206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,019 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 48 دقیقه قبل، amirchamir گفته است :

خيره
حالا كه از 206 دل كندي از قيافم اگه بگذري ال ممد + خوب در اومده اون ساندرو هام خوبن تو اين رنج قيمتي موفق باشي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

والا ال 90 داشتم .. خوشم نمیاد...
ساندرو هم ماشا... گرونه مگه مدل پایین که ترجیح میدم مدل بالا بگیرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

میخام یه کارواش بگیرم کسی میدونه کارواشای بیرون  پرتاب آبش چند بار هستن میخام مقایسه کنم ببینم چند بار مناسب هست بگیرم.

کسی داره راهنمایی کنه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان

میخام یه کارواش بگیرم کسی میدونه کارواشای بیرون  پرتاب آبش چند بار هستن میخام مقایسه کنم ببینم چند بار مناسب هست بگیرم.

کسی داره راهنمایی کنه.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

والا ال 90 داشتم .. خوشم نمیاد...
ساندرو هم ماشا... گرونه مگه مدل پایین که ترجیح میدم مدل بالا بگیرم

سلام روزبه 

والا تیپ پنج ک بعضی شهرا خیلی کمه بعضی شهرا خیلی زیاد نمیدونم شهر شما وضعش چطوره ولی چیزی ک من دیدم گویا شیراز فراونه ولی ب نظرم ی ۲۰۷تمیز بخر 

ساندرو اتاقش مزخرفه ولی در بدترین شرایط ک هر هفته میره باغ صدا بهش نیفتاده جلو بندیشم خوبه فک کنم علاوه بر لنتاش و کالیپرش جلو بندیشم تی ار دبلیو باشه  

خدمات پس از فروشم ک.... 

سرویس اولیش ده هزارتاس !در کل ب دل نمیشینه وقتی میشورمش همه جاش گل میمونه تو بین در و نوار درش ولی گیربکس خوبی داره بی صدا مصرفشم ی کم بالاست 

بنظرم ی ۲۰۷بکر بخر لذتشو ببر 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، HoseinGT گفته است :

سلام روزبه 

والا تیپ پنج ک بعضی شهرا خیلی کمه بعضی شهرا خیلی زیاد نمیدونم شهر شما وضعش چطوره ولی چیزی ک من دیدم گویا شیراز فراونه ولی ب نظرم ی ۲۰۷تمیز بخر 

ساندرو اتاقش مزخرفه ولی در بدترین شرایط ک هر هفته میره باغ صدا بهش نیفتاده جلو بندیشم خوبه فک کنم علاوه بر لنتاش و کالیپرش جلو بندیشم تی ار دبلیو باشه  

خدمات پس از فروشم ک.... 

سرویس اولیش ده هزارتاس !در کل ب دل نمیشینه وقتی میشورمش همه جاش گل میمونه تو بین در و نوار درش ولی گیربکس خوبی داره بی صدا مصرفشم ی کم بالاست 

بنظرم ی ۲۰۷بکر بخر لذتشو ببر 

والا حسین جان ماشین حتما باید صندوق رو داشته باشه

بخاطر همین ساندرو و 207 و 206 هاچ بک و ... از لیست خارج میشن

مدل 90 هم هست... ولی انصاافا تمییز نیستن منم دیگه حوصله مدل پایین ندارم

چیزی ک توی فکر خودمه یه مدل 95 کم کارکرده (در حد صفر) که افت قیمتشو کرده باشه

حالا یا v8 یا پارس tu5 و یا دنا

که دنا احتمالش کمتر از اون دوتاس

چون اسما اپشن داره... یه صندلی برقی و یه کروز فقط میشه گفت بیشتر داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

در 8 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان

کسی داره راهنمایی کنه.

سلام من  بعد کلی گشتن توی کارواشا اینارو فهمیدم و یکی انتخاب کردم:

کارواش بیرونیا صنعتیه ک ی پمپ عادیه ک شفت خروجیش متصل میشه ب ی قطعه ک داخلش چنتا پیستون و یک میلنگه ک این قطعه فشار ایجاد میکنه بیرون قابل خریده ولی خیلی گرون در میاد حتی برای من ک پمپشم داشتم و فشار خیلی بالایی ایجاد میکنه ک برای شما ضرر داره 

اما کارواشای خانگی و‌نیمه صنعتی :

اینا ساختارش مشابه بالاییه ولی مثلا تک پیستونه  فشاری ک ایجاد میکنه معادل نود تا صدوپنجاه bar ه  

موتور کارواشا دو نوعه زغالی و دینامیه دینامیا جدیدن و صدای کمتری ایجاد میکنه ک تو توضیحات سایتا ببینید مینویسن ک چ فرکانسیو ایجاد میکنه و ذغالیا صداش بیشتره و یعد مدتی ذغالش تموم میشه ولی فک نکنید زود تموم میشه!

یکی از ملاک ها میزان دبی کارواشه ک نوشته میشه مثلا ۶لیتر در دیقه رو تزریق میکنه ک کارواش ضعیفتر این عدد درش کمتره 

یکی از ملاکا لوازم روی کارواشه  هر سری حدودا ۱۰۰تا۱۴۵تومن پولشه فکرشو کنید ک اگه مثلا فلان سریو نداره باید انقد پول بدید ولس وقتی روش باشه انقدا در نمیاد بهتون 

طول شلنگ فشار قوی هرچی بیشتر باشه فشار افت میکنه پس همون حدود ۵متری ک روشه بسشه و از اون ور شلنگ عادی ک وصل میشه رو بلند انتخاب میکنید تا کارواش کامل دور ماشین بچرخه 

دوستان شما برای موتور شویی و بدنه و حیاط و فرش ووو نیاز ب س سری دارید ی سریه حالت دایره ای و اوربیتالی میچرخه و جرم رو میبره ی سر از تیز ب تخت تبدیل میشه  و  تو کارواشا زیاد دیدید ولی قدرتش ب اندازه بالایی نیس فشارشم قابل تنظیمه ی سری هست ب اسم فوم پاش من فقط تو کارچر فوم پاش های خوب دیدم ک عین کار‌واشای بیرون میپاشه ک برای من خیلی مهم بود با این ک از مدلای بالای هیوندا بود فوم پاشش ب درد نمیخوره و من مشکل دارم با این مثله 

متاسفانه من نتم جوری نیست بتونم عکس اپلود کنم از این سریایی ک گفتم 

دوستان ۹۰تا ۱۴۰بار فشار بالاییه در حدی ک پارچه رو متلاشی میکنه یا من چند بار پوست دستم رفته بخاطر این ک لانس گرفته ب دستم این بیرونیا ی علتی ک پاک میکنه اون فومشه وگرنه قوی ترینش هم فقط ۷۰درصد لکه رو میبره و فوم پاش با اون فومی ک رو بدنه میپاشه و پاک میکنه ماشین انقد تمیز میشه پس این قطعه خیلی مهمه 

دوستان من خودم سه ساعت ماشین میشورم فقط روشو ن این ک اب هدر بدم منظور مثلا کسی ک وقت نداره فقط کارواش میخره و میمونه کنار خونش وقطعا شما ک کارتون شستن ماشین نیست قطعا بیشتر طول میکشه اینم لحاظ کنید 

سوال داشتید در خدمتم نمیدونم چیزی یادم رفت یا نه😅 

09120519910

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

اره واقعا نود خریدن ک قطعا قطعات مصرفیش نابوده و باید دستت ب خرج باشه ولی روزبه اتومات تمیز باشه میارزه ها 

من خودم همیشه میگفتم رو دنده ای مگه کسی کروز میبنده ولی الان ک خودم خریدم این جدیدرو  فعلا ک شواهد بر اینه ک نمیتونم ببندم 

روزبه من ام ای فایو رو قبلیه بود اصلا رو ۱۲۰صدا نداشت ولی این جدیده داره نمیدونم سر نو بودنشه یا چی ولی صدا داره یا مثلا پارس ال ایکس سوار شدم دریچه سیمی ایسیو کروز از ۳۵۰۰ب بعد انگار راه نمیره اصلا یا اتاقش صدا ... میده 

در مورد صندوقم ،ازدواج کردی مگه ؟😅

صندوقم ب نظرم اگه تفاوت لیتر هاچبک و صندوقدار خیلی نیس همون هاچبکو بخر من صندوق اس دی رو ندیدم کلا  ،نباید اظهار فضل کنم😂 

در کل همیشه بهترین حالتا رو انتخاب میکنی 😍

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

بنظر من پول بدين يه ماشين إقساطي پدر مادر دار برداريد خيلي بهتر از اين إيراني - چيني هاست

من اگه بودم يه سراتو مونتاژ مينوشتم ماشين خوبيه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، SorooshSarani گفته است :

بنظر من پول بدين يه ماشين إقساطي پدر مادر دار برداريد خيلي بهتر از اين إيراني - چيني هاست

من اگه بودم يه سراتو مونتاژ مينوشتم ماشين خوبيه

نمخوام خودمو اونجوری ببرم زیر قسط
اگه اونقدر میخواستم پول بدم ...بازم سراتو مونتاژ نمیگرفتم...ماشین جالبی نیست

در 7 ساعت قبل، HoseinGT گفته است :

اره واقعا نود خریدن ک قطعا قطعات مصرفیش نابوده و باید دستت ب خرج باشه ولی روزبه اتومات تمیز باشه میارزه ها 

من خودم همیشه میگفتم رو دنده ای مگه کسی کروز میبنده ولی الان ک خودم خریدم این جدیدرو  فعلا ک شواهد بر اینه ک نمیتونم ببندم 

روزبه من ام ای فایو رو قبلیه بود اصلا رو ۱۲۰صدا نداشت ولی این جدیده داره نمیدونم سر نو بودنشه یا چی ولی صدا داره یا مثلا پارس ال ایکس سوار شدم دریچه سیمی ایسیو کروز از ۳۵۰۰ب بعد انگار راه نمیره اصلا یا اتاقش صدا ... میده 

در مورد صندوقم ،ازدواج کردی مگه ؟😅

صندوقم ب نظرم اگه تفاوت لیتر هاچبک و صندوقدار خیلی نیس همون هاچبکو بخر من صندوق اس دی رو ندیدم کلا  ،نباید اظهار فضل کنم😂 

در کل همیشه بهترین حالتا رو انتخاب میکنی 😍

ازدواج که نه ولی خب هاچ بک داشتم واسه سفر اذیت میکنه

صندوقدار هم فضاش خوبه و قابل قبول

کروز هم خوبه ولی خب دنا واقعا پول زیادی میگیره و اپشن خاصی جز کروز و صندلی برقی نداره (مانیتور رو که واسه پرایدم میندازن دیگه پولش هم که دوبل گرفتن واسه دنا)

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

:salam: دوستان ماشینمو مجبورم یک ماه زیر چادر بزارم باشه و استارت هم نمیخوره ... مشکلی ممکنه بوجود بیاد .. سر باطریش هم جدا نکردم :sad:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری