206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

بنده هم به دوست عزیز آقا سعید تولدشون رو تبریک میگم انشالله سایشون مستدام بالای سر خانواده وسالم وتندرست باشند.

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

⛽️اطلاعیه برای ثبت‌نام کنندگان کارت سوخت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه‌ای مواردی را درباره کارت سوخت المثنی تاکید کرد.

بر اساس این اطلاعیه آن دسته از صاحبان وسائط نقلیه که بر اساس فراخوان پیشین، اطلاعات خود را در سامانه دولت همراه (GSB) درج و با طی کردن فرآیند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام دوباره یا مراجعه به پلیس +۱۰ ندارند و کارت هوشمند سوخت آنان براساس ثبت نام پیشین، صادر و توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل خواهد شد.

نیاز است این دسته از هموطنان، هزینه صدور کارت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت کارت به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت کنند.

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

سلام اقا بابک عزیز ما هم خوشحالیم شما اومدی ماشینت در چه حاله بلاخرهخ موتور تعمیر کردی؟ یا هنوز داری قطعات میخری؟

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

کاش می‌شد... مگه نه؟:grin: :grin: :grin:

Light_Horn.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Soheil Mo گفته است :

کاش می‌شد... مگه نه؟:grin: :grin: :grin:

Light_Horn.jpg

البته یه پرژکتور قوی هم همین کارو میکنه :-)

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

روغن هیدرولیک از پمپ تا حعبه فرمان مسیرش هست . محل ریزش روغن حداقل اطلاعاتی هست که مشخص میکنه عیب از چی می تونه باشه . :-(

چرا حد اقله؟ 

به نطر من محل ریزش روغن کل اطلاعاتیه که برای تعمیر لازمه شما وقتی جعبه فرمونت نشت داشته باشه میاید پمپو تعمیر میکنید؟ یا وقتی از قر قری مشکل داشته باشی میری شیر فرمون تعمیر میکنی یا از شیلنگش نشتی داشته باشه میرید بوش فرمون عوض میکنید؟ 

درضمن اون آقا گفت نشتی داره به نظرتون از چی میتونه باشه منم گفتم ببین از کجاست که دوستان کمککنن تا نبینی نمیتونی بگی از چیه 

دیگه نمیدونم شما دنبال چی میگردین

اگه اشتبا میکنم دوستان بگن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 14 ساعت قبل، keivanj گفته است :

دوست عزیز میخوای ما چشم بسته قیب بگیم خب خودت نگاه کن ببین از کجا چکه میکنه چه قسمتی روغنی شده 

اینارو ببین بعد بیا بگو فلان جا روغنی شده یا اصلا عکس بگیر بزار تا دوستان بتونن راهنمایی کنن با این سوالی که شما پرسیدی فکر نکنم کسی بهت جوابی بده 

سلام داداش اگه تجربه 206 داشتم که خودم تشخیص میدادم دوستان هم جواب دادن احتمال 95 درصد از جعبه فرمان هست من 6 ماه تجربه 206 دارم ولی شماها که چندین ساله دارید حتما خبره اید باید حدی بزنید که نشری به غیر از خود پمپ ولوله های انتقال از کجا ممکنه باشه  الان کسی سوال کنه مثلا ماشین من ریپ میزنه شما ده جور فاکتور براش توضیح میدی که ممکنه از اینها باشه. درضمن من با همین کم تجربه وناشیگری حدسم درست بود که نشری از جعبه فرمان هست هدف سوال اینکه که دوستان که قبلا همچی مشکلاتی داشتن توضیح بدن که تعمیر جعبه فرمان وواشر بندی حدودا قیمت چقد میشه هدف اصلی سوال قیمته هزینه 

ویرایش شده در توسط mohamad allahyari
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohamad allahyari گفته است :

سلام داداش اگه تجربه 206 داشتم که خودم تشخیص میدادم دوستان هم جواب دادن احتمال 95 درصد از جعبه فرمان هست من 6 ماه تجربه 206 دارم ولی شماها که چندین ساله دارید حتما خبره اید باید حدی بزنید که نشری به غیر از خود پمپ ولوله های انتقال از کجا ممکنه باشه  الان کسی سوال کنه مثلا ماشین من ریپ میزنه شما ده جور فاکتور براش توضیح میدی که ممکنه از اینها باشه.

دقیقا منم واسه همین گفتم نگاه بندازی ببینی از کجاست وگرنه فاکتور نوشتن که کار آسونیه باید حد اقل مشکلاتو گفت وگرنه بخوای از پمپ شروع کنی تا شیر فرمون گلی مسیرو شلنگو واشرو اورنگیو لوازم هست که باعث نشتی بشه

اما با گفتن حولو حوش مسیر نشتی میشه راحت و به یقین گفت از چی میتونه باشه یا با گرفتن حد اقل یه عکس

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، keivanj گفته است :

چرا حد اقله؟ 

به نطر من محل ریزش روغن کل اطلاعاتیه که برای تعمیر لازمه شما وقتی جعبه فرمونت نشت داشته باشه میاید پمپو تعمیر میکنید؟ یا وقتی از قر قری مشکل داشته باشی میری شیر فرمون تعمیر میکنی یا از شیلنگش نشتی داشته باشه میرید بوش فرمون عوض میکنید؟ 

درضمن اون آقا گفت نشتی داره به نظرتون از چی میتونه باشه منم گفتم ببین از کجاست که دوستان کمککنن تا نبینی نمیتونی بگی از چیه 

دیگه نمیدونم شما دنبال چی میگردین

اگه اشتبا میکنم دوستان بگن

تشکر علی آقا از جواب شما

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، keivanj گفته است :

دقیقا منم واسه همین گفتم نگاه بندازی ببینی از کجاست وگرنه فاکتور نوشتن که کار آسونیه باید حد اقل مشکلاتو گفت وگرنه بخوای از پمپ شروع کنی تا شیر فرمون گلی مسیرو شلنگو واشرو اورنگیو لوازم هست که باعث نشتی بشه

اما با گفتن حولو حوش مسیر نشتی میشه راحت و به یقین گفت از چی میتونه باشه یا با گرفتن حد اقل یه عکس

درود بر شما تشکر از جواب جناب عالی چشم عکس میگیرم از زیر ماشین.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری