206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

5,035 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 40 دقیقه قبل، Ali207 گفته است :

شک دارم راستش. دیروز وایر ها رو با نمونه والئو ترک عوض کردم شمع هام هم سوزنی ه و سالم بود روغنم عوض کردم دیروز با فیلتر سرکان فیلتر هوا ی k&n داشتم که باید شسته میشد دو هفته پیش بردم و تمیز شد . بنزینم فعلا دارم سوپر میزنم..انژکتور شور آمریکایی هم ریختم توی باک . دیاگم زدم مشکلی نبوده...

اما مشکل اینه که اگر تست شون عوض شده باشه ممکنه اون عدد بیشتر بشه. برای همین میترسم.

بیهقی دوساله دارم میگیرم.

من باز این باید برین همونجا رو نمیفهمم. من برم داخل شهر رد بشم...خب میرم خارج شهر فرداش! برای چی باید ۱۵ روز صبر کنم دوباره برم همونجا به خاطر اینکه دوباره ۲۰ تومن نگیره و ۵ تومن بگیره؟ مهمه مگه این اختلاف قیمت...میدم بره. صبر برای چی؟

دوست عزیز مطلب رو اشتباه متوجه شدین . شما در صورت رد شدن در مغاینه تا 15 روز فرصت دارین که رفع عیب نموده و با پرداخت مبلغ 5000 تومانمجدد به همان مرکز مراجعه نمایید . در صورت تغییر در محل آزمایش فنیف شما به هر مرکزی می توانید مراجخه کرده و با پرداخت مجدد 22000 تومان ، در مرکزدیگری معاینه را انجام دهید . نه اینکه الزاماً15 روز بعد مراجعه کنید . تا 15 روز زمان مراجعه مجدد و خارج از نوبت  می توانید به همان مرکز مراجعه نمایید. ضمناً شما می توانید با شماره مراکز معاینه تماس گرفته و سوالتان را مطرح کنید که پس از گذشت 15 روز و با پرداخت هزینه کامل می توان به مراکز دیگری غیر از مرکز اولیه که مردود شده این مراجعه نمایید؟ البته پاسخ قاعدتاً باید مثبت باشد . چون شما ممکن است امروز بخ مرکزی مراجعه و در صورت مردودی ، تا زمان رفع نقص و گذشت بیش از 15 روز به مرکز دیگری بخواهید مذاجعه کنید که قاعدتاً نباید مشکلی باشد . ولی برای اطمینان بیشتر می توانید از ستاد معاینه فنی سوال نمایید. این شماره ستاد معاینه فنی تهران می باشد . 88102476

در هم اکنون، علی طبا گفته است :

دوست عزیز مطلب رو اشتباه متوجه شدین . شما در صورت رد شدن در مغاینه تا 15 روز فرصت دارین که رفع عیب نموده و با پرداخت مبلغ 5000 تومانمجدد به همان مرکز مراجعه نمایید . در صورت تغییر در محل آزمایش فنیف شما به هر مرکزی می توانید مراجخه کرده و با پرداخت مجدد 22000 تومان ، در مرکزدیگری معاینه را انجام دهید . نه اینکه الزاماً15 روز بعد مراجعه کنید . تا 15 روز زمان مراجعه مجدد و خارج از نوبت  می توانید به همان مرکز مراجعه نمایید. ضمناً شما می توانید با شماره مراکز معاینه تماس گرفته و سوالتان را مطرح کنید که پس از گذشت 15 روز و با پرداخت هزینه کامل می توان به مراکز دیگری غیر از مرکز اولیه که مردود شده این مراجعه نمایید؟ البته پاسخ قاعدتاً باید مثبت باشد . چون شما ممکن است امروز بخ مرکزی مراجعه و در صورت مردودی ، تا زمان رفع نقص و گذشت بیش از 15 روز به مرکز دیگری بخواهید مذاجعه کنید که قاعدتاً نباید مشکلی باشد . ولی برای اطمینان بیشتر می توانید از ستاد معاینه فنی سوال نمایید. این شماره ستاد معاینه فنی تهران می باشد . 88102476

ضمناً از نظر مراکز معاینه فنی، ماکر با هم تفاوتی نداشته و شما اگر در مرکزی مردود شدین، باید رفع عیب کرده و خوب وقتی رفع عیب کنید دیگر دلیلی برای مراجعه به مرکز دیگری وجو ندارد . مگر آنکه مرکزی بخواهد خلاف کند . این استدلال نیز می تواند درست باشد.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8600_img_20190321_014358_489.jpg

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان 

سال نو مبارک باشه  امیدوارم سال خوشی رو پیش رو داشته باشیم 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام دوستان 

سال نو مبارک باشه  امیدوارم سال خوشی رو پیش رو داشته باشیم 

سلام بر تمام دوستان . با تبریک سال نو خدمت همگی، آرزوی سلامتی  و سعادت را برای تمام دوستان داذم . امید به موفقیت و شادی در سال جدید. سال نو مبارک .

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان سال نو مبارک انشالاه همگی سال خوب و پربرکتی داشته باشین،،،تنتون سالم و ایام به کام:razz:

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/12/29, 23:20:07، Ali207 گفته است :

داداش مگه کاتالیزور نداری؟ اگه داری که مشکلی نیست ته تهش میگه برو تنظیم موتور بغل :::P الان اون شاخصی که گفتم برای من بهتر از شما شد پارسال با اینکه کاتالیزور ندارم :grin: ولی وضعیت موتورم به خوبی پارسال نیست...این واچیک هم مقصره...وگرنه الان اینقدر استرس نداشتم....متاسفانه احتمال مشکل کمک عقب هم هست! برای همین بهتره برم خارج از شهر...

سلام علی آقا . من در مورد این 2تا مرکز سیار سوال کردم .اون مرکزس که خیابان پاسداران انتهای بوستان دوم - خیابان گیلان هست، ظاهراً خیلی گیر نمیده و راحت تر برگه معاینه میده . یکی از دوستان که ال 90 داشته و چند باز هم مشکل براش گرفتن ( در بخش ترمز) برای پرایدش رفته اونجا حتی کمی هم مشکل در ترمز عقب داشته این مرکز زیاد بهش گیر نداده و برگ معاینه بهش داده . گفتم در جریان این هم باشین که خوب فکر کنم این مراکز سیار به سفت و سختی بیهقی نبوده است . خود من هم تصمیم گرفتم برم اونجا که البته از 5-4 فروردین باز می کنن . موفق باشین.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

xsbp_52332925_394644261115955_1104369141

ekpe_52508208_292048651466721_2168506382

6t97_54018061_109618386710896_6285199091

1exn_52566056_2227161347498616_774283491

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

پیاز کیلویی 10 تومن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، احسان20696 گفته است :

پیاز کیلویی 10 تومن

12تومن بود طرف گفت میدون میخواستم بخرم گفت اگه بیارم چند بدم کسی نمیخره

بعد پیاز هم صادرمیکنن

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، احسان20696 گفته است :

پیاز کیلویی 10 تومن

در ۱ ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

12تومن بود طرف گفت میدون میخواستم بخرم گفت اگه بیارم چند بدم کسی نمیخره

بعد پیاز هم صادرمیکنن

یا حضرت فیل

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری