206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,752 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام
امیدوارم حال همه خوب باشه

چ خبرا خوبین
یکم سرم شلوغه دیر ب دیر میام ولی هستم ....:grin:

احیانا اگه مشکلی چیزی در مورد انجمن و ... بود پیام خصوصی بدین
موفق باشین

سلام آقا روزبه

خوشحالمون کردی اخیرا خیلی کم پیدا بودی انشالله از این به بعد بیشتر ببینیمتون و از تجربیاتتون استفاده کنیم.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در ۱ ساعت قبل، endwaiter گفته است :

به نظرم یه سری خرجا برای ایرانیزه ها ارزش نداره. یعنی اینکه توجیه نداره. چون به قول شما کل اون مجموعه باید تعویض بشه. اگه قرار باشه آدم این هم هزینه کنه، یهو اون پولا رو میذاره روش یه ماشین بهتر می خره.

یا باید سر کرد، یا رفت دنبال یه مدل ۹۰ تر و تمیز که خب اونم تا باب میلت بشه یه کم وقت و هزینه می طلبه.

دقیقا با حرفت موافقم مصطفی جان، منتها نخواستم بگم، چون گفتم ممکنه به بعضی ها بربخوره.

واسه همین اولش گفتم که خدایا بالاخره ما هم 206 خریدیم اما چه 206 شده! انگار ما به تماشای جهان اومده ایم ...

البته یه چیز هم بگم، قبل از خریدن 206، دوستانم پیشنهاد دادن که ساندرو بخرم. نشستم یک دوری با هم زدیم، گفتم خیلی ماشین بی روحی هست. گفت امنیتش از 206 بالاتره!

گفتم ترجیح میدم توی 206 بمیرم تا توی این زنده بمونم :::P

ویرایش شده در توسط Atom
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Atom گفته است :

ین ماشین اولین ماشینی است که تصمیم گرفتم تغییراتی توش بدم یا به قول معروف تیونی اش کنم، منتها مشکل اینجاست که الان هیچ آپشن خاصی بهش نمی خوره و اگر می خوای قطعه ای را عوض کنی، باید کل سیستم اون بخش را عوض کنی ...

از طرف دیگه این ماشین را برای زیر پا خریدم و واقعا حوصله اذیت کردنش را ندارم (که خدا رو شکر تا الان اذیتی نداشته)، وقتی می بینم بعضی از دوستان چه مشکلات عجیبی با اکومکس و ... دارند، می ترسم بیام ابروش رو درست کنم، بزنم چشمش رو هم کور کنم. از اولی که ماشین رو خریدم، با تعادلش توی سرعت های بالای 120 و ترمزش مشکل داشتم. البته این هفته فرصت شد با 206 چند تا از دوستان یک دوری بزنیم که برام مشخص شد تعادل و پایداری ماشینم واقعا از اون ها بهتر است و عدم تعادلی که من حس می کنم، صرفا یک حس است یا شاید بشه گفت اختلاف حس بین دو تا ماشین.

اگر تمایل به اپشن های فابریک داشته باشید باید یه چیز تمیز 89 یا 90 پیدا کنید تا هر جور بخواهید با قطعات اریجینال از آپشن هایی که بوش 745 در اختیار میگذاره استفاده کنید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام ؛

دوستان ساعت 206 بنده تایپ A هست که نیمه کاره نشون میده و وقتی ماشین خاموش می کردم لامپا کم نور روشن می موند ، برا همین لامپ کندم تا باتری خالی نکنه ، کدوم ای سی باید تعویض کنم تا هم ساعت درست نشون بده و هم مشکل لامپ ها حل شه ؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

بین پراید 111 و 131 کدومش بهتره؟؟

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام دوستان

بین پراید 111 و 131 کدومش بهتره؟؟

فنیشو نمیدونم

ولی من باشم 111امتخاب می کنم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، saeid206h گفته است :

فنیشو نمیدونم

ولی من باشم 111امتخاب می کنم

سعید جان علت خاصی داره؟ یا فقط از قیافه اش بیشتر خوشتون میاد؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام هاچبک بهتره خوب الان خیلی پیش جونها و ماشین بازا طلبه داره اصلا اصل پراید که وارد ایران شد هاچبک بود اینها صندوقدارش کردن که خانوادگی تر شه ولی یه مقدار صندوق کوچیکتر میزره به قیافه بهترو هندلینگ بهترو اصالت طراحی کلا به هاچبکم میشه به یه ماشین کلاسیک نگاه کرد که هنوزم داره تولید میشه البته نه با کیفیت قبل تغییراتی ام که تو قیلفش دادن به نظر من بهترش نکرده من قیافه کلاسیک هاچبکو بیشتر میپسندم ولی خوب بازم بهتر از صندوقداره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

اول زیبایی بهتر نسبت به صندوق دار.

نهایت اگه آدم واسه مسافرت جا کم بیاره،باربند میبنده.

دوم  واسه مسیله جاپارک تو شهرهای پر ترافیک مثل تهران

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

در حقیقت  مد نظرم نرمی هست قیافه و اسپرت بودنش برام خیلی مهم نیست . مثلا اگه هاچبک بکوبه و سدان ها ترم تر باشند ترجیحم اونیه که نمیکوبه یا کمتر میکوبه!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری