bsi

ریست نمیشودidontnow.gifidontnow.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/idontnow.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

مهدی خان سلام مدل ماشین تیپ 2 آخر 90 است برای Reset کردن مدت نسبتا زیادی هم راهنما و اهرم چراعها را نگهداشتم ولی خبری نشد نمیدانم چه کنم اگر فکر می کنید کار دیگری باید انجام دهم بفرمائید متشکرم

لینک به ارسال

باسلام واحترام لطفا علت روشن نشدن چراغ سقفی پژو206 هنگام بازکردن درها راتوضیع فرمایید

لینک به ارسال

خوب شما اول فیوز را چک بفرمایید بعد خود سلامت لامپ را

لینک به ارسال

سلام من چراغ سقفم در حالت در (فقط) روشن نمیشه در حالت دستی روشن میشه . در باز می کنم صفحه نمایش درست کار میکنه که در بازه ولی چراغ سقف روشن نمیشه. رفتم چراغ سقف خریدم سوکت برقش فرق داشت با سوکت اصلی شیارش فرق داشت حتی اصل فرانسه خریدم باز سوکت جا نیوفتاد مدل ماشین 81 تیپ 2 هست میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری