vednito

بلبرینگ چرخهای جلو و عقب

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

61 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام .. یه مدته صدای سوت ( شبیه صدای جیرجیرک) از چرخ جلو فک کنم میاد .. مربوط به بلبرینگه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .. یه مدته صدای سوت ( شبیه صدای جیرجیرک) از چرخ جلو فک کنم میاد .. مربوط به بلبرینگه؟

لنت تموم نشده؟

لینک به ارسال

با سلام و احترام

یک دو سه روزی هست که از چرخ سمت راست صدایی دقیقا شبیه خرابی بلبرینگ میاد اما بعد یک مدت خوب میشه، صدای بلبرینگ دائمی هست اما این حالت صداش قطع وصل میشه ، بردم پیش مکانیک تست کرد در لحظه گفت از بلبرینگ هست اخر هفته بیا برات درستش کنم ، منم اومدم بیرون روز بعد دقیقا هیچ صدایی نداره، صداش شبیه درگیری لنت با دیسکه و یک صدای هور هور هم داره

به نظر شما دوستان ایراد از دیسکه یا بلبرینک؟ اما این صدا دائمی نیست .

ممنون از نظرات شما

لینک به ارسال

لنت تموم نشده؟

این صدا فرق داره ساسان جان .. لنت عقب و جلو یه هفته پیش تموم شد جیغ میکشید عوض کردم .. حالا یه صدایی شبیه سوت خیلی خفیف میشنوم نمیدونم از جلوئه یا عقب .. ولی این صدا فرق داره همونطور که گفتم شبیه صدای جیرجیرک میمونه :D

لینک به ارسال

سلام دوستان میخوام بلبرینگ های کاسه چرخ های عقب و عوض کنم به صدا افتادن قبلا پراید داشتم چند بار اینکاررو کردم ایا کاس چرخ ها فرق دارن برای تعویض بلبرینگ ها ? چه نوع بلبرینگی بگیرم مارک? از چه نوع گیریسی استفاده کنم ? والوالین هم لازم اگه درست گفته باشم ? ممنون

لینک به ارسال

با سلام و احترام

یک دو سه روزی هست که از چرخ سمت راست صدایی دقیقا شبیه خرابی بلبرینگ میاد اما بعد یک مدت خوب میشه، صدای بلبرینگ دائمی هست اما این حالت صداش قطع وصل میشه ، بردم پیش مکانیک تست کرد در لحظه گفت از بلبرینگ هست اخر هفته بیا برات درستش کنم ، منم اومدم بیرون روز بعد دقیقا هیچ صدایی نداره، صداش شبیه درگیری لنت با دیسکه و یک صدای هور هور هم داره

به نظر شما دوستان ایراد از دیسکه یا بلبرینک؟ اما این صدا دائمی نیست .

ممنون از نظرات شما

صدای سوت سمت شاگرد ممکنه از بلبرینگ چرخ یا بلبرینگ دسته موتور پائین که پلوس بلند رو نگه میداره باشه

لینک به ارسال

سلام.تقریبا دوسال پیش بلبرینگ سمت شاگرد جلوخراب شد.به علت خرابیه سگ دست باهم تعویض کردم به همراه طبق.ازاون تاریخ مدام بلبرینگ خراب میشه.هردویاچندماه بلبرینگ داغون میشه.تا حالا هفت یاهشت تا عوض کردم با توپی.خستم کرده اگه دوستان تجربه ای دارن لطف کنن راهنمایی کنن.ممنون

197383 وضعیت جلوبندی و فنر خوبه.فنرا نو هستن و بدونومشکل و همونطور که گفتم جلوبندی هم نو بوده.از مارکای مختلف استفاده کردم اخریشم سوختاما بود که فقط ی ماه کار کرد الان داغونه.میگن جنسا بده.خودم فک میکنم چون جنس اصلی نیست نمیتونه کار کنه.ولی خراب بودن سگ دست هم دور از ذهن نیست با اینکه نو گرفتم ولی میگن ممکنه نو هم خراب باشه.حالا نمیدونم ایا بلبرینگ اصلی تو بازار هست.وایا بنظر شما اینباز هم بلبرینگو عوض کنم و هم سگ دستو باهم.موندم چیکار کنم.بدجوری رواعصابم رفته.همین چرخ تا زمانیکه اصلی بود مشکلی نداشت از وقتی عوض کردن به این مشکل گرقتار شدم حالا تمومی نداره

دوست عزیزم مشکل شما حل شد؟ اگر حل شد لطفا دلیل رو بفرمایید چون من هم دچار همین مشکل شدم . بقیهٔ دوستان هم اگر میتونن راهنمایی کنن که علت از چی میتونه باشه

لینک به ارسال

231736
سلام.تقریبا دوسال پیش بلبرینگ سمت شاگرد جلوخراب شد.به علت خرابیه سگ دست باهم تعویض کردم به همراه طبق.ازاون تاریخ مدام بلبرینگ خراب میشه.هردویاچندماه بلبرینگ داغون میشه.تا حالا هفت یاهشت تا عوض کردم با توپی.خستم کرده اگه دوستان تجربه ای دارن لطف کنن راهنمایی کنن.ممنون

197383 وضعیت جلوبندی و فنر خوبه.فنرا نو هستن و بدونومشکل و همونطور که گفتم جلوبندی هم نو بوده.از مارکای مختلف استفاده کردم اخریشم سوختاما بود که فقط ی ماه کار کرد الان داغونه.میگن جنسا بده.خودم فک میکنم چون جنس اصلی نیست نمیتونه کار کنه.ولی خراب بودن سگ دست هم دور از ذهن نیست با اینکه نو گرفتم ولی میگن ممکنه نو هم خراب باشه.حالا نمیدونم ایا بلبرینگ اصلی تو بازار هست.وایا بنظر شما اینباز هم بلبرینگو عوض کنم و هم سگ دستو باهم.موندم چیکار کنم.بدجوری رواعصابم رفته.همین چرخ تا زمانیکه اصلی بود مشکلی نداشت از وقتی عوض کردن به این مشکل گرقتار شدم حالا تمومی نداره

دوست عزیزم مشکل شما حل شد؟ اگر حل شد لطفا دلیل رو بفرمایید چون من هم دچار همین مشکل شدم . بقیهٔ دوستان هم اگر میتونن راهنمایی کنن که علت از چی میتونه باشه

بلبرینگ فابریک رو 206 skf Spain هستش بهترین مارک FAG آلمان جعبه ایساکوو فرانسهsnr. سوئد skf هستش بقیه برندها مرغوب نیستند دو تا عکس میزارم

لینک به ارسال

196974 سلام.تقریبا دوسال پیش بلبرینگ سمت شاگرد جلوخراب شد.به علت خرابیه سگ دست باهم تعویض کردم به همراه طبق.ازاون تاریخ مدام بلبرینگ خراب میشه.هردویاچندماه بلبرینگ داغون میشه.تا حالا هفت یاهشت تا عوض کردم با توپی.خستم کرده اگه دوستان تجربه ای دارن لطف کنن راهنمایی کنن.ممنون

جنس مرغوب با مارک های fag .skf.snr.koyo.inaاستفاده بشه تا 120 هزار کیلومتر هم ایراد بوجود نمیاد.مگر در تصادف و ضربه بسیار شدید به چرخ.و اگر ترمز abs دارید دقت کنید حتما بایستی بلبرینگ ی سمتش زوار آهنربا دار هستش و ترجیحا از ایساکو یا سایپا یدک جنس اصلی استفاده بشه

لینک به ارسال

بهترین برند های بلبرینگ چرخ در دنیا fag .skf.koyo.snr عکس زیر تمامی برندها مرغوب هستن. خرید از ایساکویی ها یا خیابان ملت و امیرکبیر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری