hh866

آموزش شارژ گاز کولر 206

68 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 8 ساعت قبل، msdv8 گفته است :

الان فشنگی اب خرابه چطوری تست کنم؟؟؟

سوکت اون را جدا کنید ببنید سولفاته نکرده

احتمال میدم زمانی که خطا داد آب در سوکت بوده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و عرض ادب دوستان من کمپرسور 206 را در اوردم و سر وتح کردم ولی روغن در حد 5قطره بیشتر نیومد،حالا 135میل رو از ورودی شلنگ بریزم یا اون پیچ درین که بالایه کمپرسور هست ،مگر نباید کمپرسور رو وارانه کنم روغن خالی بشه

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

این خودرو بنده خیلی سال بود که ازش استفاده نمیشد تا این چند سال اخیر که ۳سال پیش باتوجه به اینکه خنکی کولر کم بود و در سربالایی با کولر دما از ۱۰۰ رد و تا ۱۰۵ حدوداً بالا میرفت، با بررسی تمام رله‌ها و.. که همگی سالم بودن و با راهنمایی دوستان به سیستم کولر گاز اضافه کردم، یک محزن دستش بود و ۲تا شلنگ(اگه درست خاطرم باشه﴾ که مخزن سر و ته میکرد. در نهایت کولر خیلی عالی شد و دیگه در سربالای دما از ۹۸ رد نشد تا امسال که مجدد همین اتفاق داره رخ میده فقط وقتی کولر روشن هست. الان باتوجه به اینکه مدل خودرو ۸۶ هست آیا باید روغن تخلیه و روغن جدید جایگزین بشه یا گاز خوبی تزریق نشده؟

ویرایش شده در توسط ..amir

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ..amir گفته است :

سلام دوستان

این خودرو بنده خیلی سال بود که ازش استفاده نمیشد تا این چند سال اخیر که ۳سال پیش باتوجه به اینکه خنکی کولر کم بود و در سربالایی با کولر دما از ۱۰۰ رد و تا ۱۰۵ حدوداً بالا میرفت، با بررسی تمام رله‌ها و.. که همگی سالم بودن و با راهنمایی دوستان به سیستم کولر گاز اضافه کردم، یک محزن دستش بود و ۲تا شلنگ(اگه درست خاطرم باشه﴾ که مخزن سر و ته میکرد. در نهایت کولر خیلی عالی شد و دیگه در سربالای دما از ۹۸ رد نشد تا امسال که مجدد همین اتفاق داره رخ میده فقط وقتی کولر روشن هست. الان باتوجه به اینکه مدل خودرو ۸۶ هست آیا باید روغن تخلیه و روغن جدید جایگزین بشه یا گاز خوبی تزریق نشده؟

سلام

احتمالا یه نشتی خیلی کم تو سیستم هست که به مرور باعث کم شدن فشار گاز میشه

فکر نمیکنم نیاز به تعویض باشه

ولی اگه حساس هستید میتونید ببرید جایی با دستگاه هم گاز هم روغن رو بکشن و روغن جدید تزریق کنن و گاز خودتون رو برگردونن

که معمولا اینکارو نمیکنن گاز رو هم خالی میکنن و گاز جدید میزنن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی میدونه مدلهای جدید ۲۰۶ چه نوع کمپرسوری  روشون نصب شده چون من یه سرچ که کردم چندین مدل کمپرسور جدیدا نصب میکنن مثلا مال خود من یه مارکی هست بنام isi عکسشم میفرستم در حال حاضر چه مارکی بهتره استفاده بشه چون من دیدم ساندن معمولا هست خواستم ببینم فرق isi با ساندن چی هست کدامشون بهتره؟

20200728_135526.jpg

ویرایش شده در توسط Car206

لینک به ارسال

عرض ادب

دوستان اگر در سیستم کولر، حجم گاز بیش از حد مجاز باشه چه اتفاقاتی رخ میده؟

ویرایش شده در توسط ..amir

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، ..amir گفته است :

عرض ادب

دوستان اگر در سیستم کولر، حجم گاز بیش از حد مجاز باشه چه اتفاقاتی رخ میده؟

من که پرسیدم گفتن کولر ماشین خوب خنک نمیکنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1399/05/09, 10:00:43، Car206 گفته است :

سلام دوستان کسی میدونه مدلهای جدید ۲۰۶ چه نوع کمپرسوری  روشون نصب شده چون من یه سرچ که کردم چندین مدل کمپرسور جدیدا نصب میکنن مثلا مال خود من یه مارکی هست بنام isi عکسشم میفرستم در حال حاضر چه مارکی بهتره استفاده بشه چون من دیدم ساندن معمولا هست خواستم ببینم فرق isi با ساندن چی هست کدامشون بهتره؟

20200728_135526.jpg

مدل های جدید همه نوع چینی روشون نصبه و من خودم چندتا مدل ۹۷ و ۹۸ دیدم که کمپرسور ول کرده یا کاسه نمدش خراب شده.کیفیت فاجعه ای دارن

من مدل ۹۶ دارم ساندن هست.

اگر استوک با ضمانت نصب کنید و اصلی باشه خیلی بهتره 

یه زمانی من رو ماشین قبلیم بستم ۴۵۰ .الان احتمالا ۲ تومنی تموم شه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری