206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

سلام حیدآقا . توضیح بیشتری میدهید؟ بحث 2000 تومان بوده یا حساب رو هک می کردند؟

سلام ظاهرا سایت اصلی نبوده و شما از طریق این لینک  وارد سایت جعلی میشیدبرای پرداخت اون 2 هزارتومن  رمز کارت و... همه چیز لو میره 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

پژو ٢٠٦ تيپ ٥ دارم (٩٦و كيلومتر ٣٧)  امروز تعويض روغني بودم ، روغن موتور و فيلترها رو عوض كرد و اينكه چون تازه نشتي روغن شروع شده بود دريچه روغن هم فلزي انداخت بجاي درپوش پلاستيكي و در آخر هم مكمل بنزين ريخت ( تا امروز كه مغازه و شخص درستي بوده و دفعه چندمه كه ميرم)  

و دقيقا  بعدش پدال ترمز و كلاج زير پا گز گز ميكنه كه تا قبل تعويض روغني اين مشكل رو نداشتم، 

نمي دونم چرا؟

ممنون ميشم كمكم كنيد براي رفع اين مشكل

ویرایش شده در توسط Cavandoliamin

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Iran National گفته است :

روحش شاد . کسی که کل زندگیش رو توی پیشرفت صنعت کشور صرف میکنه و توی دوران قبل ازش جوری حمایت میشه که کارخانه ی ایران کاوه رو تاسیس می کنه و دقیقا توی سیستم بعدی کل زندگیش رو به اسم مستضعفان و ... مصادره می کنند . همچین افراد مفیدی به واسه ی  سیستم فاسد از چرخه ی پیشرفت کشور  دور نگه داشته بشن  و صنعت کشور رو به زوال بره خیلی دردناکه . 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/05/06, 21:31:08، rivaldo گفته است :

بهترین نرم افزار مسیریابی سخنگوی فارسی که دقیق و جامع و کامل باشه،از نظر شما کدوم اپلیکشن هست؟

من از ویز استفاده میکنم واقعا عالیه.

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

در 11 ساعت قبل، Iran National گفته است :

اقا سعید عجب متن جالبی بود نامه تیمور به پادشاه فرانسه من درباره جنگهای تیمور و عثمانی شنیده بودم ولی فکر نمیکردم تیمور عثمانی رو شکست داده باشه و شاه عثمانی رو اسیر کرده باشه چون اگه اونطور بود عثمانی باید در همون ابتدای کارش منقرض میشد ولی خیلی جالبه با اینکه عثمانیها از تیموریان شکست خوردن ولی تیموریان زود منقرض شدن ولی عثمانیان تا چندین قرن حکومت کردنو خیلی ام قوی شدن و از طولانیترین سلسله های دنیا شدن که تقریبا از بعد چنگیز خان روی کار اومدن و تا قبل اتا ترک 1924 حکومت کردن

تیمور در اوایل کشور گشاییش یه جنگ تو شیراز با شاه منصور مظفری که از معدود شاهان فارس ایران بود چون از بعد اعراب و سامانیان که بعد اعراب اولین سلسله ایرانی رو تشکیل دادن  اکثر سلسله ها و شاهان ترک بودن غیر از همین مظفری ها که زیاد قدرت نگرفتن و ال بویه که از مازندران بودن و سالهای زیادی حکومت کردن و قوی بودن حتی خلیفه عباسیو شکست دادن و خلیفه دست نشانده خودشونو گذاشتن  و زندیه که خیلی کوتاه بود 

خلاصه شاه منصور به هر امیر و حاکم شهری نامه مینویسه و کمک میخواد برای مقابله در مقابل تیمور هیشکی همراهیش نمیکنه اخر سر با 1000 سرباز به مقابله ارتش چند ده هزار نفری تیمور میره و همون هزار سربازم 500 تاشون با یکی از فرمانده ها خیانت میکنن و به تیمور میپیوندن ولی شاه منصور بازم تسلیم نمیشه شاه منصور که خیلی ام قوی هیکل و پر زور و پهلوان بوده به صورت انتحاری به ارتش خونخوار تیمور حمله میکنه سران سپاه تیمورو یکی پس از دیگری میکشه حتی پرچمدار مغولهارو هم میکشه و پرچم به زمین میفته و به خود تیمور میرسه و با شمشیر یکی به کلاه خود تیمور میزنه و کلاه خود میشکافه و  شمشیر به سر تیمور میخوره و از سر تیمور خون میاد شاه منصور فکر میکنه تیمورو کشته و عقبتر به پیش سربازانش میره مغولها ام هاجو واج به این جانفشانی نگاه میکردن شاه منصور که نگاهش به سمت تیمور بوده  میبینه برجو بارو تیمور هنوز پابرجاست و میفهمه تیمور زندس مجدد حمله میکنه به سمت تیمور  در حمله دوم تیمور به سمت چادر زنها پناه میبره چون اون قسمت سربازان ویژه ای داشته و زنو بچه سردارهای سپاهش و محارم خودش اونجا بودن و سربازان از اونجا غیرتی تر دفاع میکردن و در بین زنها قایم میشه تا از ضربات مرگبار شاه منصور در امان بمونه 

خلاصه شاه شجاع که میبینه تیمور فرار کردو مثل ماهی از دستش سر خورد نگاه به سربازاش میکنه و میبینه چند نفری بیشتر زنده نموندن به همونها دستور عقب نشینی میده در حال عقب نشینی اون چند نفرم میمیرن و خود شاه شجاه که چندین زخم داشته به سمت شیراز میره تیمور به همه سربازاش دستور میده برن شاه شجاعو پیدا کنن که اگه زنده بمونه و خبر اینچنین جنگیدنش به گوش ایرانیها برسه از کل ایران براش کمک میاد که شوربختانه توسط یکی از غلامان تیمور دستگیر میشه و همونجا میکشن و سرشو برای تیمور میبرن تیمور که از وقتی که به ایران یورش اورده بود کسی دفاعی نکرده بود و جنگ انچنانی نکرده بود به همه شهرها فتح نامه میفرسته که من ایرانو فتح کردم و بعد شروع میکنه به رسم مغولها میرقصه و شعر میخونه و بعد میگه حالا میفهمم چرا جهانگاشایان قبلی یعنی هلاکو و چنگیز گفته بودن هر کی ایرانو فتح کنه میتونه به کل دنیا حکومت کنه مردمی که با 500 نفر اینجوری میجنگن

حالا خداییش کاری ندارم شاه منصور مظفری تو ایران خیلی گمنامه و کمتر کسی میشناستش ولی این شاه منصور اگه برای هر کشور دیگه ای بود هزاران فیلمو کتاب دربارش میساختن و به کل دنیا میشناسوندنش 

اونهایی که اصلا در گذشته کشوری نداشتن و بخشی از چین بودن برای خودشون جومونگو میسازن و تاریخ سازی میکنن غربیها به دروغ تاریخو عوض میکنن و سیصد میسازن که یعنی 300 نفر ما جلوی ارتش خشایارشاه وایساد 

در صورتی که خشایارشاه حتی اتن رو فتح میکنه و به اتش میکشه بعد پشیمون میشه و از دوباره میسازه ولی اینها فیلم سیصدو میسازن که مثلا 300 نفر ما جلوی ارتش چند صد هزار نفریو گرفتن 

اون موقع ما هم شاه منصورو داریم که با 500 نفر جلوی ارتش چند ده هزار نفریو میگیره و تیمورو ذخمی میکنه و تیمور به چادر زنها پناه میبرع از ترسش هم نادشاه رو که اخرین جهانگشای دنیا بوده و از هند تا عراق و از ترکستان ماورا النهر تا  قفقازو فتح میکنه ولی دریغ از یه فیلم که چه عرض کنم یه انیمیشن 

همون نامه فارسی تیمور نشوندهنده عظمت زبان فارسی که زبان دوم مردمان سند و هند بوده و زبان درباری امپراتوری عثمانی هم که از عربستان تا مصرو سوریه و بخشی از اروپا رو داشته فارسی  بوده و شاهان عثمانی اشعار پارسی میگفتن و رو مساجد عربستان و مصر شعرهای فارسی مینوشتن  همچنین اکثر مردمان ترکستان و شهرهایی مثل سمرقندو بخارا و ختن و ترکان چین غیر از زبان ترکی فارسی ام بلد بودن و فارسی ام صحبت میکردن ولی دریغ که الان خودمونم داریم فارسی رو فراموش میکنیم و فکر میکنیم کلمات و اصطلاحات اینگلیسی و خارجی استفاده کنیم کلاس داره

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام سلام سلام به همگی

آخرش بعد از چند ماه دوری طاقت فرسا برگشتم پیش همه رفقای گل و بلبل :loveshower:

امیدوارم همگی خوب باشید این مدت خیلی دلم میخواست برگردم ولی امان از زندگی و مشغله ...

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، tukanet گفته است :

سلام سلام سلام به همگی

آخرش بعد از چند ماه دوری طاقت فرسا برگشتم پیش همه رفقای گل و بلبل :loveshower:

امیدوارم همگی خوب باشید این مدت خیلی دلم میخواست برگردم ولی امان از زندگی و مشغله ...

به به اقا بابک گل ،کجایی؟

چند وقت پیش به رفقا گفتم،از بابک خبری نیست

خوشحال شدم دوباره اومدی

[coool]

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

به به اقا بابک گل ،کجایی؟

چند وقت پیش به رفقا گفتم،از بابک خبری نیست

خوشحال شدم دوباره اومدی

[coool]

اصلا اگه نمی گفتی که برنمی گشت. خدا خیرت بده جوون😊

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

در 19 ساعت قبل، Iran National گفته است :

خاص ترین روز دنیا … روز تولدت
خاص ترین جشن دنیا … جشن تولدت
خاص ترین آدم دنیا … خودت

تولدت مبارک دوست خاص من!

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری