206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

10,271 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام . از دست بعضی از مکانیک ها . خوبه باز تو تابستون بوده . صدای تایپیت نداری ؟ معمولا استفاده از روغن نا مناسب باعث میشه صدای استکانی در بیاد یا جرم بگیره 

خیر صدای خاص یا غیر نرمالی نداره موتور...

در 6 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

سلام آقا ساسان . برای تیپ 5 از 40-10 استفاده می کنند . حالا مششکلی پیش آمده یا نه رو بعید میدونم . نوع روغن البته ایرانی در شرایط فعلی بسیار مطمین تر از خارجی است . حالا ایرانول یا بهران یا پارس . اگر نوعش رو هم خواسته باشین که در مورد انواع مختلفش هم بحث شده . 

اره علی جان خودم استاندارد ۲۰۶ میدونم پایه slمیخوره ...ایرانول روغن خوبیه ..شانس اوردم تابستون بود

در 5 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

آشپزخونه چکار داری زن ذلیل؟😂😂

ب نکته ظریفی اشاره کردی😂😂

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا تو رو خدا یکی کمک کنه  خسته شدم

من یه 206 تیپ 3 مدل 90 دارم ماشین عادی بود تا اینکه یهو مصرفش وحشتناک رفت زورشم شدید کم شد صافی بنزین عوض کردم بهتر شد... کم کم استارت خوردنشم بد شد... اول گفتن مال شمع عوض کردم فرقی نکرد... دیسک و صفحه رو دیدن گفتن سالمه... تسمه تایم گفتن عوض کردم... پمپ بنزینم فشار سنج گذاشتن گفتن سالمه... کم کم سر صدای موتور بیشتر شد و لرزششم بیشتر... و شتابگیریش الاخصوص تو دنده چهار پنج محسوس افت کرد دادم ریمپ تا کشش تو دنده دو و سه خیلی بهتر شد لرزشم تا حدودی بهتر شد ولی مصرف و شتاب دنده های بالاتر فرق خاصی نکرد گفتن اگزوز مشکل داره دادم سرویس استارت خوردنم خیلی بهتر شد ولی بقیه مشکلاش نه... بعد دو هفته تو گردنه دوباره مثل قبل شد شاید از قبلم از نظر لرزش و سر و صدا بدتر ... گفتن کاتالیست گرفته کلا کاتالیست برداشتم کشش دوباره بهتر شد تو دنده پایین ولی تو دنده بالاتر و وقتی دور موتور پایین و میخای شتاب بگیری بدتر شد... الانم شتاب ماشین تو سرعتای بالا به وضوح کم شده... سر و صدا و لرزش ماشین بالارفته... تو سربالایی های جاده سریع کم میاره... تو دور موتورای پایین که گشتاور پایینه میخای شتاب بگیری یهو اتاق و دسته دنده خیلی میلرزه الانم دیگه جرعت ندارم دست به چیزی بزنم چون هرکی یه چیزی میگه کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟ 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

WhatsApp Image 2019-09-17 at 11.27.27 PM.jpeg

نکته اینه ک 206 نیست:-(

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، 308 گفته است :

WhatsApp Image 2019-09-17 at 11.27.27 PM.jpeg

نکته اینه ک 206 نیست:-(

البته در تست های آلایندگی و دلتا تقریباً مشابه معاینه ماشین خود من هستش .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، EnisA724 گفته است :

آقا تو رو خدا یکی کمک کنه  خسته شدم

من یه 206 تیپ 3 مدل 90 دارم ماشین عادی بود تا اینکه یهو مصرفش وحشتناک رفت زورشم شدید کم شد صافی بنزین عوض کردم بهتر شد... کم کم استارت خوردنشم بد شد... اول گفتن مال شمع عوض کردم فرقی نکرد... دیسک و صفحه رو دیدن گفتن سالمه... تسمه تایم گفتن عوض کردم... پمپ بنزینم فشار سنج گذاشتن گفتن سالمه... کم کم سر صدای موتور بیشتر شد و لرزششم بیشتر... و شتابگیریش الاخصوص تو دنده چهار پنج محسوس افت کرد دادم ریمپ تا کشش تو دنده دو و سه خیلی بهتر شد لرزشم تا حدودی بهتر شد ولی مصرف و شتاب دنده های بالاتر فرق خاصی نکرد گفتن اگزوز مشکل داره دادم سرویس استارت خوردنم خیلی بهتر شد ولی بقیه مشکلاش نه... بعد دو هفته تو گردنه دوباره مثل قبل شد شاید از قبلم از نظر لرزش و سر و صدا بدتر ... گفتن کاتالیست گرفته کلا کاتالیست برداشتم کشش دوباره بهتر شد تو دنده پایین ولی تو دنده بالاتر و وقتی دور موتور پایین و میخای شتاب بگیری بدتر شد... الانم شتاب ماشین تو سرعتای بالا به وضوح کم شده... سر و صدا و لرزش ماشین بالارفته... تو سربالایی های جاده سریع کم میاره... تو دور موتورای پایین که گشتاور پایینه میخای شتاب بگیری یهو اتاق و دسته دنده خیلی میلرزه الانم دیگه جرعت ندارم دست به چیزی بزنم چون هرکی یه چیزی میگه کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟ 

سلام و راجب وایر شمع و خود شمع چطور ؟ چند هزارتا کارکردن ؟ و قبل از اینکه این مساله پیش بیاد ، قطعه ای رو تعویض کرده بودید ؟  یه موقع هست ک مشکل ناشی از یه چیزیه که شاید به چشم نمیاد ولی همون قطعه میبینی مشکل ساز شده .

وضعیت سنسورها چطوره ؟ سنسور اکسیژن و مپ سنسور ؟ بهتره هر جا که بردی تست های عملگرها رو همه انجام بدن.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

چراغ چک روشن نشده دیاگ هم ک ندارم که خودم چک کنم ولی بقیه ک چک کردن چیزی از سنسور ها بهم نگفتن فقط کوئل بود که ئو جا شارژشو ضعیف نشون داد دوجا خوب منم دست بهش نزدم

شمع هم تازه ده هزار تا نبود بوش گذاشته بودم که اول گفتن مال اونه و عوض کردم ان جی کی انداختم ولی همون شمه هارو برا اطمینان بستم رو ماشین پدرم که الان دوهزارتاس داره سالم کار میکنه

درباره وایر هم هوم شمع بوش هارو ک انداختم بعد دویست تا خراب شد که عوض کردم و وقت تعویض شمع های ان جی کی بهم گفتن سالمه...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

سلام و راجب وایر شمع و خود شمع چطور ؟ چند هزارتا کارکردن ؟ و قبل از اینکه این مساله پیش بیاد ، قطعه ای رو تعویض کرده بودید ؟  یه موقع هست ک مشکل ناشی از یه چیزیه که شاید به چشم نمیاد ولی همون قطعه میبینی مشکل ساز شده .

وضعیت سنسورها چطوره ؟ سنسور اکسیژن و مپ سنسور ؟ بهتره هر جا که بردی تست های عملگرها رو همه انجام بدن.

چراغ چک روشن نشده دیاگ هم ک ندارم که خودم چک کنم ولی بقیه ک چک کردن چیزی از سنسور ها بهم نگفتن فقط کوئل بود که ئو جا شارژشو ضعیف نشون داد دوجا خوب منم دست بهش نزدم

شمع هم تازه ده هزار تا نبود بوش گذاشته بودم که اول گفتن مال اونه و عوض کردم ان جی کی انداختم ولی همون شمه هارو برا اطمینان بستم رو ماشین پدرم که الان دوهزارتاس داره سالم کار میکنه

درباره وایر هم هوم شمع بوش هارو ک انداختم بعد دویست تا خراب شد که عوض کردم و وقت تعویض شمع های ان جی کی بهم گفتن سالمه...

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

البته اگر دیاگ هم بزنن ، مشکلات اینجوری رو مشخص میکنه . 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/06/25, 17:19:45، hamidgipsy2000 گفته است :

آیدین جان ده میلیون بود که تونستم ۴ میلیون مسدود کنم . یک ماه پیش از سایت خرید اینترنتی کردم دیگه خرید نداشتم تا صبح که باهاش قبض توسط اپ پرداخت کردم . به نظرم اون درگاه هم فیک نبود . اما چیزی که متوجه شدم امنیت این درگاه ها پایین هست . یکی از ایرانسل من شارژ خریده بود حسابش خالی شده بود . باور کن اونجا یادت افتادم گفتم به دوستان اطلاع بدم که خرید اینترنتی می‌کنند . تو حسابی که رمز اینترنتی داره اصلا پول زیادی نگر ندار.

سلام اقا حمید

چه خبر از مشکل پولی که از دست دادید؟

درچه مرحله ای هست؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام اقا حمید

چه خبر از مشکل پولی که از دست دادید؟

درچه مرحله ای هست؟

سلام آقا آرمین فعلا خبری نیست . به کمک علی آقا حال جمع آوری یک سری مدارک هستم که کارم پیگیری کنم 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری