Ali207

206+ Wild Horse

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

142 ارسال در این موضوع قرار دارد

با اجازه صاحب ماشین

x4zt9j3nw53sod95r6qed_s.jpgLINK_TEXT><e>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با اجازه صاحب ماشین

سلام،معذرت میخوام از صاحب پیج،من از این جلو پنجره استیل میگردم هیجا نیس،همین که تو عکس هست!!کیست که مرا یاری کند؟! :ghalioon:

لینک به ارسال

کارهایی که دوس دارم انجام بدم :

1-روکش صندلی چرمی

خیلی با تودوزی موافق نیستم چون بالای یه تومن درمیاد ..بیشتر دنبال روکش چرمی خیلی مرغوب هستم که ظاهرش مثل تودوزی بشه...

مثل اسپارکو که چرم آلمانی داره و میگن شبیه تودوزی چرم میشه..باید برم طرح هاشو ببینم

2-سوکت کمربند

اینه ؟

[iroption.ir/91-large_default/seat-belt-206-207.jpg]

زده 20 تومن یکی از سایت ها...فابریک 207 هم هست..بخرم؟

زیاد مهم نیست ولی خب آپشنه دیگه...بهتره وصل باشه..

3-چراغ جلو رو یا میخوام ابرویی بزنم...یا برچسب فیلم...

منتهی موندم کدوم کارو بکنم..

ابرویی رو که همه میشناسن چیه...

برچسب فیلمم اینه :

[]http://iroption.ir/154-large_default/car-headlight-lamps-change-tint-vinyl-film.jpg[/img]

به نظرتون دودی بشه چراغ های 207 خوب میشه؟

4- آیینه برقی

اینم شک دارم که اصلا ارزش داره یا نه

5-شتاب بیشتر :grin2:

شتاب که داره ماشین ولی دنبال اینم که خورد خورد یه کارهایی برای شناب بیشترش بکنم مثل میل سوپاپ و غیره ولی باز فعلا به خاطر نداشتن پارکینگ شک دارم...فک کن اینهمه خرج کنی ماشینو ببرن! قبلا پارکینگ داشتم.

بیشتر الان امنیت ماشین روی مخم هست! اینکه یه کاری بکنم که

1- کاپوت رو که میزنه بالا یکی نتونه خیلی راحت سر باتری رو برداره! یعنی باتری رو یه محفظه قفل داری چیزی قرار بدم...نمیدونم اصلا میشه یا نه! باتریم هم که کمی بزرگتر از فابریکیه! این موضوع بدجور روی مخمه...چون آژیر بک آپ رو هر کاری کردم هیچ کس حاضر نیست بذاره...میگن برق دزدی داره و نمیدونم قاطی میکنه دزدگیر و ....! به راهنمایی شما نیازمندم

2-درهای این ماشین همه میدونیم که چه راحت خم میشه! اینم دنبال راهی هستم حداقل در های جلو رو کاری کنم به راحتی خم نشه! اگ راهی سراغ دارید بگید....

3- به سرم زده مولتی مدیای فابریکش رو بردارم بفروشم...

چون مانیتورش سوژه خوبی برای دزداست!! ماشینم که بیرونه! خود پنلش رو قفل پنل + ترمز میزنم ولی مانتیور توی دیده!

به سرم زده بفروشم...برای دوربین دنده عقب همون آیینه درست حسابی بگیرم ! باز کمتر توی دیده!! + ضبط پنل دار که جدا بشه.

نمیدونم به هر حال...اینو شک دارم

1-به نظرم تودوزی بهتره یا که بدی همون روکش رو بدوزن رو صندلی چون روکش از همه نقاط رو صندلی دوخته نشده باد میفته زیرش و ترک میخوره روکشای تمام چرم اینجوری میشن

2-اره کمربند همونه اگر فنی باشی میتونی نصبش کنی بیشتر اپشنای 206 و 207(206+) یکیه باید سیم از bsii بکشی بعد با دیاگ یا pps فعال کنی و بالای 20 تا الارم میده و چراغش چشمک میزنه (میتونی تو pps بگی الارم بده یا نه )

اینم تاپیکش

http://ir206.net/viewtopic.php?t=280

3-چراغ جلو هم همینجوری اقا روزبه گذاشتن خوبه چون 207 چراغ اسپرت براش نیست(من ندیدم) چراغا رو باز کنی و تو مشکی کنی و نئون خیلی خوب میشه و اگر بشه عدسی هم تو همین کاسه چراغ گذاشت که چه بهتر نمیدونم حالا عدسی نشد هم نشد عدسی برا کسایی زنون میخوان خوبه (عدسی سمندای مدل پایین اگر کوچیک نباشه بد نیست من عدسی ندیدم جدا بفروشن

4-اینه هم خوبه بازم خود دانی

http://ir206.net/viewtopic.php?t=3284&start=40

5-شتاب هم که دیگه مفصله بحثش

لینک به ارسال

ماشيني كه بيرونه اصلا به نظر من نبايد كوچكترين وسيله اي نصب كني چون دير يا زود.....ميره :grin:

من شخصا از برچسب زدن و اينا خوشم نمياد شبيه وصله كاري ميشه .مشكي كردن داخل چراغ هم خوبه و ميتوني نئون هم كاركني داخلش.

براي جلوگيري از خم كردن درها دوستان زبانه قفل درها رو حذف ميكنن.

اين ماشينو كه كلا نميتونن ببرن به خاطر اينكه ايموبيلايزرداره تنها راه بردنش حمل با جرثقيله(به همين خاطر و جهت امنيت بيشتر هيچوقت جايي پارك نكنيد كه جلوي ماشين باز باشه و جلوي ماشينو به ماشين ديگه اي بچسبونيد) ولي به خاطر امنيت پايين ماشيناي فرانسوي درها و كاپوتش راحت باز و خم ميشه.

يه مدل قفل باطري هم تو بازار اومده هم براي جلوگيري از دزديدن باطري خوبه و هم ازكار ننداختن دزدگير.

در كل دله دزدها كه نمي دونن تقويت چيه تا موتور و قطعات فني ماشينو ببرن.به نظر من اول پاركينگ براي ماشينت جور كن بعد لوازم اضافه كن.(خودم به خاطر لوازم ماشينم تو پاركينگ يكي از بستگان كه5تاكوچه باهام فاصله داره ماشينو پارك ميكنم :ghalioon: )

207 که زبونه نداره اصلا...مگه این باعث میشه در خم نشه؟!!! فوقش شیشه رو میکشونن دیگه!

اره همیشه بین دو تا ماشین پارک میکنم...منتهی جلوی ماشین رو نمیتونم بچسبونم خیلی به جلویی...چون ماشین ارتفاع خورده و نصف ملت هم موقع دراومدن از پارک میان عقب میکوبن به ماشین عقبی!!! سعی میکنم یه فاصله ای بذارم ولی فرمون رو به سمت جدول میچرخونم .

قفل باطری رو اخه شنیدم فقط روی اندازه فابریک نصب میشه!

پارکینگ داشتم 2 تا خیابون اون ور تر خونه مادر بزرگم :::P یه ربع پیاده میرفتم میومدم...ازم گرفتنش!

لینک به ارسال

با اجازه صاحب ماشین

x4zt9j3nw53sod95r6qed_s.jpgLINK_TEXT><e>

دقیقا چی کار کرده چراغ رو؟

جلو پنجره کروم برچسب طرح کرومه؟

لینک به ارسال

این چراغ بازشده

داخلش مشکی شده

نئون گذاشته شده

ابرویی هم زده

لنز یکم دردسر داره

قبلا اینه که واسه چراغ ماشین سنگین میفروختن داشتن

لینک به ارسال

1-به نظرم تودوزی بهتره یا که بدی همون روکش رو بدوزن رو صندلی چون روکش از همه نقاط رو صندلی دوخته نشده باد میفته زیرش و ترک میخوره روکشای تمام چرم اینجوری میشن

2-اره کمربند همونه اگر فنی باشی میتونی نصبش کنی بیشتر اپشنای 206 و 207(206+) یکیه باید سیم از bsii بکشی بعد با دیاگ یا pps فعال کنی و بالای 20 تا الارم میده و چراغش چشمک میزنه (میتونی تو pps بگی الارم بده یا نه )

اینم تاپیکش

http://ir206.net/viewtopic.php?t=280

3-چراغ جلو هم همینجوری اقا روزبه گذاشتن خوبه چون 207 چراغ اسپرت براش نیست(من ندیدم) چراغا رو باز کنی و تو مشکی کنی و نئون خیلی خوب میشه و اگر بشه عدسی هم تو همین کاسه چراغ گذاشت که چه بهتر نمیدونم حالا عدسی نشد هم نشد عدسی برا کسایی زنون میخوان خوبه (عدسی سمندای مدل پایین اگر کوچیک نباشه بد نیست من عدسی ندیدم جدا بفروشن

4-اینه هم خوبه بازم خود دانی

http://ir206.net/viewtopic.php?t=3284&start=40

5-شتاب هم که دیگه مفصله بحثش

روکش رو میشه دوخت به صندلی؟ اوکی پس میرم تو کارش

والا فنی نیستم فرصتشم ندارم باید ببرم جایی فعالش کنن

چطوری داخل چراغ ها رو مشکی میکنن؟ با برچسب از داخل؟

نئون همینی هست که دایره ای میشه و عکسش رو گذاشتن دیگه؟ چه نئونی باید بگیرم؟

نور بالای من زنون شارژی هم هست...یعنی یه نور بالا بزنم عادی فابریک میزنه ولی نگه دارم زنون میشه...بعد 30 ثانیه هم نورش بیشتر میشه اگه 30 ثانیه نگه دارم...اما اگه ول کنم همون زنون معمولی.

فقط نور پایینم از این یخی های eagle هست ولی از شدت نورش اصلا راضی نیستم!!! چه لامپی بگیرم که جلو رو روشن تر کنه؟؟؟ زرد که دوس ندارم ولی بخی هم میگن کلا نور نمیده!

1b.png1b.png"><a href=http://lampeoghab.ir/farsi/images/1b.png' alt='URL>'>

سورنا هم میرم ماشالا همه میگن چراغ معمولی 60 تومن!! فیلیپس...واقعا قیمتا اینقد بالاست؟

لینک به ارسال

این چراغ بازشده

داخلش مشکی شده

نئون گذاشته شده

ابرویی هم زده

لنز یکم دردسر داره

قشنگ شده...

چطوری مشکی میکنن؟ با چی؟

نئون انواع مختلف هست؟ چی بگیریم بهتره؟ بعد ببخشید نئون وقتی چراغ اصلی جلو روشنه روشن میشه دیگه؟ چراغ کوچیک که روشن میشه هم روشنه؟ ( پشت آمپر)

ابرویی رو قیمت ندارید؟

دوستان جایی سراغ دارن با قیمت مناسب اینکارها رو روی چراغ انجام بده؟ سورنا خیلی گرون میگن کلا همه چی رو! ستارخان هم که تقریبا همونه.

لینک به ارسال

این چراغ بازشده

داخلش مشکی شده

نئون گذاشته شده

ابرویی هم زده

لنز یکم دردسر داره

تایپیکت مبارک دوست عزیز.

با اجازه.روزبه جان این ابرویی برچسبه یا فایبر؟

نءون واسه داخل چراغ از کجا میشه تهیه کرد اندازه چراغ 207؟

فرستاده شده از C6902ِ من با Tapatalk

لینک به ارسال

چراغ باز میشه با رنگ داخلش مشکی میشه

نئون مختلفه و انواع پهن و نازک و اصل و فرع و جنس خوب و بد داره

این فکر کنم برچسبه و برخلاف 206 برچسب جوابه

خود ابرویی خام حدود 100 -120 هزار تومن هست

206+ هیچ گونه چراغ اسپرت و نئون دار و ... نداره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری