206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، zarkhord-a گفته است :

دیگه واسه من خرید روغن موتور توتال ۹۰۰۰ اماراتی و فیلترهای اورجینال و لنت ترمز بوش و شمع موتور بوش اصلی و ... رویا شده چه برسه بخوام برا پیشو...م تایر میشلن بگیرم

خدایا چی میشد ما تو یه کشور درست و حسابی ماشین باز بودیم.

چیزی نمی شد. یه کم ماشبنت حرفه ای تر می شد و همچنان در حسرت یه چیز بهتر😂

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

photo_2019-07-25_02-51-56.jpg

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

من به این نتیجه رسیدم که تا یک فرد بیمار روانی حقیر توی این انجمن فعالیت داره، دیگه نباید تعمیر کار یا فروشنده ای رو به دوستان معرفی کنم. چون از لج من یا بهتر بگم حقارت مثال زدنیش میاد یه چیزی برعکسش میگه و دوستان رو گمراه می کنه.

از اونجایی که هدف من کمک به دوستان هست اما نتیجه چیز دیگه ای میشه، دیگه به کسی نمی گم برای فلان کار کجا بره یا فلان جنس رو از کی بخره. شاید این فرد حقیر اینجوری راضی تر باشه و فکر کنه به هدفش رسیده و مثلا روی منو کم کرده.

باشه حقیر جان، من در مقابل این همه پستی کم آوردم. اینقدر کاربران رو گمراه نکن.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 27 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

من به این نتیجه رسیدم که تا یک فرد بیمار روانی حقیر توی این انجمن فعالیت داره، دیگه نباید تعمیر کار یا فروشنده ای رو به دوستان معرفی کنم. چون از لج من یا بهتر بگم حقارت مثال زدنیش میاد یه چیزی برعکسش میگه و دوستان رو گمراه می کنه.

از اونجایی که هدف من کمک به دوستان هست اما نتیجه چیز دیگه ای میشه، دیگه به کسی نمی گم برای فلان کار کجا بره یا فلان جنس رو از کی بخره. شاید این فرد حقیر اینجوری راضی تر باشه و فکر کنه به هدفش رسیده و مثلا روی منو کم کرده.

سلام شما اگه فروشنده ای میشناسید معرفی کنید ، دیگه تصمیم با دوستان هست که خرید کنند یا نه . من خودم موقع خرید از چندجا قیمت میگیرم اگه مناسب بود خرید میکنم .البته من به دوستان پیشنهاد میدم اگه دسترسی به خیبان ملت دارن از اونجا خرید کنند قیمت های بعضی اقلام  از خود ایساکو هم ارزون تره 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 9 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

photo_2019-07-25_02-51-56.jpg

سوالات و پاسخ جامع و کامل . تشکر

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، علی طبا گفته است :

سوالات و پاسخ جامع و کامل . تشکر

:razz:

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام شما اگه فروشنده ای میشناسید معرفی کنید ، دیگه تصمیم با دوستان هست که خرید کنند یا نه . من خودم موقع خرید از چندجا قیمت میگیرم اگه مناسب بود خرید میکنم .البته من به دوستان پیشنهاد میدم اگه دسترسی به خیبان ملت دارن از اونجا خرید کنند قیمت های بعضی اقلام  از خود ایساکو هم ارزون تره 

اینکه من کسی یا جایی رو معرفی کنم و دوستان بسته به عقل و سواد و تجربه و دانش خودشون تصمیم بگیرن که حرف منو قبول کنن یا نه، به خودی خودی کاملا درست و منطقیه. اما اینکه من معرفی کنم و یکی دیگه (همون دیوونه) بیاد و سعی کنه خلافش رو اثبات کنه و باعث گمراهی کاربران بشه، قطعا جالب نیست.

حرف شما درسته، اما.....

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

اینکه من کسی یا جایی رو معرفی کنم و دوستان بسته به عقل و سواد و تجربه و دانش خودشون تصمیم بگیرن که حرف منو قبول کنن یا نه، به خودی خودی کاملا درست و منطقیه. اما اینکه من معرفی کنم و یکی دیگه (همون دیوونه) بیاد و سعی کنه خلافش رو اثبات کنه و باعث گمراهی کاربران بشه، قطعا جالب نیست.

حرف شما درسته، اما.....

ایرادی نداره آقا مصطفی . به قول خودتون باید گذشت کرد. شما و دوستان لطف میکنید راهنمایی میکنید دیگه تصمیم با خود دوستان که تحقیق کنند  اصلا ارزش نداره اینقدر چیزای مهم تری هست ...

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

به نظر من این کلماتی که شما به کار می برید ممکنه باعث حساسیت بعضی دوستان بشه بهتره معرفی کردنا توی پی وی باشه

انقدر حساسیت بالاست که وقتی ایرادات ماشین دوستان رو میگم به خودشون و ماشینشون بر میخوره

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، zarkhord-a گفته است :

دیگه واسه من خرید روغن موتور توتال ۹۰۰۰ اماراتی و فیلترهای اورجینال و لنت ترمز بوش و شمع موتور بوش اصلی و ... رویا شده چه برسه بخوام برا پیشو...م تایر میشلن بگیرم

خدایا چی میشد ما تو یه کشور درست و حسابی ماشین باز بودیم.

:::P[gerye]

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری