206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

به گزارش ایسنا، به دنبال اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردهای نفتی مبنی بر الزام استفاده از کارت سوخت برای خودروها ، ممکن است کلاهبرداران و مجرمان سایبری نیز دست به کار شده و با سوءاستفاده از پیگیری بسیاری از شهروندان در مورد کارت سوخت با طراحی اپلیکیشن‌ها و سایت‌های جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کنند.

عمده کلاهبرداری‌ها در این مورد به شیوه فیشینگ انجام شده و در جریان آن، کاربران به درگاه‌های جعلی پرداخت بانکی هدایت شده و اطلاعات مربوط به شماره کارت، رمز دوم اینترنتی‌، تاریخ انقضا، cvv۲ و هرآنچه که مربوط به خرید اینترنتی است به بهانه پرداخت مبلغ اندکی نظیر دو تا ۱۰هزار تومان از آنان اخذ می شود و سودجویان در فرصتی مناسب اقدام به تخلیه حساب بانکی کاربران می کنند. 

همچنین در شیوه ای دیگر نیز ممکن است افراد سودجو با طراحی سایت و اپلیکیشن و سواستفاده ازدرگاه های بانکی واقعی که عمدتا اجاره ای است، مقادیری کمتر از ۱۰۰ هزار تومان را در ازای صدور المثنی کارت سوخت، صدور خارج از نوبت کارت سوخت و ... دریافت کرده و هیچ خدماتی نیز به متقاضیان ارائه ندهند که در این خصوص با توجه به کم بودند مبلغ احتمال شکایت از سوی مالباخته نیز کمتر می شود. همچنین از آنجایی که یکی از روش‌های ثبت نام، استفاده از اپلیکیشن دولت همراه است، این احتمال وجود دارد تا مجرمان سایبری با طراحی اپلیکیشن‌هایی مشابه و جعلی، اقدام به سرقت اطلاعات کاربران کنند یا با قرار دادن این اپلیکیشن در سایت‌های آلوده به بدافزار، اطلاعات ذخیره شده در سیستم قربانیان را هدف قرار دهند. بنابر این پلیس فتا تاکید کردهه که شهروندان برای دریافت نسخه اصلی اپلیکیشن مربوطه باید از سایت های  معتبر ارائه دهنده اپلیکیشن تلفن همراه استفاده کرده و از دانلود و نصب منابع دیگر خودداری کنند. همچنین باید توجه داشته باشند که ثبت نام از طریق سامانه مذکور و همچنین اپلیکیشن دولت همراه، رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه و ارائه اطلاعات بانکی در این مرحله نیست.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.می خواستم بدونم این شارژرهای فندکی که درگاه usb دارن و فلش می خورن اگه مستقیم تو جا فندکی ماشین وصل کنیم و فقط بهش فلش بزنیم،به بلندگوهای ماشین هم وصله که صدا را ازطریق فلش پخش کنه یا نه؟

در واقع الان تو بازار مدل های مختلفی هست که ازطریق همین شارژرها گوشی را به ضبط ماشین وصل می کنه.ولی من منظورم این نیست.

می خوام بدون وصل کردن گوشی به ضبط(اصلا فرض کنیم ماشین ضبط نداره)این شارژهای فندکی را اگه به جافندکی ماشین بزنیم و بهش فلش وصل کنیم،به بلندگوهای ماشین هم وصل می شه که آهنگ را پخش کنه یا نه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 32 دقیقه قبل، rivaldo گفته است :

سلام.می خواستم بدونم این شارژرهای فندکی که درگاه usb دارن و فلش می خورن اگه مستقیم تو جا فندکی ماشین وصل کنیم و فقط بهش فلش بزنیم،به بلندگوهای ماشین هم وصله که صدا را ازطریق فلش پخش کنه یا نه؟

در واقع الان تو بازار مدل های مختلفی هست که ازطریق همین شارژرها گوشی را به ضبط ماشین وصل می کنه.ولی من منظورم این نیست.

می خوام بدون وصل کردن گوشی به ضبط(اصلا فرض کنیم ماشین ضبط نداره)این شارژهای فندکی را اگه به جافندکی ماشین بزنیم و بهش فلش وصل کنیم،به بلندگوهای ماشین هم وصل می شه که آهنگ را پخش کنه یا نه؟

سلام

نه

چون فندکی فقط تامین کننده برق

و

هیچ ارتباطی با بلندگوها ندارد.

البته یک کیتهایی در بازار هست،

که برای نصبشون یه ضبط که حتی فقط رادیوش کار میکنه ،به عنوان امپلی استفاده میشه، کافی.

این کیتها مجهز به:

Usb

بلوتوث

ریموت

هستند.

که شما میتچنید داخل داشبورد جا سازی کنید.

%D9%81%D9%84%D8%B4_%D8%AE%D9%88%D8%B1_%D

البته مدلهای دیگه ای هم هست:

که به مادگیauxمتصل میشه، داخلش بلوتوث داره

%D8%AF%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84_%D8%A8%D9

ویرایش شده در توسط Iran National
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

74ka_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%

7ysl_img_20190814_161050.jpg

nxb3_img_20190814_160903.jpg

ekgx_img_20190814_160917.jpg

kck8_img_20190814_160958.jpg

763r_img_20190814_161009.jpg

دوستان تو دیوار یه چراغ زنبوری دیدم به قیمت خیلی ارزون 150 وقتی نگاش کردم دیدم خیلی کهنست تو عکسا ولی یه شیشه فابریک با مارک اپتیموس داشت با یه ولوم که همون دو قطعه قیمتش 100 تومن بود زنگ زدم به طرفو خریدمش تو محله امامزاده یحی بودن وقتی بچه بودم زیاد به اون محله میرفتم چون یه همکلاسی داشتم خونشون ته خ ایران بود و نزدیک بود به اونجا میرفتیم زیر بازارچه و حمومی که توش فیل قیصرو بازی کرده بودن نشون میداد  

خیلی وقت بود نرفته بودنم ولی وقتی رفتم واقعا تعجب کردم تمام کف کوچه هاشو سنگفرش کرده بودن و ساختمونهای قدیمیو بازسازی کرده بودن و خود امامزاده و ساختمونهای اطررافشو اجراشو سابیده بودنو بند کشی کرده بودن خیلی زیبا شده بود 

چراغی ام که خریدم ولقعا تعجبمو بر انگیخت من همیشه اپتیموسهارو میدیدم فقط رو منبع مارک اپتیموس داشتن ولی این چراغم مثل پترومکس اکثر جاهاش مارک اپتیموس رو داشت و همه چی فابریک بود و حتیب نفتم داخلش بود 

حالا میخوام بفرستم طلاییش کنن واقعا زیبا میشه لازمم نیست چند ساعت بازش کنم و بشورمش بعد اینکه طلایی شد یه سرویسش میکنم و راش میندازم بعد دیگه شروع میکنه به دلبری کردن

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Iran National گفته است :

سلام

نه

چون فندکی فقط تامین کننده برق

و

هیچ ارتباطی با بلندگوها ندارد.

البته یک کیتهایی در بازار هست،

که برای نصبشون یه ضبط که حتی فقط رادیوش کار میکنه ،به عنوان امپلی استفاده میشه، کافی.

این کیتها مجهز به:

Usb

بلوتوث

ریموت

هستند.

که شما میتچنید داخل داشبورد جا سازی کنید.

%D9%81%D9%84%D8%B4_%D8%AE%D9%88%D8%B1_%D

البته مدلهای دیگه ای هم هست:

که به مادگیauxمتصل میشه، داخلش بلوتوث داره

%D8%AF%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84_%D8%A8%D9

ممنون.یکی از دوستان حدود10سال پیش یه پژو آردی دست دوم خرید.از همونا که سری اول ایران خودرو زده بود.چون ضبط ماشینش کاست خور بود،یه فلش و یدونه از این فندکی ها گرفت همون سال که بتونه روش آهنگ بریزه و بتونه  تو ماشین گوش بده.ولی من اون زمان نفهمیدم چطوری وصل کرد که صداش را بتونه از بلندگوهای ماشین بشونه!برای همین پرسیدم.چون اون از این مدل های ساده گرفته بود که نه مادگی aux داشت نه بلوتوس و نه از این کیت ها که شما گفتی.حالا هم چون چند سالی هست ازش بی خبرم،نمی تونم ازش بپرسم چطوری نصب کرده بود.برای همین اینجا پرسیدم می خواستم بدونم دوستان می دونند چطوری اینکار را کرده!؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، rivaldo گفته است :

ممنون.یکی از دوستان حدود10سال پیش یه پژو آردی دست دوم خرید.از همونا که سری اول ایران خودرو زده بود.چون ضبط ماشینش کاست خور بود،یه فلش و یدونه از این فندکی ها گرفت همون سال که بتونه روش آهنگ بریزه و بتونه  تو ماشین گوش بده.ولی من اون زمان نفهمیدم چطوری وصل کرد که صداش را بتونه از بلندگوهای ماشین بشونه!برای همین پرسیدم.چون اون از این مدل های ساده گرفته بود که نه مادگی aux داشت نه بلوتوس و نه از این کیت ها که شما گفتی.حالا هم چون چند سالی هست ازش بی خبرم،نمی تونم ازش بپرسم چطوری نصب کرده بود.برای همین اینجا پرسیدم می خواستم بدونم دوستان می دونند چطوری اینکار را کرده!؟

سلام اونها میخوره تو فندکی ماشین و یو اس بی بهش وصل میشه حتی کنرلم داره اهنگارو عوض کنی

بعد رادیو پخش ماشینو باید بزاری رو رادیو باند fm اون دستگاهم به وسیله امواج رادیویی اهنگارو پخش میکنه بعد رادیو رو تنظیم میکنی تا به اون فندکی متصل شه و اهنگارو پخش کنه

خیلی قدیمیه سیستمش و کیفیت جالبی ام نداشتن 

اینم که شما بتونی بدون پخش این کیتهارو به باندها متصل کنی امکانپذیر نیست پخش حتما باید یه رابط بین اینجور کیتها و باند باشه به عنوان امپیلی فایر نقش ایفا کنه

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اونها میخوره تو فندکی ماشین و یو اس بی بهش وصل میشه حتی کنرلم داره اهنگارو عوض کنی

بعد رادیو پخش ماشینو باید بزاری رو رادیو باند fm اون دستگاهم به وسیله امواج رادیویی اهنگارو پخش میکنه بعد رادیو رو تنظیم میکنی تا به اون فندکی متصل شه و اهنگارو پخش کنه

اینم که شما بتونی بدون پخش این کیتهارو به باندها متصل کنی امکانپذیر نیست پخش حتما باید یه رابط بین اینجور کیتها و باند باشه به عنوان امپیلی فایر نقش ایفا کنه

سلام.یعنی آهنگ را با کیفیت رادیو پخش می کنه؟مثلا مثل زمانی که از یه زیرگذر حالت تونل رد می شیم رادیو آنتن نمی ده وخش خش می کنه تا پس از رد شدن دوباره صداش در بیاد،آهنگ هم همینطور می شه؟از این مدل های قدیمی هنوزم تو بازار هست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، rivaldo گفته است :

البته یک سری MP player هست که به جای فندک وصل میشه  شما از طریق تنظیم بلوتوث گوشی روی یکی از حافظه های رادیو میتونین وقتی که میخواین از گوشی استفاده کنین، روی موج تنظیم شده رفته و به تلفن پاسخ میدین و صدای گوشی از بلندگوها پخش میشه . این راحت تر از اون کیتی هست که دوستمون معرفی کردن و فکر میکنم که فلش هم میخوره  و این هم مشخصات یکی از اون دستگاه هاست وقیمت هم از 70 -60 تومن به بالاست و ضمناً ریموت هم دارند . شما هم میتونین از قسمت فلشش استفاده کنین و هم پاسخگوی تلفن باشه . 

• منبع تغذیه
    فندکی خودرو
  • موج‌های رادیویی قابل پشتیبانی
    FM
  • ابعاد
    10x8x2 سانتی متر
  • وزن
    14 گرم
  • صفحه نمایش
    دارد
  • سایر توضیحات
    - قابلیت پخش موج اف ام رادیو
  •  
    - دریافت کننده رم و Aux و بلوتوث
  •  
    - شارژر تلفن
  •  
    - قابلیت مکالمه و قطع و وصل کردن تلفن همراه
  •  
    - تغذیه برق از طریق فندکی خودرو5d54623b580b2_MPplayer.jpg.4b98c7b634c2dc24f2fc686fbcc5a8b7.jpg
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

البته آقا آیدین من برای تلفن گرفتم حدود 3-2 سال پیش . کیفیتش بد نیست . البته خود پخش فلش خوره و لی یه موقع از اونم استفاده کردم بد تیست صداش.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

74ka_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%

7ysl_img_20190814_161050.jpg

nxb3_img_20190814_160903.jpg

ekgx_img_20190814_160917.jpg

kck8_img_20190814_160958.jpg

763r_img_20190814_161009.jpg

دوستان تو دیوار یه چراغ زنبوری دیدم به قیمت خیلی ارزون 150 وقتی نگاش کردم دیدم خیلی کهنست تو عکسا ولی یه شیشه فابریک با مارک اپتیموس داشت با یه ولوم که همون دو قطعه قیمتش 100 تومن بود زنگ زدم به طرفو خریدمش تو محله امامزاده یحی بودن وقتی بچه بودم زیاد به اون محله میرفتم چون یه همکلاسی داشتم خونشون ته خ ایران بود و نزدیک بود به اونجا میرفتیم زیر بازارچه و حمومی که توش فیل قیصرو بازی کرده بودن نشون میداد  

خیلی وقت بود نرفته بودنم ولی وقتی رفتم واقعا تعجب کردم تمام کف کوچه هاشو سنگفرش کرده بودن و ساختمونهای قدیمیو بازسازی کرده بودن و خود امامزاده و ساختمونهای اطررافشو اجراشو سابیده بودنو بند کشی کرده بودن خیلی زیبا شده بود 

چراغی ام که خریدم ولقعا تعجبمو بر انگیخت من همیشه اپتیموسهارو میدیدم فقط رو منبع مارک اپتیموس داشتن ولی این چراغم مثل پترومکس اکثر جاهاش مارک اپتیموس رو داشت و همه چی فابریک بود و حتیب نفتم داخلش بود 

حالا میخوام بفرستم طلاییش کنن واقعا زیبا میشه لازمم نیست چند ساعت بازش کنم و بشورمش بعد اینکه طلایی شد یه سرویسش میکنم و راش میندازم بعد دیگه شروع میکنه به دلبری کردن

لطفاً عکس رو بعد از پرداخت در کنار هم بزارین تا ما هم در لذت شما شریک بشیم .تو این مدت دیدم که چراغ های آنتیکی گرفتین . مبارکتون و واقعاً لذت بخشه وقتی بعد از سرویس کردن ، از روشناییش احساس خوبی میده . به سلامتی انشاالله .

در 8 ساعت قبل، rivaldo گفته است :

اگر فندکی بوده که از بلوتوث استفاده کرده  روی  موج رادیو. چون به نظرم این کیتهایی که از آمپلی فایر رادیو اتفاده میکنه چندسال اخیر باب شده . شایدم 12-10 سال پیش هم بوده و من نمیدونستم . چون مادگی آکس هم نداشته که وصل بشه به گوشی یا... احتمال زیاد همون مدل فندکی بوده .

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری