206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

5,034 ارسال در این موضوع قرار دارد

پودر واندرسیل داخل رادیات میریزن تا ترک هار ا پر کنه

جوشکاری هم بستگی به جای ترک داره اگه در مسیر کاناله اب وپیچ وخم باشه فکر نکنم جواب بده بعد از یه مدتی دوباره نشتی میده

این جوشکاری کلا روی قسمتهای دیگه بلوک تاثیر میزاره وضعیف میکنه ممکنه از جا ی دیگه نشتی بده 

معمولا بهترین را همون چسب یا تعویض بلوک هستش 

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام ممنون از اطلاعاتت عالی بود واقعا به نظر منم این مایعات نشتگیر مقوتی هستن ممکنه تا چن ماه یا یه سالی جلو نشتو بگیرن ولی مجدد نشتی پیش میاد که به قول دوستمون برای واتر پمپو رادیاتور هم ممکنه مشکل به وجود بیاره 

فقط اگه عکسی یا اسم کاملی از این چسب دارید عنوان کنیین چون ممکنه بریم مغازه چسب فروشی بگیم چسب المینیوم میخوایم طرف اینی که شما گفتی موجود نداره و یه چسب فلزات بهمون بده یا یه چسبی که کارایی این چسبی که شما گفتی نداره 

باشه داداش...اولین بار برم شیراز...میرم همون مغازه عکس انواع برندهاشو میگیرم با اطلاعات دقیق میذارم همه ببینن همتونم خبر میکنم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

پسفردا باید بیمه ثالث و بدنه ماشینو تمدید کنم،، برای بیمه بدنه با توجه به قیمت های الان ارزش خودرو چقدر باید بزارم؟ تیپ 5 مدل 95....صفرش امروز پرسیدم 89 میلیون شده:sad:

و اینکه برای ثالث به نظرتون سقف خسارت چقدر بزارم؟؟؟

مثلا اگه 100 میلیون بزارم و در تصادف به خودرویی 90 میلیون خسارت بزنم همشو بیمه به طرف میده یا کمتر میده بازم خودم باید مابقی رو بدم؟؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 4 ساعت قبل، arshavin گفته است :

سلام دوستان

پسفردا باید بیمه ثالث و بدنه ماشینو تمدید کنم،، برای بیمه بدنه با توجه به قیمت های الان ارزش خودرو چقدر باید بزارم؟ تیپ 5 مدل 95....صفرش امروز پرسیدم 89 میلیون شده:sad:

مثلا اگه 100 میلیون بزارم و در تصادف به خودرویی 90 میلیون خسارت بزنم همشو بیمه به طرف میده یا کمتر میده بازم خودم باید مابقی رو بدم؟؟

سلام بیمه باید با توجه به تخفیفتون و شرکت بیمه خودشون بهتون قیمت بدن قبلش هم اگر وبسایتشون بروز باشه میتونید استعلام کنید و یا خرید کنید

سقف خسارت مالی مثلا بیمه البرز 30 تومنه بیشتر نداره (بستگی به بیمه داره )

هر کی خسارت ببینه بیمه معمولا از حد متوسط یکم بالا تر میده بهش

برای ماشینای گرون یه سقفی گذاشتن فکر کنم حداکثر 140 باشه (دقیق نمیدونم)

اگر طرف 50 میلیون خسارت ببینه بیمه شما 30 تومن بهش میده و فرداش با کروکی میره حل اختلاف و طی پروسه 6 ماهه تا 3 ساله اون بقیشو از شما میگیره

و بدبختانه با قیمتای الان یه در پرشیا با گلگیر آسیب ببینه طرف میتونه علاوه بر بیمه هزینه افت قیمت بگیره(بین 5 تا 10 تومن) حالا ببین یه رنو یا دنا که بالای 120 شده چقدر افت قیمت میزنن

ویرایش شده در توسط 308
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، hamid_barkhordari گفته است :

بله منظورم از درب رادیات همون درب منبع انبساطه،متاسفانه با اینکه در از لحاظ ظاهری کاملا سالمه ولی با هر مقدار آبی که درونش باشه وقتی بعد از مدتی کارکرد موتور درب موتور و باز میکنم کلی سرریز کرده و آب خالی شده ازش، احساس میکنم خراب شده و باید تعویض بشه...

اگه نشتی مشخصه حتما ترک داره 

فشار سیستم بالاست بخاطر همین اگه درب منبع خراب بشه اب سرریز میشه --اگه خراب نباشه یا سیستم هوا داره یا جرم گرفته و...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، arshavin گفته است :

سلام دوستان

سقف خسارتو ۷۷ تومن بزار کافیه.

IMG_20190302_220122_106.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، 308 گفته است :

سلام بیمه باید با توجه به تخفیفتون و شرکت بیمه خودشون بهتون قیمت بدن قبلش هم اگر وبسایتشون بروز باشه میتونید استعلام کنید و یا خرید کنید

سقف خسارت مالی مثلا بیمه البرز 30 تومنه بیشتر نداره (بستگی به بیمه داره )

هر کی خسارت ببینه بیمه معمولا از حد متوسط یکم بالا تر میده بهش

برای ماشینای گرون یه سقفی گذاشتن فکر کنم حداکثر 140 باشه (دقیق نمیدونم)

اگر طرف 50 میلیون خسارت ببینه بیمه شما 30 تومن بهش میده و فرداش با کروکی میره حل اختلاف و طی پروسه 6 ماهه تا 3 ساله اون بقیشو از شما میگیره

و بدبختانه با قیمتای الان یه در پرشیا با گلگیر آسیب ببینه طرف میتونه علاوه بر بیمه هزینه افت قیمت بگیره(بین 5 تا 10 تومن) حالا ببین یه رنو یا دنا که بالای 120 شده چقدر افت قیمت میزنن

سلام البته سقف بیمه خودرو برای ماشین های قیمت بالا ، نضف مبلغ دیه فوت می باشد. برای گرفتن افت قیمت هم باید دادگاه حکم بده . ولی فکر نکنم که واقعی حساب کنن چون بانظر کارشناسیه . کلاً بیمه ها جوری حساب می کنن که همیشه تو حاشیه امنیت ریالی باشن!! . ضمناً بیمه بدنه براساس قیمت روزی که بیمه کردین محاسبه میکنه . مثلاً 6 ماه پیش تیپ 5 ارزشش 50 ملیون بوده و الآن شده 80 تومن . میاد براساس همون 50 تومن قبل محاسبه میکنه و ارزش افزوده ای که پیدا کرده رو نمیده مگر اینکه الحاقیه با قیمت جدید گرفته باشین. از دوستان حدود 9 ماه پیش ارزش ماشینی حدود 300 تومن بود و چند ماه پیش و بعد از مرحله اول گرونی، شده بود حدود 500 تومن. بعد از تصادفی که داشت و مقصر هم نبود، و ضمناً بهش اعلام هم نکرده بودن که بره الحاقیه بگیره؛ درنتیجه ملاک ارزش ماشین همون 300 تومنه . حالا بماند که چقدر بهش دادن که فکر نمیکنم با شخص ثالث طرف مقابل و بدنه خودش، مجموعاً نصف خسارت هم ندادن.[gerye]

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Amir.ra گفته است :

سقف خسارتو ۷۷ تومن بزار کافیه.

IMG_20190302_220122_106.jpg

آقا اشتباه شد، همون ۱۵۴ تومن بزار.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام

تبلیغ لاستیک دانلوپ رادیال --پیکان

yon_تبلیغ_شرکت_لاستیک_سازی_دانلوپ4444.jp

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری