roshan699

مانیتور وینکا

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

150 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، tukanet گفته است :

با نمایندگی تماس بگیرید معمولا موجود دارند

توی دیوار یا شیپور هم بعضی وقت ها دیدم که میذارن برای فروش ولی قیمت 1 به بالا میزنن برای مانیتور 6-7 اینچ خالی!

اونهایی که تو شیپور گذاشتن احتمالا دزدی ان، ایشون از اون ها بخره به دزد ماشین خودش کمک کرده تا بیشتر بدزده!

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

ای بابا چه بد ماشینتون دزدگیر نداشت؟ کجا و چجوری زدن؟

متاسفانه یکی از بدیهای مانیتور های جدا که رو داشبورد میخوره همینه چون قفلی نیست که اون قسمتو پوشش بده ولی مانیتورهایی که رو پنلن با یه قفل پنل محافظت میشن

البته خود من الان همون قسمت یه تایپ بی بستم که هم بردنش راحتره از مانیتور هم قیمتشم کمتر از مانیتور نیست حتی تایپ ای هم الان 400-500 استوکش خرید فروش میشه خدا رو شکر فعلا دزدها رو به دزدیه ساعت 206 و کیلومتر 206 نیاوردن چون هم خیلی راحت میشه دزدیدشون هم مشتری به نسبت راحتر و بهتری دارن نسبت به یه مانیتور بدون پخش کننده یا یه پخش بدون پنل 

ولی نمیدونم چه سری دزدها حتی به پخش بدون پنل رحم نمیکنن ولی گوش شیطون کر فعلا رو نیاوردن به دزدی قطعات گرونقیمت دیگه ماشین

مانیتور هم به قول اقا بابک تو دیوار و شیپور گاها هست اتفاقا چون مانیتور خالی وینکارو زیاد میدزدن من زیاد دیدم تو اگهیا هم مانیتور خالی هم پخش بدون مانیتور

دزدگیر نداره. 4 سال بود این پخشو داشتم و همیشه ماشین بیرون بود. ولی بلخره اتفاق افتاد.

جنت اباد، همون حوالی ساعتی که زلزله شده. دو تا ماشین دیگه رو هم زدن از همون روش خم کردن در.

برای من هم پنلی بود. تایپ بی هم داشتم و حتی یه دیاگ تو داشبورد بود که قیمتش از پخش بیشتر بود، ولی فقط همین پنل رو بردن و جای پیچاشم شکستن.

در رابطه با قفل پنل ظاهرا با کیفیتهای متفاوتی وجود داره چون نظرات و ریویوها متفاوته.

حس خوبی نیس امیدوارم تجربه نکنید.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، Meditator گفته است :

دزدگیر نداره. 4 سال بود این پخشو داشتم و همیشه ماشین بیرون بود. ولی بلخره اتفاق افتاد.

جنت اباد، همون حوالی ساعتی که زلزله شده. دو تا ماشین دیگه رو هم زدن از همون روش خم کردن در.

برای من هم پنلی بود. تایپ بی هم داشتم و حتی یه دیاگ تو داشبورد بود که قیمتش از پخش بیشتر بود، ولی فقط همین پنل رو بردن و جای پیچاشم شکستن.

در رابطه با قفل پنل ظاهرا با کیفیتهای متفاوتی وجود داره چون نظرات و ریویوها متفاوته.

حس خوبی نیس امیدوارم تجربه نکنید.

ای بابا واقعا متاسف شدم  پس وینکا شما ام از همین هایی بوده که با پنل خودش جای فابریک نصب میشه و فقط dvd رامش که تو داشبورده براتون مونده 

والا وینکا بهترین و کاملترین مانیتور هست و از همه گرونتره بعد میره اتومکسو اندریدیها ولی فدای سرتون چه میشه کرد 

ولی حتما حتما از دزدگیر استفاده کنیدئ برای 206 هم بهترین دزدگیر دزدگیر سادس ولی یه برند خوب تا تداخل الکترونیکی ام پیش نیاد 

خود من هم پارکینگ ندارم و اوایلی که 206 خریده بودم میگفتن دزدگیر سیستم برق 206 رو مختل میکنه و من نمیخریدم و خیلی بهم دزد زد ولی از وقتی یه دزدگیر ساده انداختم الان 6-7 ساله خدارو شکر دزد بهم نزده تا اینکه مانیتور خریدم حتی یک روزم صبر نکردمو فرداش یه قفل پنل خریدم 

شما ام حتما قبل هر چیزی یه دزدگیر ساده نصب کنید یهو ای سیو رو میبرن و کلا سیستم ماشین به هم میخوره

اگرم مجدد میخواید مانیتور بخرید حتما قفل پنل تهیه کنید کیفیت داشتن یا نداشتن بعضی مدلهارو نمیدونم ولی چیزی که خودم تجربه کردم امکلن دزدیده شدن پخش یا مالنیتور رو به صفر میرسونه

الان آپکو داره با قیمت فوق العاده 123 تومن و میاره دم خونه ام تحویل میده با حد اقل هزینه پستی

http://opco.co.ir/portal/fa/fa-ir/pcat/4243/قفل-مالتی-مدیا-و-سیستم-صوتی?car=121

Small29f214c638754327843a3fe12fdc7663.jp

76737063-d514-4df8-824f-80a1a02b26c5.jpg

من خودم از دیوار یه مدل پیدا کردم خریدم 80 تومن که متاسفانه قفل و کلید سرخود نداشت و مجبور شدم یه قفل سلده ام جدا براش اهیه کنم ولی این مدل خودش قفل و 3 کلیدم داره و عالیه من اگه زودتر دیده بودم از اپکو میخریدم 

البته مکانیزم همشون یکیه و برا منم دقیقا همینه ولی خوب این قفل سرخود داره و بازو بست راحتره و چون آپکو هم هست کیفیت مطلوبتری داره و سایزش استانداردتر باید باشه 

تنها بدی که این قفلها داره کمی بزرگه و مثل قفل فرمون راحت زیر یا کنار صندلی جا نمیشه البته من زیر صندلی راننده میزارم همیشه ولی کمی بیرون میزنه که میتونید صندوق عقبم بزارید یا اگه کسی صندلی عقب نیست اونجا بزارید 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

ای بابا واقعا متاسف شدم  پس وینکا شما ام از همین هایی بوده که با پنل خودش جای فابریک نصب میشه و فقط dvd رامش که تو داشبورده براتون مونده 

والا وینکا بهترین و کاملترین مانیتور هست و از همه گرونتره بعد میره اتومکسو اندریدیها ولی فدای سرتون چه میشه کرد 

ولی حتما حتما از دزدگیر استفاده کنیدئ برای 206 هم بهترین دزدگیر دزدگیر سادس ولی یه برند خوب تا تداخل الکترونیکی ام پیش نیاد 

خود من هم پارکینگ ندارم و اوایلی که 206 خریده بودم میگفتن دزدگیر سیستم برق 206 رو مختل میکنه و من نمیخریدم و خیلی بهم دزد زد ولی از وقتی یه دزدگیر ساده انداختم الان 6-7 ساله خدارو شکر دزد بهم نزده تا اینکه مانیتور خریدم حتی یک روزم صبر نکردمو فرداش یه قفل پنل خریدم 

شما ام حتما قبل هر چیزی یه دزدگیر ساده نصب کنید یهو ای سیو رو میبرن و کلا سیستم ماشین به هم میخوره

اگرم مجدد میخواید مانیتور بخرید حتما قفل پنل تهیه کنید کیفیت داشتن یا نداشتن بعضی مدلهارو نمیدونم ولی چیزی که خودم تجربه کردم امکلن دزدیده شدن پخش یا مالنیتور رو به صفر میرسونه

الان آپکو داره با قیمت فوق العاده 123 تومن و میاره دم خونه ام تحویل میده با حد اقل هزینه پستی

http://opco.co.ir/portal/fa/fa-ir/pcat/4243/قفل-مالتی-مدیا-و-سیستم-صوتی?car=121

Small29f214c638754327843a3fe12fdc7663.jp

76737063-d514-4df8-824f-80a1a02b26c5.jpg

من خودم از دیوار یه مدل پیدا کردم خریدم 80 تومن که متاسفانه قفل و کلید سرخود نداشت و مجبور شدم یه قفل سلده ام جدا براش اهیه کنم ولی این مدل خودش قفل و 3 کلیدم داره و عالیه من اگه زودتر دیده بودم از اپکو میخریدم 

البته مکانیزم همشون یکیه و برا منم دقیقا همینه ولی خوب این قفل سرخود داره و بازو بست راحتره و چون آپکو هم هست کیفیت مطلوبتری داره و سایزش استانداردتر باید باشه 

تنها بدی که این قفلها داره کمی بزرگه و مثل قفل فرمون راحت زیر یا کنار صندلی جا نمیشه البته من زیر صندلی راننده میزارم همیشه ولی کمی بیرون میزنه که میتونید صندوق عقبم بزارید یا اگه کسی صندلی عقب نیست اونجا بزارید 

به توصیه شما قفلی که معرفی کردید رو سفارش دادم و مبلغ از حساب کم شد، اما نوشت پرداخت انجام نشد! امیدوارم بفرستن.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Meditator گفته است :

به توصیه شما قفلی که معرفی کردید رو سفارش دادم و مبلغ از حساب کم شد، اما نوشت پرداخت انجام نشد! امیدوارم بفرستن.

:::P چند وقته به هر کی پیشنهاد میدم بنده خدا ضرر میکنه

ولی نگران نباشید این شماره پشتیبانیشونه 02144538000 حسابداری قوی دارن و ریالی پول به حسابشون رفته باشه میفهمن

من یه توری ازشون خریده بودم بعد خودشون تماس کرفتن گفتن سیستم هزینه ارسالو اشتباه حساب کرده یه رقمی گفتن مثلا 75660 ریال گفتن واریز کن و به ما اطلاع بده منم واریز کردم بهشون که زنگ زدم گفتم رسید یا شماره پیگیری ارسال نمیخواید گفتا نه ما خودمون تو سیستم میبینیم بعدم برام فرستادن یه توری صندوق خریدم 42 تومن که خیلی کیفیت خوبی داشت و ایساکویی بود 

قیمتاشون خداییش مناسبه فقط حیف تقریبا سایتشون نیمه تعطیله و فقط چند قلن جنس موجود دارن 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Meditator گفته است :

راستی  بستن قفل پنل یه مقدار قلقیه و شاید دفعه اول کمی سخت باشه بازو بستش ولی یکی دو بار ببندید باز کنید کاملا بهش عادت میکنید 

اولا دستی رو زیاد بالا نکسید 3-4 دندونه بیاد بالا کافیه بعد قفل رو به سمت راست بچرخونید جوری که صفحه قفل که قراره بیفته روی مانیتور به سمت شاگرد باشه بعد لوله قفلو بکتید تو ترمز دستی چند سانت که رفت داخل قفل رو بچرخونید تا در حالت عادی قرار بگیره و روی پنل بیفته بعد لوله رو به وسیله جا دستی که انتهای لوله داره کامل به عقب بکشید تا به اتهای ترمز دستی برسه و دیه داخلتر نره 

برای خارج کردنشم قفل یه راست از دستی بیرون نمیاد باید عکس کار جا زدن رو انجام بدید یعینی وقتی لوله رو از دستی دارید در میارید 2-3 سانت مونده به انتها صفحه قفل که روی پنل هستو به سمت شاگرد 90 درج بچرخونید بعد در بیارید 

حالا اگه خریدید و دیدید بستنش مشکله بگید براتون عکس تهیه کنم بزارنم تا کاملا متوجه شید چون قلقشو ندونید و بخواید با زور جا بزنید ممکنه به صفحه مانیتور اسیب بخوره یا روکش ترمز دستی خط بیفته

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1399/02/19, 23:01:00، Meditator گفته است :

سلام چی شد بلاخره قفل رو فرستادن؟

برای بازو بسته شدن به مشکل نخوردید و قلقش اومده دستتون؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام چی شد بلاخره قفل رو فرستادن؟

برای بازو بسته شدن به مشکل نخوردید و قلقش اومده دستتون؟

سلام

باز و بستش مشکلی نداره ولی نسبت به قفل فرمون زمان خیلی بیشتری میگیره و اگه با ملایمت و احتیاط باهاش کار نشه روکش ترمز دستیو خراب میکنه.

به هر حال برای کسایی که مونیتور دارن لازمه، ممنون که یاداوریش کردید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

https://divar.ir/v/پخش-تصویری-وینکا-برای-خودروی-۲۰۶_قطعات-یدکی-و-لوازم-جانبی-خودرو_تهران_تهرانپارس-غربی_دیوار/gXFXkrDu

دوستان سلام از وقتی مانیتور اتومکس نصب کردم فهمیدم خیلی عقب بودم تا حالا و چرا تا الان نصب نکردم ولی روزی که رفتم بخرم خود طرف گفت بهترین مانیتور برای 206 وینکا هست خلاصه تو مغزم بود 

تا اینکه تبلیغ بالارو دیدم مانیتور وینکا تغریبا اکبند 2.600 تو دو دو تا 4 تایی که کردم دیدم برا خودم رو راحت 1.600 -1.700 میخرن چون اینترفیسو انتن جی پی اس داره سالمم هستو تمیز 

خلاصه همین نصف شبی چکو چونه رو زدم و از طرف 2.200 خریدم البته تلفنی گفت اینتر فیس نداره منم قبلا از شرکت پرسیده بودم میگفتن اینتر فیس جداس نو که میخری چون اکثرا روی 206 های ایرانیزه نصب میکنن اینتر فیس بدردشون نمیخوره 

خلاصه دیدم قیمت عالیه همین ساعت 1 رفتمو زدم تو گوشش طرف میگفت یه هفته رو ماشین بوده ولی اگه میگفت اکبنده بازم باورم میشد 

خلاصه خریدمو آوردم خونه نصبش زیاد سخت نیست و فکر کنم خودم بتونم نصب کنم ولی فیشو سیم زیاد داره خوبی اتومکس این بود همه چی پشت مانیتور بود ولی اینو باید کابلهارو تماما انتقال بدی به داشبورد چون مغزی دستگاه همون دی وی دی رامشه و هم داشبوردو شلوغ میکنه هم در معرض دزدیه مغزی دستگاه ولی برا اونم میشه فکرایی کرد 

مورد بعدی اومدم دیدم پشت مغزی یه جا نوشته یو اس بی ولی خالیه گفتم نکنه یو اس بی بهش نمیخوره و خیلی ترسیدم بعد فهمیدم اتفاقا دو تا یو اس بی میخوره هم جلوی مانیتور جا داره هم یه کابل داره که پشت مغزی میخوره و یو اس بی بهش نصب میشه 

یه کنترل هم داره خلاصه پشیمون نیستم ولی اتومکس هم بد نبود 

راستی دوستان یه میکرفن هم داخلش بود با کابل بلند ولی میکرفن اتومکس رو خود دستگاه نصب بود و کیفیتشم خوب بود صدارو خوب میبرد سوالم اینه اون میکرفن رو کجا نصب کنم تو دید نباشه صدارم خوب ببره؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

https://divar.ir/v/پخش-تصویری-وینکا-برای-خودروی-۲۰۶_قطعات-یدکی-و-لوازم-جانبی-خودرو_تهران_تهرانپارس-غربی_دیوار/gXFXkrDu

دوستان سلام از وقتی مانیتور اتومکس نصب کردم فهمیدم خیلی عقب بودم تا حالا و چرا تا الان نصب نکردم ولی روزی که رفتم بخرم خود طرف گفت بهترین مانیتور برای 206 وینکا هست خلاصه تو مغزم بود 

تا اینکه تبلیغ بالارو دیدم مانیتور وینکا تغریبا اکبند 2.600 تو دو دو تا 4 تایی که کردم دیدم برا خودم رو راحت 1.600 -1.700 میخرن چون اینترفیسو انتن جی پی اس داره سالمم هستو تمیز 

خلاصه همین نصف شبی چکو چونه رو زدم و از طرف 2.200 خریدم البته تلفنی گفت اینتر فیس نداره منم قبلا از شرکت پرسیده بودم میگفتن اینتر فیس جداس نو که میخری چون اکثرا روی 206 های ایرانیزه نصب میکنن اینتر فیس بدردشون نمیخوره 

خلاصه دیدم قیمت عالیه همین ساعت 1 رفتمو زدم تو گوشش طرف میگفت یه هفته رو ماشین بوده ولی اگه میگفت اکبنده بازم باورم میشد 

خلاصه خریدمو آوردم خونه نصبش زیاد سخت نیست و فکر کنم خودم بتونم نصب کنم ولی فیشو سیم زیاد داره خوبی اتومکس این بود همه چی پشت مانیتور بود ولی اینو باید کابلهارو تماما انتقال بدی به داشبورد چون مغزی دستگاه همون دی وی دی رامشه و هم داشبوردو شلوغ میکنه هم در معرض دزدیه مغزی دستگاه ولی برا اونم میشه فکرایی کرد 

مورد بعدی اومدم دیدم پشت مغزی یه جا نوشته یو اس بی ولی خالیه گفتم نکنه یو اس بی بهش نمیخوره و خیلی ترسیدم بعد فهمیدم اتفاقا دو تا یو اس بی میخوره هم جلوی مانیتور جا داره هم یه کابل داره که پشت مغزی میخوره و یو اس بی بهش نصب میشه 

یه کنترل هم داره خلاصه پشیمون نیستم ولی اتومکس هم بد نبود 

راستی دوستان یه میکرفن هم داخلش بود با کابل بلند ولی میکرفن اتومکس رو خود دستگاه نصب بود و کیفیتشم خوب بود صدارو خوب میبرد سوالم اینه اون میکرفن رو کجا نصب کنم تو دید نباشه صدارم خوب ببره؟

آیدین جان بازم خیلی خیلی مبارکت باشه :::P

نگران نصبشم نباش خدم میام کمک میکنم نصب میکنیم :grin:

میکروفون هم میتونی یه دونه از این کلیپ های میکروفون بگیری نصبش کنی روی آفتابگیر

یا اگه قاب نقشه خوان داری که جای میکروفون داره میشه نصبش کرد اون زیر که فابریک هم میشه

قاب-چراغ-نقشه-خوان-و-جا-میکروفن-اورجینال-پژو-206.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری