life24

مایع شیشه شوی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

21 ارسال در این موضوع قرار دارد

بنده بهترین مایع شیشه شوری که استفاده کردم با مارک کراپ بوده که دقیقا همون مایع داخل ظرف های 2 لیتری ایساکو هستش.

از نظر پاک کنندگی خصوصا در مناطقی که با حشرات در شب برخورد دارید و .... عالیه

از نظر دمایی هم منفی 11 درجه همین زمستان به سادگی و راحتی روی شیشه پاشیده شد!

WP_20170106_01_54_20_Pro.jpgother ... 20_Pro.jpg"><a href=http://ir206.persiangig.com/other/other%20pics/WP_20170106_01_54_20_Pro.jpg' alt='URL>'>

WP_20170106_01_54_15_Pro.jpgother ... 15_Pro.jpg"><a href=http://ir206.persiangig.com/other/other%20pics/WP_20170106_01_54_15_Pro.jpg' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام من که تو این چند وقتی که ماشین دارم از شیشه شور استفاده نکردم شیشه شورها ام که بیشتر من میدیدم تو مغازه ها اکثرا تو ظرفهای یک لیتر تا 1.5 لیتر و همه داخلی بودن که هر دفعه باید 2-3 تا اضافه میکردی تا منبع کامل پر شه که حد اقل 20-30 تومن میشه و همیشه ام در دسترس نیست  ریکا و تایدو این چیزا ام فکر میکردم برای پمپو لوله ها مضر باشه و رسوب کنه نمیریختم 

ولی دیشب تو گیجی کالا دو تا محصول خوبو خوش قیمت دیدم گفتم بد نباشه اینجا بزارم 

quality,q_80

اولی اینکه تو معرفیش نوشته برای یه کارخونه بزرگ امریکاییه که کارش همین مایعات خودورویی هست 177 میلی گرمه و با 6 لیتر آب قاطی میشه به قیمت به صرفه 16 هزار تومن که دو تا خریدم

تو مشخصاتش نوشته ساخت امریکا ولی ساخت چینم باشه ولی برای شرکت gunk باشه بازم عالیه چون تو نت سرچ کردم تو سایتهای خارجی تولیدات این برند  خیلی معروف  بود

gunk-logo-png-transparent.png

خودتون تو گوگل بزنید gunk cleaner کلی از محصولات پاک کننده خودرو این برند میاد که تو سایتهای معتبر خارجی  برای فروش یا معرفی هست و معلومه برند معروفیه

quality,q_80

مورد بعدی ام که همه میشناسن ورث آلمان که 40 میلی گرمه و با 100 برابر آب قاطی میشه یعنی 4 لیتر اینم دونه ای 19 تومن که 2 تا ام از این خریدم حتی بیشترم میخریدم ارزش داشت

شاید خیلیا مثل من از شیشه شور استفاده نکنن ولی استفادش نمیتونه بد باشه هممون چند صد هزار میدیم برای برف پاکنهای اورجینال و برندهای معروف برای پاک کنندگی بهتر و طول عمر بیشتر که قطعا استفاده از شیشه شور نسبت به آب پاک کنندگی برفپاکن رو خیلی بیشتر میکنه و عمر تیغه برفپاکنارم زیاد میکنه و به روون کار کردن برفپاکنم کمک میکنه حتی برفپاکنی که با آب خالی صدا میده و پله میکنه اگه ایرادش جزیی باشه ممکنه با استفاده از شیشه شور رفع شه یا بهتر شه 

خلاصه که 60-70 تومن تومن پول این 4  تا شیشه شورو دادم که تقریبا 4 تاش میشه 20 لیتر شیشه شور که برای من فکر کنم تا 3-4  سال حتی بیشتر کافی باشه ولی همین الان پشیمون شدم چرا بیشتر نخریدم تا به دورو وریام هم بدم و بیشتر برای اینده خودم نگه دارم چون معلوم نیست چند ماه دیگه گیر بیاد یا نه

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

بنده مایع شیشه شور ورث خریدم و از کیفیتش راضی هستم.

با احترام

سید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

yfh5_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%iwuf_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%tnm7_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%qgn_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%D

دوستان بلاخره گیجی شیشه شورهایی که سفارش دادمو اورد  شیشه شور گانگ رو که روش زده ساخت امریکا بارکدشم 078 هست که مربوط به امریکا کاناداس رو درشم شماره سریال لیزری داره ولی مطمئن نیستم واقعا امریکا باشه دربشم پلمب نداره البته  اثاری ام از اینکه قبلا پلمب بوده باشه و بعد پلمبش باز شده باشه ام نیست همچنین اگه تقلبی بود خوب چین یه پلمب ساده روش میزد کسی شک نکنه توی ایرانم که نه ظرفهاش در دسترسه که بگیم کسی ورداشته پر کرده نه اینکه به شکل عمده مایع داخلش بدرد متقلبین نمیخوره مثل روغن نیست که قوطی خالیش در دسترس و قابل جمع اوری باشه 

حدس میزنم چون اینها اگرم امریکایی باشه کالاهای بسیار پایین قیمت آمریکا هست که مثلا تو پمپ بنزیناشون مجانی و برای اشانتیون میریزن تو منبع شیشه شور 

ورث هم روش زده مید این جرمنی که بارکدشم 404 هست که مربوط به آلمانه این دیگه بسته بندی و پلمب حرفه ای داره و فکر نکنم تقلبی باشه و با 4 لیتر آب مخل.ط میشه خداییش هر دو به صرفه هستن الان یه شیشه شور 4 لیتری بخوای بخری یا 3-4 تا 1.5 لیتری قطعا گرونتره ولی اینها هم به صرفه هستن هم برندای معروف خارجی دوستمونم که بالا گفته ورث مصرف کرده راضی بوده  من اگه از دیجی خرید کنم مجدد یک یا دو تا دیگه از هر کدوم میخرم که یهو گرون یا نا موجود نشن

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

yfh5_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%iwuf_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%tnm7_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%qgn_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%D

دوستان بلاخره گیجی شیشه شورهایی که سفارش دادمو اورد  شیشه شور گانگ رو که روش زده ساخت امریکا بارکدشم 078 هست که مربوط به امریکا کاناداس رو درشم شماره سریال لیزری داره ولی مطمئن نیستم واقعا امریکا باشه دربشم پلمب نداره البته  اثاری ام از اینکه قبلا پلمب بوده باشه و بعد پلمبش باز شده باشه ام نیست همچنین اگه تقلبی بود خوب چین یه پلمب ساده روش میزد کسی شک نکنه توی ایرانم که نه ظرفهاش در دسترسه که بگیم کسی ورداشته پر کرده نه اینکه به شکل عمده مایع داخلش بدرد متقلبین نمیخوره مثل روغن نیست که قوطی خالیش در دسترس و قابل جمع اوری باشه 

حدس میزنم چون اینها اگرم امریکایی باشه کالاهای بسیار پایین قیمت آمریکا هست که مثلا تو پمپ بنزیناشون مجانی و برای اشانتیون میریزن تو منبع شیشه شور 

ورث هم روش زده مید این جرمنی که بارکدشم 404 هست که مربوط به آلمانه این دیگه بسته بندی و پلمب حرفه ای داره و فکر نکنم تقلبی باشه و با 4 لیتر آب مخل.ط میشه خداییش هر دو به صرفه هستن الان یه شیشه شور 4 لیتری بخوای بخری یا 3-4 تا 1.5 لیتری قطعا گرونتره ولی اینها هم به صرفه هستن هم برندای معروف خارجی دوستمونم که بالا گفته ورث مصرف کرده راضی بوده  من اگه از دیجی خرید کنم مجدد یک یا دو تا دیگه از هر کدوم میخرم که یهو گرون یا نا موجود نشن

آیدین جان اگر استفاده کردی و به کاپوت ماشین رنگ نداد بگو ما هم بخریم. متاسفانه ۳ سال پیش همین ورث رو البته قوطی کوچیکش رو...استفاده کردم و کاپوت رو داغون کرد و با سمباده نرم هم کامل نرفت رنگش....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

آیدین جان اگر استفاده کردی و به کاپوت ماشین رنگ نداد بگو ما هم بخریم. متاسفانه ۳ سال پیش همین ورث رو البته قوطی کوچیکش رو...استفاده کردم و کاپوت رو داغون کرد و با سمباده نرم هم کامل نرفت رنگش....

:::P نه بابا؟ واقعا ممکنه

داداش مگه ماشین من موش آزمایشگاهیه؟ البته شوخی میکنم علی جان 

والا اون قوطی که شما میگی حتما بدون رقیق شدن باید میریختی تو منبع یا شایدم اصلا رقیقسازی احتیاج داشته شما توجه نکردی ولی اینهایی که من خریدم با 100 برابر آب قاطی میشه دیگه فکر نکنم جونی برای مایع داخلش بمونه رنگو آسیب بزنه 

هر دوشونم مایع داخلشون خیلی رقیقه و مثلا مثل شامپو غلیظ نیستن که بگی قدرت بالایی دارن و بعد مخلوط شدن با ابم خاصیت بالا و قوی دارن 

دوستمون اقا سید بالا گفت که ورث رو گفت استفاده کرده و راضی بوده 

منم حتما با احتیاط مصرف میکنم حتی بعد اینکه با اب رقیق کردم و امادش کردم مقداری میریزم رو رنگ ماشین جاهایی که دید نداره ببینم اسیب یا تغییر رنگ به وجود نیاد و حتما نتیجه رو چند وقت دیگه اعلام میکنم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

:::P نه بابا؟ واقعا ممکنه

داداش مگه ماشین من موش آزمایشگاهیه؟ البته شوخی میکنم علی جان 

والا اون قوطی که شما میگی حتما بدون رقیق شدن باید میریختی تو منبع یا شایدم اصلا رقیقسازی احتیاج داشته شما توجه نکردی ولی اینهایی که من خریدم با 100 برابر آب قاطی میشه دیگه فکر نکنم جونی برای مایع داخلش بمونه رنگو آسیب بزنه 

هر دوشونم مایع داخلشون خیلی رقیقه و مثلا مثل شامپو غلیظ نیستن که بگی قدرت بالایی دارن و بعد مخلوط شدن با ابم خاصیت بالا و قوی دارن 

دوستمون اقا سید بالا گفت که ورث رو گفت استفاده کرده و راضی بوده 

منم حتما با احتیاط مصرف میکنم حتی بعد اینکه با اب رقیق کردم و امادش کردم مقداری میریزم رو رنگ ماشین جاهایی که دید نداره ببینم اسیب یا تغییر رنگ به وجود نیاد و حتما نتیجه رو چند وقت دیگه اعلام میکنم 

خخخخ منظورم این بود که مراقب باش

۱۰۰ برابر؟ نه اونو توی مشخصات دی جی کالا چرت و پرت نوشته. روی خود محصول نوشته حداکثر با ۴.۵ لیتر آب مخلوط بشه.

من یه کمش رو یعنی نه کلش رو..یه کوچولوش رو با ۱‍.۵ لیتر آب مخلوط کردم فک کنم کمتر از حد هم ریختم....حالا ایشالا که برای من فیک بوده یا اشتباه کردم.

اره کلا یه جای غیر مهم ماشین تستش کن. مرسی

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

خخخخ منظورم این بود که مراقب باش

۱۰۰ برابر؟ نه اونو توی مشخصات دی جی کالا چرت و پرت نوشته. روی خود محصول نوشته حداکثر با ۴.۵ لیتر آب مخلوط بشه.

من یه کمش رو یعنی نه کلش رو..یه کوچولوش رو با ۱‍.۵ لیتر آب مخلوط کردم فک کنم کمتر از حد هم ریختم....حالا ایشالا که برای من فیک بوده یا اشتباه کردم.

اره کلا یه جای غیر مهم ماشین تستش کن. مرسی

علی اقا میدونم شوخی کردم ممنون از اینکه اطلاع دادی حواسمو جمع کردی  تو این گرونی کاپوتم رنگش خراب شه خر بیار باقالی بار کن

والا اینی که من خریدم 40 میلی لیتره صد برابر آب میشه 4 لیتر دیگه همون که شما میگی 

اون یکیشم که روش دقیقا نوشته 1.5 گالن یا 6 لیتر آب مخلوط شه 

علی اقا اونی ام که شما داشتی دقیقا مثل همین بود که من خریدم؟یعنی ظرفش نایلنی بود مثل شامپو یا سس تک نفره ؟ یا قوطی بود ؟ آخه دیدم بالا نوشتید قوطی گفتم شاید یک مدل دیگه از ورث بوده

quality,q_80quality,q_80

والا علی اقا یه مدلم این سوناکس بود که قیمتش 33 تومنه که البته این 25 میلیلیتره و با صد برابر آب قاطی میشه یعنی 2.5 لیتر ولی خوب چون ورث و گانک دیدم به صرفه ترن اونهارو خریدم ولی سوناکسم برند خوبیه و نمیتونه بد باشه 

حالا که اینحرفو زدید شاید دیگه ورث نخرم و سوناکس و همون گانک بخرم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

@aidin1384

آیدین من هر بار که بخوام منبع رو پر کنم 1/4 یا 1/3 یه شیشه پاککن رو میریزم داخلش

خدایی خوب پاک میکنه و هزینه خیلی پایین میشه و توی زمستون هم مقدارش رو 1/2 میریزم که جلوی یخ زدن رو بگیره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

علی اقا میدونم شوخی کردم ممنون از اینکه اطلاع دادی حواسمو جمع کردی  تو این گرونی کاپوتم رنگش خراب شه خر بیار باقالی بار کن

والا اینی که من خریدم 40 میلی لیتره صد برابر آب میشه 4 لیتر دیگه همون که شما میگی 

اون یکیشم که روش دقیقا نوشته 1.5 گالن یا 6 لیتر آب مخلوط شه 

علی اقا اونی ام که شما داشتی دقیقا مثل همین بود که من خریدم؟یعنی ظرفش نایلنی بود مثل شامپو یا سس تک نفره ؟ یا قوطی بود ؟ آخه دیدم بالا نوشتید قوطی گفتم شاید یک مدل دیگه از ورث بوده

quality,q_80quality,q_80

والا علی اقا یه مدلم این سوناکس بود که قیمتش 33 تومنه که البته این 25 میلیلیتره و با صد برابر آب قاطی میشه یعنی 2.5 لیتر ولی خوب چون ورث و گانک دیدم به صرفه ترن اونهارو خریدم ولی سوناکسم برند خوبیه و نمیتونه بد باشه 

حالا که اینحرفو زدید شاید دیگه ورث نخرم و سوناکس و همون گانک بخرم 

ورث کوچولو بود اندازه همین سوناکس. که توی مشت جا میشه. الان نمیدونم هست یا نه...قضیه مال ۳ سال پیشه حداقل.

نه حالا شاید الان اوکی باشه. اگر تست کردید و رنگ نداد که اوکی ه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری