roshan699

مانیتور وینکا

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

150 ارسال در این موضوع قرار دارد

بالای 96 دیگه چه صیغه ایه؟ اگه ایرانیزه است که بالای 91 باید نصب بشه

از طرفی فکر نمیکنم اصلا همچین چیزی باشه ، اینا همون برد و همون سیستم عامل قبلیا رو دارن و عملا همه شون یکی هستن

یه کاری کن آیدین ، از سوکت و کابل و خود اینترفیس اتومکس یه عکس بفرست ، از سوکت اینترفیس ونکا هم همین طور

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، tukanet گفته است :

بالای 96 دیگه چه صیغه ایه؟ اگه ایرانیزه است که بالای 91 باید نصب بشه

از طرفی فکر نمیکنم اصلا همچین چیزی باشه ، اینا همون برد و همون سیستم عامل قبلیا رو دارن و عملا همه شون یکی هستن

یه کاری کن آیدین ، از سوکت و کابل و خود اینترفیس اتومکس یه عکس بفرست ، از سوکت اینترفیس ونکا هم همین طور

آخه موضوع اینه این اصلا جای اینتر فیس نداره حتی اونی که شما تو دیجیکالا فرستادی کابلش فرق داشت 

6c76_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

این پشت پخشه

g8bp_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

نیگاه این کابل اصلی پخشه یه جاش میخوره تو سوکت پشت پخش که تمام سیمهاش غیر از یه سیم نارنجی  به دو تا خونه پایین سوکتهای تبدیل ایرانخودرویی میرسه که برای برق و باندهاست و سیمکشی فابریک 206 یه راست میخوره بهشون فقط همونطور که میبینی این سوکت سه قسمته قسمت بالاییش که اضافس یه سیم نارنجی بهش خورده که از سوکت اصلی اومده دو تا سیم برای میکروفونه دو تا سیم سفید و سیاهم که میبینی رفته کنار و به سوکت آپشنها خورده من حدس میزنم این سه سیم برای اینترفیسه حالا این سوکت سه قسمتی که مادگیه به نظر من باید یه سوکت نری ام باشه که بخوره تو قسمت سوم یعنی بالایی و از طرف مقابلش فیش اینتر فیس بهت بده و اینترفیسو به اون وصل کنی ولی اون کابلو اصلا نداره و یعنی نمیشه اینترفیسو بهش وصل کرد

quality,q_80

این عکس فیشیه که دیجیکالا خودت برام فرستادی همونطور که میبینی سوکت سه قسمتی و دو قسمتیه و جای قسمت سوم یه سوکت اینتر فیس داره با 7 رشته سیم که اینتر فیس بهش وصل میشه ولی برای من متفاوته 

در مورد ایرانیزه ها اینتر فیساشون سال به سال فرق کرده چون سیستم برقیاشون فرق کرده چنئین بار برای پایونیرم میرفتیم میخریدیم زیر 91 کلا 1 اینترفیس داشت ولی برای ایرانیزه ها چندین مدل بود بسته به سال ساخت ماشین 

من حدس میزنم چون اینها جدیده شرکت وینکا سفارش داره برای آخرین مدل سیستم برقی 206 یعنی 96تا 99

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

4dpk_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

اینم پشت پخشه اتفاقا الان عکس دیجیرو میدیدم پشت اون پخش با برا من فرق داشت بعد نظراتو میخوندم نوشته بودن بهترین مدل وینکا 2017 هست برا منم تاریخ ساختش 9/2017 هست نوشته بودن کیفیت تصویرش با هیچ مانیتوری قابل قیاس نیست خلاصه یه چیزی هست 3.800 پولشه 

الان من پشت پخشو خوندم دقیقا فهمیدم سیمهای اینترفیس کدومه 

اون کسی ام که ازش قبلا اینترفیس اتومکس خریدم عکس این کابلامو فرستادم و گفتم کابلو اینترفیس با هم میخوام اول گفت نداره بعد نوشتم گیر میاد یا نه گفت اینترفیسشو داره فقط باید ببرم پیش کسی وارد باشه کابلاشو قطع کنه و وصل کنه به اینترفیس و یه جورایی براش کابل بسازه 

نهایتش اینه یه کابل کن باس میخرم که مدل قدیمی باشه و مثل همون کابل دیجی باشه و مثل برا من دو تیکه نباشه فکر میکنم در اونصورت بخوره خلاصه بهترین مانیتور تو دستمه در حد اکبند هست ولی اگه اینترفیسش وصل نشه اتومکس دست دوم خودمو ترجیه میدم 

برای دزدیده نشدنشم فکرایی داشتم بغلشجای پیچ داره خیلی راحت میتونستم با دو تا تسمه اهنی به کف داشیورد پیچ مهره کنم پیچ مهره های کفو تو تا پیچ 6 میزاشت و تهشو کج میکردم چسب قطره ایم میزدم که نتونه باز کنه پیچهایی ام که به بدنه پخش پیچ میشد رو آلن میگرفتم و توشو با چسب دوقولو پر میکردم تا اچار الن داخلش نره  یه قفل ارسی داشبردم میخریدمو حالا دوست داشتم دزد بیاد ببره :grin:

حالا فردا پس فردا تعطیله ببینم یه نصاب وارد میتونم پیدا کنه کابلو ردیف کنه یا کابل فابریکی داشته باشه با همون اینترفیس امتحان کنم ببینم او کی میشه واقعا حیفه 

راستی خروجی مستقیم ساب هم داره و میشه یه ساب جمعو جورم بهش وصل کرد البته من اهل اینکارا نیستم 

تو مشخصاتش نوشته بود پردازنده یا cpu پخش وینکا سامسونگ هست سیستم صوتیشم توشیبا خود وینکا ام یه شرکت اینگلیسیه که پخشهای انواع خودرو فابریک روز دنیا رو تولید میکنه ولی کارخونشون در چینه

ولی خوب اتومکسم واقعا خوبه و ساده ترو جمعو جورتره و محاسنی داره در مقابل وینکا ولی باید قبول کرد کیفیت وینکا بالاتره

راستی اون نمایندگی وینکا که صبح بهشون زنگ زدم نمایندگی پخش خودم نیست الان ضمانتنامه رو کارتن رو خوندم یه آدرس سایت زده بود به آدرس:

http://www.r-t-caudio.com/

ولی خوب شماره تلفن نداره تو سایتشون باید پیام بزارم اگه جواب بدن 

http://www.winca.ir/

ولی اونی که صبح زنگ زدم اینها بودن که گفتن نه اینترفیس داریم نه اینترفیس قابل نصبه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

آیدین جان سلام داداش

خیلی مبارک باشه وینکا! چندتا پست آخرتو دیدم انگار یه مشکلی با اینترفیس داری ولی درست متوجه نشدم مشکلت چیه؟ مگه تو جعبه همین وینکایی که خریدی نیست؟ 

من چند ساله دقیقا همین مدل رو دارم، بی نهایت هم راضی ام ازش

یه جا دیدم در مورد داستان تصویری و ترمز دستی و... پرسیده بودی، تو تنظیمات میتونی براش تعریف کنی که دلم میخواد تو حرکت هم تصویر داشته باشم و به ترمز دستی کاری نداشته باش

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، ramin_gm گفته است :

آیدین جان سلام داداش

خیلی مبارک باشه وینکا! چندتا پست آخرتو دیدم انگار یه مشکلی با اینترفیس داری ولی درست متوجه نشدم مشکلت چیه؟ مگه تو جعبه همین وینکایی که خریدی نیست؟ 

من چند ساله دقیقا همین مدل رو دارم، بی نهایت هم راضی ام ازش

یه جا دیدم در مورد داستان تصویری و ترمز دستی و... پرسیده بودی، تو تنظیمات میتونی براش تعریف کنی که دلم میخواد تو حرکت هم تصویر داشته باشم و به ترمز دستی کاری نداشته باش

رامین جان سلام حالا اون هیچی مدل پخش من 2017 هست ماشینمم 89 مشکلم اینه داخلش اینترفیس نداره و کابل کن باسمم اصلا بهش اینترفیس نمیخوره به نمایندگی دو بار زنگ زدم هر دو بار گفت اینترفیسش نیست رو خودروش 89 ام قابل فعالسازی نیست و فقط به 96 به بالا میخوره 

البته فکر کنم اطلاعاتشون زیر خط فقر بود دفعه اول اصلا مدل رو نپرسید دفعه دوم خودم گفتم وینکا من ویندوزه ها اندروید نیست گفت میدونم نمیخوره حالا از کجا میدونست خدا عالمه بعد گفتم دوستام نصب کردن اینترفیسو کامپیوتر سفری و دسته پخشو یه خورده منو من کرد بعد خودم گفتم نکنه چون برای اونها قدیمی بوده بهشون اینترفیس فرانسوی میخوره یهو گفت اره برا تو جدیده و فقط رو مدلهای 96 به بالا اینترفیس قابل نصبه 

خلاصه موندم از طرفی مانیتور در حده و با امکانات فول و دوسش دارم از طرفی اگه اینترفیس روش نصب نشه اصلا به دلم نمیشینه چون الان یه اتومکس رو ماشین نصبه و همه چیشم او کی هست 

خدا کنه زودتر به نتیجه برسم اگه دوستان شماره نصاب حرفه ای مانیتور وینکا دارن یا تعمیرکارشو ممنون میشم بدن

لینک به ارسال

راستی دوستان یادمه اخرین بار که رفته بودم عباسی یکی دو تا مغازه بودن فقط مانیتور فابریک داشتن برای انواع خودرو از اتومکسو وینکا 206 بگیر تا مانیتور پرایدو خودروهای چینی عباسی ام که روزهای تعطیل بازه صبح یه سر میرم پخشم میبرم تا ببینم اینترفیسو کابل کن باس اینترفیس خور دارن و چند میدن و دیگه اونجا میتونم مطمئن شم به 206 زیر 91 این مدل وینکا اینترفیسش راه میفته یا نه

لینک به ارسال

دوستان کلی از مطالب قدیمی در مورد مانیتور رو خوندم مانیتور پرونیکس هست که وقتی ترمز دستی بالاست فقط میتونید فایل تصویری ببینید و دستی که میاد پایین فایل تصویری قطع میش و این مدل پخش از داخل منو نمیشه این قابلیتو فعال یا غیر فعال کرد و باید راهکارهای سخت افزاری مثل دستکاری سیمهای اینترفیس یا دستکاری سنسور ترمز دستی انجام داد ولی مدل وینکا و اتومکس از داخل منو میشه گزینه حسایت تصویر به ترمز دستیو غیر فعال کرد به راحتی 

مورد بعدی دیدم خیلی دوستان حتی همین مدل 2017 وینکارو به 206 فرانسوی نصب کردن و امیدوار شدم ایشالاه فردا میرم عباسی و کابلو اینترفیسو ردیف میکنم 

به اقا بابک هم قولی داده بودم که خدا کنه پخش وینکا نصب شه و شرمنده ایشون نشیم نمیدونم چرا یهو پخش وینکا به دلم نشست و دوست دارم هر جور هست نصبش کنم 

پخش اتومکس رو همینکه از طرف خریدم تو 5 دقیقه دم در خونه طرف نصب کردم بعد یه روز 2-3 ساعت فقط برای نصب دوربین وقت گذاشتم  یه چند ساعتم برای جی پی اسش زمان گذاشتم که اپدیتش کردم به اخرین نسخه یه بارم یه پیک موتوری اینترفیسو برام اورد و تا زدم همه چی وصل شد ولی این وینکا با کابل کن باس ناقصش کمی تو ذوقم زد  حالا بعد نصب و ایشالاه راه اندازی اینترفیس باید دید چه مشکلاتی پیش میاد مثلا بعضی دوستان نوشته بودن میزنیم اهنگ بعدی میره قبلی یا کامپیوتر سفری با دکمه تریپ صفر و راه اندازی مجدد نمیشه یا ساعت اشتباهه یا جی پی اس بیرون میپره یا زیر نویسهای فارسی رو نمیاره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

@aidin1384

عجب وضعیتی شده ، چرا انقدر مدل های مختلف داره این وینکا؟

الان اون مدلی که مانیتورش روی داشبورد و جای ساعت نصب میشه رو داشتم چک میکردم اونم کلا سوکت هاش یه مدل دیگه است

حالا فردا پیگیر شو ببینیم چه میشه داستان این پخش عزیز گرامی ، به حرف من گوش نمیدی همین میشه دیگه :grin:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

رامین جان سلام حالا اون هیچی مدل پخش من 2017 هست ماشینمم 89 مشکلم اینه داخلش اینترفیس نداره و کابل کن باسمم اصلا بهش اینترفیس نمیخوره به نمایندگی دو بار زنگ زدم هر دو بار گفت اینترفیسش نیست رو خودروش 89 ام قابل فعالسازی نیست و فقط به 96 به بالا میخوره 

البته فکر کنم اطلاعاتشون زیر خط فقر بود دفعه اول اصلا مدل رو نپرسید دفعه دوم خودم گفتم وینکا من ویندوزه ها اندروید نیست گفت میدونم نمیخوره حالا از کجا میدونست خدا عالمه بعد گفتم دوستام نصب کردن اینترفیسو کامپیوتر سفری و دسته پخشو یه خورده منو من کرد بعد خودم گفتم نکنه چون برای اونها قدیمی بوده بهشون اینترفیس فرانسوی میخوره یهو گفت اره برا تو جدیده و فقط رو مدلهای 96 به بالا اینترفیس قابل نصبه 

خلاصه موندم از طرفی مانیتور در حده و با امکانات فول و دوسش دارم از طرفی اگه اینترفیس روش نصب نشه اصلا به دلم نمیشینه چون الان یه اتومکس رو ماشین نصبه و همه چیشم او کی هست 

خدا کنه زودتر به نتیجه برسم اگه دوستان شماره نصاب حرفه ای مانیتور وینکا دارن یا تعمیرکارشو ممنون میشم بدن

آیدین من کل سیستم ماشینو خودم نصب کردم از صفر تا صد

ماشین تیپ ۵ مدل ۸۴ هست پخشم هم دقیقا وینکای ویندوزیه سال ساخت هم ۲۰۱۷

تو پک خود وینکا چندتا مدل تبدیل سیم کشی داشت که بتونی هم روی مالتی پلکس هم روی ایرانیزه ها نصب کنی

ماشین من بجز کن باس هیچ چیزی به اسم اینترفیس نداره و برای راه اندازی کنترل پشت فرمون من هیچ کاری نکردم فقط سوکت ها رو جا زدم همین

کنترل فرمون خیلی خوب کار میکنه فقط یه مشکل داره که به اونم ۲ روزه عادت کردم اونم اینه که کلید رفتن به آهنگ بعدی و قبلی روی کنترل فرمون برعکس شده، یعنی با کلید بالایی میره آهنگ قبلی و با کلید پایین کنترل میره آهنگ بعدی همین

ماشین شما هم که مدلش ۸۹ هست دیگه...نیازی به اینترفیس نداری همون کن باس روی ماشین من، هم کامپیوتر سفری  رو راه انداخته هم کنترل فرمونو! درکل من هیچی به عنوان اینترفیس ندارم

اگه تهرانی میخوای بیا ماشین منو ببین

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، ramin_gm گفته است :

آیدین من کل سیستم ماشینو خودم نصب کردم از صفر تا صد

ماشین تیپ ۵ مدل ۸۴ هست پخشم هم دقیقا وینکای ویندوزیه سال ساخت هم ۲۰۱۷

تو پک خود وینکا چندتا مدل تبدیل سیم کشی داشت که بتونی هم روی مالتی پلکس هم روی ایرانیزه ها نصب کنی

ماشین من بجز کن باس هیچ چیزی به اسم اینترفیس نداره و برای راه اندازی کنترل پشت فرمون من هیچ کاری نکردم فقط سوکت ها رو جا زدم همین

کنترل فرمون خیلی خوب کار میکنه فقط یه مشکل داره که به اونم ۲ روزه عادت کردم اونم اینه که کلید رفتن به آهنگ بعدی و قبلی روی کنترل فرمون برعکس شده، یعنی با کلید بالایی میره آهنگ قبلی و با کلید پایین کنترل میره آهنگ بعدی همین

ماشین شما هم که مدلش ۸۹ هست دیگه...نیازی به اینترفیس نداری همون کن باس روی ماشین من، هم کامپیوتر سفری  رو راه انداخته هم کنترل فرمونو! درکل من هیچی به عنوان اینترفیس ندارم

اگه تهرانی میخوای بیا ماشین منو ببین

سلام رامین جان

وینکا مثل اینکه مدل های مختلفی داره ، ممکنه اونی که شما داری با اینی که دست آقا آیدین هست متفاوت باشه

چون یه سری وینکا های قدیمی یه قطعه داشتن به اسم اینترفیس که دقیقا شبیه اینترفیس اتومکس هست

ولی اینی که آیدین داره کلا دسته سیم ها و سوکت هاش متفاوت هستند

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری