Ali207

206+ Wild Horse

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

132 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

مدتی میشه که در فروم هستم دیدم دوستان ماشین های تیون شده و اسپورت شده شون رو در قالب پروژه مطرح میکنن..گفتم منم تاپیک رو بزنم تا با همفکری دوستان بریم جلو ..

در ضمن در تاپیک های اختصاصی به نظرم مشکلاتی که برام پیش میاد رو مطرح کنم شاید بهتر باشه...

چند نفر از دوستان هم که ما رو اتفاقی دیدن بیرون گفتن چرا نمیای در گردهمایی و ...شرکت کنی که به علت اینکه زیاد فرصت ندارم شرمنده هستم

ولی تاپیک رو باز فرصت میکنم بیام.

خلاصه این اسب وحشی ما اینه ظاهر و باطنش...اول عکس ها رو میذارم بعدشم میگم که چه کارهایی روش انجام شده.

فعلا عکسی از داخل اتاق نمیذارم

نمیخوام تعریف بیش از حد بکنم چون خیلی کار داره ...ولی به نظر خودم یکی از بهترین 206+ یا همون 207 هایی شده که حداقل من به چشم خودم در تهران حداقل دیدم...

06xm_img_20151105_100743_thumb.jpgLINK_TEXT><e>2jps_img_20151105_100748_thumb.jpgLINK_TEXT><e>wcap_img_20151105_100809_thumb.jpgLINK_TEXT><e>d36_img_20151105_100815_thumb.jpgLINK_TEXT><e>fl4b_img_20151105_100823_thumb.jpgLINK_TEXT><e>a8g1_img_20151105_134211_thumb.jpgLINK_TEXT><e>yyzj_img_20151105_134315_thumb.jpgLINK_TEXT><e>

اکثر کارهای اصلی ماشین در تاپ کار کلاب انجام شده...

1-سنترال پایپ اگزوز سوپر اسپرینت ( در تاپ کار کلاب )

2- هدرز ( نصب شده توسط تاپ کار )

3-کمک فنر های D2 تایوان قابل تنظیم 36 حالته ( در تاپ کار )

http://www.topcarclub.com/products/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-36-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA%D9%87-d2-racing

4- کیت کامل فیلتر هوای اسپرت K&N indicate Typhon ( فقط خود فیلتر نیست لوله هم داره ) ( نصب شده در تاپ کار )

http://www.topcarclub.com/products/%D9%83%D9%8A%D8%AA-%D9%81%D9%8A%D9%84%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%8A-kn

5-استرس بار HP ( تاپ کار )

6-شمع ها ایریدیوم USA Auto lite

http://www.topcarclub.com/products/%D8%B4%D9%85%D8%B9-%D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-xp

7-دیسک ها سرامیکی Tarox ایتالیا ( فرصت شد از نزدیک عکس میگیرم ازشون )

http://www.topcarclub.com/products/%D8%B3%D9%8A%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%AA%D8%B1%D9%85%D8%B2-tarox

لنت ها هم تا همین چند وقت پیش tarox بود منتهی تموم شد الان بندیکس انداختم

8-کوئیک شیفتر

9-نور بالا و پرژکتور زنون

10- عایق درب موتور

11-کروز کنترل

12-رینگ 16 آلسیو مونزا

13-درب باک اسپرت

14- بال عقب

15-پاور ویندوز

16- دوربین و سنسور دنده عقب

17- فرمان چرم دست دوز

18- پارکابی

19-شیشه دودی ( فیلم ) و قفل ecu و قفل کاپوت و قفل زاپاس و چرخ و دزدگیر ایزی کار e6

20- مولتی مدیا deck

5yyx_multimedia-system-peugeot-207_thumb.jpgLINK_TEXT><e>

21- ریمپ dim sport ( در تاپ کار )

22- سردنده مومو پدال ها و فوت رست اسپرت

کارهایی که دوس دارم انجام بدمو در پست بعدی مینویسم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید ظاهرا نباید لینک های سایت مورد نظر رو میذاشتم...قصد تبلیغ نداشتم فقط خواستم دقیقا نشون بدم چی نصب شده..خواستم ویرایش کنم ولی نذاشت.

مدیر محترم خودشون اگه صلاح میدونن ویرایش کنن لینک هار و حذف کنن

لینک به ارسال

ببخشید ظاهرا نباید لینک های سایت مورد نظر رو میذاشتم...قصد تبلیغ نداشتم فقط خواستم دقیقا نشون بدم چی نصب شده..خواستم ویرایش کنم ولی نذاشت.

تاپیکت مبارکه و به خوبی پیش بره بعد قیمتا رو بنویسی بهتره

اگر کاری هم کردی عکس تهیه کن

انتن عقب اسپرت هم خوب میشه

عکس از داخل اتاق هم نگرفتی

لینک به ارسال

سلام

اپشن هاي فابريك هم درياب برادر :grin:

مثلesp وسنسور نور و بارون وكمربند سوكت دار و چراغ شور وصندلي و...

لینک به ارسال

تاپیکت مبارکه و به خوبی پیش بره بعد قیمتا رو بنویسی بهتره

اگر کاری هم کردی عکس تهیه کن

انتن عقب اسپرت هم خوب میشه

عکس از داخل اتاق هم نگرفتی

ممنون...والا قیمتا چون اکثر کارهاش 2 سال پیش شده قیمت به روز ندارم...خیلی قیمتا رو هم یادم نیست . الان قیمتا فرق کرده

آنتن عقب هم چون پارکینگ ندارم کمی به نظرم ریسکه...نیست؟

عکس از داخل اتاق هم میگیرم ولی هنوز داخل اتاق خیلی کارها مثل روکش مونده ..داخل اتاق فقط مولتی مدیا دک نصبه و کروز نسبت به فابریکش فرق دیگه ای نداره فعلا...به خاطر پارکینگ خیلی هم داخل رو نمیخوام زرق و برق دار کنم غیر از همون صندلی و آپشن هایی که توجه دزد رو جلب نکنه.

لینک به ارسال

سلام

اپشن هاي فابريك هم درياب برادر :grin:

مثلesp وسنسور نور و بارون وكمربند سوكت دار و چراغ شور وصندلي و...

esp چیه؟ :grin:

سنسور نور و بارون رو نرفتم دنبالش..دقیقا چیه؟ بارون بیاد خودش اتوماتیک تنظیم میکنه سرعت برف پاک کن رو؟ نورش چیه؟ :grin:

کمربند سوکت دار رو دنبالشم...کار برقکاره؟؟

چراغ شور؟ :blink: چرا؟ :grin:

صندلی اگه روکش یا تودوزی منظورتونه آره دنبالشم...

اگه چیز دیگه ای هست بگید.

لینک به ارسال

سلام

مبارک باشه

واسه همه آپشن ها تاپیک داریم توی سایت یه نگاه کوچیک کنید همه رو متوجه میشید

من همیشه گفتم 207 حتما باید ابرویی داشته باشه (با فایبر و یا برچسب هم فرقی نداره واسش)

موفق باشین

لینک به ارسال

سلام

مبارک باشه

واسه همه آپشن ها تاپیک داریم توی سایت یه نگاه کوچیک کنید همه رو متوجه میشید

من همیشه گفتم 207 حتما باید ابرویی داشته باشه (با فایبر و یا برچسب هم فرقی نداره واسش)

موفق باشین

ممنون

آخه قضیه اینه که ابرویی همه چراغو پوشش نمیده...

ولی برچسب دو مدل میشه زد! یکی اینکه کل چراغ رو برچسب دودی بزنی..چراغ ها رخ دودی پیدا کنه! حالا نمیدونم اینکار درسته یا نه باعث میشه نور چراغ ها کمتر بشه .

یا همون ابرویی رو با فیلم پیاده کنی..

بعد قیمت ابرویی رو نمیدونم چند هست.

یا کدومش قشنگ تر میشه.

لینک به ارسال

کارهایی که دوس دارم انجام بدم :

1-روکش صندلی چرمی

خیلی با تودوزی موافق نیستم چون بالای یه تومن درمیاد ..بیشتر دنبال روکش چرمی خیلی مرغوب هستم که ظاهرش مثل تودوزی بشه...

مثل اسپارکو که چرم آلمانی داره و میگن شبیه تودوزی چرم میشه..باید برم طرح هاشو ببینم

2-سوکت کمربند

اینه ؟

seat-belt-206-207.jpgsea ... 06-207.jpg"><a href=http://iroption.ir/91-large_default/seat-belt-206-207.jpg' alt='URL>'>

زده 20 تومن یکی از سایت ها...فابریک 207 هم هست..بخرم؟

زیاد مهم نیست ولی خب آپشنه دیگه...بهتره وصل باشه..

3-چراغ جلو رو یا میخوام ابرویی بزنم...یا برچسب فیلم...

منتهی موندم کدوم کارو بکنم..

ابرویی رو که همه میشناسن چیه...

برچسب فیلمم اینه :

car-headlight-lamps-change-tint-vinyl-film.jpgca ... l-film.jpg"><a href=http://iroption.ir/154-large_default/car-headlight-lamps-change-tint-vinyl-film.jpg' alt='URL>'>

به نظرتون دودی بشه چراغ های 207 خوب میشه؟

4- آیینه برقی

اینم شک دارم که اصلا ارزش داره یا نه

5-شتاب بیشتر :grin2:

شتاب که داره ماشین ولی دنبال اینم که خورد خورد یه کارهایی برای شناب بیشترش بکنم مثل میل سوپاپ و غیره ولی باز فعلا به خاطر نداشتن پارکینگ شک دارم...فک کن اینهمه خرج کنی ماشینو ببرن! قبلا پارکینگ داشتم.

بیشتر الان امنیت ماشین روی مخم هست! اینکه یه کاری بکنم که

1- کاپوت رو که میزنه بالا یکی نتونه خیلی راحت سر باتری رو برداره! یعنی باتری رو یه محفظه قفل داری چیزی قرار بدم...نمیدونم اصلا میشه یا نه! باتریم هم که کمی بزرگتر از فابریکیه! این موضوع بدجور روی مخمه...چون آژیر بک آپ رو هر کاری کردم هیچ کس حاضر نیست بذاره...میگن برق دزدی داره و نمیدونم قاطی میکنه دزدگیر و ....! به راهنمایی شما نیازمندم

2-درهای این ماشین همه میدونیم که چه راحت خم میشه! اینم دنبال راهی هستم حداقل در های جلو رو کاری کنم به راحتی خم نشه! اگ راهی سراغ دارید بگید....

3- به سرم زده مولتی مدیای فابریکش رو بردارم بفروشم...

چون مانیتورش سوژه خوبی برای دزداست!! ماشینم که بیرونه! خود پنلش رو قفل پنل + ترمز میزنم ولی مانتیور توی دیده!

به سرم زده بفروشم...برای دوربین دنده عقب همون آیینه درست حسابی بگیرم ! باز کمتر توی دیده!! + ضبط پنل دار که جدا بشه.

نمیدونم به هر حال...اینو شک دارم

لینک به ارسال

ماشيني كه بيرونه اصلا به نظر من نبايد كوچكترين وسيله اي نصب كني چون دير يا زود.....ميره :grin:

من شخصا از برچسب زدن و اينا خوشم نمياد شبيه وصله كاري ميشه .مشكي كردن داخل چراغ هم خوبه و ميتوني نئون هم كاركني داخلش.

براي جلوگيري از خم كردن درها دوستان زبانه قفل درها رو حذف ميكنن.

اين ماشينو كه كلا نميتونن ببرن به خاطر اينكه ايموبيلايزرداره تنها راه بردنش حمل با جرثقيله(به همين خاطر و جهت امنيت بيشتر هيچوقت جايي پارك نكنيد كه جلوي ماشين باز باشه و جلوي ماشينو به ماشين ديگه اي بچسبونيد) ولي به خاطر امنيت پايين ماشيناي فرانسوي درها و كاپوتش راحت باز و خم ميشه.

يه مدل قفل باطري هم تو بازار اومده هم براي جلوگيري از دزديدن باطري خوبه و هم ازكار ننداختن دزدگير.

در كل دله دزدها كه نمي دونن تقويت چيه تا موتور و قطعات فني ماشينو ببرن.به نظر من اول پاركينگ براي ماشينت جور كن بعد لوازم اضافه كن.(خودم به خاطر لوازم ماشينم تو پاركينگ يكي از بستگان كه5تاكوچه باهام فاصله داره ماشينو پارك ميكنم :ghalioon: )

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری