206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

4,793 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

تشکر اقا علی...ولی قبل از گذاشتن کامنتم دراینجا...همین تایپک که گذاشتی...تایپکای مشابه و تقریبا کل اینترنت رو چک کردم

حتی توو یکیش که بچه ها چن سال پیش میخاستن پشت امپر چهارعقربه رو به پنج عقربه تبدیل کنن خودمم ظاهرا عکس از کیلومتر باز شده گذاشته بودم بقیه استفاده کنن...اون پروژه هم انگار به جایی نرسیده بوده

این تایپک هم که فرستادی و خودم قبلا چک کرده بودن..تقریبا سوالای منو پرسیدن و جوابای کاملیا دقیقی نبوده...مثلا گفتن جای سنسور رو سرسیلندره...یه جا عکس دادن..اما عکسه حذف شده ....

میخاستم ببینم کسی تازه.گیا انجام داده این حرکتو..و عکس و اطلاعات دقیق دقیق داره یا نه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان 206 تیپ 5 سوزن انزکتورش فیلتر هم داره؟

من به مکانیکم گفتم مسخرم کرد گفت ماشین ژاپنی قدیمیاش داشتن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

مشخص نیست بعضی ها اهمیتی نمیدن

بعضی ها کار دارن

و....

اون 10 تاشمع دلیل 10 ساله شدنه انجمن دوستان کادیلاک سوار هستش 

ارمین خان 

چی بگم؟

به نظر من بیشتر کم بودن علاقه هست.،به موضوع دورهمی ها

فکرنمیکنم یه جلسه نهایت بخاد بشه یه ساعت ،تاثیری تو گرفتاری ها و مشغله ها داشته باشه.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

ارمین خان 

چی بگم؟

به نظر من بیشتر کم بودن علاقه هست.،به موضوع دورهمی ها

فکرنمیکنم یه جلسه نهایت بخاد بشه یه ساعت ،تاثیری تو گرفتاری ها و مشغله ها داشته باشه.

باید از دوستان پرسید دلیل چیه و بگن 

والا الان کشورهای اروپایی جشن و کیک و...را دارن عکس هم قرار میدن کلی هم خوشحالی وشادی میکنن

ایران دیگه مثل قدیم نیست همه تو یه خونه دور هم باشن ویه لقمه غذا هر چی درست کنن همه بخورن و شاد باشن

یادش بخیر چه دورانی بود اصلا به فکر گرفتاری -پول-و..نبودیم --دور هم بودیم 

IM.jpg

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

کادیلاک scalade 2014

عجیب گیربکس جالبی داره -قطر شفت گیربکس مشخصه ---چرخدنده planetary gear گیربکس هرکدوم دو تا چرخدنده روی هم قرار داره 

8447ffes-960.jpg

IMG_0643.jpg

IMG_0652.jpg

IMG_0651.jpg

زنجیر چرخدنده ها را نگاه کن --کلی عمر میکنه 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

IMG_20190414_022946_849.jpg

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

دوستان 206 تیپ 5 سوزن انزکتورش فیلتر هم داره؟

من به مکانیکم گفتم مسخرم کرد گفت ماشین ژاپنی قدیمیاش داشتن

سلام مکانیکا عادتشونه یه چیزی نمیدونن مسخره میکنن من چند سال پیش یه باطریسازی که دیاگم داره و خیلی حرفه ای بود گفت چنتا اپشنمو مثل دنده عقب میری برفپاکن عقب میزنه اگه برفپاکن جلو روشن باشه یا تو سرعتا بالا الارم میزنه یا دکمه قفلو نگه میداری قفل اتومات روشن میشه رو فعال کنه مسخره میکرد میگفت اینهارو خود کارخونه میزاره نمیشه فعال کرد البته دو سه سال پیش بود الان خیلیاشون یاد گرفتن 

فیلترم که خود من تا حالا ندیده بودم ولی دوستان عکس گذاشتن هم عکس سوزن انژکتورو هم فیلترو هم اچارشو هم نهوه تعویضشو ولی فعلا همه گیر نشده و خیلیا بلد نیستن مکانیکها ام چون فکر میکنن در مورد کلیت ماشین از یه راننده بیشتر میدونن به هیچ عنوان نمیپذیرن که یه راننده یا مشتری بیاد یه چیز بهشون یاد بده بیشتر میخوان از کسی که اطلاعات کلیش از خودشون بیشتره و مکانیک واردتریه یاد بگیرن اونم به ندرت بپذیرن کسی اطلاعاتش بیشتره چون اکثر مکانیکهای ایران به اصطلاح غرور و ادعا و اعتماد به نفس کاذب دارن 

من خیلی چیزها تو همین نت از بچه های این سایت یاد گرفتم یا شنیدم که به مکانیکها میگفتی میخندیدن 

دوستی بود 4 سال راهنماش کار نمیکرد کلی باطریساز و مکانیک رفته بود همینجا ریست دستی بی اس ای رو یاد گرفت و انجام داد بعد 4 سال راهنماش درست شد 

خود من گاهی خود به خود فن تندم روشن میشد خاموش هم نمیشد به باطریسازها میگفتم هنگ میکردن اخر سر تو همین سایت راهنمایی گرفتم که فیش کلید سه کاره کولرو چک کنم که دیدم با تکون دادنش فن تند روشن خاموش میشه و فیش سولفاته کرده بود یه اسپری زدم تمیز کردم درست شد

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

IM888888.jpg

سلام ارمین جان درموردسوالت تو خصوصی که پرسیده بودی خودروهای فرسوده که کدوم پارکینگ میرن و پارکینگها مال شهرداریه یا نه پرسیدم

شهرداری اگه یه ماشینی جایی پارک کرده باشه و مدتش خیلی طولانی شده باشه و موجب سد معبر شده باشه به پارکینگ منتقل میکنه ولی میبره همین پارکینگهای عمومی که باهاش قرارداد دارن اکثر پارکینگها از شهرداری مجوز میگیرن گاها زمین برای شهرداریه و پیمانکار اجاره کرده  میبره اونجاها مدارکشم میده به راهور یا نیروی انتظامی که صاحبش اومد دنبالش برای ترخیص به نیروی انتظامی و راهور مراجعه کنه خود راهورم بیشتر ماشینهایی که کنار خیابون پارکن و محل پارک ممنوعن یا خیلی وقته جایی پارک کردن که بار ترافیکیو به هم میزنه مثلا نزدیک چهار راه یا میدون رو میبره پارکینگ و زیاد به کوچه پس کوچه ها که ماشینهای قدیمی توش پارکن کاری نداره نیرو انتظامی ام خودروهایی که سرقتی ان یا مشکوکه جرمی باهاشون اتفاق افتاده و صاحبش ول کرده فرار کرده رو میبره پارکینگ ولی هیچ کدوم اینها خودشون پارکینگ عمومی ندارن میبرن پارکینگهای سطح شهر که باهاشون قرارداد دارن خودروهای فرسوده چون صاحب پارکینگ میدونه ممکنه سالها صاحبش نیاد دنبالش اکثرا قبول نمیکنن چون جاشونو سالها میگیره و بیشتر میبرن پارکینگهای بزرگ اطراف شهر که مشکل جا ندارن 

گاها ماشینهایی که توقیف شدن و مدت زیادی تو پارکینگهای سطح شهر موندن کسی نمیاد دنبالشون مجدد جمع اوری میشن و به پارکینگهای بزگ اطراف شهر یا همون قبرستون ماشینا منتقل میشن و اگه بعد از یه مدت قانونی و مراحل قانونی کسی دنبالشون نیومد ارگانی که بردتشون برای تامین هزینه هاش ماشینو به شکل اوراقی تو مزایده میفروشه ولی کسی که میخره موظفه به شکل ضایعاتی و بازیافت استفاده کنه و مدارک و پلاک نمیدن بهش که بتونه ماشینو جمع کنه حتی اجازه خورد کردن ماشین و فروش لوازمشم نمیدن چون فرسودس و قابل استفاده نیست ولی خیلی از اونهایی که تو مزایده برنده میشن گاها خیلی لوازمشون که بدرد میخوره رو به لوازم استوک فروشها میفروشن و باقی ماشینم میره برای بازیافت و پرس و ذوب تو کوره

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

باید از دوستان پرسید دلیل چیه و بگن 

والا الان کشورهای اروپایی جشن و کیک و...را دارن عکس هم قرار میدن کلی هم خوشحالی وشادی میکنن

ایران دیگه مثل قدیم نیست همه تو یه خونه دور هم باشن ویه لقمه غذا هر چی درست کنن همه بخورن و شاد باشن

یادش بخیر چه دورانی بود اصلا به فکر گرفتاری -پول-و..نبودیم --دور هم بودیم 

IM.jpg

آرمین عزیز، الان متاسفانه شرایطی شده که حتی جمه عای فامیلی هم شده مثل عیددیدنی که سالی یکباره . اونم  چی بشه که فامییلای نزدیکتر دور هم جمع بشن . والا خود من تا چند سال پیش یه دوره 2ماه درمیون با چندتا از فامیل نزدیک که حالت دوستی بود بیشتر تا فامیلی جمع می شدیم و برنامه سینمایی و شامی بیرون بود .که به لطف اوضاع روزگار اونم بهم خورده . مشکل توی زمانش میستف دلیل اصلی دل و دماغش نمونده و مشکلات زندگی حوصله نذاشته . حالا بماند گردهمایی 206 و دوستان سایت . همین ارتباط نوشتاری هم خودش نعمته و من به شخصه توی سایت میام که هم چیزی یاد میگیرم و هم نظرات مختلف رو میبینم . این هم شده دلخوشی و خوب مفید هم هست . دیگان رو نمیدونم .

در 3 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام مکانیکا عادتشونه یه چیزی نمیدونن مسخره میکنن من چند سال پیش یه باطریسازی که دیاگم داره و خیلی حرفه ای بود گفت چنتا اپشنمو مثل دنده عقب میری برفپاکن عقب میزنه اگه برفپاکن جلو روشن باشه یا تو سرعتا بالا الارم میزنه یا دکمه قفلو نگه میداری قفل اتومات روشن میشه رو فعال کنه مسخره میکرد میگفت اینهارو خود کارخونه میزاره نمیشه فعال کرد البته دو سه سال پیش بود الان خیلیاشون یاد گرفتن 

فیلترم که خود من تا حالا ندیده بودم ولی دوستان عکس گذاشتن هم عکس سوزن انژکتورو هم فیلترو هم اچارشو هم نهوه تعویضشو ولی فعلا همه گیر نشده و خیلیا بلد نیستن مکانیکها ام چون فکر میکنن در مورد کلیت ماشین از یه راننده بیشتر میدونن به هیچ عنوان نمیپذیرن که یه راننده یا مشتری بیاد یه چیز بهشون یاد بده بیشتر میخوان از کسی که اطلاعات کلیش از خودشون بیشتره و مکانیک واردتریه یاد بگیرن اونم به ندرت بپذیرن کسی اطلاعاتش بیشتره چون اکثر مکانیکهای ایران به اصطلاح غرور و ادعا و اعتماد به نفس کاذب دارن 

من خیلی چیزها تو همین نت از بچه های این سایت یاد گرفتم یا شنیدم که به مکانیکها میگفتی میخندیدن 

دوستی بود 4 سال راهنماش کار نمیکرد کلی باطریساز و مکانیک رفته بود همینجا ریست دستی بی اس ای رو یاد گرفت و انجام داد بعد 4 سال راهنماش درست شد 

خود من گاهی خود به خود فن تندم روشن میشد خاموش هم نمیشد به باطریسازها میگفتم هنگ میکردن اخر سر تو همین سایت راهنمایی گرفتم که فیش کلید سه کاره کولرو چک کنم که دیدم با تکون دادنش فن تند روشن خاموش میشه و فیش سولفاته کرده بود یه اسپری زدم تمیز کردم درست شد

دقیقاً همین مطلبی که میگین و من با قفل صندوق این مشکل رو داشتم که با کلید داخل باز نمیکرد و از توی سایت ( البته یه سایت دیگه بود که متاسفانه بسته شد ) یاد گرفتم و با سیم کشی مشکلش رو حل کردم  ویا چراغ کمربند و کروز و..چندتا مورد ساده دیگه که برقکار اطلاعی نداشت و یه قفل ساز هم میگفت چمچ صندوق خرابه و .. وقتی به برقکاری که چندسال تو نمایندگی هم بوده و دوره هم دیده مثلاً گفتم ؛ تعجب کرده بود و از من مسیر و اطلاعاتش رو گرفت . حالا انجام بده برای بنده خدای دیگه رو نمیدونم . ولی همینی که میگین کاملاً درسته . ضعف اطلاعات و عدم پذیرش اکثریت و خوب نمایندگی ها هم که دیگه هیچی . کاش یه کم اطلاعات بروز باشه و یه چیزی یاد بگیرن . متاسفانه فقط بلدم بلدم شده کارشون  و هیچی هم بلد نیستن .:::P

در در 1398/01/24, 02:03:04، 308 گفته است :

به این منابع داخلی نمیشه اطمینان کرد اطلاعات گوشی و غلط میزنن منم نمیدونم پلاستیکه یا فلز

سایت زومیت اطالاعات خوبی در موارد مختلف داره و قابل اطمبنان هم هست . بخصوص مقایسه فرضاً گوشی ها با مدل های هم رده خودش یا لب تاب و ... پیشنهاد میکنم این سایت رو اگر ندیدین، سری بزنین . من اطلاعات خوبی ازتوش استفاده کردم . یه جورایی تخصصیه .

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/01/21, 23:17:22، 308 گفته است :

بالاخره دفعه ی سوم معاینه فنی رو گرفتم کلی هم هزینه کردیم :grin: این عدد لاندا بالاخره اومد پایین

کاتالیزر نصب شد نشتی اگزوز بر طرف شد سنسور ان تی کی شد

دوستان کاتا از ترکیه بخوام بگیرم، آدرس سایتی دارین که فروش قطعات 206 باشه و البته اصل باشه و یا اروپایی قابل قبئل . ممنون میشم اگر اطلاعی داشتین، و آدرس بدین . آدرس یادمه داشتم که الان پیداش نمیکنم . سپاس

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری