206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

4,792 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 42 دقیقه قبل، ashkan3832 گفته است :

دوستان کسی میتونه شماره پلاک از روی دوربین پیدا کنه؟

یکی زد در رفت ناکس

دوبین پلاک خوان هست.کسی که نصب کرده خودش رفته مسافرت .کسی میتونه؟یا راهنمایی کنه چکار کنم؟

اول زنگ زدن به پلیس برای تنظیم گزارش،خوده مامور راهنماییت میکنه مراحل بعدی...

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

اول زنگ زدن به پلیس برای تنظیم گزارش،خوده مامور راهنماییت میکنه مراحل بعدی...

پلیس اشنا دارم.دوتا دوربین هم دیده.شاهد هم دارم.بحث حقوقی نیست.فقط میخوام شماره پلاکشو دربیارم همین

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، ashkan3832 گفته است :

پلیس اشنا دارم.دوتا دوربین هم دیده.شاهد هم دارم.بحث حقوقی نیست.فقط میخوام شماره پلاکشو دربیارم همین

انشاالله که تو دوربین خوانا دیده بشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

سلام ، این دوربین نزدیک منزل هست؟ اگر پاسخ مثبت است که کار شما راحت تر می باشد. شما پس از تنطیم گزارش 110 ( که شما تماس گرفتین) ، همراه با گزارش و یک شکایت مبنی بر ایجاد خسارت و متواری شدن به دادسرایی که به محل تصادف میخورد رفته و با دستور قاضی از دوربین یک نسخه فیلم تهیه کرده و باقی ماجرا . ولی به هر صورت تنظیم شکایت ضروری می باشد . سعیدآقا کاملاً مختصر و مفید گفتهاند و گزارش پلیس 110 نیاز می باشد.

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

📸اعلام آمادگی ۷۰ خودروی آفرودی برای مقابله با سیل احتمالی در کرمانشاه 

🔹جمعیت «پاترول سواران» گروهی از آفرودبازهای کرمانشاهی هستند که با به همراه داشتن تجهیزات مناسب نجات غریق می‌توانند نقش پررنگی در بحران‌ها ایفا کنند. 
👉 fna.ir/d8ykrt
@Farsna

.......

با 206 کاری میشه کرد؟

ولی اگرم کاری بتونیم بکنیم،میترسم بریم اونجا سر روغن موتور باهم دعوا کنیم:grin:

ویرایش شده در توسط Iran National
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

رو من حساب نکنید

چون،هواکشم مدل پایین،لولش رو به پایین،اب بره توش،موتور شاتون میزنه:grin:

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

شما سیستم اگزوزت چیه؟ هدرز هم داری؟

این که گفتم کلا فابریکه ماشین بابام بود چند ساله hcرو ۴۰۰ هست موتور باید باز بشه به نظرم کاتالیزر نداره

ماشین خودمم اگزوز ۱۰۶ بدون کاتالیزره اینم شک دارم راحت بگیرهدرز شده بالای ۴ تومن دیگه لوکس محسوب میشه 

در 4 ساعت قبل، Iran National گفته است :

📸اعلام آمادگی ۷۰ خودروی آفرودی برای مقابله با سیل احتمالی در کرمانشاه 

🔹جمعیت «پاترول سواران» گروهی از آفرودبازهای کرمانشاهی هستند که با به همراه داشتن تجهیزات مناسب نجات غریق می‌توانند نقش پررنگی در بحران‌ها ایفا کنند. 
👉 fna.ir/d8ykrt
@Farsna

.......

با 206 کاری میشه کرد؟

ولی اگرم کاری بتونیم بکنیم،میترسم بریم اونجا سر روغن موتور باهم دعوا کنیم:grin:

روغن و خوب اومدی

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

auk_img_20190401_012059.jpg

5h6m_img_20190401_012408.jpg

4go2_img_20190401_012139.jpg

e768_img_20190401_012151.jpg

دوستان سلام این چراغ مشعلیو تو دیوار اصفهان دیدم انقدر دلمو برد که داشتم دیونه میشدم ولی خوب خرید از شهرستان هم ریسک داره باید ندیده نشناخته پولو برا طرف بفرستی ولی خدا خیرش بده طرف از این یا مرامهای اصفهان بود مسافرت بود هر چی میگفتم شماره حسابتو بده میگفت عجله نیست بزار برات ارسال کنم اخر سر بعد چند روز اومدو رفت پست و برام ارسال کرد و همونجا تازه شماره کارتشو داد البته اونم دلیل نمیشهخ طرف میتونه یه کارتن خالی برات پست کنه و بگه فرستادم ولی خلاصه دل تو دلم نبود که امروز رسید دستم کاملا نو و نفت داخلش نرفته کاتالوگش کاملا تغییر رنگ داده و یه جورایی داره میپوسه و قدمت بالای 50-60 سال روی کارتن و خود پریموسو کاتالوگ کاملا مشخصه سوزن فابریکشم هنوز هست و پلوم 

الان خوراکپز اکبند اپتیموس رو دارم مشعلی اکبند اپتیموس هم رسید و فقط مونده یه زنبوری اکبند اپتیموس که هست تو بازار ولی تا حالا موفق نشدم بخرم  اتفاقا زنبوری اپتیموس اکبند خیلی زیاده ولی قیمتها بالاست ولی خوراکپز کمتره و  مشعلیو من تا حالا تو هیچ کانالی ندیدم این بنده خدا ام دست بود و از قدیم خودشون نگه داشته بودن واقعا تو اصفهان چیزهای نابی پیدا میشه 

خلاصه که با خرید این فکر میکنم یه چیز نایاب رو خریدم خدا کنه زنبوری اکبند روی قیمت پیدا کنم تو یه کانال هست ولی میگه 1.200 که خوب زور داره من 600-700 هم دیدم ولی متعصفانه دیر جمبیدم نشد بخرم

1j7v_img_20190401_014911.jpg

اینم عکس این سه محصول اپتیموس روی پاکت متعلقاتش که فعلا دو تاشو خریدم

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

auk_img_20190401_012059.jpg

5h6m_img_20190401_012408.jpg

4go2_img_20190401_012139.jpg

e768_img_20190401_012151.jpg

دوستان سلام این چراغ مشعلیو تو دیوار اصفهان دیدم انقدر دلمو برد که داشتم دیونه میشدم ولی خوب خرید از شهرستان هم ریسک داره باید ندیده نشناخته پولو برا طرف بفرستی ولی خدا خیرش بده طرف از این یا مرامهای اصفهان بود مسافرت بود هر چی میگفتم شماره حسابتو بده میگفت عجله نیست بزار برات ارسال کنم اخر سر بعد چند روز اومدو رفت پست و برام ارسال کرد و همونجا تازه شماره کارتشو داد البته اونم دلیل نمیشهخ طرف میتونه یه کارتن خالی برات پست کنه و بگه فرستادم ولی خلاصه دل تو دلم نبود که امروز رسید دستم کاملا نو و نفت داخلش نرفته کاتالوگش کاملا تغییر رنگ داده و یه جورایی داره میپوسه و قدمت بالای 50-60 سال روی کارتن و خود پریموسو کاتالوگ کاملا مشخصه سوزن فابریکشم هنوز هست و پلوم 

الان خوراکپز اکبند اپتیموس رو دارم مشعلی اکبند اپتیموس هم رسید و فقط مونده یه زنبوری اکبند اپتیموس که هست تو بازار ولی تا حالا موفق نشدم بخرم  اتفاقا زنبوری اپتیموس اکبند خیلی زیاده ولی قیمتها بالاست ولی خوراکپز کمتره و  مشعلیو من تا حالا تو هیچ کانالی ندیدم این بنده خدا ام دست بود و از قدیم خودشون نگه داشته بودن واقعا تو اصفهان چیزهای نابی پیدا میشه 

خلاصه که با خرید این فکر میکنم یه چیز نایاب رو خریدم خدا کنه زنبوری اکبند روی قیمت پیدا کنم تو یه کانال هست ولی میگه 1.200 که خوب زور داره من 600-700 هم دیدم ولی متعصفانه دیر جمبیدم نشد بخرم

1j7v_img_20190401_014911.jpg

اینم عکس این سه محصول اپتیموس روی پاکت متعلقاتش که فعلا دو تاشو خریدم

مبارکتون . بالخره مشعل رو پیدا کردین؟ به سلامتی . پس تقریباست شما تکمیل داره میشه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان تو شیپورم چنتا از این سوزنها دیده بودم دونه ای 10 تومن  زنگ زدم به طرف بخرم دیدم کانال داره و تو کانالش یه چراغ پترومکس گذاشته اونم خریدم با 3 تا سوزن 225 تومن بعد زنگ زد گفت یه جا الکلی چراغ زنبوری ام داره 35 تومن اونم خریدم ولی الان که به دستم رسید چنگی به دل نمیزنه من تو عکسش فکر میکردم برنجیه 

خلاصه امروز رسید دستم کاملا خوردش کردم تمام قطعاتشو تمیز کردم منبع و اتاقو شستم و جلاسنج زدم نشتیاشو گرفتم ژیگنور سوزنو عوض کردم و بعد کلی مکافات ردیفش کردم

djbt_img_20190331_175604.jpg

ولی یه چیزیو فهمیدم یه جنس کهنه و دست دومو هر چقدرم تنیزش کنیو جلاسنج بزنی مثل اولش نمیشه و داد میزنه سالها کار کرده ولی خوبی که داره چراغ دست دوم اینه که به راحتی بدون اینکه عذاب وجدان بگیری روشنش میکنی و لذت میبری 

ولی اجناس اکبند قدیمی رو واقعا ادم دلش نمیاد الان این مشعلی که خریدم با اینکه خیلی دوست دارم روشن کنم ببینم شعلش در چه حده ولی دلم نمیاد چون سریع سیاه میشه

kw6g_img_20190401_020329.jpg

جالب اینجا بود رو همه چیش زده بود پترومکس مید این جرمنی از لوله تبخیر تا فشنگیو شیرو درجه و منبع 

z5c7_img_20190331_192141.jpg

al6p_img_20190401_012536.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری