206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

غذاهای قدیم کجا جدید کجا

الان فقط پیتزا وفلافل و....بیشتر میخورن بجای اینکه بدن قومی بشه هم ضعیف میشه وهم چربی وقند و..بالامیره البته ورزش هم کم میکنن 

قدیم خیلی بهتر بود 

پسند شده توسط 7 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، 308 گفته است :

با روغن 10-40 درست میشه یا روغن ترمز ؟ کدوم بهتره

50 -20 سوپرپیشتاز:-) ویا فلومکس های تک تمام سینتتیک

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

من یه جا بلدم با روغن سوخته درست می کنه. فکر کنم اون خاصیتش بیشتر باشه.

قرار بذاریم بریم بزنیم😁

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، 308 گفته است :

بابا روغن ماشین کجا بود؟؟؟ انقدر گرون شده که اگه غذایی رو با روغن 10-40 سرخ کنن سذ به فلک میکشه روغن ترمزم که 250 سیسی ایرانیش 18 تومن فقط لاکچریا میتونن بخورن

احتمالا با سوخته درست میشه 

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، 308 گفته است :

سلف سروبس،

هرچی دوست داری پر کن

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

سلف سروبس،

هرچی دوست داری پر کن

یه بار یه بنده خدایی رو دیدم سه ردیف رویهم چیده بوده:dashi:در دیزی هم که باز

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان.دوتا سؤال داشتم در مورد نحوه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی.من تو اینرنت سرچ کردم و دیدم که روش های مختلفی هست برای پرداخت از قبیل تهیه برچسب،اپلیکیشن،سایت nspay که باید شماره تلفن همراه و پلاک را توش ثبت کرد.ولی چون سیستم جدیدی هست و برای خیلی ها از جمله خودم کمی ابهام و سؤال پیش میاد این دوتا سؤال را دارم:

1- من تو همین سایت Nspay دیدم که یک قسمت استعلام هم داره.حالا سؤالم اینجاست که اگر کسی اول شماره تلفن همراه و پلاک را ثبت نکنه،و از آزادراهی رد بشه،دوربین پلاک خوان شماره پلاکش را ثبت می کنه که بعد از طریق استعلام مبلغ عوارضش را مشخص کنه؟

2- پایین قسمت استعلام پلاک نوشته که پرداخت اینترنتی که تا روش کلیک می کنی اینجا باید شماره تلفن و پلاک را ثبت کرد.و زیرش نوشته که اگه امکان پرداخت آنلاین را ندارید می تونید از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت عوارض را از طریق خود پرداز پرداخت کنید.حالا سؤالم اینه که زمانی که شماره تلفن و پلاک را ثبت کردیم،و بخواهیم بصورت آنلاین پرداخت کنیم،باید از طریق اپلیکشن خاصی پرداخت کرد یا مثل پرداخت های اینترنتی خودش اتومات وارد درگاه پرداخت می شه؟و همچنین می شه شناسه قبض و شناسه پرداخت را پس از دریافت بجای خودپرداز از طریق یه اپلیکشن مثلا آپ یا 780 یا غیره پرداخت کرد؟

شرمنده سؤالاتم را طولانی نوشتم چون به نظرم گزینه روش سنتی را هم نگه می داشتن برای کسانی که زیاد با اینترنت همراه کار نمی کنند و یا بلد نیستن و همچنین کسانی که سالی 1بار از آزادراهی رد می شن،گزینه مناسبی بود که حذف کردن.برای همین چون خودم می خواستم مثل روش سنتی هنگام رد شدن از آزادراه عوارض را پرداخت کنم،این دوتا سؤال را پرسیدم.

در هر صورت ممنون می شم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

بابا روغن ماشین کجا بود؟؟؟ انقدر گرون شده که اگه غذایی رو با روغن 10-40 سرخ کنن سذ به فلک میکشه روغن ترمزم که 250 سیسی ایرانیش 18 تومن فقط لاکچریا میتونن بخورن

احتمالا با سوخته درست میشه 

البته اون روغن هم دوباره تصفیه می کنن و در ظروف همین روغنا پر میکنن . امروز دیدم یه وانتی ظرف های  خالی روغن رو چنان با لطافت بار می زد که ظرف کریستال و اونجوری بار نمی کنن . آخرش هم معلومه چی میشه . ولی یه راه حا ساده برای معدوم کردن این ظروف اینه که دستوراعمل بدن از طرف اتحادیه که قوطی هارو دفرمه کنن و بازرس هم دربین بره برای بازرسی مغازه ها. اینجوری تاثیر داره که ظروف خالی روغن تا یه اندازه ای سالم به دست متقلبین نرسه . البته تمامی نداره ولی باز هم تاثیر داره . به شرطی که بخوان کاری انجام بدن.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، علی طبا گفته است :

البته اون روغن هم دوباره تصفیه می کنن و در ظروف همین روغنا پر میکنن . امروز دیدم یه وانتی ظرف های  خالی روغن رو چنان با لطافت بار می زد که ظرف کریستال و اونجوری بار نمی کنن . آخرش هم معلومه چی میشه . ولی یه راه حا ساده برای معدوم کردن این ظروف اینه که دستوراعمل بدن از طرف اتحادیه که قوطی هارو دفرمه کنن و بازرس هم دربین بره برای بازرسی مغازه ها. اینجوری تاثیر داره که ظروف خالی روغن تا یه اندازه ای سالم به دست متقلبین نرسه . البته تمامی نداره ولی باز هم تاثیر داره . به شرطی که بخوان کاری انجام بدن.

کاملا درسته علی اقا من چند بار 4 لیتری روغنمو خواستم حتی بهم ندادن البته تعویض روغنیای گذری بودن از این به بعد فقط جایی میبرم که بهش اطمینان دارم 

تعویض روغنی که ظرفاشو به اینجور افراد بفروشه قطعا ازشونم روغن میخره هیچ کسم کاری انجام نمیده مخصوصا الان که روغن گرونه اینجور سودجوییها بیشتر میشه دو سه سال پیش داداشم تیباشو تو جاده روغن عوض میکنه بعد یه مدت چراغ روغن روشن میشه و میره روغنو چک میکنه میبینه شده لجن سریع میره روغن فیلترو عوض میکنه ولی فایده نمیکنه و چراغ چندی یه بار سوسو میزنه اخرم مجبور میشه تعمیر اساسی کنه 

خودروهای جدید به روغن حساسن و باید خیلی مراقب بود یهو به خاطر اینکه 10-20 تومن کمتر بدیم به تعویض روغنهای کنار جاده ممکنه ماشین موتور بسوزونه

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

دیگه واسه من خرید روغن موتور توتال ۹۰۰۰ اماراتی و فیلترهای اورجینال و لنت ترمز بوش و شمع موتور بوش اصلی و ... رویا شده چه برسه بخوام برا پیشو...م تایر میشلن بگیرم

خدایا چی میشد ما تو یه کشور درست و حسابی ماشین باز بودیم.

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری