206

هرچـه میخواهـد دل تنـگـت بگــو !! (7)

1,751 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 12 دقیقه قبل، Atom گفته است :

مهرداد خان خیلی زیباست ...

شب جمعه ای کلی دل ما رو بردی ها [gerye]

آقا قابلی نداره تقدیم به شما این کمترین چیزی هست که بتونیم تقدیم عزیزان کنیم:gol:

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا بازار ما و شرایط و قدرت خرید ما جوری شده که دوست داریم گاها خودمونو گول بزنیم  جعبه بکس هست 250 تومن روش هک شده جرمنی کارتنشم کخ نشون دادم نوشته جرمنی ولی با لیبل چاپی خوب معلومه تقلبیه ولی چون طرف نداره 2 ملیون بده پول جعبه بکس اصل یکی همون 250 تومنی تقلبیو میندازه بهش 600 اونم خودشو گول میزنه جنس المانی خریده 

ولی همگی باید حواسمونو جمع کنیم هر گاه دیدیم خیلی داره خوش به حالمون میشه بدونید یه جا کار میلنگه

w344_img_20181012_012505%5B1%5D.jpg

اینم یه نمونه دیگه تلویزیون سامسونگ اصل که بارکد و مدل دقیق رو برچسب خورده اونم یه تسمه سفتکن اینا که رو برچسب بارکد و مدل دقیق خورده البته برچسب بودنم دلیل بر اصل بودن نیست تازه پله اوله بعد باید جنس برچسب و کیفیتش چک شه من یه تسمه سفتکن تایم خریدم لیبلش کمرنگ و داشت پاک میشد جرعت نکردم بندازم رو ماشین چون تابلو بود تقلبیه بعد نوشته ها و مدل دقیق رو باید تو نت و سایت محصول چک کرد بعد خود قطعه رو چک کرد در بدترین حالت  میشه من الان همین جعبه اصل اقا مهردادو ازش بگیرم دو تا دیسک برمبو تقلبی توش بزارم بفروشم ماشالاه انقدرم گرونه قیمت این قطعات واقعا میصرفه متقلبین براش وقت بزارن

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

کلا بازار ما و شرایط و قدرت خرید ما جوری شده که دوست داریم گاها خودمونو گول بزنیم  جعبه بکس هست 250 تومن روش هک شده جرمنی کارتنشم کخ نشون دادم نوشته جرمنی ولی با لیبل چاپی خوب معلومه تقلبیه ولی چون طرف نداره 2 ملیون بده پول جعبه بکس اصل یکی همون 250 تومنی تقلبیو میندازه بهش 600 اونم خودشو گول میزنه جنس المانی خریده 

ولی همگی باید حواسمونو جمع کنیم هر گاه دیدیم خیلی داره خوش به حالمون میشه بدونید یه جا کار میلنگه

w344_img_20181012_012505%5B1%5D.jpg

اینم یه نمونه دیگه تلویزیون سامسونگ اصل که بارکد و مدل دقیق رو برچسب خورده اونم یه تسمه سفتکن اینا که رو برچسب بارکد و مدل دقیق خورده البته برچسب بودنم دلیل بر اصل بودن نیست تازه پله اوله بعد باید جنس برچسب و کیفیتش چک شه من یه تسمه سفتکن تایم خریدم لیبلش کمرنگ و داشت پاک میشد جرعت نکردم بندازم رو ماشین چون تابلو بود تقلبیه بعد نوشته ها و مدل دقیق رو باید تو نت و سایت محصول چک کرد بعد خود قطعه رو چک کرد در بدترین حالت  میشه من الان همین جعبه اصل اقا مهردادو ازش بگیرم دو تا دیسک برمبو تقلبی توش بزارم بفروشم ماشالاه انقدرم گرونه قیمت این قطعات واقعا میصرفه متقلبین براش وقت بزارن

یه چیزی یادم رفت بگم حدود دو ماه یا سه ماه پیش من این آگهی دیدم اون روز برای ۲۰۶ پرسیدم گفت ۳۰۰ تومن بعد گفت برای پراید هم داریم گفتم مگه برمبو برای پراید میزنه؟ گفت که به اسم فورد فیستا . و اینکه یک ماه پیش قیمت ۳۲۰ کرد الان ۳۷۰ 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

منم یه چیزی بگم که یه چیزی گفته باشم.

اصلا در کیفیت بالاتر و حرفه ای بودن دیسک برمبو شکی نیست. ولی من هم با تیپ پنج ۸۴ قبلیم، هم با این تیپ شش ۹۱ که الان دارم، با جفتشون تو جاده دماوند و بارندگی شدید، در حالی که کناره داخلی جاده، سمت بلوک ها آب زیادی جمع شده بود، با ۱۰۰ تا سرعت چرخ های سمت راننده رو می کردم تو آب. جوری که آب دو متر به بالا پخش می شد. حالا کاری به علتش و اینکه خطر داشته یا نه ندارم. ولی با اون وضعیت هم من چیزی به عنوان تاب برداشتن دیسک و این چیزا ندیدم. دیسک های تیپ پنج ۸۴ فابریک کارخونه بودن که قطعا اصلی بودن. دیسک های این یکی هم تکستار هستن که برای ماشین قبلیم خریده بودم و با فنر و کمک یه جا قلفتی با فابریک این جابجاشون کردم.

خواستم فقط یه اطلاع رسانی کنم.

جناب Atom، برای تقویت ترمز ۲۰۶ ایرانیزه هم، به نظرم مهمترین کار تعویض یونیت ABS هست. البته اگر امکانش باشه. بعد هم کالیپر های ترمز با نوع بوش. به نظرم دیسک و لنت متهمان ردیف آخر هستن.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

آیدین جان این جمله ات را با طلا نوشت ...

در 5 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

جناب Atom، برای تقویت ترمز ۲۰۶ ایرانیزه هم، به نظرم مهمترین کار تعویض یونیت ABS هست. البته اگر امکانش باشه. بعد هم کالیپر های ترمز با نوع بوش. به نظرم دیسک و لنت متهمان ردیف آخر هستن.

والا مصطفی جان توی یه برزخی گیر کردم، عجیب ...

این ماشین اولین ماشینی است که تصمیم گرفتم تغییراتی توش بدم یا به قول معروف تیونی اش کنم، منتها مشکل اینجاست که الان هیچ آپشن خاصی بهش نمی خوره و اگر می خوای قطعه ای را عوض کنی، باید کل سیستم اون بخش را عوض کنی ...

از طرف دیگه این ماشین را برای زیر پا خریدم و واقعا حوصله اذیت کردنش را ندارم (که خدا رو شکر تا الان اذیتی نداشته)، وقتی می بینم بعضی از دوستان چه مشکلات عجیبی با اکومکس و ... دارند، می ترسم بیام ابروش رو درست کنم، بزنم چشمش رو هم کور کنم. از اولی که ماشین رو خریدم، با تعادلش توی سرعت های بالای 120 و ترمزش مشکل داشتم. البته این هفته فرصت شد با 206 چند تا از دوستان یک دوری بزنیم که برام مشخص شد تعادل و پایداری ماشینم واقعا از اون ها بهتر است و عدم تعادلی که من حس می کنم، صرفا یک حس است یا شاید بشه گفت اختلاف حس بین دو تا ماشین.

در مورد ترمز هم تقریبا داستان همین حس است اما توی این 2 ماه دو تا صحنه پیش اومد که ثانیه آخر فکر کردم تصادف قطعی است و تصمیم داشتم روی معکوسی که دادم، فول تراتل کنم اما ترمز بالاخره ماشین رو جمع کرد. نمی دونم آیا دفعه سومی هم خواهد بود یا نه !!

در 6 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

آقا قابلی نداره تقدیم به شما این کمترین چیزی هست که بتونیم تقدیم عزیزان کنیم:gol:

مخلصم مهرداد جان

صاحبش قابل است عزیز. این دیسک ها لیاقت راننده قابلی همچون شما را دارند.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

0sj5_screenshot_20181012-085609.pngسلام این دیسک اورجینال حدود ۴۵۰ بود البته اولی

IMG_20181012_085433_880.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام
امیدوارم حال همه خوب باشه

چ خبرا خوبین
یکم سرم شلوغه دیر ب دیر میام ولی هستم ....:grin:

احیانا اگه مشکلی چیزی در مورد انجمن و ... بود پیام خصوصی بدین
موفق باشین

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 دقیقه قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام
امیدوارم حال همه خوب باشه

چ خبرا خوبین
یکم سرم شلوغه دیر ب دیر میام ولی هستم ....:grin:

احیانا اگه مشکلی چیزی در مورد انجمن و ... بود پیام خصوصی بدین
موفق باشین

سلام روزبه جان،

نه فعلا که مشکلی نیست،

به جز کم رنگ بودن حضور شما اساتید.

ویرایش شده در توسط saeid206h
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، saeid206h گفته است :

سلام روزبه جان،

نه فعلا که مشکلی نیست،

به جز کم رنگ بودن شما اساتید.

چاکرم .....اختیار داری
ماشا.... دوستان همه اهل فن هستن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Atom گفته است :

آیدین جان این جمله ات را با طلا نوشت ...

والا مصطفی جان توی یه برزخی گیر کردم، عجیب ...

این ماشین اولین ماشینی است که تصمیم گرفتم تغییراتی توش بدم یا به قول معروف تیونی اش کنم، منتها مشکل اینجاست که الان هیچ آپشن خاصی بهش نمی خوره و اگر می خوای قطعه ای را عوض کنی، باید کل سیستم اون بخش را عوض کنی ...

از طرف دیگه این ماشین را برای زیر پا خریدم و واقعا حوصله اذیت کردنش را ندارم (که خدا رو شکر تا الان اذیتی نداشته)، وقتی می بینم بعضی از دوستان چه مشکلات عجیبی با اکومکس و ... دارند، می ترسم بیام ابروش رو درست کنم، بزنم چشمش رو هم کور کنم. از اولی که ماشین رو خریدم، با تعادلش توی سرعت های بالای 120 و ترمزش مشکل داشتم. البته این هفته فرصت شد با 206 چند تا از دوستان یک دوری بزنیم که برام مشخص شد تعادل و پایداری ماشینم واقعا از اون ها بهتر است و عدم تعادلی که من حس می کنم، صرفا یک حس است یا شاید بشه گفت اختلاف حس بین دو تا ماشین.

در مورد ترمز هم تقریبا داستان همین حس است اما توی این 2 ماه دو تا صحنه پیش اومد که ثانیه آخر فکر کردم تصادف قطعی است و تصمیم داشتم روی معکوسی که دادم، فول تراتل کنم اما ترمز بالاخره ماشین رو جمع کرد. نمی دونم آیا دفعه سومی هم خواهد بود یا نه !!

مخلصم مهرداد جان

صاحبش قابل است عزیز. این دیسک ها لیاقت راننده قابلی همچون شما را دارند.

به نظرم یه سری خرجا برای ایرانیزه ها ارزش نداره. یعنی اینکه توجیه نداره. چون به قول شما کل اون مجموعه باید تعویض بشه. اگه قرار باشه آدم این هم هزینه کنه، یهو اون پولا رو میذاره روش یه ماشین بهتر می خره.

یا باید سر کرد، یا رفت دنبال یه مدل ۹۰ تر و تمیز که خب اونم تا باب میلت بشه یه کم وقت و هزینه می طلبه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری