206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,018 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان کسی جایی خوبی تو کرج واسه ترمیم و رنگ رینگ سراغ داره؟

آدرس و ایدیش رو بده ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

206های جدیدو میگن یورو 4 هست یعنی مدیران ایران خودرو مثلا یه 206 بار کشتی کردن بردن تو بندر یه کشور اروپایی  پیاده کردن بعد سوار ماشین شدن با پلاک کاپیتاژ رانندگی کردن تو راه یه یخ بهشتم زدن بردن شرکت euro emission standard استاندارد آلایندگی بعد تو صف موندن مثل معاینه فنی خودمون پشت ماشینایی مثل فولکس بی ام و آودی اپل جگوار  بعد یارو  مهر یورو4 رو برگه زد اینا هم خوشحال برگرو گرفتن اومدن بندر با کشتی برگشتن که 206های ایران خودرو شد یورو4. من خودم 206 مال یه ساله هر موقع رانندگی میکنم پیاده میشم بوی گوگرد میاد از ماشین میگم ای ول عجب یورو4ی دارم. یعنی چی مگه میشه همینجوری بگن یورو 4  هست یورو 2 هم نمیشه.

گیریم یورو4 باشه با این بنزینا چه فایده بیشتر ماشین سکته میزنه.

ویرایش شده در توسط nestle
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دل تنگ من یه جز سلامتیتون وسایه سالم پدر مادرتون  واگر خودتون پدر یا مادر هستید سایتون رو سرفرزاندان و...

همیشه باشه انشالله

:razz::razz:

در در 1396/07/01, 15:12:39، تحیری گفته است :

باسلام:

دوست ععزیزخیلیوقت است که ایران خودرو کیف و آچار به خودرو های صفر نمیدهد. اما دفترچه راهنمای 206 بوفور در اینترنت با فایل PDF و جود دارد. ( معمولی , S.D و دوگانه سوز) 

برعکس من کلی دفترچه راهنما 206 دارم ولی انشالله شما هم ماشین صفر بگیری البته نه ایرانی

لذتش رو ببری

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

چن روز پیش یه موتوری زد به گلگیر سمت راننده و داغونش و صد البته داغونم کرد[gerye]

گردش به چپ و مقصرشدم(موتوری سرعتش خیلی زیاد بود خودشم پاش از دو جا شکست)

سه روزه ندیدمشو درگیر کارای ترخیصشم فردا اگه خدا بخواد میبینمش

بمیرم واسه دست چپ داغونش[gerye]

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amirtiam7777 گفته است :

چن روز پیش یه موتوری زد به گلگیر سمت راننده و داغونش و صد البته داغونم کرد[gerye]

گردش به چپ و مقصرشدم(موتوری سرعتش خیلی زیاد بود خودشم پاش از دو جا شکست)

سه روزه ندیدمشو درگیر کارای ترخیصشم فردا اگه خدا بخواد میبینمش

بمیرم واسه دست چپ داغونش[gerye]

سلام

حالا خدا را شکر کنید اتفاقی بد تر نیفتاد و ختم به خیر شده وگرنه یک عمر درگیر بودید!!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

حالا خدا را شکر کنید اتفاقی بد تر نیفتاد و ختم به خیر شده وگرنه یک عمر درگیر بودید!!

سلام

اره والا دقیقا کنار جدول خورد زمین سرش اگه اون لبه زده بود درجا رفته بود پیش ملائک و منم در گیر عذاب وجدان تا آخر عمر و گرفتاریای بعدش

بعد 10 سال رانندگی که حتی یه سپر به سپرم نزدم این اتفاق افتاد

این قضیه باعث شد پول پدال 5سیم رو فعلا بدم بابت بیمه موتورم:-)

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، amirtiam7777 گفته است :

سلام

اره والا دقیقا کنار جدول خورد زمین سرش اگه اون لبه زده بود درجا رفته بود پیش ملائک و منم در گیر عذاب وجدان تا آخر عمر و گرفتاریای بعدش

بعد 10 سال رانندگی که حتی یه سپر به سپرم نزدم این اتفاق افتاد

این قضیه باعث شد پول پدال 5سیم رو فعلا بدم بابت بیمه موتورم:-)

:-) انشالله سریع جور بشه پدال را هم بخرید...

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

با سلام  
من ماشینو طبق توصیه دوستای خوبم آقا آیدین و آقا مهرداد بابت تقه و مشکل ترمزش که گفتن پیگیری کنم ، بردم مرکزی 1 ، خلاصه مطلب از خدماتشون واقعا راضیم و مشکلات هم حل شد خصوصا تقه ... خلاصه شاد و خرم اومدیم از تهران حرکت به شمال تا بریم سر کار که دیدیم  کاپوت ماشین تغییر کرده حالتش !!  ماشین از روز اول کاپوتش نسبت به گلگیر راننده مقداری پایینتر بوده و نسبت به گلگیر شاگرد بالاتر بود و خیلی  زشت شده بود چون فاصله کاپوت با چراغ هم در دو طرف فرق میکرد .در سمت راننده عملا کیپ بود و در سمت شاگرد یک انگشت فاصله داشت ....... من الان نمیدونم چطور شده این فاصله چپ و راست یکی شده و حتی سمت راننده برعکس حالت اولیه لبه اش مقداری بالاتر هم اومده نسبت به گلگیر ..... مقداری بد بسته میشه کاپوت و گیره باز کننده اش هم مثل قبل روون نیست .... هر چی هم میگردم  هیچ جای ضربه و .. هیچ جاش نیست ... میخواستم ببینم اصلا امکان رگلاژ کاپوت هست که فرض رو بر این بزارم این کار رو کردن !!  یا چه دلیلی میتونه داشته باشه ای تغییرات ....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

با سلام  
من ماشینو طبق توصیه دوستای خوبم آقا آیدین و آقا مهرداد بابت تقه و مشکل ترمزش که گفتن پیگیری کنم ، بردم مرکزی 1 ، خلاصه مطلب از خدماتشون واقعا راضیم و مشکلات هم حل شد خصوصا تقه ... خلاصه شاد و خرم اومدیم از تهران حرکت به شمال تا بریم سر کار که دیدیم  کاپوت ماشین تغییر کرده حالتش !!  ماشین از روز اول کاپوتش نسبت به گلگیر راننده مقداری پایینتر بوده و نسبت به گلگیر شاگرد بالاتر بود و خیلی  زشت شده بود چون فاصله کاپوت با چراغ هم در دو طرف فرق میکرد .در سمت راننده عملا کیپ بود و در سمت شاگرد یک انگشت فاصله داشت ....... من الان نمیدونم چطور شده این فاصله چپ و راست یکی شده و حتی سمت راننده برعکس حالت اولیه لبه اش مقداری بالاتر هم اومده نسبت به گلگیر ..... مقداری بد بسته میشه کاپوت و گیره باز کننده اش هم مثل قبل روون نیست .... هر چی هم میگردم  هیچ جای ضربه و .. هیچ جاش نیست ... میخواستم ببینم اصلا امکان رگلاژ کاپوت هست که فرض رو بر این بزارم این کار رو کردن !!  یا چه دلیلی میتونه داشته باشه ای تغییرات ....

سلام دوست عزیز

بالاخره مشکل تقه اش از چی بود؟ ترمز چی؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/07/20, 03:41:01، mehrdadghp گفته است :

سلام دوست عزیز

بالاخره مشکل تقه اش از چی بود؟ ترمز چی؟ 

سلام آقا مهرداد خوب هستید ؟ والا دسته موتور ها رو آچار کشی کردن ، تقه خیلی کم شد و اونطوری که گفتن سیستم اگزوزش هم اصلاحی داشت که من متوجه نشدم منظورشونو ، در مجموع تقه ها 80 درصدش برطرف شد و تقه های ریز هم در مواقع گرم شدن برای دیسک صفحه هست و گفتن دست بزنم بد تر هم ممکنه بشه  ... صدای موتور به شدت کاهش پیدا کرد ... ترمز هم کالیپِر را روان کاری کردن .... در ارتباط با کاپوت شما نظری ندارید ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری