Ali207

206+ Wild Horse

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

142 ارسال در این موضوع قرار دارد

چراغ باز ميشه و داخلش رو رنگ مشكي مي زنند و بعد اب بندي مي كنن و مي بندنش.نئون هم اسپرت فروشيها كار ميكنن ولي قيمت پايين تر و رقابتي چندجا تو خيابون ملت ديدم كار ميكردن و طرح هاي زيادي هم داشتن.ماشينتو يا چراغو ورميداري ميبري اونجا و برات ميزنن. غالبا با چراغ پارك(چراغ كوچك) روشن ميشه البته دست خودتونه مي تونيد به هر صورت بخواين به نصاب بگين براتون سيم كشي كنه.

207 که زبونه نداره اصلا...مگه این باعث میشه در خم نشه؟!!! فوقش شیشه رو میکشونن دیگه!

حواسم نبود207زبونه نداره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

206+ هیچ گونه چراغ اسپرت و نئون دار و ... نداره

این هم چراغ اسپرت 206+ ( 207 ای ایران) البته نسبت به قیمت و دردسر نگرداریش اصلا صرف نداره بنظر من خرید و نصبش

چون اگر خدایی نکرده اتفاقی بی افته دوباره باید سفارش دار و از خارج وارد کرد و این که بیمه محترم قبول نمیکنه هزینش رو

http://uupload.ir/files/bea7_photo_2015-11-07_14-49-32.jpg

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز پروژه مبارک باشه

فقط یه سوال این ماشین از اول دست خودتون بوده و خودتون جمعش کردین

یا از کسی با همین وسایل خریدین

چون این ماشین خیلی برام اشناست

لینک به ارسال

در مورد كمك فنرت توضيح ميدي ! نرميش چطوره ! ارتفاعت دقيقا چقدره !؟ نرميش نسبت ب فابريك و اينا !

خيلي خوب شده ماشينت ظاهرش ! عاليه و تمييز ! اللخصوص رينگ منزا بدجور خود نمايي ميكنه زير ماشين!

لینک به ارسال

سلام

به نظرم برو سراغ اکسل RC

رخ ماشینت ساده و قشنگه نهایت یه ابرویی بنداز برا چراغ

در مورد فنربندیت هم یه توضیح میدی ؟ + قیمت

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز پروژه مبارک باشه

فقط یه سوال این ماشین از اول دست خودتون بوده و خودتون جمعش کردین

یا از کسی با همین وسایل خریدین

چون این ماشین خیلی برام اشناست

تاپیک مبارک باشه ایشالا به خوبی پیش بره

این سوال منم هست ماشین خیلی اشناست

لینک به ارسال

ممنون دوستان

در مورد کمک فنر ها که در پست اول لینک به تاپ کار هست توضیح داده قشنگ...

دقیقا این مدل کمک فنر رو هم بعیده دیگه باشه..حداقل تاپ کار که گفت دیگه نداره...احتمالا مدل های جدید ترش هست!

قیمت هم پارسال بالای ۴ تومن بوده.

در مورد دوستانی که هم که میگن ماشین آشناست و ....ماشین رو خریدم از کسی بیشتر کارهاش رو ایشون انجام داده و من ادامه میدم...ولی طرف اهل فروم و گردهمایی و ...نبوده...اینجا هم آی دی نداره ایشون....احتمالا با ماشین دیگه ای اشتباه گرفتن دوستان .

کمک ها هم خیلی خوبه...فقط بدی قضیه همین رینگ ۱۶ هست که باعث شده کمی میکوبه و خلاصه در کل تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که روی کوچکترین چاله و چوله و دست انداز و این در های فاضلاب که در اتوبان ها هم فرت و فرت هست!!! کاملا احساس میشه...

اگرم بخوام ارتفاع رو کمی بیارم بالا نمیشه...مگه اینکه کلا کمک ها رو دربیارم و فابریکی بندازم...نمیشه فقط بخوام فنر رو عوض کنم...

اما خوراکه جاده هست و جای بدون چاله و چوله! به هر حال کمک Race هست...

الان هم میگم تنها مشکل من با این ماشین همین ارتفاعش هست..همه جا باید مراقب باشم گیر نکنه زیرش! یا به جدولی چیزی نخوره..در کل این کمک اصلا برای شهری مثل تهران مناسب نیست...صاحب قبلیش هم ماشینو خوابونده بوده توی شهر تقریبا و بیشتر باهاش مسافرت رفته... ولی خب ۲۰۷ یا ۲۰۶ +به نظرم فقط با ارتفاع خوشگل میشه...وگرنه اصلا رخ نداره بدون ارتفاع! ( نظر شخصی ) به هر حال یا رخ! یا نرم شدن! یکیشو باید انتخاب میکردم...

سر پیچ ها که حرف نداره! با ۱۲۰ تا میپیچم انگار نه انگار....مخصوصا به خاطر استرس بارش.

الانم نمیدونم دوستان در جریان هستند یا خیر!

لاستیک ها کومهویی که روش هست...ترک خورده...مخصوصا یکیش که کمی زیاده ( جلو سمت راننده )

lavk_img_20151103_141505.jpglavk_img_20151103_141505.jpg"><a href=http://uupload.ir/files/lavk_img_20151103_141505.jpg' alt='URL>'>

الان باید لاستیک رو عوض کنم ولی موندم سر اینکه :

۱- رینگ ها رو عوض کنم یا نه! برم سمت ۱۵ که کمتر بکوبه ماشین! ؟؟؟ میدونم مونزا ۱۶ خوشگله...ولی خب مونزا ۱۵ هم هست...رینگا رو هم که نمیدونم چرا سایت آپکو اینقدر ارزون زده! زده ۱۶۰ تومن حلقه ای که میشه کمتر از ۸۰۰ تومن..من فکر میکردم مونزا خیلی گرون تر باشه!! در حد ۲ میلیون اینا!

http://opco.co.ir/?part=product&inc=product&id=878

درسته که زده موجود نیست ولی مثلا این مدل رو زده موجوده و ۲۵۰ تومنه حلقه ای!

http://opco.co.ir/?part=product&inc=product&id=1194

خلاصه واقعا مونزا اینقدر ارزونه رینگاش؟

خلاصه...الان که میخوام لاستیک رو عوض کنم...موندم آیا رینگ ها رو هم بکنم ۱۵ یا نه!

اگه نخوام عوض کنم باید لاستیک یا همین سایز رو بگیرم یعنی

۲۰۵-۴۵-۱۶

یا

۲۰۵-۵۰-۱۶

که نمیدونم ۵۰ گیر میکنه یا نه...

الان که گیر نمیکنه خوشبختانه با ۴۵ ! ولی گفتم اگه ۵۰ باشه خب نرم تر میشه به شرط اینکه گیر نکنه!

اگرم رینگا رو عوض کنم...میتونم این رینگا رو بفروشم...رینگ ۱۵ بندازم...که چون پارکینگ ندارم میترسم از طرفی بین ۱۶ و ۱۵ چقدر فرقه به لحاظ نرم تر شدن؟ اصلا می ارزه اینکارو بکنم؟

اگه بخوام همین رینگا باشه برای لاستیک به نظر دوستان ۵۰ گیر میکنه؟( با توجه به عکس های صفحه اول )

دیگه کره ای نمیخوام بندازم..ظاهرا کره ای ها بغلشون ضعیفه....ژاپنی هم سومیتومو بعیده که ۴۵ داشته باشه!

از طرفی یکی بهم گفت الان کموهوت Kh11 چهار فصل نیست! آره؟

کمی راهنمایی کنید که گیج شدم اصلا چی کار کنم.

راستی امروز صبح اومدم برم...دیدم یه از خدا بیخیر زده به گل گیرم و رفته!! گل گیرم رفته تو کمی!!! اینم از معایب نداشتن پارکنیگ!! دارم از بی پارکینگی دق میکنم! ماشینو که خریدم پارکینگ داشتم خیالم راحت بودم...اگه نداشتم شاید نمیخریدم اینو....

نه پارکینگ عمومی اطراف هست نه کسی هست اجاره بده...خلاصه اعصابم خورده...عکس ها رو هم داخل پارکینگ محل کار گرفتم...پارکینگ خونه جا نداریم دیگه...یه مگان داریم گذاشتیم که پدرم حاضر نیست بذاره توی کوچه...مجبورم من بذارم! :cray:

کلی دادم برای بیمه سرقت و دزدگیر بهتر و دو تا قفل مختلف هم برای رینگ زدم...ماشین هم سه قفله!! قفل پدال آلیاژ فوللاد و قفل فرمون و قفل ترمز دستی! و قفل کاپوت و قفل ecu ..به سرم زده ردیاب هم بذارم برای ماشین!

دو بار شب خواب دیدم ماشین رو دزدیدن! اینجوری ادامه پیدا کنه مجبورم ماشینو بفروشم...این ماشین حیفه بیرون داغون بشه.

لینک به ارسال

داداش این ماشینو که نمیتونن روشن کنن و ببرن.مگر اینکه سوییچتم دستشون باشه.پس فقط از قطعات و آپشناش محافظت کن و قفل پدال و فرمون نمیخاد.من باخودم میگم ماشنمو قفلم نزنم نمیتونن سوارش بشنو برن مگر با جرثقیل بلندش کنن.خخخ.خیلی بده آدم عشقشو نصف شبی توی خیابون تنها بزاره پس مواظبش باش عزیز.

فرستاده شده از C6902ِ من با Tapatalk

لینک به ارسال

داداش این ماشینو که نمیتونن روشن کنن و ببرن.مگر اینکه سوییچتم دستشون باشه.پس فقط از قطعات و آپشناش محافظت کن و قفل پدال و فرمون نمیخاد.من باخودم میگم ماشنمو قفلم نزنم نمیتونن سوارش بشنو برن مگر با جرثقیل بلندش کنن.خخخ.خیلی بده آدم عشقشو نصف شبی توی خیابون تنها بزاره پس مواظبش باش عزیز.

فرستاده شده از C6902ِ من با Tapatalk

ecu رو عوض میکنن میبرن داداش کاری نداره..قفل ecu هم که الکیه...به چکش بزنی له میشه..نشه اسید میریزن داخل قفل!

حالا اینا به کنار ماشین من خیلی باید دزد دردسر بکشه تا بخواد روشن کنه ببره...قفل کاپوت که داره از بیرون باز نمیشه...باید شیشه رو بش***ه که صداش دزدگیرش در میاد چشمی هم داره...تا بخواد کاپوت رو بزنه بالا و سرباتری رو برداره دزدگیر حداقل ۱۰ ثانیه هم شده میزنه! شاسی کاپوت رو هم جاشو عوض کردم نتونه مقوا بذاره به راحتی... منم دزدگیر بزنه سریع دم پنجره ام...قضیه فقط بردنش نیست...همون داغون شدنش هست!

متاسفانه مردم ما عوضی شدن بلانسبت دوستان...طرف میزنه و میره...برای اینکه خسارت نده نمیاد یادداشت بذاره که...خط و ...به کنار!!

جلوی خودم یه ریویی پارک بود من توی ماشین نشسته بودم....اومد از پارک دربیاد! حالا قبلش دید من داخل ماشین نشستم در هم باز بود! داشتم قفل ها رو میزدم :::P زن هم بود! نامرد اومد عقب عقب! تق!! کوبید بعد فرمون رو چرخوند از پارک دراومد رفت!! مارو میگی! اومدم پایین دیدم چون ماشین ارتفاع داره زده به سپر کمی سپر ترک خورده!!! حالا شما فکر کن من ۳ تا قفل زدم تا وا میکردم و میرفتم دنبالش و میگرفتمش و زن هم که هست جیغ و داد میکرد ۱۰۰٪ و بیای ثابت کنی که خانم شما زدی و!!! هیچی دیگه!

دوستان شاهد بودن دیگه تاپیک شکایت زده بودم ..طرف زد بهم خسارت نداد یک ماه دویدم تا ازش خسارت بگیرم...

متاسفانه تهران شهر فوق العاده بدیه!! جرم و جنایت که بیداد میکنه...رانندگی ملت هم افتضاح....شهر پر دزد و عقده ای و حسود و....ماشین بیرون باشه کاملا از رخ میفته...باید هی خرج صافکاری و ..کنی!شما ماشینو تگزاس پارک کنی بهتر از تهرانه :D

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

مبارک تاپیک و پروژه باشه و انشالله چرخ ماشین به شادی بچرخه برات

لاستیک سومیتومو فاق 45 داره . من 5شنبه بازار بودم دیدم جفتی 480 .

برای دوستم 16/50 گرفتیم کمهو KU25 ، یخورده عقب سمت راست به شلگیر لوله باک میگیره که اونم ارت بزنه فکر کنم درست میشه .

اما من زیر ماشین های خودم هردو 16/45 دارم که مشکلی نداره .

راستی کمهو یه گل جدید زده با کد HS51 که گل شبیه میشلن اسپرت داره به اونم یه نظر بنداز .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری