206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

5,868 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام . بچه ها گروه تلگرامی ندارین ؟:-(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام

ای کاش روغن ها میشد با خیال راحت خرید..... همانند خیلی از قطعات خودرو که نمیدونیم کدومش اصله و کدومش فرع!! 

بد زمونه ای شده..... بد !

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 12 دقیقه قبل، ramin___hz گفته است :

سلام

ای کاش روغن ها میشد با خیال راحت خرید..... همانند خیلی از قطعات خودرو که نمیدونیم کدومش اصله و کدومش فرع!! 

بد زمونه ای شده..... بد !

سلام 

واقعاً درسته شما از چه روغنی استفاده میکنید ؟ 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 12 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام 

واقعاً درسته شما از چه روغنی استفاده میکنید ؟ 

والله تا قبل از گرونی توتال 9000 امارات میگرفتم... دوماه پیش با تایید اصل بودن یکی از دوستانم دوتا کاسترول مگناتک گرفتم و امروز یکیشو تعویض کردم....

به هیچ عنوان تصمیم بر تعویض برند و گرانروی روغن مصرفی نداشته و ندارم منتهی اصلاَ نمیشه رو آینده حساب باز کرد که چه محصولاتی ماندگار هستن و به کارشون ادامه میدن و یا مورد تایید و اصل هستن

شما از چه روغنی استفاده می کنین؟

ویرایش شده در توسط ramin___hz
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 14 دقیقه قبل، ramin___hz گفته است :

والله تا قبل از گرونی توتال 9000 امارات میگرفتم... دوماه پیش با تایید اصل بودن یکی از دوستانم دوتا کاسترول مگناتک گرفتم و امروز یکیشو تعویض کردم....

به هیچ عنوان تصمیم بر تعویض برند و گرانروی روغن مصرفی نداشته و ندارم منتهی اصلاَ نمیشه رو آینده حساب باز کرد که چه محصولاتی ماندگار هستن و به کارشون ادامه میدن و یا مورد تایید و اصل هستن

شما از چه روغنی استفاده می کنین؟

یه مدت  از توتال ۷۰۰۰ امارت استفاده میکردم الانم به قیمت خوب پیدا کردم ولی شک دارم که اصل هست یا نه . چند وقتی هست که از توتال ایرانی استفاده میکنم . کاسترول منظورتون  وارداتی هست ؟ فرقی احساس کردید ؟

در مورد این روغن چیزی شنیدید ؟ ظاهراً جز محصولات ایرنول هست 

IMG_20190212_203044_769.jpg

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، hamidgipsy2000 گفته است :

یه مدت  از توتال ۷۰۰۰ امارت استفاده میکردم الانم به قیمت خوب پیدا کردم ولی شک دارم که اصل هست یا نه . چند وقتی هست که از توتال ایرانی استفاده میکنم . کاسترول منظورتون  وارداتی هست ؟ فرقی احساس کردید ؟

در مورد این روغن چیزی شنیدید ؟ ظاهراً جز محصولات ایرنول هست 

IMG_20190212_203044_769.jpg

حقیقتش دیگه از فکر توتال امارات اومدم بیرون چون قراره پولی براش بپردازم که احتمال تقلبی بودنش بیشتر از اصل بودنش و با این میزان هزینه میشه به گزینه های دیگه که تقلبی کمتره فکر کرد لااقل

کاسترول داخلی به قیمت 110 تومن از عمده خریدم! از داخل قوطی پلاستیکی که بو کردم کمی فرق داشت با بوی روغن توتال فلزی! شاید بو از قوطی پلاستیکی باشه! ولی صدای موتور زیاد نشده یا موتور بد کار نمیکه و استارت فعلاً مشکلی ندارم تا ببینم جلوتر چطور پیش میره و  اگر خوب جواب داد بخاطر استفاده تو شهری که دارم هر 5 هزارتا تعویضش میکنم!

در مورد روغن بالا چیزی نشنیدم و ندیدم... منتهی چند بار که به تعویض روغن سر زده بودم روغنهای ایرانی با برندهای جدیدی به چشمم میخورد که بیشتر نو ظهور هستن یا به عبارتی تازه پا در عرصه تولید روغن موتور گذاشتن! که میتونه دلیل عمده اش این باشه که روغن های ایرانی با برند معتبر فروششون بسیار محدود کردن!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ramin___hz گفته است :

حقیقتش دیگه از فکر توتال امارات اومدم بیرون چون قراره پولی براش بپردازم که احتمال تقلبی بودنش بیشتر از اصل بودنش و با این میزان هزینه میشه به گزینه های دیگه که تقلبی کمتره فکر کرد لااقل

کاسترول داخلی به قیمت 110 تومن از عمده خریدم! از داخل قوطی پلاستیکی که بو کردم کمی فرق داشت با بوی روغن توتال فلزی! شاید بو از قوطی پلاستیکی باشه! ولی صدای موتور زیاد نشده یا موتور بد کار نمیکه و استارت فعلاً مشکلی ندارم تا ببینم جلوتر چطور پیش میره و  اگر خوب جواب داد بخاطر استفاده تو شهری که دارم هر 5 هزارتا تعویضش میکنم!

در مورد روغن بالا چیزی نشنیدم و ندیدم... منتهی چند بار که به تعویض روغن سر زده بودم روغنهای ایرانی با برندهای جدیدی به چشمم میخورد که بیشتر نو ظهور هستن یا به عبارتی تازه پا در عرصه تولید روغن موتور گذاشتن! که میتونه دلیل عمده اش این باشه که روغن های ایرانی با برند معتبر فروششون بسیار محدود کردن!

بله چون بازار تقلبی داغ شده اعتمادی به اینجور جنس ها نیست .روغن به قیمتی خوبی خریدید همین حدود ها هست. به نکته خوبی اشاره کردید 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

☑️حداکثر زمان در هر کشور برای خرید ماشین با حداقل حقوق

▪️در ایران با حداقل حقوق بعد از ۳۲ ماه می‌توان پراید خرید و در آرژانتین بعد از ۴۸ ماه، تویوتای هایلوکس! 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

vuxz_adseng444444.jpg

2yy3_adseng11188888888.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری