126 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifاگر کسی از بچه ها اطلاعاتی در مورد این قطعا یعنی فنربرگردان کلاچ داره لطفا راهنمایی کنه که کارش چیه و چطور نصب میشه و روی تیپ2 هم نصب میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بین دو زایده بالا و پایین کلاچ نصب میشه و باعث میشه کلاچ نرمتر حرکت کنه و روانتر شه و نصبش سادس پدال رو تا ته فشار میدید و دو تا زایده اونو به پایین و بالا گیر میدید.قیمتشم فرانسویش الان 3200 هست که تا 5000 تومن میشه راحت گیر آورد.

لینک به ارسال

با تشکر از شما این دو قسمت که میگین پیش پدال کلاچ هستند یا اهرمی که روی گیربکسه؟روی تیپ2 هم نصب میشه؟از کجا باید تهیه کنیم ایساکو؟اسم قطعه هم همین فنر برگردان کلاچه؟

اگر از محل نصب شدنش کسی از روستان عکسی بزاره هم ممنون میشم.چقدر تاثیر داره تو تعویض دنده؟

لینک به ارسال

دوست عزیز تو این دو تصویر کاملا همه چی معلومه.روی تمام تیپ های 206 نصب میشه و تاثیرش روی نرمی پدال کلاچ یعنی حرکت پدال کلاچ رو نرمتر میکنه و فکر کنم با توجه به تصاویر درکش راحته در حالت عادی این فنر فشرده هست و وقتی پدال رو بار میکنید انگار فنر هم میخواد رها بشه و نیروی فنر هم به کمک ما میاد.

1211900301 فنر برگرداننده پدال كلاچ پژو 206 32,920

از نمایندگیهای ایساکو میتونی تهیه کنی.

jhd72gj2w8b4teyyf1n9.jpg

lioxxyod3mezqaw82kih.jpg

لینک به ارسال

با تشکر از شما دوست عزیز و راهنمایی خوبتون فقط اینکه نصبش اسونه خودم میتونم نصبش کنم اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

لینک به ارسال

دوستان ماشین من این روداره؟؟؟؟؟؟؟یعنی داشت

لینک به ارسال

این چراغ چیه نصب کردی باچی نصب وچطورکارمیکنه

لینک به ارسال

شما فنر رو اگه خریداری کنید و یه نگاه هم به پدال کلاچ بندازید بدون راهنمایی من در کمترین زمان میتونید نصب کنید و اینقدر ساده هست که هر کسی میتونه نصب کنه 100%.

پدال کلاچ رو تا انتها فشار دهید و بعد قسمت پایین فنر رو روی میله پایینی پدال جا میزنید و همانطور که پدال رو نگه داشتید قسمت بالایی فنر رو روی میله بالایی با یکمی فشار که فنر فشرده بشه و جا بره اونم جا میزنید و بعد پدال رو رها میکنید به همین سادگی انجام میشه.و این رو باز بگم که روی همه تیپهای 206 قابله نصبه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در تکمیل حرفای دوستمون بگم که این فنر روی موتور های 1.6 لیتری بصورت فابریک نصب هست و روی موتوری های 1.4 بصورت فابریک وجود نداره ولی قابل نصبه

البته اینم اضافه کنم که در سیم کلاج های رگلاژ دستی کابرد و بازده بیشتری داره ولی در مدل هایی که رگلاژ اتوماتیک هستند نیاز نیست بنابراين استفاده از اين فنر در ديسك وصفحه هاي تيپ 2 كه سيم كلاچ اتوماتيك رگلاژي دارند نیاز نیست و تاثیرش خیلی ناچیزه!

حتی مواردی هست که گفته شده در مدل هایی که بصورت غیر فابریک نصب شده باعث سفتی کلاچ هم میشه(البته این تجربه شخصی استفاده بعضی از دوستان بوده)

لینک به ارسال

دوست عزیز کلاچ 206 تا جایی که من دیدم رگلاژ اون بصورت اتوماتیک هست و در صورتی که دستکاری نشده باشه رگلاژ اون دستی نیست و این برای 206 های چند سال اخیر تو کلیه تیپها صادقه و البته کارکرد این فنر ربطی به نوع رگلاژ نداره و من روی همه تیپها تست کردم و هرگز تاثیر منفی حتی در دراز مدت نداشته چون منطقی هم نیست با توجه به نحوه عملکرد اون.این فنر یه کمکی هست به حرکت پا به سمت پایین و نیروی پا برای فشردن پدال رو تقویت میکنه حالا اگه این میتونه تاثیر منفی بزاره واسه من جالبه.به هر حال در مورد تیپ 2 من تست کردم و تاثیرش مطلوب بوده و تست کردنش هم هزینه ای نداره چون قیمتی نداره در کل.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری