بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

206

نظرسنجی در رابطه با تغییرات بخش بازار(دریافت ضمانت)

<t>آیا با دریافت ضمانت (مدارک حقوقی) از فروشندگان بخش بازار موافق هستید؟</t>   109 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>آیا با دریافت ضمانت (مدارک حقوقی) از فروشندگان بخش بازار موافق هستید؟</t>

• بله
      99
    • خیر
      10

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

74 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیزم

امیدوارم حال شما خوب باشه

اخیرا تغییراتی برای بخش بازار در نظر گفته شده که طی اون، فروشندگان محترم ملزم به ارسال مدارک حقیقی از خودشان برای اینجانب شدند تا خدای ناکرده جلوی مواردی از کلاهبرداری و شاخه ها اون گرفته بشه(بلانسبت فروشندگان اخلاق مدار و عزیز) و این حداقل کاری بود که می شد برای جلوگیری از این قضیه از طرف ما انجام بشه. کاری که هم جدی باشه و هم حامی خریدار.

چون در معاملات عموما خریدار هست که دچار ضرر میشه و از این رو ما (تیم مدیریت) این قوانین رو برای جلوگیری از ضرر احتمالی در نظر گرفتیم.

اینجا یک نظرسنجی داریم که آیا با این طرح به صورت کلی موافق هستید و یا خیر؟

قبل از شرکت در نظرسنجی لطفا این اطلاعیه را کاملا مطالعه کنید

http://ir206.net/viewtopic.php?f=5&t=7103&p=179393#p179393/

از دوستان درخواست میکنم نظر خودشون رو در این تاپیک بیان کنند، خصوصا فروشندگان

تا هم راه ارتباطی بین ما و فروشنده ها باشم و کاربران اگر نکته ای به نظرشون میرسه ما رو مطلع کنند.

لازم میدونم این موضوع رو یاداور بشم که میتونستیم این تاپیک رو نداشته باشیم و همه چیز یک طرفه باشه، ولی ترجیح دادم این تاپیک رو داشته باشیم تا نظرات هر 2 طرف رو ببینیم ولو اینکه شخصا توانایی قانع کردن شخص یا اشخاصی رو نداشته باشم(فرض احتمالی) ولی اینطور به نظرم آمد که وجود این تاپیک میتونه این طرح رو قوی تر ، بهتر و یا حتی کلا کنسل کنه.

ما نه از این معاملات سودی میبریم نه منفعتی داریم ، هر کاری میکنیم برای اطمینان خاطر شماست

به همین دلیل تقاضا دارم در بحث به صورت منطقی شرکت کنید و نظر خودتون رو اعلام کنید تا به یک نظر جمعی برسیم و نه فردی

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ممنون از رئیس

این کار خیلی عالیه ، البته رئیس دیر به این فکر افتادید ، ولی ماهی رو هر موقع از آب بگیرید تازه هست .

تازه من یه پیشنهاد دارم : شما بهتره غیر از این مواردی که گفتید یه چیزی واسه تضمین مثل : چک یا سفته هم بگیرید .

سایت همسایه از فروشندگان یک مبلغی میگیره ، من تو قوانین بازار اون سایت خوندم .

شما هم این کار رو بکنید ، نگید نه ، این مبلغ رو واسه سایت خرج کنید .

در کل این کار عالیه ، من موافقم . =d>

لینک به ارسال

سلام خدمت مدیر عزیز و دوستان ، بسیار کار خوبیه ادم با خیال راحت میتونه خرید کنه، و واقعا دم شما گرم خیلی احساس مسئولیت دارید، البته امیدوارم فروشندگان معتبر سایت که همه ازشون راضی هستند با این کار باعث سو تفاهم براشون پیش نیاد

لینک به ارسال

سلام به دوستان جمع :hello:

کار پسندیده ایه. برای کسایی که از راه دور خرید می کنن یک خیال امن و مطمئن و دور از ظن و گمان بد .

من کاملاً موافقم و برای خود فروشندگان عزیز هم یک اعتبار کافی می باشد .

با آرزوی موفقیت برای همه.

لینک به ارسال

سلام

به نظر منم طرح خوبى هست

مخصوصاً نشان اعتماد كه اعتبار فروشنده و حتى سايت رو بالا ميبره، انشاالله همه فروشندگان محترم همكارى كنند.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

لینک به ارسال

سلام

ممنون از رئیس

این کار خیلی عالیه ، البته رئیس دیر به این فکر افتادید ، ولی ماهی رو هر موقع از آب بگیرید تازه هست .

تازه من یه پیشنهاد دارم : شما بهتره غیر از این مواردی که گفتید یه چیزی واسه تضمین مثل : چک یا سفته هم بگیرید .

سلام ممنونم

دقیقا دیر شد ولی خودتون خوب گفتین که ماهی رو...

نه دیگه اینطوری بهتره بازار رو تعطیل کنیم :::P ضمن اینکه دریافت چک یا سفته مسئولیت بسیار بسیار سنگینی رو بر دوشمون میذاره که اصلا نمیشه زیر بارش رفت

چون خانواده بنده کلا با مسائل حقوقی تا حدودی آشنایی دارند ، از این دست مسائل زیاد دیده شده که مسئولیت نگهداری چک باعث دردسر برای شخص نگهدارنده میشه.

این گواهی امضا هم که میگیریم شاید عده ای بگن مربوط به این موضوع نمیشه ولی کسی که تحقیق کنه متوجه میشه بردن مدارک شخص حقیقی به یک دفتر خانه و زدن امضا در دفتر (خود دفتری که امضا ثبت میشه) در عین اینکه کار خاصی نیست و هیچ مشکلی نداره برای کسی که ریگی به کفشش نیست، یک ریسک بسیار بسیار بزرگ برای کسی است که بخواهد جعلی در این قضیه انجام بده.

در مورد دریافت مبلغ هم فعلا برنامه ای نداریم برای این موضوع

یک نکته بسیار مهم باید عرض کنم:

فروشنده های این سایت عموما شناخته شده هستن و اعتبارشون خیلی بیشتر از خود این سایت و کُل زندگی بنده است! گرفتن ضمانت از این دوستان واقعا جسارت میخواد.

ولی اینجا بحث مساواته

همه باید زیر یک قانون باشیم تا تبعیضی به وجود نیاد و کسی دلخور نشه

البته باز هم منتظر بازخورد از طرف فروشنده های عزیز هستم تا در همین تاپیک نظرشون رو بگن

سلام خدمت مدیر عزیز و دوستان ، بسیار کار خوبیه ادم با خیال راحت میتونه خرید کنه، و واقعا دم شما گرم خیلی احساس مسئولیت دارید، البته امیدوارم فروشندگان معتبر سایت که همه ازشون راضی هستند با این کار باعث سو تفاهم براشون پیش نیاد

ممنونم شما لطف دارید

دقیقا همینطوره و در پست بالا هم عرض کردم که فروشنده های شناخته شده بسیار با ارزش هستن و این موضوع نباید باعث دلخوری این عزیزان بشه

خداشاهده بعضی از این آقایون رو با اینکه از نزدیک هم ندیدم حاضرم شخصا ضمانت کنم و مدارک خودم رو به عنوان ضامن به خریدار بدم که خیالش از این آقای X راحت باشه

ولی نمیشه فرق قائل شد و همه باید یکدست باشیم

این حرکت در واقع یک فیلتره برای پیشگیری

کسی که ریگی به کفشش هست از این پُل نمیگذره

قدیمی ها و شناخته شده ها مدت هاست که از این پُل گذشتن و کارنامه رضایتشون رو تک تک بچه هایی که خرید داشتن میتونن امضا کنن

لینک به ارسال

سلام،

بابت کار سنجیدتون تشکر می کنم.

لینک به ارسال

کساینکه این اقدام رو بکنند رو یک نشان فروشنده معتبر بدید که مثلا تو دوره هایی تمدید هم بشه

لینک به ارسال

سلام مجدد

رئیس این کار که عالیه ، بحثی توش نیست .

من فروشنده تو سایت نیستم و کلا یکبار از سایت خرید کردم ، که راضی بودم .

ولی واسه فروشندگان هم یه حقی قائل بشید ، یعنی : اگر خریدار جنسی رو خریداری کنه و بعد از تحویل و باز کردن و .... جنس رو به دلایلی ، غیر از خرابی و شکستگی و .... اگر جنس رو نخواست ، چی ؟

شاید بگید این مورد تا حالا اتفاق نیوفتاده ، ولی پیشگیری خوبه .

پیشنهادی دارم واسه فروشندگان :

هر فروشنده ای که جنسی رو با پست ، باربری و غیره میفرسته قبل از ارسال از جنس و بسته بندی عکس بگیره و تو سایت قرار بده و بگه این بسته واسه فلان شخص هست و سالم تحویل داده شد مثلا به پست .

این کار باعث میشه خریدار هم نتونه ایراد الکی بذاره .

لینک به ارسال

سلام

به نظر من این کار سوختن چهار پنج نفر فروشنده مطرح به پای بقیه هست

این قانون خوب بود ولی برای افراد تازه کار و کسانی که حداقل یک مورد شکایت در قسمت تاپیک شکایت از فروشندگان داشتن اجرا میشد بهتر بود

برای اقایان ظهوری وحیدی فرد محسن جان مسعود عزیز و سایز عزیزان اگه خاطرم نیست اسمشون دیگه زشته بگیم بیاید گواهی امضا بدید .

به قول مدیر ما این مراحل رفتیم تا همین چند وقت پیش تو یه روزه 10 میلیون پول بچه ها پیش من بود ایا گواهی امضا میتونه برگردونه این پولو ؟ معلوم نه .الان مغازه اجاره دادیم 3 تا چک 12 میلیونی برگشت خورده نمی تونیم پول بگیرم طرف میدونه حداقل 6 ماه زندگیمونو ول کنیم بدویم از این دادگاه به اون شعبه حل اختلاف تازه بعد 6 ماه قسط بندی میکنن . این چکه هنوز اون وقت شما میخواین با گواهی امضا حق مشتری زنده کنید .

الان 4 و 5 تومن پول منم دست خیلی از بچه ها هست مثلا دوستان قدیمی سایت میان خرید کنن من بگم نمیشه تا قرون اخر پولو واریز کن یا سفته و چک بفرست به آدرس پستی من جنس هارو بفرستم این واسه خریدار توهینه .

طرح های بهتری هم بود که میشد اجرا کرد مثل طرح های پله ای

مثل کسی که تاپیک جدید میزنه تا سقف 200 هراز تومن خریدش تضمین شده هست بعد مدتی اگه مشکلی نداشت و شکایتی نبود بر اساس تعداد فروشش ارتقا پیدا می کرد .میشد 500 بعد 1 میلیون و همین طور بره بالا

سلام

ممنون از رئیس

این مبلغ که شما میگید فقط اوایل جهت کاهش تعداد تاپیک ها دریافت شد تا هر کسی هرچی تو انبارخونش داره یا یه لوکس فروشی که زیر پایی و روکش میفروشه پا نشه تاپیک بزنه .منم همون جا فقط ماه اول واریز کردم تا الانم مبلغی دریافت نشده .

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.