ali206sd

نحوه استفاده صحیح و معرفی واکس داشبورد مناسب.

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز طبق برسی ها دیدم معرفی واکس خوب هست ولی نحوه استفاده صحیح نیست گفتم کاملش کنم .من از واکس pvrاستفاده میکنم دایما که هم بوی بسیار خوبی داره هم جدا خوب براق میکنه (پیکانی نیس)نحوه استفادش هم با اونی که روش نوشته فرق داره (تجربی)ابتدا در یک مکان خنک و قبل از اینکه داشبورد افتاب بخورد و گرم شود داشبورد رو با یک دستمال پارچه ای مرطوب بکشین که واکسای قبلی و گردو خاک بره بعدش بزارین کامل خشک شه بعدش روی داشبورد رو پارافین بزنین که در طی زمان ترک نخوره ...توضیحات کامل ترش تو تاپیک های دیگه هست...بعدش از واکس اسپری کنین رو داشبورد به طوری که کل سطح داشبورد رو بگیره بلافاصله دستمال نکشین (خیلی مهمه)بعد از حدود ده دیقه با یک دستمال با قابلیت جذب خیلی کم خوب داشبردو بکشین ....بووم یک داشبورد عالی درست شد حالا...ولی از دفعات بعدش دیگه نیاز به مرحله پارافین و شستن با دستمال مرطوب نیس...دوستان عزیز اگه تجربه دیگه ای دارن یا سوالی افتخار بدن بیان کنن...

فرستاده شده از LG-E440ِ من با Tapatalk

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان عزیز طبق برسی ها دیدم معرفی واکس خوب هست ولی نحوه استفاده صحیح نیست گفتم کاملش کنم .من از واکس pvrاستفاده میکنم دایما که هم بوی بسیار خوبی داره هم جدا خوب براق میکنه (پیکانی نیس)نحوه استفادش هم با اونی که روش نوشته فرق داره (تجربی)ابتدا در یک مکان خنک و قبل از اینکه داشبورد افتاب بخورد و گرم شود داشبورد رو با یک دستمال پارچه ای مرطوب بکشین که واکسای قبلی و گردو خاک بره بعدش بزارین کامل خشک شه بعدش روی داشبورد رو پارافین بزنین که در طی زمان ترک نخوره ...توضیحات کامل ترش تو تاپیک های دیگه هست...بعدش از واکس اسپری کنین رو داشبورد به طوری که کل سطح داشبورد رو بگیره بلافاصله دستمال نکشین (خیلی مهمه)بعد از حدود ده دیقه با یک دستمال با قابلیت جذب خیلی کم خوب داشبردو بکشین ....بووم یک داشبورد عالی درست شد حالا...ولی از دفعات بعدش دیگه نیاز به مرحله پارافین و شستن با دستمال مرطوب نیس...دوستان عزیز اگه تجربه دیگه ای دارن یا سوالی افتخار بدن بیان کنن...

سلام واکس های داشبورد زیادی داریم که بیشتر اونا خوبن ولی باید توجه کرد که واکس فیک یا نامرغوب نباشه در باره ی پارفین هم موافقم اما بعضی از واکس ها در خودشون چربی لازم رو دارن و احتیاجی به پارافین نیست توصیه میشه از واکسای قیر مانند(واکس پیکانی)اسافاده نکنین چون من یک باز استفاده کردم روزای اول عالیه ولی از اون به بعد داشبورد چرو گردو خاک میگره و توجه داشته باشید واکس های فیک یا نامرغوب میتونن به داشبورد اسیب برسوننن(مثل سفیدک زدن داشبورد)که درست کردنش هم کار اسونی نیست :ugeek:

سوال دیگه ای بود در خدمتم

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان :hello:

خیلی خوبه همچین تاپیکی ایجاد شده :movafagh:

منم یه راهی رو میشناسم که خوشحال میشم با علاقه مندان در میان بذارم :-) امتحانش براتون ضرر نداره

اول از همه سطح مورد نظر رو با یه دستمال مرطوب از گردوغبار تمیزش میکنیم

بعدش واکس رو به اندازه ای که فکر میکنیم همه جاشو کامل میکنه میزنیم

بعدش با یه دستمال واکس رو با نیروی کمی پخش میکنیم تا کل سطح قشنگ براق بشه

حدودا بعد یک ربع یه دستمال تمیز رو خیس میکنیم و آبشو در میاریم و میذاریم یکم رطوبتشو از دست بده تا جایی که دستمال مابین خشک شدن و مرطوب باشه

بعد از اون با نیروی خیلی کم و تنها یه دور از روی سطح مورد نظر میکشیم

نتیجش فوق العاده میشه... [coool] ...خودتون حال میکنین از براقی سطح ماشینتون برای مدت طولانی

علتشم اینه که با این کار بعد از 2ماه هم همچنان میبینین سطح براق و زیبایی دارین :-)

اگه گرد و غبار هم گرفت خیلی جزییه که با یه دستمال نمکی روش بکشین اونا هم میرن

این روش رو از شوفر تریلی ترکیه ای یاد گرفتم

امیدوارم لذت برده باشین از داشبورد و رودری های همیشه زیبایتان :razz: ...با تشکر

لینک به ارسال

بهترین واکس واسه بدنه چیه ؟
من یکبار بردم کارواش 70 تومن گرفتن کل ماشین رو واکس زدن تا 3 ماه  و قبل از زمانی که برف بیاد ماشین همش برق میزد
حالا میخوام خودم انجامش بدم و هزینه نکنم اینهمه
پیشنهادتون چیه ؟!

لینک به ارسال

از واکس داشبورد رستاک تعریف زیاد شنیدم تو دیجی کالا اما هنوز استفاده نکردم نظرتون چیه برای داشبورد و روکش های در

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

از واکس داشبورد رستاک تعریف زیاد شنیدم تو دیجی کالا اما هنوز استفاده نکردم نظرتون چیه برای داشبورد و روکش های در

سلام

واکس به داشبورد بزنی براق بشه -سطح داشبوردموقع تابیدن نورافتاب عین اینه منعکس میشه روی شیشه جلو 

ویرایش شده در توسط Armin Cadilac

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

واکس به داشبورد بزنی براق بشه -سطح داشبوردموقع تابیدن نورافتاب عین اینه منعکس میشه روی شیشه جلو 

این درست ولی به تمیزی ماشینم باید اهمیت بدیم یکی مثه من که همیشه تو شهر پشت فرمون نیست ،

گاهی دلمون خوشه فقط یه ماشین تمیز داشته باشیم  

این رستاک میگن زیاد براق نمیکنه مثه اسپری کاسپین نیست ، یکم چرب میکنه و اون خاکایی که توی اون رد رد های داشبورد جا کردن اونارو محو میکنه 

من توکش های در ماشینم یخورده تو ذوق میزنه داشبورد فعلا حالش خوبه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

این درست ولی به تمیزی ماشینم باید اهمیت بدیم یکی مثه من که همیشه تو شهر پشت فرمون نیست ،

گاهی دلمون خوشه فقط یه ماشین تمیز داشته باشیم  

این رستاک میگن زیاد براق نمیکنه مثه اسپری کاسپین نیست ، یکم چرب میکنه و اون خاکایی که توی اون رد رد های داشبورد جا کردن اونارو محو میکنه 

من توکش های در ماشینم یخورده تو ذوق میزنه داشبورد فعلا حالش خوبه

اسپری داشبورد کاسپین بزن عالیه. منتها طبق دستور روش استفاده کن. من که راضی ام ازش.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری