بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

david

206 كاركرده چه مدلي و چند بخریم

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

80 ارسال در این موضوع قرار دارد

تقریبا 1-2 ماه پیش. فنی سالمه. البته موتور تعویض شده و الان 5 هزار کیلومتر راه رفته (توسط فروشنده) ولی مشکل فنی نداره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
تقریبا 1-2 ماه پیش. فنی سالمه. البته موتور تعویض شده و الان 5 هزار کیلومتر راه رفته (توسط فروشنده) ولی مشکل فنی نداره.

اقای کیاهان شما چه جوری این ماشین رو گرفتین؟

معلومه عشقه تیپ 6 هستید

نه من یه چیز عادی میخوام :lol:

لینک به ارسال

سلام,

راستش این ماشین رو برای شهر خریدیم که اگر جایی کسی زد بهمون زیاد دلمون نسوزه.

لینک به ارسال
سلام,

راستش این ماشین رو برای شهر خریدیم که اگر جایی کسی زد بهمون زیاد دلمون نسوزه.

درسته

به امید خدا که به خوبی و خوشی چرخش براتون بچرخه

لینک به ارسال
با سلام

من قبلا پراید داشتم و الان توانایی خرید صفر کیلومتر آنرا دارم ولی به توصیه بعضی دوستان چون بیشتر برای مسافرت استفاده خواهم کرد و خانواده کم جمعیتی دارم(دو نفر) تصمیم به خرید 206 گرفتم

این را هم بگویم که هیچ اطلاعاتی درباره این ماشین ندارم و چون کارمند هستم توانایی خرج های سنگین برای ماشین رو هم ندارم.

از شما ممنون می شوم که مرا راهنمایی کنید در ضمن یک 206 نوک مدادی آخر 82 تمیز یکی از آشناها داره که فقط چند جاش بدون رنگ در آورده شده و می گه 7.800 به نظرتون چطوره؟

سلام دوست عزیز

انتخاب خوبیه و با توجه با افت قیمت 206 ، میشه با قیمت های بین 7 تا 9 میلیون موارد سالمی رو هم پیدا کرد

پیشنهاد امیر عزیز برای خرید اتوماتیک خیلی خوبه ولی به نظر من با این پول نمیشه یه اتوماتیک سالم گیر اورد ولی تیپ 2 تر تمیز و با کمی رنگ و... پیدا میشه

توجه داشته باشین یه ماشینی که مدل 82 باشه و در ایران کار کرده باشه، بعیده بدون رنگ و خوردگی باشه و خیلی حساس نباشین که ماشین مثلا درش لکه رنگ داره یا نوک گلگیرش خورده و.. ولی مهم اینه که سر شاسی ها سالم باشه و ضربه نداشته باشه که به راحتی یک صافکار حرفه ای میتونه تشخیص بده

قیمتی که دادن بهتون بد نیست به شرطی که واقعا سالم باشه و ضربه نداشته باشه، به لطف ایرانی شدن هم خرج 206 کم شده ولی هنوز با پراید نمیشه مقایسه کرد همونطور که سواری و لذت رانندگی اون رو نمیشه مقایسه کرد

برای دقت بیشتر صفحه اول تاپیک رو هم بخونین

لینک به ارسال

ba salam sd v8 az hame behtare vali behtar ine ke abshenasho kami takmiltar konin

فارسی: با سلام sd v8 از همه بهتره ولی بهتر اینه که اپشنهاش رو تکمیل تر کنین

مدیریت: دوست عزیز ضمن عرض خوشامدگویی، لطفا مطابق با قوانین انجمن از زبان فارسی برای ارسال نوشته ها استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام

من یه تیپ 3 85 گرفتم از نظر بدنه سلامه بجز یه سری خط و خش و گلگیر جلو که فکر کنم رنگ داره در کل ماشینه تمیزیه

بیمه هم تا 10 1390 داره 147000 تا هم کیلومترشه از همه نظر مطمئن فقط توی تست که گفته بودید مخزن آبو از نظر چربی چک کنم مخزنش دارای چربی یا چیزی شبیه این داشت.درضمن اینو گرفتم 10300

لینک به ارسال

دوست عزیز یه چیزی بگم؟

یه کوچولو کارکرد بالاست

قیمت هم یه کم زیاده

همین چند روز پیش یه تیپ 5 معامله شد (84 با 90 تا کارکرد) 9 تومن! گلگیر عقب سمت شاگرد 1 سانت خط داشت ! همین!

لینک به ارسال

سلام دوستان.میخواستم 1 قیمت در مورد 206 خودمون ازتون بپرسم.

206 ما برای اسفند 81 هستش.85000 تا هم راه رفته ولی خوداییش به قول گفتنی خونگی هستش.1 گلگیر رنگ داشت تا پارسال که 1 پرایدی از خدا بی خبر توی سف پمپ بنزین با 100 تا زد پشت ماشین و موجب تعویض صندوق شد و شاسی هم 1 کم ضربه دیده بود که اونم شاسی کشی شد.حالا با این تفاصیل میخواستم ببینم قیمت حودودیش چنده؟؟؟

اینم چند تا عکس از همون تصادف

vjn4e1j6xpi0wxxeii7p.jpg

zo38db8nfkzy97ptys1j.jpg

لینک به ارسال

سلام عیدتون مبارک

این اولین پست من توی این انجمنه و امیدوارم روزهای خوبی رو کنار شما دوستان عزیز داشته باشیم

حالا سوال:

من قصد خرید یه 206 تیپ 6 مدل 11/88 با کارکرد 61000تا از فامیلمون دارم

کاپوت تعویض و ګلګیر سمت راننده رنګ داره

بیمه تازه تو عید تمدید شده

لاستیک ۲ماهه نو شده

شما چه قیمتی رو پیشنهاد میدید

لینک به ارسال