206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

6,986 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، endwaiter گفته است :

پس چی بخوریم؟

همه چیز که تراریخته هست.

ساقه طلایی با آب! کاملاً اورگانیک... تهیه شده از بهترین خاک ارّه‌های کشور!:grin:

پسند شده توسط 7 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.دوتا سؤال داشتم در مورد نحوه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی.من تو اینرنت سرچ کردم و دیدم که روش های مختلفی هست برای پرداخت از قبیل تهیه برچسب،اپلیکیشن،سایت nspay که باید شماره تلفن همراه و پلاک را توش ثبت کرد.ولی چون سیستم جدیدی هست و برای خیلی ها از جمله خودم کمی ابهام و سؤال پیش میاد این دوتا سؤال را دارم:

1- من تو همین سایت Nspay دیدم که یک قسمت استعلام هم داره.حالا سؤالم اینجاست که اگر کسی اول شماره تلفن همراه و پلاک را ثبت نکنه،و از آزادراهی رد بشه،دوربین پلاک خوان شماره پلاکش را ثبت می کنه که بعد از طریق استعلام مبلغ عوارضش را مشخص کنه؟

2- پایین قسمت استعلام پلاک نوشته که پرداخت اینترنتی که تا روش کلیک می کنی اینجا باید شماره تلفن و پلاک را ثبت کرد.و زیرش نوشته که اگه امکان پرداخت آنلاین را ندارید می تونید از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت عوارض را از طریق خود پرداز پرداخت کنید.حالا سؤالم اینه که زمانی که شماره تلفن و پلاک را ثبت کردیم،و بخواهیم بصورت آنلاین پرداخت کنیم،باید از طریق اپلیکشن خاصی پرداخت کرد یا مثل پرداخت های اینترنتی خودش اتومات وارد درگاه پرداخت می شه؟و همچنین می شه شناسه قبض و شناسه پرداخت را پس از دریافت بجای خودپرداز از طریق یه اپلیکشن مثلا آپ یا 780 یا غیره پرداخت کرد؟

شرمنده سؤالاتم را طولانی نوشتم چون به نظرم گزینه روش سنتی را هم نگه می داشتن برای کسانی که زیاد با اینترنت همراه کار نمی کنند و یا بلد نیستن و همچنین کسانی که سالی 1بار از آزادراهی رد می شن،گزینه مناسبی بود که حذف کردن.برای همین چون خودم می خواستم مثل روش سنتی هنگام رد شدن از آزادراه عوارض را پرداخت کنم،این دوتا سؤال را پرسیدم.

در هر صورت ممنون می شم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

پس چی بخوریم؟

همه چیز که تراریخته هست.

وا ی ی ی خدددا...[gerye]

تازه داشتیم از بحث چی بریزیم خلاص میشدیم،

حالا چی بخوریم شروع شد.

.......

سیرابی و کله پاچه و پای مرغ

[ajab]

ویرایش شده در توسط Iran National
پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

آقا هیچ ایرادی نداره

مافیای ضد سلامتی دنیا در توتئه های پشت پرده از سالیان دور تمام مواد غذایی رو به شکل ناسالم درآورده و وجود مواد مضر برای سلامتی در هر ماده خواراکی جدید بچشم میخوره

شرکت های دارو ساز و داروهای اعتیاد آور و مافیای پزشکی عوامل پنهان ماندن این راز پلید هستش . در کشور عقب مونده و رو به افولی مثل ایران و کشور های عقب مونده مشابه بهترین بازار این گونه مواد هست . البته در آمریکا هم هست مثل اضاف کردن فلوراید به آب آشامیدنی و تجویز داروهای مضر و آنتی بیوتیکی وجود داره و مخالفان سرسختی هم داره و از طرفی یه گیاه اصلاح شده و نوین نمیتونه برای سلامتی خطر داشته باشه مثل گوجه گیلاسی که یه محصول تراریخه هستش و حاصل دست کارشناسان اسرائیلیه که در اسرائیل مهد تکنولوژی براحتی در دسترسه .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

۷۷۰ هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست

در این راستا محمدرضا قادری - عضو هیات مدیره شرکت ملی پست - در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی کارت‌های سوختی که در این شرکت مانده است، گفت: در یک برهه چون تغییر سیاست وجود داشت و تصمیم به اتصال کارت بانکی به کارت سوخت گرفته شده بود، علاقه‌ی چندانی به دریافت کارت سوخت وجود نداشت و مردم هم استقبال نداشتند، به همین دلیل تعدادی از کارت‌های سوخت نزد ما مانده است، اما ظاهرا در آخرین اتفاقی که افتاده، اعلام کردند که افراد باید کارت سوخت‌ها را بگیرند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نهاد تصمیم‌گیرنده پالایش پخش است و هر زمان اعلام کند ما آمادگی توزیع داریم. همچنین کارت سوخت‌هایی که نزد شرکت پست هست، درصورت مراجعه‌ی افراد، طبق روال گذشته در اختیارشان قرار دهیم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان تهرانی کسی مسیرش سمت تهران پارس میخوره ؟

pm  بده بهم ممنون

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Iran National گفته است :

وا ی ی ی خدددا...[gerye]

تازه داشتیم از بحث چی بریزیم خلاص میشدیم،

حالا چی بخوریم شروع شد.

.......

سیرابی و کله پاچه و پای مرغ

[ajab]

سعید دهنت سرویس، به مقدار زیاااااااااااد

😂😂😂

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

غرب تهران (محدوده استادمعین) رستوران خوب معرفی کنید

(در راستای کمپین "چی بخوریم)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، ehsan_11 گفته است :

غرب تهران (محدوده استادمعین) رستوران خوب معرفی کنید

(در راستای کمپین "چی بخوریم)

فلافل مامان جون،روبروی دانشگاه شریف

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Iran National گفته است :

فلافل مامان جون،روبروی دانشگاه شریف

با روغن 10-40 درست میشه یا روغن ترمز ؟ کدوم بهتره

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری