206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

4,792 ارسال در این موضوع قرار دارد

در هم اکنون، hamidgipsy2000 گفته است :

تو شتاب تاثیری داشت ؟ hc چقدر شد ؟

پارسال 141 بوده با همین لوازما

امسال انژکتور نارنجی اضافه شده و نشتی اگزوز برطرف شده

hc جدید138 شده

لاندا1.016

O2 0.81

CO 0.55 fast

co 0.58

شتاب با سنسور بوش و بدون کاتالیزر عالی بود

سنسور ntk که انداختم صدای موتور کم تر شد انگار بهتر کار میکنه نمیدونم شاید اون بوشه خراب بوده (البته اروری نداشته)

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 7 دقیقه قبل، 308 گفته است :

پارسال 141 بوده با همین لوازما

امسال انژکتور نارنجی اضافه شده و نشتی اگزوز برطرف شده

hc جدید138 شده

لاندا1.016

O2 0.81

CO 0.55 fast

co 0.58

شتاب با سنسور بوش و بدون کاتالیزر عالی بود

سنسور ntk که انداختم صدای موتور کم تر شد انگار بهتر کار میکنه نمیدونم شاید اون بوشه خراب بوده (البته اروری نداشته)

کمک فنر در شرایط مناسب دارای چه عددی باید باشد ؟ عدم توازن در هر 4کمک جلو و عقب مربوطه ، 0.3 می باشد و عدم توازن نیز عدد 0 است. حدود مجاز برای کمک جلو حداکثر 0.3 است . سوال من این است که کمک های جلو ، نیاز به تعویض دارد؟ چون از نظر مقدار آزمون ، در حداکثر می باشد .

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/01/20, 09:20:03، pezhman 207 گفته است :

سلام

اقا ایدین مبارک باشه و به خوشی استفاده کنی، 

اون تاپیک خرید و فروش  ابزار دیگه تعطیل شد؟

سلام پژمان جان ممنون تو تایپیک دیگه ابزاری که میارم نمیزارم بیشتر تو دیوارو شیپور اگهی میکنم 

به این نتیجه رسیدم این سایتو زیاد با مسائل مالی درگیر نکنم چون اینجا با همه دوستیم حالا یکی میاد فکرمیکنه مثلا من دارم روزی تو اون تایپیک چند ملیون ابزار میفروشم و از این دوستی سو استفاده میکنم 99 درصد یا حتی 90 درصد کسایی که بهشون ابزار میدم از دیوارو شیپور اگهیارو دیدن و خیلیاشونم شهرستان بودن با اینکه منو نمیشناختن تا چند ملیون برام کارت به کارت کردن چنتا مشتری ام بودن که مثلا عکسای ابزاری که داشتم از مشتریا دیگه گرفتن ابزاری ام که میارم اکثرا جعبه بکس قدیمی بود فقط من کلا عاشق لوازم قدیمیم میخواد یه اچار قدیمی باشه یا یه قوری چینی یاسماور دغالی پدرم خدا بیامرز خیلی لوازم قدیمی میخرید الان تو خونمون پر نگاه کنی فکر میکنی خونه ما سمساریه ولی حتی یه پیچ از اونهارم تا حالا دلم نیومده بفروشم :grin:همین عادت تو داداش بزرگم و منم هست هر چیز قدیمی میبینیم خوشمون میاد قیمتم مناسب باشه میخریم اتفاقا خونمونم دروازه شمرونه که تا سه راه نارمک که بورس لوازم دست دوم و سمساریه نزدیکه 

قدیم که بود هر کی این عادتو داشت خیلی پولاش حدر میرفت چون مثلا یه سماور میخریدی 100 تومن یهو یه روز پول لازم میشدی میبردی سمساری 10 تومنم نمیخرید 

ولی الان با اومدن اینترنت و سایتی مثل دیوار خرید لوازم انتیک و قدیمی حالا چه بکس و ابزار چه ساعت کوکی مثل یه پس انداز میمونه چون پول نقد برای ماها قشر متوسط خیلی زود خرج میشه ولی اینطور چیزها هم لذت خریدنش رو میچشی هم برات همیشه میمونه تا وقتی خودت نخوای و بفروشیش

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام پژمان جان ممنون تو تایپیک دیگه ابزاری که میارم نمیزارم بیشتر تو دیوارو شیپور اگهی میکنم 

به این نتیجه رسیدم این سایتو زیاد با مسائل مالی درگیر نکنم چون اینجا با همه دوستیم حالا یکی میاد فکرمیکنه مثلا من دارم روزی تو اون تایپیک چند ملیون ابزار میفروشم و از این دوستی سو استفاده میکنم 99 درصد یا حتی 90 درصد کسایی که بهشون ابزار میدم از دیوارو شیپور اگهیارو دیدن و خیلیاشونم شهرستان بودن با اینکه منو نمیشناختن تا چند ملیون برام کارت به کارت کردن چنتا مشتری ام بودن که مثلا عکسای ابزاری که داشتم از مشتریا دیگه گرفتن ابزاری ام که میارم اکثرا جعبه بکس قدیمی بود فقط من کلا عاشق لوازم قدیمیم میخواد یه اچار قدیمی باشه یا یه قوری چینی یاسماور دغالی پدرم خدا بیامرز خیلی لوازم قدیمی میخرید الان تو خونمون پر نگاه کنی فکر میکنی خونه ما سمساریه ولی حتی یه پیچ از اونهارم تا حالا دلم نیومده بفروشم :grin:همین عادت تو داداش بزرگم و منم هست هر چیز قدیمی میبینیم خوشمون میاد قیمتم مناسب باشه میخریم اتفاقا خونمونم دروازه شمرونه که تا سه راه نارمک که بورس لوازم دست دوم و سمساریه نزدیکه 

قدیم که بود هر کی این عادتو داشت خیلی پولاش حدر میرفت چون مثلا یه سماور میخریدی 100 تومن یهو یه روز پول لازم میشدی میبردی سمساری 10 تومنم نمیخرید 

ولی الان با اومدن اینترنت و سایتی مثل دیوار خرید لوازم انتیک و قدیمی حالا چه بکس و ابزار چه ساعت کوکی مثل یه پس انداز میمونه چون پول نقد برای ماها قشر متوسط خیلی زود خرج میشه ولی اینطور چیزها هم لذت خریدنش رو میچشی هم برات همیشه میمونه تا وقتی خودت نخوای و بفروشیش

سلام

ایدین جان خدا رحمت کنه پدرت رو

انشاالله که هم خودت هم برادرت سایتون بالا سر خانواده باشه و ۱۲۰ سال عمر کنید.

این چراغهای قدیمی که میخری من نگاه میکنم واقعا لذت بخشه مخصوصا اونایی که در حد هستن یا اک میخری.:razz:

یادمه گفته بودی که دوست داری بزرگ‌ترین ابزار فروشی رو داشته باشی، انشاالله که به آرزوت برسی، منم سال ۹۰ که ازدواج کردم خیلی ترس داشتم همش به خودم میگفتم فقط باید پس انداز کنم‌‌‌، ایدین اگر با همت و توانایی خودت پیش بری قطعا من این قول رو بهت میدم به چیزای بیشتری خواهی رسید.

موفق باشی داداش جان❤️🌹

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

دوستان عزیز من یه گوشی Microsoft Lumia 950 XL دو سیم دارم برای فروش. کاملا سالم و بدون تعمیر. باتری کاملا سالم. یه قاب موزو اصلی هم اضافه روش میدم که سبز فسفریه. خود گوشی هم مشکیه.

اگر کسی خواست در خدمتم.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

اقا این بهترین nfs هست از نظر من هنوز که هنوزه من اینو بازی میکنم یعنی عشقه این بازی:sigar:

آره واقعا! بهترین نسخه ای از NFS که تاکنون ریلیز شده فقط همین آندرگراند2 هست

بخاطر ماشین هاش،لوازم تیونینگ،داینو،ریمپ همه چیش تکمیله =d>

در 12 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

دوستان عزیز من یه گوشی Microsoft Lumia 950 XL دو سیم دارم برای فروش. کاملا سالم و بدون تعمیر. باتری کاملا سالم. یه قاب موزو اصلی هم اضافه روش میدم که سبز فسفریه. خود گوشی هم مشکیه.

اگر کسی خواست در خدمتم.

جااااان جاااااان لومیا:cheerleader3:

قیمت چقدره؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

اگر کسی خواست در خدمتم.

حیف که مایکروسافت گند زد به ویندوزفون[dastbesine]

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Iran National گفته است :

تکمیلی،هم هزینه هارو ،سه ماه بعد میده

سلام، بیمه تکمیلی شما چیه؟  ابیمه تکمیلی ایران که عضو هستم جاهایی که قرارداد داشته باشن با وارد کردن کد ملی اصلاً پول نمیدی و اگر قرارداد نداشته باشن یکی دوماه نهایتاً به پول میرسی البته من هرجایی که رفتم بیمه تکمیلی ایران قرارداد داشت.

در 2 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

اگر کسی خواست در خدمتم.

شما مدل گوشیت جدیده منتهی ای کاش نمیخریدی.... 

من که لومیا 640xl دارم که خیلی خستمون کرد

میتونست جایگاه سیستم عامل بالاتر از این حرفها باشه منتهی .....

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بین هوندا سیویک و مزدا ۶ کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، pezhman 207 گفته است :

سلام

بین هوندا سیویک و مزدا ۶ کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟

سلام .

من تجربه نشستن در مزدا 3 2018 و هوندا سیویک 2018 رو داشتم ، البته هر دو مدل های بیسیک بودن .

از نظر لذت و راحتی رانندگی مزدا رو دوست داشتم .

از نظر ظاهر خودرو و طراحی مدرن داشبورد هوندا رو دوست داشتم .

هوندا رو وقتی میبینی حس یک خودرو اسپرت بسیار زیبا و مدرنیته رو کاملا القا میکنه ، البته با قیمت کمی بالاتر .

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری