206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، ساسان حیدری گفته است :

دوستان ی چیزی دقت کردین ک زغال جنس های بدل مشکل رنگ ولی عظام گرفتم ذغالش برنجی مانند بود..

کسی از دوستان میتونه بگه آلیاژ مورد استفاده در این نو افتامات ها چجوریه؟

اینم عکس آفتامات قبلی ک زغالاش تقریبا سالم ولی انگار بر اثر حرارت دفرمه شده ..

il3q_15655173457602138486577.jpg

البته عظام از استارت استام صنعت استفاده می کند و قطعات این تولیدی ( استام صنعت) نیز وارداتی و البته از کشور برادر چین می باشد . ولی فعلاً باکیفیت ترین در بازار است . استارت اصل ولئو با مدل های بعدی تفاوت داشته و به پیچ بلند معروف می باشد . ذغال یدک فکر نکنم موجود باشد و کل آفتامات تعویض می شود . قبلاً در خودروها این ذغال قابل تعویض بود که الآن فکر نمی کنم ولی بازهم می توانید سوال کنید که اگر موجود بود پس از سرویس و تعویض آن به عنوان یدکی وبرای مصرف بعدی داشته باشین .

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 48 دقیقه قبل، Soheil Mo گفته است :

منظورم لپ تاپ، سخت افزار، نرم افزار و شبکه هست.

اصلاً نه تنها مبحث کامپیوتر، بلکه هر تخصصی که دوستان دیگه هم دارن. مشخصه که همه‌ی ما مکانیک و برقکار خودرو و صافکار و نقاش نیستیم و در دنیای واقعی، شغل و تخصصی داریم. چه خوبه که بتونیم تجربیاتمون رو این‌جا با هم به اشتراک بذاریم و مشکل همدیگه رو هم حل کنیم.

تقریباً همینگونه است . ولی بیشتر محور تجارب و سوالات خودرو هست . 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

البته عظام از استارت استام صنعت استفاده می کند و قطعات این تولیدی ( استام صنعت) نیز وارداتی و البته از کشور برادر چین می باشد . ولی فعلاً باکیفیت ترین در بازار است . استارت اصل ولئو با مدل های بعدی تفاوت داشته و به پیچ بلند معروف می باشد . ذغال یدک فکر نکنم موجود باشد و کل آفتامات تعویض می شود . قبلاً در خودروها این ذغال قابل تعویض بود که الآن فکر نمی کنم ولی بازهم می توانید سوال کنید که اگر موجود بود پس از سرویس و تعویض آن به عنوان یدکی وبرای مصرف بعدی داشته باشین .

وقت بخیر بزرگوار 

ی سوالی ک برام پیش اومده این بود هرچقد آفتامات اصلی تر یا ب اصطلاح گرونتر باشه زغالاش ب رنگ نارنجی...

دوس داشتم بدونم چ نوع آلیاژی داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Soheil Mo گفته است :

منظورم لپ تاپ، سخت افزار، نرم افزار و شبکه هست.

اصلاً نه تنها مبحث کامپیوتر، بلکه هر تخصصی که دوستان دیگه هم دارن. مشخصه که همه‌ی ما مکانیک و برقکار خودرو و صافکار و نقاش نیستیم و در دنیای واقعی، شغل و تخصصی داریم. چه خوبه که بتونیم تجربیاتمون رو این‌جا با هم به اشتراک بذاریم و مشکل همدیگه رو هم حل کنیم.

این تاپیک هرچه می خواهد دل تنگت بگو تقریبا برای همین کاره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان یک سوال کارت سوخت دارم من غیر از 206 یک پیکان هم دارم کارت سوخت ان به نام فرد دیگری هست من سالهای قبل که سهمیه بود رمزش را برداشتم حالا اگه جدیدا 4 شماره ملی اون فرد را رمز بزارن من چکار کنم من که نمیدونم شماره اون رو. چاره چیست دوستان.؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mohamad allahyari گفته است :

سلام دوستان یک سوال کارت سوخت دارم من غیر از 206 یک پیکان هم دارم کارت سوخت ان به نام فرد دیگری هست من سالهای قبل که سهمیه بود رمزش را برداشتم حالا اگه جدیدا 4 شماره ملی اون فرد را رمز بزارن من چکار کنم من که نمیدونم شماره اون رو. چاره چیست دوستان.؟

ظاهراً باید به دفاتر مربوط به شرکت نفت یا سوخت مراجعه کرد.

اسمش یادم رفته...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقایون یه سوال دیگه دارم من شش ماه هست که 206 خریده ام فقط تعویض پلاک کردم وتمام مدارک ماشین را هم دارم سند کارخانه به نام صاحب اول ماشین هست قبل من هم دوبار تعویض پلاک شده حالا من چکار کنم از اون کسی که خریدم دو میلیون هم بدهکار هستم چاره چیست اصلا میشه بیخیال شم سند بنامم نشه؟ یا باید از نفر اخری که قولنامه دارم شکایت کنم؟ قولنامه هم خودمون نوشتیم بنگاهی نیس میشه صبر کنم تا نفر اخری که ازش خریدم به خواطر طلبش سند را بنامم کند؟

ویرایش شده در توسط mohamad allahyari

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 33 دقیقه قبل، mohamad allahyari گفته است :

آقایون یه سوال دیگه دارم من شش ماه هست که 206 خریده ام فقط تعویض پلاک کردم وتمام مدارک ماشین را هم دارم سند کارخانه به نام صاحب اول ماشین هست قبل من هم دوبار تعویض پلاک شده حالا من چکار کنم از اون کسی که خریدم دو میلیون هم بدهکار هستم چاره چیست اصلا میشه بیخیال شم سند بنامم نشه؟ یا باید از نفر اخری که قولنامه دارم شکایت کنم؟ قولنامه هم خودمون نوشتیم بنگاهی نیس میشه صبر کنم تا نفر اخری که ازش خریدم به خواطر طلبش سند را بنامم کند؟

دوست عزیز وقتی تعویض پلاک انجام میشه، یعنی از نظر راهور شما مالک هستین .برگ سبز را هم راهور صادر میکنه و البته فرق داره با بنچاق و سندی که دفترخانه میده . از نظر قانونی شما مالک هستین بعدش برای سند، شما باید از فرد آخر که قولنامه دارین شکایت الزام به تنظیم سند کنید . اون هم قاعدتاً از نفرقبلی و نهایتاً توسط دادگاه شما میتونین سند محضری بزنین . مگر آنکه اصلاً مشکلی نباشه و مالک اولیه بیاد به نام شما سند بزنه و مشکلتون حل بشه . البته هزینه ای نقل و انتقال 2نفر قبلی باید پرداخت شود که خوب مشکل همین است که فروشنده اولیه قاعدتاً نپذیرفته و یا شما باید این هزینه را بدهید ویا فروشنده اصلی .به هرصوت ابتدا باصحبت و اگر انجام نشود نهایتاً از طریق دادگاه . چون شما اگر خودرو را فروخته و خریدار از شما سند محضری بخواهد این هزینه باز هم بایستی پرداخت گردد.

در 44 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

ظاهراً باید به دفاتر مربوط به شرکت نفت یا سوخت مراجعه کرد.

اسمش یادم رفته...

والا طبق نوشته هم رمز فعلی و هم 4 عدد آخر شماره ملی قابلیت دارد . اما بعداً چه شماره ای ملاک باشد، جایی اطلاعاتی در این زمینه نداده اند. ولی برای ابطال کارت فعلی به مراکز پلیس +10 باید مراجعه نمایید.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره رمز کارت‌های سوخت افزود: به مدت یک ماه شرایطی فراهم شده که رمز همه کارت‌های سوخت موجود به چهار رقم آخر کد ملی فردی که اسمش روی کارت سوخت ثبت شده، باز گردد. بنابراین افراد می‌توانند با مراجعه به جایگاه سوخت و وارد کردن چهار رقم آخر کد ملی خود، آن را فعال کنند.

وکیل‌زاده اضافه کرد: اگر افرادی رمز شخصی برای کارت‌های خود تعیین کرده اند و آن رمز را نیز به خاطر دارند می‌توانند همچنان از رمز‌های شخصی خود استفاده کنند.

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

دوست عزیز وقتی تعویض پلاک انجام میشه، یعنی از نظر راهور شما مالک هستین .برگ سبز را هم راهور صادر میکنه و البته فرق داره با بنچاق و سندی که دفترخانه میده . از نظر قانونی شما مالک هستین بعدش برای سند، شما باید از فرد آخر که قولنامه دارین شکایت الزام به تنظیم سند کنید . اون هم قاعدتاً از نفرقبلی و نهایتاً توسط دادگاه شما میتونین سند محضری بزنین . مگر آنکه اصلاً مشکلی نباشه و مالک اولیه بیاد به نام شما سند بزنه و مشکلتون حل بشه . البته هزینه ای نقل و انتقال 2نفر قبلی باید پرداخت شود که خوب مشکل همین است که فروشنده اولیه قاعدتاً نپذیرفته و یا شما باید این هزینه را بدهید ویا فروشنده اصلی .به هرصوت ابتدا باصحبت و اگر انجام نشود نهایتاً از طریق دادگاه . چون شما اگر خودرو را فروخته و خریدار از شما سند محضری بخواهد این هزینه باز هم بایستی پرداخت گردد.

با تشکر از جواب شما مشکل انجاس که صاحب اولی نمیتواند سند بنام من بزند ابتدا باید سند بزند به کسی که ماشین را به او فروخته وتعویض پلاک کرده  وسلسله مراتب یعنی باید سه بار سند بخورد با من که اخری هستم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mohamad allahyari گفته است :

با تشکر از جواب شما مشکل انجاس که صاحب اولی نمیتواند سند بنام من بزند ابتدا باید سند بزند به کسی که ماشین را به او فروخته وتعویض پلاک کرده  وسلسله مراتب یعنی باید سه بار سند بخورد با من که اخری هستم.

البته نمیدانم محضر با گرفتن هزینه ها این کار را انجام میدهد یا حتماً باید این مراحل انتقال سند های مختلف انجام شود . شما از یک دفتر اسناد رسمی سوال بفرمایید بهتر است. البته قانوناً نفرات قبل از شما مالک بوده اند و باید موافقت نمایند . هزینه هم که جای خود دارد.این مطلب را مطالعه فرمایید بد نیست .https://www.mizanonline.com/fa/news/154114/ماجراهای-تنظیم-سند-رسمی-انتقال-خودرو-تعویض-پلاک-به-تنهاییبه-معنای-انتقال-مالکیت-نیست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری