emadiamir

مشکلات مربوط به روشن نشدن چراغ سقف و ادوات داخلی

395 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifنميدونم چرا چراغ سقفم با باز شدن درب سمت راننده روشن نمي شه و موقع باز شدن بوق هم نمي زنه ؟

فيوز آن كجاست ؟

تازه همين درب قفل آن سفت است و بد كار مي كند بعضي وقت ها گير مي زنه !!!!!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز. چراغ سمت راننده ی ماشین منم روشن نمیشد.بردم پیش باطری ساز گفتن چراغه خراب شده.... مال شما هم احتمالن خراب شده که چراغ روشن نمیشه و در نتیجه بوغ هم نمیزنه!!!

لینک به ارسال

سلام,

دقت کنید گفتند چراغ سقفی. اگر چراغ سقفی خراب باشه برای بقیه در ها هم نباید روشن بشه.

احتمال زیاد مشکل از یونیت درب راننده باشه که باید باز بشه و دید که مشکل از کجاست اگر باز شد که هیچ ار هم درست نشد باید تعویض بشه.

لینک به ارسال

سلام

من يه وي 8 سفارشي با كولر اتوماتيك دارم

چند روز پيش استارت ماشين رو دادم گريسكاري كردن

بعد از اون چراغ داخل زير سيگاري و دكمه هاي كولر روشن نميشه

ميشه لطفا راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

سلام فکر نکنم به استارت ربطی داشته باشه ولی برای اطمینان فیوزها وسوکتهای پشت ایرکاندیشن روچک کن ودقت کن ببین قبل ازتو بازنشده کارکرد ماشین روهم میگفتی

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان چند روزی که من چراغ سقف ماشینم روشن نمیشه وقتی چراغ سقف رو حالت در ها است روشن میشه ولی وقتی رو حالت دیگه هست نه چراغ داشبورد روشن میشه نه چراغ سقف چراغ داشبورد رو هم به همون سوکت های فابریکش وصل کردم از چی میتونه باشه بچه ها

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان چند روزی که من چراغ سقف ماشینم روشن نمیشه وقتی چراغ سقف رو حالت در ها است روشن میشه ولی وقتی رو حالت دیگه هست نه چراغ داشبورد روشن میشه نه چراغ سقف چراغ داشبورد رو هم به همون سوکت های فابریکش وصل کردم از چی میتونه باشه بچه ها

نگران نباش منم همین مشکلو داشتم.فیوزم سوخته بود.هزینه ای هم نداره.

لینک به ارسال

سلام

شما فندک هم الان بزنی بالا نمیاد دیگه چون فیوز 20 امپرش سوخته قیمتش هم والا قیمت مشخصی نداره هر چقدر زورشون میرسه ازت میگیرن از اون 20 امپر های کوچیک نداره فیوزش بزرگ هست فکر کنم شماره 14 یا 22 باشه بازم دفترچه رو یه چک بکن rose.gif

لینک به ارسال

نه دوستان این جوری نیست سوییچ و که تکون میدم قطع ووصل میکنه چراغ

لینک به ارسال

درمدل های پایین 206زمانی که چراغ شب راروشن می کردم چراغ مانیتورروی داشپورت وسایرچراغ داشپورت کم نور میشد امادرمدل بالا زمان روشن چراغ شب صفحه دیسپلی کم نور نمی شود چکارکنم این دیسپلی مانندسایرچراغ ها کم نور بشوند

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری