206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

5,035 ارسال در این موضوع قرار دارد

این بنز در حدود 130 کیلومترزده به عقبه نیسان --بنز چی شده واقعا حلبی و سوخت کم و...چه کارایی میکنه ----مدله بنز 2015 که میگن قیمتش 450 میلیون بود بنزآلمانی مدرن با 5 ستاره ایمنی وقدرتمند-راننده وانت ظاهرا در این تصادف مقصر نبوده و شانس آورده که نباید خسارت صد ها میلیونی این مرسدس را پرداخت کنه

pfih_1432000000.jpg

t8we_14321888888.jpg

se7o_143211_6222222.jpg

nt2z_1437777777.jpg

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 12 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

این بنز در حدود 130 کیلومترزده به عقبه نیسان --بنز چی شده واقعا حلبی و سوخت کم و...چه کارایی میکنه ----مدله بنز 2015 که میگن قیمتش 450 میلیون بود بنزآلمانی مدرن با 5 ستاره ایمنی وقدرتمند-راننده وانت ظاهرا در این تصادف مقصر نبوده و شانس آورده که نباید خسارت صد ها میلیونی این مرسدس را پرداخت کنه

pfih_1432000000.jpg

t8we_14321888888.jpg

se7o_143211_6222222.jpg

nt2z_1437777777.jpg

توو این وضعیت دیگه نمیشه تصادف هم کرد...نابود میشه زار و زندگی مردم.

این ماشینای گرونقیمت حکم یه بمب متحرک دارن برای مردم فقیری که حتی تمام تلاششو میکنه ولی پول خرید یه لنت خوب هم نداره....و همون ممکنه

دیر عمل کنه و بزنه به یه ماشین گرون...بیمه هم معمولا تا یه حد پولشو بتونه بده..و اون بیچاره مجبوره یا بره زندان یا خونه و زندگی و همه رو بفروشه تا بتونه پول یه گلگیر و کاپوت اون ماشین خارجی رو بده

همین مسئله رو به هرجایی بگی بهت اقامت دائم میدن

توو ایران زندگی ترکیده...هرچی بیشتر فقیر میشی...این زورگوهای کثیف قانونای بیشتری بر علیه مردم فقیر اعمال میکنن و فقد هرکاری میکنن و قانونی میذارن فقد مردمی که دوزار ندارن رو نشونه میگیرن.....حالم به هم میخوره اینجا به دنیا اومدم..شانس نداریم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

دوستان این کیت 7.4.4 هست؟

https://www.sheypoor.com/هواکش-کامل-206-145993154.html

خیلی مفت گفته...بخرش...هیچ جای ایران نوش گیرت نمیاد

فقد اون مستطیلی رو میبینی که تووش فیلتر هوا نصب میشه...اون رو من کل شیراز رو گشتم...فقد یه مغازه یه جنس غیره فرانسویشو داشت توو ارزونی خریدمش 75تومن

اینکه حتی فیلتر دائمی تووی گلگیر(همونکه دوتا لوله ازش درومده) هم روش هست که قیمت همون یه دونه...ده سال پیش 40هزار بود

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، yashar-206 گفته است :

توو این وضعیت دیگه نمیشه تصادف هم کرد...نابود میشه زار و زندگی مردم.

این ماشینای گرونقیمت حکم یه بمب متحرک دارن برای مردم فقیری که حتی تمام تلاششو میکنه ولی پول خرید یه لنت خوب هم نداره....و همون ممکنه

دیر عمل کنه و بزنه به یه ماشین گرون...بیمه هم معمولا تا یه حد پولشو بتونه بده..و اون بیچاره مجبوره یا بره زندان یا خونه و زندگی و همه رو بفروشه تا بتونه پول یه گلگیر و کاپوت اون ماشین خارجی رو بده

همین مسئله رو به هرجایی بگی بهت اقامت دائم میدن

توو ایران زندگی ترکیده...هرچی بیشتر فقیر میشی...این زورگوهای کثیف قانونای بیشتری بر علیه مردم فقیر اعمال میکنن و فقد هرکاری میکنن و قانونی میذارن فقد مردمی که دوزار ندارن رو نشونه میگیرن.....حالم به هم میخوره اینجا به دنیا اومدم..شانس نداریم

سلام

والا تصادف چه تصادفی -یه وقت دیدم طرفبا پریاد گردش به چپ داشته زده به ماشین چینی -افسره اومده طرف را میشناخته میگه تقصیر JAC بوده -واقعا جالب بود تازه کوپن بیمه اون خودروی چینی را کند داد به راننده پراید

این ماشین های گرون چیز خاصی ندارن فقط به خاطر چشم وتو هم چشمی بعضی ها میخرن البته نه همه --مثلا همسایه بگه این فلان ماشین را داره 

فعلا که در ایران بیشتر به قوله شما سمت پولدار احترام میذارن و حرفش را قبول دارن --شایدم هم راننده بنز یه کاری کنه نیسان مقصر بشه 

والا ما که بهترین جای تهران قلهک بدنیا اومدیم اصلا به کسی نگفتم و برام مهم نیست خوشم هم نمیاد این مسائل را بگم -چون میدونم بیابان بوده و...

خود منم قصدم رفته دارم پیگیر میشم ببینم چی میشه -----

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

pfih_1432000000.jpg

t8we_14321888888.jpg

se7o_143211_6222222.jpg

nt2z_1437777777.jpg

آقا آرمین با ۱۳۰ تا زده، خیلی خوبه که؛ ستونای بنز تکون نخوردن. ستون A سالمه. سرنشین اگه کمربند بسته باشه، هیچیش نمیشه. بنز ترمز کرده، سرش خورده زیر نیسان. 

اگه برعکسش، نیسان از پشت زده بود به بنز، تا اتاق نیسان جمع میشد. سرنشین کمربند میبست یا نه، اصلا اگه ایربگم داشت، بازم هیچی از سرنشین نمیموند.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Amir.ra گفته است :

آقا آرمین با ۱۳۰ تا زده، خیلی خوبه که؛ ستونای بنز تکون نخوردن. ستون A سالمه. سرنشین اگه کمربند بسته باشه، هیچیش نمیشه. بنز ترمز کرده، سرش خورده زیر نیسان. 

اگه برعکسش، نیسان از پشت زده بود به بنز، تا اتاق نیسان جمع میشد. سرنشین کمربند میبست یا نه، اصلا اگه ایربگم داشت، بازم هیچی از سرنشین نمیموند.

بله میگن با 130 تازده

ایربگ باز شده 

چون ار تفاع  دماغه بنز کم بوده زیر نیسان رفته بیشتر کاپوت بنز جمع شده مابقی قطعات به سپر وشاسی فنر شمسی نیسان برخورد داشته 

جالبه کندانسور کولر بنز اندازه شبکه رادیات هستش 

این تصادف تو جاده شاندیز مشهد رخ داد ه. ولی پلاک بنزبرای شیرازه

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

والا تصادف چه تصادفی -یه وقت دیدم طرفبا پریاد گردش به چپ داشته زده به ماشین چینی -افسره اومده طرف را میشناخته میگه تقصیر JAC بوده -واقعا جالب بود تازه کوپن بیمه اون خودروی چینی را کند داد به راننده پراید

این ماشین های گرون چیز خاصی ندارن فقط به خاطر چشم وتو هم چشمی بعضی ها میخرن البته نه همه --مثلا همسایه بگه این فلان ماشین را داره 

فعلا که در ایران بیشتر به قوله شما سمت پولدار احترام میذارن و حرفش را قبول دارن --شایدم هم راننده بنز یه کاری کنه نیسان مقصر بشه 

والا ما که بهترین جای تهران قلهک بدنیا اومدیم اصلا به کسی نگفتم و برام مهم نیست خوشم هم نمیاد این مسائل را بگم -چون میدونم بیابان بوده و...

خود منم قصدم رفته دارم پیگیر میشم ببینم چی میشه -----

اره حرفت درسته

اول که نود درصد مامورا به خاطر حقوق کمشون...و سواد کمشون...مقصر رو زیان.دیده مینویسن توو کروکی

مثلا خود من یکبار توو تصادف....داخل شهر در بریدگی و بلوار....قانون راهنمایی رانندگی میگه اگه در بریدگی بلوار داخل شهر میخای دور بزنی....نباید بری سمت راست جاده توقف کنی و بعد راهنما بزنی بیای توو بریدگی....اینکار فقد در خارج شهر جاده بین شهری هست

در داخل شهر قانون میگه صدمتر قبل بریدگی راهنما میزنی و میچسبی به بلوار تا وقتی رسیدی به بریدگی...از داخلش دور بزنی

در این شرایط اگه یه نفر از پشت بهت بزنه مقصر خودشه

من با یه 405 میروندم یه زمانی...همینجور تصادف کردم....و از پشت بهم زدن

ماموری که بیسوادترین مامور کل شهر حساب میشه من رو مقصر کرد و گفت تو باید سمت راست جاده توقف کنی بعد ماشینا رفتن بیای توو بریدگی

متاسفانه خودم اونموقع خبر از این جریان نداشتم....و کلی هم خسارت دادم به ماشینی که بهم زد

ولی دو سه سال پیش که جریانو فهمیدم....اومدم برم شکایت افسره رو بکنم...از شانسم انتقال شده بود به یه جای دور از شهرای مرزی....که دیگه حساب کردم بخاستم پیگیرش شم خیلی خرج میشد راه هم دور بود و بیخیال شدم

درمورد ماشین خارجی هم که میگی چیز خاصی نداره

من اصلن واسم فرق نداره ماشینم چی باشه

فقد چندتا معیار دارم....وقتی پولی دارم برای خرید ماشین یا هر چیزی...اون پول رو به چیزی که ساخت چین باشه نمیدم...خدا خودش شخصا به من بگه این بهترین جنس ساخته شده در کل کهکشان هست اما ساخت چین هست.....من قبول نمیکنم

اما یک جنس اصیل اروپایی ژاپنی امریکایی رو که معتبر باشه...درب و داغون هم باشه حاضرم اونو بخرم...و طی یه مدت زمانی ذره ذره قطعاتشو تمیز و اوور.هال کنم

و نوی نو بشه..اما وقتی استفاده میکنم دیگه دلم ازش قرصه

واسه همین یک 206 فرانسوی واسم تمام این چیزارو داره

همیشه همه جوره راضی نگهم میداره

فقد سه تا ماشین رو شدیدا دوست دارم..تا زنده هم هستم دونه دونه.شو میخرم بعد میمیرم

اول از همه BMW E46 کوپه.کروک با کیت کامل ام.پاور

دوم هوندا سیویک دهه نود با کیت سامورایی و موتور ویتِک

سوم هم همین 206 که دارمش و تا زنده.م لاشه هم بشه نگهش میدارم...چون خیلی بهم وفا کرده مدیونشم

درمورد رفتن هم داداش...همه دارن میرن

چون با زحمت خودت الان بخای توو ایران پولی دربیاری برای کسی که کاملا از صفر صفر میخاد شروع کنه فقد سه شغل هست

شغل اول : آخوند و حوزه علمیه

شغل دوم : رفتن و عضو شدن در سپاه

شغل سوم : دزد شدن علنی

البته این اعتقاد منه

منم الان پارسال باید میرفتم ولی درگیر چند مسئله مهم شدم که هنوز نرفتم

و اون مسائل این بود که...یک گواهینامه بیل.مکانیکی...یک گواهینامه لیفتراک....و گواهینامه پایه دوم

و همزمان گواهینامه بین المللی جوشکاری داشتم میگرفتم...همشونو در بهترین نمره و اولین بار قبول شدن...هر کدوم 3ماه طول کشید و یه لحظه بیخبر بودم که ارز یهو جهش بدی کرد و من ارز نخریده بودم

الانم فقد مونده امتحان عملی موتورسیکلت برای گواهینامه.ش که...بگیرمش دیگه همه مدارک کامله و خدا کمک کنه اردیبهشت بریم ببینیم یا بدبخت تر میشیم یا خوشبخت تر

این موتورو هم به نیت موتور سنگین دارم میگیرم

و این رو بدون در کل جهان به جز خودِ فقد آلمان...و آمریکا..فقد این دو کشور...گواهینامه بین المللی ایران رو قبول ندارن..و برای گرفتن گواهینامه اون دو کشور هم باید آیین نامه داد...هم امتحان شهری...که آیین نامه با یه زبون دیگه واقعا سخته و هزینه سنگینی در حد صدملیون به پول ایرانی شاید خرج کنی الان..تا بتونی فقد ایین نامه رو قبول شی بعد چند بار امتحان دادن

اما در بقیه کشورهای جهان....اگه گواهینانه ایرانیشو داشته باشی....اونجا دیگه ایین.نامه لازم نیست امتحان بدی....فقد ازت امتحان رانندگی.عملی میگیرن و فوقالعاده کمخرج و راحتی

من خواستم جوری برم که همه چی کامل..هیچوقت پشیمون نشم

گواهینامه پایه دو رو هم هرچند که خیلی دیر یادم افتاد بعده پنج شش سال از واجد شرایط شدنم رفتم بگیرمش..ولی گفتم بذا بگیرم الان که اگه زمانی برگشتم

حداقلش پایه یک گرفتن واسم آزاد شده باشه ثبت.نامش

گواهینامه.های ویژه سنگین مثه لودر...بیل.مکانیکی..بلدزر..گریدر

اینها..پارسال که دلار 4هزارتومن بود

در حداقلترین شرایط ممکن...قیمت گرفتنش شده بود 3ملیون و شیصد تومن..با همه خرجاش در حالتیکه تو بتونی همه امتحان هاشو با بار اول قبول شی

و آموزش اجباری شده مثه گواهینامه ماشین سواری

درحالیکه دو سه سال قبلش...فقد یه امتحان میدادی با هزینه 40هزارتومن قبول بودی

خلاصه وضع پوکیده همه چی....از جنگ بدتره وضعیت همه قسمتای ایران

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، 308 گفته است :

در 16 ساعت قبل، Amir.ra گفته است :

در 16 ساعت قبل، علی طبا گفته است :

ممنون از راهنماییتون

بیمه من ایرانه و سقفش 154 تومن و همین مقدار میزارم،، متاسفانه شرکتای بیمه توضیح درستی نمیدن الان برای یه تصادف با خودروی خارجی بیمه درصدشو حساب میکنه میده و خودشو میکشه کنار و مابقی خسارت طرف میره شکایت میکنه ازت میگیره

دوستان برای بدنه ارزش ماشینو چقدر بزارم؟ تیپ 5 مدل 95

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

بنز E250

4سیلندر16سوپاپ-1991 سی سی +دو خروجی اگزوز با روکش کرومی+7 دنده خودکار 7G-Tronic Plus+وزن1680 کیلوگرم+مصرف سوخت داخل شهر 7.5 لیتر در هر صد کیلومتر+خارج از شهر 4.8 لیتر در هر صد کیلومتر+مصرف ترکیبی 5.8 لیتر در هر صد کیلومتر+باک59 لیتر+استاندارد الایندگی یورو6+استاندارد امنیت EuroNCAP 5+میزان تولید گاز CO2مقدا142 گرم در هر کیلومتر+سیستم پایداریABS - ASR -s AB - BAS - ESPکیسه هوای سرنشینان جلو – کیسه هوای جانبی و پرده ای – کیسه هوای زانویی – مجموعا 9 کیسه هوا+  سیستم BAS Plus برای جلوگیری از برخورد با موانع+

در طراحی ستون Aدقیقا میزون طراحی شده محل قرارگيري ستون Aهم بسيارمهمه كه در حالت استاندارد اگرما امتداد اين ستون را به سمت پايين در نظر بگيريم معمولا بايد مسير اون از مركز چرخ جلو خودرو عبور كنه. اين كارباعث انتقال صحيح تنش هاي جاده بر ساختار اصلي و محكم ستونهاي خودرو ميشه

ypgl_pfih_1477777777.jpg

zahq_6ecaf0e6-0000000000.jpg

206 هاچ بک =

zuzz_58888888.jpg

ستون A=طراحی اون خط هم مرکز ستون با مرکز چرخ نیست 

ستون B=نسبت اندازه سطح فضای شیشه با روی درب ها معمولا 2.5و3.5 هست که میشه گفت درسته

ستون C=لبه انتهای درب عقب معمولا باید با مرکز چرخ خط عمود هم راستا باشه که اینطور نیست 

ستون D=فاصله مرکز چرخ جلو وچرغ عقب نسبت به لبه پایین درها معمولا یه خطه هم راستاهست که اینطور نیست وهمینطور سطح سپر عقب 

ستون P=طراحی لبه چراغ جلو معمولا با لبه لاستیک ویا رینگ هم راستا باشه 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، yashar-206 گفته است :

در داخل شهر قانون میگه صدمتر قبل بریدگی راهنما میزنی و میچسبی به بلوار تا وقتی رسیدی به بریدگی...از داخلش دور بزنی

در این شرایط اگه یه نفر از پشت بهت بزنه مقصر خودشه

من با یه 405 میروندم یه زمانی...همینجور تصادف کردم....و از پشت بهم زدن

ماموری که بیسوادترین مامور کل شهر حساب میشه من رو مقصر کرد و گفت تو باید سمت راست جاده توقف کنی بعد ماشینا رفتن بیای توو بریدگی

سلام

درسته کسی که از پشت بزنه مقصره و داخل شهر که کنار خیابان ایست نمیکنن و دور میزن ؟درسته باید کناز بلور بری دور بزنیسمت راست که برای بیرون شهره اونم بستگی داره شونه خاکی و...؟ماموره اشتباه کرده 

درمورد ماشین خارجی هم که میگی چیز خاصی نداره

من اصلن واسم فرق نداره ماشینم چی باشه

فقد چندتا معیار دارم....وقتی پولی دارم برای خرید ماشین یا هر چیزی...اون پول رو به چیزی که ساخت چین باشه نمیدم...خدا خودش شخصا به من بگه این بهترین جنس ساخته شده در کل کهکشان هست اما ساخت چین هست.....من قبول نمیکنم

اما یک جنس اصیل اروپایی ژاپنی امریکایی رو که معتبر باشه...درب و داغون هم باشه حاضرم اونو بخرم...و طی یه مدت زمانی ذره ذره قطعاتشو تمیز و اوور.هال کنم

و نوی نو بشه..اما وقتی استفاده میکنم دیگه دلم ازش قرصه

من که خودم قبلا امریکایی داشتم که خیلی خوب بو د نه خرابی و نه اذیتی و...

چین که کلا بدرد نمیخوره معروفه 

206 هم که واقعا نه از مد میوفته ونه از قیافه 

منم الان پارسال باید میرفتم ولی درگیر چند مسئله مهم شدم که هنوز نرفتم

و اون مسائل این بود که...یک گواهینامه بیل.مکانیکی...یک گواهینامه لیفتراک....و گواهینامه پایه دوم

و همزمان گواهینامه بین المللی جوشکاری داشتم میگرفتم...همشونو در بهترین نمره و اولین بار قبول شدن...هر کدوم 3ماه طول کشید و یه لحظه بیخبر بودم که ارز یهو جهش بدی کرد و من ارز نخریده بودم

الانم فقد مونده امتحان عملی موتورسیکلت برای گواهینامه.ش که...بگیرمش دیگه همه مدارک کامله و خدا کمک کنه اردیبهشت بریم ببینیم یا بدبخت تر میشیم یا خوشبخت تر

حالا کدوم کشور میخواستی بری؟

جوشکاری برق و من هم درجه 2 ودرجه 1را دارم 

و این رو بدون در کل جهان به جز خودِ فقد آلمان...و آمریکا..فقد این دو کشور...گواهینامه بین المللی ایران رو قبول ندارن..و برای گرفتن گواهینامه اون دو کشور هم باید آیین نامه داد...هم امتحان شهری...که آیین نامه با یه زبون دیگه واقعا سخته و هزینه سنگینی در حد صدملیون به پول ایرانی شاید خرج کنی الان..تا بتونی فقد ایین نامه رو قبول شی بعد چند بار امتحان دادن

اما در بقیه کشورهای جهان....اگه گواهینانه ایرانیشو داشته باشی....اونجا دیگه ایین.نامه لازم نیست امتحان بدی....فقد ازت امتحان رانندگی.عملی میگیرن و فوقالعاده کمخرج و راحتی

گواهینامه اگه 10ساله داشته باشی المان 700یورو میگره وفکرکنم فقط ایین نامه داری وبقیه حله چون میگه رانندگی را بلد بودی گرفتی -اگه کلا حساب کنن باید حدودا 2500یورو بدیکلی هم وقت بگذره اما امریکا 25 دلار 1ساعته بهت گو.اهینامه میده 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری