206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

2,340 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 10 ساعت قبل، ehsan_11 گفته است :

بیخیال آقا آرمین

:salamaty:

سلام 

اقا احسان من مشکلی ندارم نمیشه گفت هر مطلبی که ما مینویسم همه درسته هرکدوم یه بحثی داره اما دیگه اینطوری هم نیست --مثلا من طبق تجربه دیدم روغن کم کردن به مرور در یاتاقان های متحرک خط میندازه وچون باز کردم عکسش هم قراردادم اینطوری شده -الان قطعات مثل قدیم نیست -حالا یه سری میگن نه تواشتباه میکنی یاتاقان نمیزنه درحالی که من نگفتم یاتاقان میزنه 

حالا ما که سنی ازمون گذشته بالاخره میفهمیم شخص منظورش چیه اما حدفشون زوم کردن یه سری افراده که خوششون نمیادکه بگن این فقط بلده با بهانه و..درسایت میخوان بگن این شخص اشتباه میکنه همه بدونین نه تنها کاربربلکه اشخاص دیگه هم همین طور هست درصورتی که من نمیگم بلدم کجا نوشتم 

بهرحال اقا احسان :gol:

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 ساعت قبل، Mohammad1990 گفته است :

سلام دوستان گل.امروز بلبرینگ چرخ و سیبک فرمون گرفتم از ایساکو .بلبرینگ رو snr گرفتم ،سیبک هم یه مدل شرکتی داشت و این مدل که این بهتر بود و گفت ایتالیاییه.دوستان نظری دارن درباره محصولات؟

IMG_20190113_163521-1238x1651.jpg

IMG_20190113_163531-1238x1651.jpg

سیبک زیر خاکی بود پلاستیکش کهنه بود از خرید های قدیمش بود

بچه ها کسی نظری نداره؟قببلا استفاده کردید؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بلبرینگ که عالیه ولی سیبک را  تا حالا این مدل نداشتم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

بلبرینگ که عالیه ولی سیبک را  تا حالا این مدل نداشتم.

سلام آقا مهرداد ممنون از نظر شما.فقط این که نوشته کیت ،غیر بلبرینگ چیزی داره؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mohammad1990 گفته است :

سلام آقا مهرداد ممنون از نظر شما.فقط این که نوشته کیت ،غیر بلبرینگ چیزی داره؟

ظاهرا رینگ و مهره داره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، abs206 گفته است :

سلام دوستان.به نظرتون این جکهای سوسماری کوچک  2 تن که تو ماشین جامیشه ارزش خرید از لحاظ کارایی و کیفیت  داره؟

اینا دو نمونه تو بازار دارن

یکیشون که جمع و جور تره و ارتفاعش بین 28 تا 30 سانت بالا میاد

یه نمونه هم ورقش ضخیم تره(3/5 میل)و سنگینتره (11)کیلو و پیستونش بزرگتره که ارتفاع بین 35 تا 38 بالا میاد.

از اون دومی بخر که خیلی هم کار راه بندازه و کیفیتشون خوبه

من پارسال خریدم 100 تومن و خیلی هم باهاش کار کردم که قابل اطمینان بوده

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Mohammad1990 گفته است :

بچه ها کسی نظری نداره؟قببلا استفاده کردید؟

محمد جان بلبربنگ ها که عالی هستند و با لیبل هم هستند که خیالت راحته ، چند گرفتی؟

سیبک هم از بسته بندیش به نظر میاد جنس خوبی باشه ولی منم تا حالا این مارک رو ندیده بودم

البته پیشنهاد میکنم بار بعد قطعات جلوبندی رو اگر خواستی عوض کنی عظام بگیر هم خوش قیمته و هم واقعا جنسش عالیه

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام 

اقا احسان من مشکلی ندارم نمیشه گفت هر مطلبی که ما مینویسم همه درسته هرکدوم یه بحثی داره اما دیگه اینطوری هم نیست --مثلا من طبق تجربه دیدم روغن کم کردن به مرور در یاتاقان های متحرک خط میندازه وچون باز کردم عکسش هم قراردادم اینطوری شده -الان قطعات مثل قدیم نیست -حالا یه سری میگن نه تواشتباه میکنی یاتاقان نمیزنه درحالی که من نگفتم یاتاقان میزنه 

حالا ما که سنی ازمون گذشته بالاخره میفهمیم شخص منظورش چیه اما حدفشون زوم کردن یه سری افراده که خوششون نمیادکه بگن این فقط بلده با بهانه و..درسایت میخوان بگن این شخص اشتباه میکنه همه بدونین نه تنها کاربربلکه اشخاص دیگه هم همین طور هست درصورتی که من نمیگم بلدم کجا نوشتم 

بهرحال اقا احسان :gol:

دوست عزیز 

دقیقا بنده روی شما زوم کردم

چون اینجا این مطلب رو بیان کردید، من هم همینجا برای آخرین بار پاسخ شما رو میدم

یک بار خدمتتون عرض کردم که اجازه نمیدم هیچ شخصی با اطلاعات غلط و از طرفی پا فشاری بر روی این اطلاعات ، آبروی این سایت رو ببره.

دوست عزیز جناب آرمین

بزرگانی در این سایت هستند، بودند و رفتند و خواهند آمد که هیچ وقت ادعایی نداشتند و ندارند. کافیه سری به بخش آموزشی سایت بزنید و مطالبی که لنگه اون در ایران پیدا نمیشه رو ببینید،پست های این افراد رو هم ببینید تا متوجه بشید درخت هر چه بارش بیشتر سرش فروتر 

من دقیقا روی شما زوم کردم و خدمتتون اطلاع بدم که شما 3 اخطار دارید و جایی برای اخطار چهارم نیست.

البته این شامل بعضی از عزیزان که دست به گزارش روزانه شون خوبه هم میشه!

موفق باشید دوست گرامی

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، 206 گفته است :

دوست عزیز 

دقیقا بنده روی شما زوم کردم

چون اینجا این مطلب رو بیان کردید، من هم همینجا برای آخرین بار پاسخ شما رو میدم

یک بار خدمتتون عرض کردم که اجازه نمیدم هیچ شخصی با اطلاعات غلط و از طرفی پا فشاری بر روی این اطلاعات ، آبروی این سایت رو ببره.

دوست عزیز جناب آرمین

بزرگانی در این سایت هستند، بودند و رفتند و خواهند آمد که هیچ وقت ادعایی نداشتند و ندارند. کافیه سری به بخش آموزشی سایت بزنید و مطالبی که لنگه اون در ایران پیدا نمیشه رو ببینید،پست های این افراد رو هم ببینید تا متوجه بشید درخت هر چه بارش بیشتر سرش فروتر 

من دقیقا روی شما زوم کردم و خدمتتون اطلاع بدم که شما 3 اخطار دارید و جایی برای اخطار چهارم نیست.

البته این شامل بعضی از عزیزان که دست به گزارش روزانه شون خوبه هم میشه!

موفق باشید دوست گرامی

من اسمتون رو هم نمیدونم ، بنده بابک هستم

راستش قبل از اینکه با فروم آشنا بشم به دلیل ناشی بودنم خیلی متضرر شدم که البته همه شون مالی بوده و فدای سر تک تک بچه های خوب اینجا

طی این مدتی که اینجا بودم بچه ها از جمله آیدین ، ارسلان ، مهدی ، مصطفی ، امین ، آرمین و سایر دوستان خیلی کمک کردن و واقعا بی دریغ و بدون هیچ چشمداشتی تجربیاتشون رو منتقل کردن

کما اینکه قبل این دوستان هم یک سری افراد دیگه بودند که تجربیاتشون رو همینجا بیان کردن که هوز هم داریم از لطفی که در حق بقیه کردن استفاده میکنیم و دعاشون میکنیم

حالا هر کسی یک سری اخلاق خاص خودش رو داره و نظر شخصی من این هست که باید داخل جمع با اخلاق و رفتار بقیه سازش کرد و نیمه پر لیوان رو دید

میشه از نقاط قوت هم استفاده کنیم و دست هم رو بگیریم بریم بالا ، نه اینکه روی نقاط ضعف هم مانور بدیم و همگی هیمنجا که هستیم درجا بزنیم

من در جایگاهی نیستم که از آرمین دفاع کنم ولی توی تاپیک های مختلف دیدم که سواد فنی بالایی دارند و تجربیاتشون رو هم اکثرا با ذکر دلیل و سند بیان میکنند

در مقابل کسانی هم هستند که با 15 تا پست اومدن و از همون روز اول دارن با نظر زمین و زمان مخالفت میکنند و فقط و فقط تلاش بر نفی نظر بقیه دارن

به نظرم در کنار اینکه روی آرمین زوم هستید روی این چند نفر دیگه که هر پستی که میزنن جنگ و دعوا و کل کل با سایرین هست هم زوم باشید

ویرایش شده در توسط tukanet
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

من پیشنهاد میکنم دوستان اگر کدورتی دارند کنار بگذارند و جو سایت مثل قدیم باشه اون صمیمیت باشه که تعداد دوستان قدیمی کم نشه و مثل قبل فعال باشند  بحث فنی هست قطعات متفاوته مکانییکا اذیت میکنن و شرایط یکسان نیست  هر کسی تو شرایط متفاوت جواب گرفته استثنا عاتی هست مخصوصا موتور که تا باز نشه نمیشه نظر قطعی داد ، انتقال تجربه مهمه بدون تعصب خاصی ،عکس بیشتر گذاشته بشه عکسا دقیق از محل مورد نظر باشه توضیحات واضح باشه  ، دوستان به تجربیات همدیگه احترام بگذارند چه حرفه ای چه مبتدی 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری