roshan699

مانیتور وینکا

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

150 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، tukanet گفته است :

آیدین جان بازم خیلی خیلی مبارکت باشه :::P

نگران نصبشم نباش خدم میام کمک میکنم نصب میکنیم :grin:

میکروفون هم میتونی یه دونه از این کلیپ های میکروفون بگیری نصبش کنی روی آفتابگیر

یا اگه قاب نقشه خوان داری که جای میکروفون داره میشه نصبش کرد اون زیر که فابریک هم میشه

قاب-چراغ-نقشه-خوان-و-جا-میکروفن-اورجینال-پژو-206.jpg

اتفاقا قاب نقشه خوانی دارم  اورجینالم هست ولی از این جا میکروفونها نداره قاب ایرانیها جای میکروفون داره بعد سیمکشی تا سقف خیلی سخته نمیشه یه جا راحتر گذاشت؟

نصبش معلومه زیاد سخت نیست فقط خدا کنه سیمهای فابریک تا داشبورد برسه فقط خدا کنه اینترفیسشو گیر بیارم مثل اتومکسه نصب شه به سیستم برقی خودرو 

راستی اینم کامپیوتر سفری داره؟ مصرف سوختو دما رو نشون بده؟ تو دی وی دی رامش فیلم بزارم نشون میده دیگه؟

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

zdsk_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%0pe_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%D7omu_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%8fwn_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

دوستان اولی که پخشو دیدم به اقا بابک نوشتم که اون بخره بعد بابک گفت که اتومکس میخواد و قیمت پایینتر 

بعد ساعت تقریبا از 12 گذشته بود برای بابک نوشتم به نظرت خودم بخرم ؟ که بابک گفت نه بابا هزینه الکی نکن یهو پیام دادم خریدم :::P ساعت 1 نصف شب نیم ساعتم نشد رفتم خریدم اومدم ولی از حق نگذریم طرف ادم خیلی خوبی بود و خوش معامله و بهم تخفیف خوبی داد ادم درست حسابی بود سمت خ فرجام میگفت 206 داشته یه هفته انداخته رو ماشین بعد باز کرده و فروخته و 207 خریده هی میخواسته بندازه رو 207 ولی خانومش گفته نمیخواد همون پخش خودش خوبه میگفت انقدر بهش زنگ زدن کچلش کردن یکی ام قرار بوده بیاد ببره این به همه میگفته فروختم ولی طرف نیومده بود و گوشیشو جواب نداده بود میگفت بعدش من پیام دادم که فروخت بهم میگفت اگه یکی دو ساعت زودتر زنگ میزدم یا پیام میدادم بهم میگفت که فروخته یعنی قسمت اینطوریه 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان یه چیزی همین الان یادم افتاد من یادمه قبلا تو همین تایپیکها خونده بودم اگه وینکا با اینترفیس نصب شه ترمز دستی که پایین بیاد دیگه فایل تصویری نشون نمیده درسته؟ یکی میگفت باید سنسور ترمز دستی حساس کنی یه دندونه بدی بالا و تو حرکت تصویری نگاه کنی یکی میگفت یه سوییچ دستی سر راه سنسور بزاری .و ...

خوب اون موقع فرق وینکا ئ اتومکس رو نمیدونستم ولی وقتی اتومکس خریدم دیدم تو منوش میتونی این حالتو فعال و غیر فعال کنی به راحتی بعد همیشه برام سوال بود پس اینهمه بحث و راهکار برای چی بود؟ الان یه لحظه یادم اومد اون بحثها احتمالا برای وینکا بوده

یعنی حالت ترمز دستی وینکارو نمیشه از منو خاموش کرد؟ تا بشه تو حرکت هم راحت فیلم دید؟ واقعا اگه اینطوری وینکا هیچ برتری جلو اتومکس نداره اتومکس درسته دیویدی رام نداره ولی خیلی راحت میشه تو چند دقیقه یه فیلمو تبدیل کردو ریخت رو فلش ترس دزدیده شدن دویویدی رام یا مغز دستگاهم نداری اینهمه ام سیمکشی تا داشبورد نمیخواد 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

اتفاقا قاب نقشه خوانی دارم  اورجینالم هست ولی از این جا میکروفونها نداره قاب ایرانیها جای میکروفون داره بعد سیمکشی تا سقف خیلی سخته نمیشه یه جا راحتر گذاشت؟

نصبش معلومه زیاد سخت نیست فقط خدا کنه سیمهای فابریک تا داشبورد برسه فقط خدا کنه اینترفیسشو گیر بیارم مثل اتومکسه نصب شه به سیستم برقی خودرو 

راستی اینم کامپیوتر سفری داره؟ مصرف سوختو دما رو نشون بده؟ تو دی وی دی رامش فیلم بزارم نشون میده دیگه؟

فابریک خود 206 که فرانسه زده ام همون بالاست و دم چراغه ، سیم کشی ام سخت نیست اصلا از قاب ستون جلو رم میشه سیمش

کابل های خودشم که فابریک و اندازه هستن نگران این نباش که طولشون کم بیاد ، کاکپیوتر سفری ام مگه میشه نداشته باشه؟! 

یکی از دوستان صفحه اول همین تاپیک عکس گذاشته و مطمئن باش که داره

index.jpg

در 22 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

دوستان یه چیزی همین الان یادم افتاد من یادمه قبلا تو همین تایپیکها خونده بودم اگه وینکا با اینترفیس نصب شه ترمز دستی که پایین بیاد دیگه فایل تصویری نشون نمیده درسته؟ یکی میگفت باید سنسور ترمز دستی حساس کنی یه دندونه بدی بالا و تو حرکت تصویری نگاه کنی یکی میگفت یه سوییچ دستی سر راه سنسور بزاری .و ...

خوب اون موقع فرق وینکا ئ اتومکس رو نمیدونستم ولی وقتی اتومکس خریدم دیدم تو منوش میتونی این حالتو فعال و غیر فعال کنی به راحتی بعد همیشه برام سوال بود پس اینهمه بحث و راهکار برای چی بود؟ الان یه لحظه یادم اومد اون بحثها احتمالا برای وینکا بوده

یعنی حالت ترمز دستی وینکارو نمیشه از منو خاموش کرد؟ تا بشه تو حرکت هم راحت فیلم دید؟ واقعا اگه اینطوری وینکا هیچ برتری جلو اتومکس نداره اتومکس درسته دیویدی رام نداره ولی خیلی راحت میشه تو چند دقیقه یه فیلمو تبدیل کردو ریخت رو فلش ترس دزدیده شدن دویویدی رام یا مغز دستگاهم نداری اینهمه ام سیمکشی تا داشبورد نمیخواد 

اون مورد هم فکر کنم از توی تنظیماتش بشه غیر فعال کرد

خوب راننده نگاه نکنه ، بقیه چه گناهی کردن که دستی پایینه و ماشین در حال حرکت!؟

اصلا منطقی نیست که چنین محدودیت عجیب غریبی داشته باشه و حتما میشه غیرفعالش کرد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سیمکشی رو هم از طریق درپوش انتهایی جعبه داشبورد و هم از جای چراغ داشبورد میتونید رد کنید بدون مشکل.

در رابطه با ترمز دستی و پخش ویدیو هم توی منو تنظیمات داره.

کامپیوتر سفری هم کامله.

برای من میک تو بسته بندی نبود. روی خودش میکروفون داره که صدا رو نسبتا خوب منتقل میکنه ولی نصب میک اکسترنال قطعا کیفیت مکالمه رو بالاتر میبره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Meditator گفته است :

سیمکشی رو هم از طریق درپوش انتهایی جعبه داشبورد و هم از جای چراغ داشبورد میتونید رد کنید بدون مشکل.

در رابطه با ترمز دستی و پخش ویدیو هم توی منو تنظیمات داره.

کامپیوتر سفری هم کامله.

برای من میک تو بسته بندی نبود. روی خودش میکروفون داره که صدا رو نسبتا خوب منتقل میکنه ولی نصب میک اکسترنال قطعا کیفیت مکالمه رو بالاتر میبره.

دوستان من الان با شماره ۰۲۱۸۸۵۱۱۱۲۰ تماس گرفتم نمایندگی تعمیرات گفت اینترفیس اینها گیر نمیاد به 206 مدل 89 وصل تمیشه کنترل فرمون و کامپیوتر سفریش وصل نمیشه درست گفته؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

دوستان من الان با شماره ۰۲۱۸۸۵۱۱۱۲۰ تماس گرفتم نمایندگی تعمیرات گفت اینترفیس اینها گیر نمیاد به 206 مدل 89 وصل تمیشه کنترل فرمون و کامپیوتر سفریش وصل نمیشه درست گفته؟

مگه میشه گیر نیاد ؟!

خوب توی همین تاپیک بچه ها عکس و اینا گذاشتن که کامپیوتر سفریش اوکی بوده

آیدین شما اینترفیس همین اتومکس رو که داری رو روی وینکا تست کم امروز ببین کار میکنه؟

ظاهرشون که دقیقا شبیه به هم هستش به احتمال خیلی خیلی زیاد یکی هستن

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

zdsk_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%0pe_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%D7omu_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%8fwn_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

دوستان اولی که پخشو دیدم به اقا بابک نوشتم که اون بخره بعد بابک گفت که اتومکس میخواد و قیمت پایینتر 

بعد ساعت تقریبا از 12 گذشته بود برای بابک نوشتم به نظرت خودم بخرم ؟ که بابک گفت نه بابا هزینه الکی نکن یهو پیام دادم خریدم :::P ساعت 1 نصف شب نیم ساعتم نشد رفتم خریدم اومدم ولی از حق نگذریم طرف ادم خیلی خوبی بود و خوش معامله و بهم تخفیف خوبی داد ادم درست حسابی بود سمت خ فرجام میگفت 206 داشته یه هفته انداخته رو ماشین بعد باز کرده و فروخته و 207 خریده هی میخواسته بندازه رو 207 ولی خانومش گفته نمیخواد همون پخش خودش خوبه میگفت انقدر بهش زنگ زدن کچلش کردن یکی ام قرار بوده بیاد ببره این به همه میگفته فروختم ولی طرف نیومده بود و گوشیشو جواب نداده بود میگفت بعدش من پیام دادم که فروخت بهم میگفت اگه یکی دو ساعت زودتر زنگ میزدم یا پیام میدادم بهم میگفت که فروخته یعنی قسمت اینطوریه 

سلام داداش مبارک انشاالله بسلامتی خوشی استفاده کنی خیلی قشنگ

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، tukanet گفته است :

مگه میشه گیر نیاد ؟!

خوب توی همین تاپیک بچه ها عکس و اینا گذاشتن که کامپیوتر سفریش اوکی بوده

آیدین شما اینترفیس همین اتومکس رو که داری رو روی وینکا تست کم امروز ببین کار میکنه؟

ظاهرشون که دقیقا شبیه به هم هستش به احتمال خیلی خیلی زیاد یکی هستن

آخه کابلشو نداره به اون قبلیه که شمارشو دادی زنگ زدم اینترفیس اتومکس گرفتن پیام دادم عکساشم فرستادم اول گفت ندارم بعد گفتم گیر میاد؟ گفت دارم ولی باید پیش کسی ببری وارد باشه کابلشو برات درست کنه

فکر میکنم خودم این جدیده برای 206 های ایرانیزست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، رضارضایی گفته است :

سلام داداش مبارک انشاالله بسلامتی خوشی استفاده کنی خیلی قشنگ

آقا بابک من مجدد دزنگ زدم گفتم آقا این مانیتور وینکا ویندوزه با اینترفیس به 89 نصب میشه گفت نه اقا گفتم آخه چرا رفیقا ما نصب کردن گفت اون وینکا قدیمیا بود این وینکا های جدید فقط با بالای 96 ست میشه

دیگه اگه اینجوری باشه قیدشئ میزنم و نصی نمیکنم

کلا اشتباه کردم ایکاش به حرفت گوش داده بودم اقا بابک 

کلا اد 15 به نظر من اتومکس بهتره درسته وینکا cd و دیویدی نشون میده ولی به همون نسبت خرابیشم بیشتره هد دیوی دی خیلی حساسه مورد بعدی اتومکس ماشینو شلوغ نمیکنه سه سیم دوربین عقب یه رادیو یه جی پی اس بهش وصله ولی این کلا باید از مغزی تا مانیتور سیمکشی شه یه روزم درب داشبوردو وا کنن رو هوا میبرن پخشو اصلا طرف ببینه ویمکاس میفهمه مغزی تو داشبورده کلی جای داشبوردم میگیره

سوای اون دیگه سیدی و دی وی دی منسوخ شده حتی دیوی دی باشه ادم میاد نهایت 15 مین زمان میزاره تبدیلش میکنه با یئو اس بی میبینه 

کلا منصرف شدم از نصبش ولی خدارو شکر چون نو و رو قیمت خریدم تو پاچم نرفته نمایندگیش میگفت 3.800 قیمتش

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری