206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

4,792 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 9 ساعت قبل، aalpsat گفته است :

27 سالمه مجردم ولی از پدر ومادرم مراقبت میکنم تک فرزند هستم  نا امیدیم که 8 از10:grin: خدمتمم داستان داره ها اگه حوصله دارید تعریف کنم

اگه دوست. داشتی تعریف کن

مارو مثل برادرت بدون

اینجا همه باصفا و اهل حالن.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید 

من‌یه سوالی داشتم من ماشینم داخل شهر هیچ مشکلی نداره ولی وقتی داخل جاده میریم مثلا ۱۲۰ کیلومتر ک دور تر میشیم دمای موتر زیر ۷۰ است و موتر کاملا خنک ناگهان  ماشین شروع ب بوق زدن میکند  و stop اون روشن شده و عقربه ی آمپر از زیر ۷۰ ب آخرین درجه از گرما بالا ۱۰۰ قسمت قرمز آمپر میرسه  و قتی چک کردیم دیدیم ک جوشم نیاورده تعمیرگاهم بردیم میگن ترموستات مشکلی نداره فقطم تو جاده این اتفاق براش میوفته  بعد ک ماشینو خاموش میکنم ی مدت ی صدایی از ماشین میاد انگار فن اون داره کار میکنه بعد ۱۰ دقیقه ک صدا قط میشه ماشینو روشن میکنم دوباره دروست کار میکنه 

علت این موضوع چیه؟؟؟

لینک به ارسال

نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز ۹۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران:
🔹از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
🔹از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با همین شیوه ادامه خواهد داشت و اگر بنا باشد که تغییری در آن اعمال شود قبل‌تر اطلاع‌رسانی خواهد شد.
@Farsna

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 12 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

اقا مصطفی اینکارو فقط به شما یاد میدما ولی خوب دوستتان دیگه سایتم استفاده میکنن شما تو هر ساعت از شبانه روز میتونی به 137 زنگ بزنی و پیام مشکل کوچه یا هر نقطه شهرو بدی ولی بسته به شهرداریو ناحیه و اونکسی که میاد بازدید میکنه ممکنه اصلا به پیامت ترتیب اثر ندن و مثلا طرف بنویسه از لحاظ کارشناسی احتیاج نیست یا مثلا شما منظورت روکش کلی بوده اون یه لکه کوچیک میگیره و میبنده

ولی وقتی پیامو ثبت کردی یه شماره پیگیری بهت میدن اگه با موبایل زنگ بزنی برات پیامک میشه بعد 2 تا 3 هفته تو ساعت کاری زنگ بزن به 1888 بگو مثلا کوچه ما همچین ایرادی داره پیام کردم 3 هفته ام گذشته ولی انجام نشده اونوقت پیامت 1888 میشه به اصطلاح که مهمترین سطح پیام تو منطقه هست و همه تو معاونت عمران به ابو اتیش میزنن که پیامتو انجام بدن 

ولی اگه قبلا تو 137 پیام نکرده باشی زنگ بزنی 1888 میگه با 137 تماس بگیر اگرم مثلا زنگ زدی 137 و شماره پیگیری داری ولی 2 روز پیش پیام کردی میگه صبر کنید تا انجام شه ولی اگه شماره پیگیری داریو 2-3 هفته گذشته و انجام نشده برات پیامو 1888 میکنه البته نمیگم صد در صد ولی 95 درصد کارت انجام میشه مگر اینکه مثلا ته کوچتون ساختمونی داره میسازه و میگن باید صبر کنید تا ساختو سازش تموم شه یا...

:::P

:::P

والا تا جایی که یادمه از این کارا خفن ترش هم توسط همسایه ها انجام شده. نمی دونم چه مرگشونه که نمیام درست کنن.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

والا تا جایی که یادمه از این کارا خفن ترش هم توسط همسایه ها انجام شده. نمی دونم چه مرگشونه که نمیام درست کنن.

بسپر به من،

مثل اینکه باید از یه راه دیگه وارد شد...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

با توجه به اطلاعات دریافتی از شرکت ایران خودرو، آپشن ترمز دیسکی از چرخ‌های عقب پژو 206 تیپ 5 حذف شده است.

شرکت ایران خودرو قرار است پژو 206 تیپ 5 را از سال آینده با کد کلاس 26818 و با آپشن‌های کمتر روانه بازار کند. حذف ترمزهای دیسکی از مدتی قبل در محصولات ایران خودرو آغاز شده و هم اکنون به خودروی 206 تیپ 5 رسیده است.

photo_2019-03-17_13-50-29.jpg

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

سلام دوستان البته من هم دقیقا از این روش بری انجام مشکلات شهردری استفاده می کنم. ولی خوب خود13 هم در حد خودش رسیدگی کرده و اگر نکنه که بعدش همو 1888 که حالت بازرسی رو داره.

در 49 دقیقه قبل، alizadeeh گفته است :

با توجه به اطلاعات دریافتی از شرکت ایران خودرو، آپشن ترمز دیسکی از چرخ‌های عقب پژو 206 تیپ 5 حذف شده است.

شرکت ایران خودرو قرار است پژو 206 تیپ 5 را از سال آینده با کد کلاس 26818 و با آپشن‌های کمتر روانه بازار کند. حذف ترمزهای دیسکی از مدتی قبل در محصولات ایران خودرو آغاز شده و هم اکنون به خودروی 206 تیپ 5 رسیده است.

photo_2019-03-17_13-50-29.jpg

به موتورش هم میرسه . تیپ 5 با موتور تیپ2، بدون ایربگ و هیدرولیم و در سطح ملی . بعدشم میگن تیپ 7 جدید

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

یه زمان از ازادی تامیدان انقلاب وامام حسین روزهای پنجشنبه +جمعه ها خلوت بود یعنی ترافیک خیلی کم بود چند ساله دیگه خبری از خلوتی نیست 

انقدر ماشین زیاد شده واکثرا بخاطر مسیر کوتاه پیاده روی نمیکنن وبا ماشین تک نفر ترددمیکنن خصوصا بعدظهرها که دیگه بدتر هم هست 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

یه زمان از ازادی تامیدان انقلاب وامام حسین روزهای پنجشنبه +جمعه ها خلوت بود یعنی ترافیک خیلی کم بود چند ساله دیگه خبری از خلوتی نیست 

انقدر ماشین زیاد شده واکثرا بخاطر مسیر کوتاه پیاده روی نمیکنن وبا ماشین تک نفر ترددمیکنن خصوصا بعدظهرها که دیگه بدتر هم هست 

تهران که دیوانه کننده س. مهاجرت به تهران در روز برای کار با ماشین هم بیشتر شده. اکثر ماشین های مسافرکش پلاک تهران نیستن. اسنپ و تپسی هم همین طور.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری